Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

witam po dluuugiej przerwie i zawiadamiam wszem i wobec, ze kanapa wrocila na swoje miejsce. Chetnych zapraszam na mala-czarna i dobre ciacho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuugiej przerwie i zawiadamiam wszem i wobec, ze kanapa wrocila na swoje miejsce. Chetnych zapraszam na mala-czarna i dobre ciacho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuugiej przerwie i zawiadamiam wszem i wobec, ze kanapa wrocila na swoje miejsce. Chetnych zapraszam na mala-czarna i dobre ciacho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zamelduje sie z kawka:) zapraszam wszystkich, jeszcze mi zostal kawalek pysznego sernika;) na wiecej nie mam czasu...echhhh poniedzialek pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ha, chyba się załapię na ciacho i u Magnollii 🌻 i u Gody 🌻 :D Witajcie dodatkowe kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Agrypina 🌻 do tej kawki ciasteczko :) przecież sama ich nie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 dla Ciebie duże ciacho. Żebyś miała siły do nas :) no i pisałaś że jesteś szczuplutka to możesz sobie pozwalać :) Komu jeszcze, bo nie ręczę że za długo te ciacha poczekają :) Ja też mam, więc starczy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam kotka, malenstwo ma ok 1,5 miesiaca. Jest bardzo ruchliwym i przyjaznie nastawionym do ludzi kotkiem. Prawdziwy pieszczoch. Czarny z bialymi \"podkolanowkami\" na lapkach. Brzuszek oraz wasy rowniez ma w bialym kolorze. To naprawde przecudowny zwierzak. Niestety sama mam juz kotke i duzego psa. Maly nie jest tolerowany przez reszte \"rodziny\" z zwiazku z tym szukam dla niego prawdziwego domu. Jako osoba, ktora ma zwierzeta w domu powiem, ze nie ma wspanialszego przyjaciela. Nauczony czystosci kot to naprawde nieuciazliwy domownik. Osoby zainteresowane prosze o wiadomosc. Dodam, ze jestem ze Ślaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) O jak miło i sympatycznie na topiczku:D:D Poproszę też coœ pysznego:) Magnolia//duża 👄 dla Ciebie, cieszę się że zatęskniłaœ za nami i mam nadzieję, ze juz na dłużej:) Mój miœ ucieszyłby się z kotka, ale moja sunia nie trawi kotów no i za daleko:) Goda//:) 👄 dla mnie też poniedziałek jest ciężki... cicha//👄:) dzięki:) uwielbiam serniczek i jabłecznik... mniam...:) Agrypina//:) Może dzisiaj uda mi się usišœć na dłużej do kompa i wreszcie napisać do Ciebie:)👄 pozdrawiam:) resztę miłego towarzystwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze w jak milym towarzystwie pijemy kawe:) i do tego objadamy sie, uwielbiam slodycze, ale potem bede musiala to gdzies spalic, na szczescie idziemy dzis na lekcje tanca, to chyba moge pozwolic na ciacho:) magnolia ___fajnie ze zagladasz:) Emmi,___ przebrnelam przez twoj dlugi post i jakos nie bardzo zrozumialam, co to za takie miejsca sobie z misiaczkiem szykujesz, :) a swoja droga to fajnie miec takie kolezanki, ktore moga i pocieszyc , a czasem dac dobrego kopniaka, zeby siemialo ta ochote na zycie:) no i mowia , ze ze strony zawsze bardziej objektywna ocena jest.emmi niepoddawja sie, to tylko jesien. Ja ciebie bardzo nawet rozumiem, tyle co przeszlam z Tomkiem, to nie daj Boze komus, ale jakos wyszlismy z tego. Zdanka____ja juz posadzilam tulipany i giacynty, mam