Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Zdanka//:D Na reszcie!!!:D Miłego wypoczynku życzę Czort//:) tak mi się przypomniało w związku z postem Zdanki. Jaki w końcu prezent wymysliłeś dla żony? 👄 buziaczki ciepłe przesyłam dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi👄 cicha👄 zdanka👄 hary👄 dzieki za pamiec:) zaba1 witanko napisz cos o sobie:) agrypina👄 kaba👄 i wszystkim toby buzikow👄 potem zajrze teraz lece w kieracik:):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Margo 🌻 :) czy Ty kiedykolwiek odpoczywasz ??? Zwolnij trochę :) Ale tu dzisiaj pustki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:D:D albo pobiegli lepić bałwany:D albo tulą się do siebie po kątach bo zimno:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :D chyba to drugie, bo na lepienie bałwanów śniegu za mało :) Jak się wpisywałam poprzednio, to usłyszałam że zmarł ten dziennikarz z TVN i odechciało mi się i pisać i w ogóle wszystkiego. Miałam nadzieję że jednak mu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha_______:) Ja podczytuje, to i sie przyznaje:) Pozdrawiam wszystkich mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bosa_ 🌻 :) fajnie że się pokazałaś :) już straciłam nadzieję że ktoś się odezwie :) Agrypina 🌻 tak trudno się z tym pogodzić, zrozumieć. W Faktach wieczorem pokazali M.P. jak jeszcze był zdrowy...i później ....Wiesz że ja już zapomniałam jak wyglądał jak był zdrowy ?..... Dopiero wczoraj..... jak to oglądałam......kurcze, poryczałam się :( Podziwiam go za to że tak walczył, za to że chciał pracować.......do końca. Moja mama, jak go ostatnio widziała, to powiedziała że nie wyjdzie z tego, powiedziała tak, bo widziała kilka lat temu swojego kuzyna.... też tak wyglądał.....podobno. Mówi że to widać z oczu. A ja i tak miałam nadzieję że wyzdrowieje. Do dupy ten świat jest.........:( :( :( Sorry.... ale jakoś nie mogę się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//👄 Przykre to wszystko...:( Ja chyba nigdy nie zrozumiem zasad panujących na tym świecie... niby żyję w nim ale w żaden sposób pojąć go nie mogę. Bosa_//:) Hejka! Przywiało Cię wraz ze śniegiem?;) Jeśli tak, to chyba zimę polubię:) Cicha//:) U mnie dużo śniegu i bałwanki z niego też już mogą być. W sobotę miisaczek szalał na saneczkach, potem dotleniony na maksa spał z 4 godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//👄 Przykre to wszystko...:( Ja chyba nigdy nie zrozumiem zasad panujących na tym świecie... niby żyję w nim ale w żaden sposób pojąć go nie mogę. Bosa_//:) Hejka! Przywiało Cię wraz ze śniegiem?;) Jeśli tak, to chyba zimę polubię:) Cicha//:) U mnie dużo śniegu i bałwanki z niego też już mogą być. W sobotę miisaczek szalał na saneczkach, potem dotleniony na maksa spał z 4 godzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE BABY:) zagladam..bo mi emmi nogi z tylka pourywa hihihih nie mam glowy do nadrabiania w czytaniu...ja tez siedze w domu z grypa i dostaje pomalu wscieku macicy..bo nudzi mi sie przeokropnie!!!!! nie wiem jak WY ale ja jestem \"zwarta i gotowa\" na swieta bozego narodzenia..czekam z niecierpliwieniem:) a teraz zmylkam nakarmic moja wiecznie nienazarta kocice!!!! trzymajcie sie cieplo w te zawieje sniegowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona//:D:D:D ,,bo mi emmi nogi z tylka pourywa,,:) Ja bym lepiej tego nie ujęła:D:D masz całkowitą rację:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) dobrze ze jestem od ciebie daleko:)to moze ocale swoje cztery litery iihiihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) a propo opryszczki to polecam tabletki na recepte o nazwie HEVIRAN.....kuracje stosuje sie zgodnie z instrukcja zawarta w opakowaniu....lek zwalcza wirusa a wypryski nie sa takie uciazliwe....przynajmniej w moim przypadku poskutkowalo bo nie mam \"kaczego dzioba\" hihihi