nadzieje, ze nie za wczesnie, ale ja zawsze sadze do konca wrzesnia.Pochwal sie jak bylo w Elblagu:) mam sentyment do tego miasta, jezdzilismy z zespolem na warsztaty do Elblagu.Poznalam tam wspanialego czlowieka Kujawskiego( choreograf i organizator ) On tak wiele zrobil dla zespolow polskich z Litwy, ze nie mozemy przebolec jego smierc:( Jako taka, trzymaj sie dzielna kobitka i na twpim podworku zagosci slonece i radosc❤️ Agrypina, dzieki, wiesz za co:) makia___gdzie sie podziewasz??czyzby spakowala sie i wyjechala na dluzej??? Betka___, odzywaj sie tu czesciej:) Nicka___, jeszcze malo sie znamy, ale:)))nigdy nie pozno:) HP ___super dla odmiany poczytac, ze ktos ma sie dobrze, oby tak i dalej:)) cicha___no swoja stopka chyba przescignelas wszystkich:))) buber, wszystkie inne dziewczyny, pozdrowienia:)) Gothika, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goda//:) Witanko... tak z pracy, albo w pracy:) mam dzisiaj troszkę luzu... Wiesz, z tym miejscem dla mnie i misaiczka to jeszcze wizja we mgle:D:D sama nie mam jeszcze tego sprecyzowanego:) Na razie przyszedł kolejny poniedziałek, czyli nowy tydzień, nowe wyzwania, prace... itd i tym jestem na obecną chwilę pochłonięta:) Coś chciałam napisać i nie pamietam:( skleroza... aaa! już wiem, pisałaś o stopce cichej:) Uważam, że nasz topik ma najpiękniejsze stopki:) Chodzę sobie po całej kafeterii i nie powiem też mnie jakaś stopka zachwyci, ale osoby wpisujące się tutaj mają prześliczne:D:D to takie pochlebstwa aby miło rozpocząć dzień i tydzień :) nieobecni:) margo👄jako taka👄MOKKA👄KABA👄gothika👄Karolina👄nicka👄makia👄bosa nova👄Bosa_👄Karolina👄Marcelina👄przyjaciel👄 samotna...👄Love1966👄zona👄Okone👄kogo jeszcze tak bardzo bardzo dawno nie było??? 👄 🌻dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cieszę się że stopka się podoba :) Szukałam czegoś fajnego i tak mi to zdanie zapadło w serce, bo takie prawdziwe jest. Chcę Wam tylko dorównać :) bo wszystkie dziewczyny mają naprawdę fajne :) Szukam czegoś w necie ciekawego, co by na 40 urodzinki pasowało i trochę wesołe było, jakiejś fajnej kartki i życzeń :) Tyle tego jest że już sama nie wiem co wybrać. Dla kuzyna. No nic, idę dalej grzebać :) może w końcu coś mi wpadnie na co się zdecyduję. Mam jeszcze dwa dni na szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki . Miło zrobiło mi się że pamiętacie o mnie . Jeszcze jestem nie odleciałam . ale przygotowania trfają ,mnóstwo pracy , i gonitwa z programem a najtrudniejsze jest to żeby wszystkich zebrać do kupy na zajęciach i żeby wszystkim zależało jednakowo .Wiesz Goda najlepiej jak to jest a tym bardziej z młodzieżą ... jestem już zmęczona :(, słaba , taka mała , i cały czas pod gorę i sama :( ....póżniej może napiszę więcej bo czas mnie teraz goni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:) dzis zagladam jeszcze do was ale jutro...nie wiem czy dam rade...:D wybralam sie wczoraj po raz pierwszy na grzyby...zebralam, obgotowalam...dzis usmazylam...pojadlam...jak dozyje do jutra to bede nadal:D jesli niedozyje zaprosze na pogrzeb:D. Emmi czy my przypadkiem nie szukamy tego samego???.......................................................HP- i niech ci sluzy:):):) zdaje sie ze nalezalo ci sie troche szczescia:) a najwazniejsze ze potrafisz to docenic:):):) szczesciara z tej twojej wybranki... dziewczynki kochane ja tez uwielbiam ciasto wiec mam nadzieje ze zostawicie mi nastepnym razem kawalek serniczka??? ja w zamian serwuje dzis grzybki w smietanie:D:D:D ktora odwazna?caluje mocno👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny oraz nieliczni panowie.. Zimno mi dziś tak potwornie, i nie moge sie rozgrzać! jestem zmarźlakiem z natury, więc jestenne chłody kiepsko znoszę.... A jeszcze przemarzłam, bo byłam z moim piesiulkiem u weterynarza, a za cieńko się ubrałam. A tak w ogóle to bolą mnie nerki i nie wiem co z tego bólu wyniknie - czy rozejdzie się po kościach, czy urodzę kamienie.... No i, żeby się ogrzać, bo ani skarpety ciepłe, ani pledzik wełniany nie pomagaja, zrobiłam sobie \\\"pieprzówkę\\\" (czyli wódeczkę z pieprzem- to przepis mojej mamy, a ja nie znoszę wódki!), wypiłam duszkiem i.... nie tylko jest mi goraco, ale jeszcze się ubzdryngoliłam :-)...... MM nie ma, gdzieś w Elblągu szaleje, może Margo szuka? :-), a ja siedzę z psinką przy boku i próbuję czytać o czym piszecie.... Ale wybaczcie mi, literki skaczą, ręce drętwieją muszę się położyć.... Danusiu! Cały czas myślę o Tobie i o tym co napisałas. Odpiszę jutro. Całuję Cię. I tęsknię... Emmi - kiedy idziesz odebrać zdjęcia? No wiesz, ja czekam... Dziewczyny - wybaczcie - ból nerek, zgrabiałe ręce i mroczki przed oczyma.... - nie mogę pisać, ale napiszę wkrótce. W moim życiu nic się nie dzieje dobrego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem!🖐️ Emmi__>bardzo będę czekać na @,sama też napiszę,bo nie jest u mnie dobrze:( Kaba__>witaj zdrówka,abyś się nie przeziębiła:) jako taka__>może mi sie też uda napisać...... Czy ja znajdę na to tyle czasu,a jutro mam troche latania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 Ty się nie wygłupiaj :) i nie strasz że jak nie dożyjesz to nas na pogrzeb zaprosisz :) Jak to, qrde chcesz zrobić jak umrzesz ??? Chcesz nas straszyć ??? No chyba że chcesz żebyśmy Ci towarzystwa dotrzymały :) Poumieramy ze strachu i będziemy sobie dalej stukać w niebiańską ( albo piekielną ) klawiaturę :) Ja jestem zmarzluch to może w piekiełku cieplej by było :) Mam wielką nadzieję że znasz się na grzybach i jutro się tu zameldujesz :) Słuchaj, tylko teraz musisz na pewno chociaż na chwilkę zajrzeć jutro. Bo jak nie to będziemy 😭 A ciacho jeszcze jest dla Ciebie :) KABA 🌻 :D super :D i rozgrzana i pod humorkiem :D i mówisz że nic dobrego się nie dzieje ? Mam nadzieję że nie jest tak źle :) Makia 🌻 ciacho dla Ciebie i trochę przerwy w gonitwie :) Magnollia 🌻 :D Jako taka 🌻 :D :D :D :D :D ciacho :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.. moge powiedziec że jestem szczęsliwy moje plany powoli sie spełniają załozyłem ( zaznaczam ze zaplanowałem a co zycie pokaże to inna sprawa) W nastepnym roku postarać się o mieszkanie , ozenic sie drugi raz i zacząc starać sie o dziecko .Pragnę stabilizacji ciepłego domu uczuć i ciepła rodzinnego . Codziennych gorących słów spojrzeń i uczuć . Nowym zyciem chce zabic resztki złych wspomnień, kiedyś codziennośc dzis wspomnienie . Było dużo nieprzespanych nocy , było dużo rozmyslań za dużo zeby nie pamietać , zdarzenia przykre- wspaniałe- rózne. 10 lat zycia nie da sie po prostu wytnąc w niepamięć. Zmieniłem swoje zycie, odważyłem sie je zmienić bo z dnia na dzień było coraż gorzej . Któregos dnia wystarczyła pewna drobna sprawa wybuchłem powiedziałem dość , miarka sie przebrała . Zamknąłem za sobą drzwi , po tygodniu zabrałem rzeczy po miesiacu zacząłem sie usmiechać , pojechałęm na wczasy bez ex .Powoli zacząłem mysleć co dalej ........ po roku który juz upłynął byłem zadowolony ze swej decyzji teraz po rozwodzie jestem wolny , Moja droga do szczęscia jest długa , jest jeszcze dużo spraw i to poważnych do rozwiązania. Moja wybranka ma syna , nasz kontakt jest doskonały bardzo sie lubimy i wręcz uwielbiamy nawzajem, mamy cudowny kontakt to dla mnie ważne , bede miał dośc duze zadanie i to dosc wymagajace z dnia na dzien stane sie jego opiekunem, wiem ze nigdy mi nie powie tato wiem ze kiedys mogą być problemy zwłaszcza w wieku dojrzewania i buntu . Nie boję sie tego jestem ciekaw rzucam sie w wir zycia i stawiam czoła. Moja wrodzona cierpliwosc i dobre podejscie to połowa sukcesu . młody dosc dobrze mnie nasladuje i kocham go jak własnego syna okazuje mu to , powoli przygotowujemy go ze bedziemy mieszkac i zyc razem i jest niezle. Myślę że bedziemy dla siebie nawzajem nauczycielami ........ pozdrawiam ciepło 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HP jestes madrym facetem, trzymam kciuki i mam nadzieje, ze nowe, wspolne zycie wynagrodzi Ci to wszystko co uwazasz za stracone. Czasu nie mozna cofnac, ale mozna go juz wiecej nie tracic majac tego swiadomosc. pozdrawiam i duza buzka (mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam powiedzieć dobranoc:) Pewnie nie powinnam już wchodzić, bo tylko glupoty popiszę, a jestem padnieta... byłam jeszcze w sklepie a tak to dopiero lekje skończyliśmy odrabiać, misiaczek jest bialy,ja nie wiem, bo siebie nie widzę, z odczucia to określenie przezroczysta byłoby chyba też na wyrost. Zajrzałam aby troszkę ochłonąć, przycupnąć... ale j8uż widzę że to nie najlepszy pomysł... pozdrawiam:) i życzę miłęj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam powiedzieć dobranoc:) Pewnie nie powinnam już wchodzić, bo tylko glupoty popiszę, a jestem padnieta... byłam jeszcze w sklepie a tak to dopiero lekje skończyliśmy odrabiać, misiaczek jest bialy,ja nie wiem, bo siebie nie widzę, z odczucia to określenie przezroczysta byłoby chyba też na wyrost. Zajrzałam aby troszkę ochłonąć, przycupnąć... ale j8uż widzę że to nie najlepszy pomysł... pozdrawiam:) i życzę miłęj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam powiedzieć dobranoc:) Pewnie nie powinnam już wchodzić, bo tylko glupoty popiszę, a jestem padnieta... byłam jeszcze w sklepie a tak to dopiero lekje skończyliśmy odrabiać, misiaczek jest bialy,ja nie wiem, bo siebie nie widzę, z odczucia to określenie przezroczysta byłoby chyba też na wyrost. Zajrzałam aby troszkę ochłonąć, przycupnąć... ale j8uż widzę że to nie najlepszy pomysł... pozdrawiam:) i życzę miłęj nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :) to byl dobry pomysł żeby tu zajrzeć :) Czekałam na Ciebie. Miłych snów, kolorowych 🌻 , ciepłych :D A może jeszcze ciasteczko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :) to byl dobry pomysł żeby tu zajrzeć :) Czekałam na Ciebie. Miłych snów, kolorowych 🌻 , ciepłych :D A może jeszcze ciasteczko ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×