caluchy dla WSZYSTKICH:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las w śniegowych czapach za oknem , księżyc jasny , - 8 stopni i już zima , zima , zima . Miałam popołudnie dla siebie i dopiero dzisiaj rozmyślam o śmierci M. Pawłowskiego , tak mi smutno [ * ][ * ][ * ]już nie usłyszymy Tvn fakty Marcin Pawłowski .... :-( dziwny jest ten świat :-( Ale wierzę,że jest już szczęśliwy i wolny od cierpienia . Emmi - tak jakoś mi umknął ten tydzień prawie po 12 godzin w pracy , potem jeszcze wyjazd na szkolenie i urodziny MM ( znowu nocka w kuchni ) i tylko czasami zaglądałam na forum co słychać . U Macietka w szkole to nie wiem naprawdę jak jest , bo na zebraniu same ogólniki, a stopnie na kartce , MM tylko zagadał ,ze niestety już teraz trzeba pomyślec o maturze ( wielkie oczy - jak ten czas pędzi ) . na wywiadówki chodzimy z MM na zmianę . Podobno ja zawsze dramatyzuję , MM nie - spokojnie , bez emocji i na pewno macietek woli jak MM idzie do szkoły ;-) Emmi - Odródeczek pięknie w śniegu schowany , w piątek wyciągnęłam cebulki mieczyków , ale nie opatuliłam róz i hortensji i boję się czy mróz ich nie dosięgnie dzisiaj w nocy . Moja ulubiona sąsiadeczka - Zuzia szalała dziasiaj na sankch i oberwałam takim lekkim śnieżkiem tak na powitanie ;-) Obiecała mi baławanka na wspólnym płocie :-D Harry , żona kochana baba - szybkiego wyzdrowienia , nie dajcie się obejmować ... grypie . Margo , Bosa , Agrypina , Cicha , Kaba , Goda , Ruminka , Zaba 1 , Betka, Buber , Czort , Mokka , Makia , Gothika , Przezroczysta , Jako taka , Marsa , Love 1966, Przyjaciel - dobrej nocki i udanego zwykłego dnia , a może niezwykłego ... ale tylko w szczęśliwą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Las w śniegowych czapach za oknem , księżyc jasny , - 8 stopni i już zima , zima , zima . Miałam popołudnie dla siebie i dopiero dzisiaj rozmyślam o śmierci M. Pawłowskiego , tak mi smutno [ * ][ * ][ * ]już nie usłyszymy Tvn fakty Marcin Pawłowski .... :-( dziwny jest ten świat :-( Ale wierzę,że jest już szczęśliwy i wolny od cierpienia . Emmi - tak jakoś mi umknął ten tydzień prawie po 12 godzin w pracy , potem jeszcze wyjazd na szkolenie i urodziny MM ( znowu nocka w kuchni ) i tylko czasami zaglądałam na forum co słychać . U Macietka w szkole to nie wiem naprawdę jak jest , bo na zebraniu same ogólniki, a stopnie na kartce , MM tylko zagadał ,ze niestety już teraz trzeba pomyślec o maturze ( wielkie oczy - jak ten czas pędzi ) . na wywiadówki chodzimy z MM na zmianę . Podobno ja zawsze dramatyzuję , MM nie - spokojnie , bez emocji i na pewno macietek woli jak MM idzie do szkoły ;-) Emmi - Odródeczek pięknie w śniegu schowany , w piątek wyciągnęłam cebulki mieczyków , ale nie opatuliłam róz i hortensji i boję się czy mróz ich nie dosięgnie dzisiaj w nocy . Moja ulubiona sąsiadeczka - Zuzia szalała dziasiaj na sankch i oberwałam takim lekkim śnieżkiem tak na powitanie ;-) Obiecała mi baławanka na wspólnym płocie :-D Harry , żona kochana baba - szybkiego wyzdrowienia , nie dajcie się obejmować ... grypie . Margo , Bosa , Agrypina , Cicha , Kaba , Goda , Ruminka , Zaba 1 , Betka, Buber , Czort , Mokka , Makia , Gothika , Przezroczysta , Jako taka , Marsa , Love 1966, Przyjaciel - dobrej nocki i udanego zwykłego dnia , a może niezwykłego ... ale tylko w szczęśliwą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze zajrzałam... pierwsza próba zaśnięcia nie powiodła się. Zdanka//:) witanko:) Ślicznie napisałaś o zimie:) zona//:) mam na razie na oprychę swój sprawdzony, ale dobrze wiedzieć i mnieć w zanadrzu inny jakby ten przestał działać:) dzięki:) Fajnie, że jesteś:D brakowało mi Ciebie:) Nie wiem... dobranoc, czy dzień dobry? Ale wiecie co? Mam okazję popatrzeć jak brykają moje chomki, standardowo patrzę jak słodko śpią... ktoś chrapie, ale nie wiem który, wiem:) to MM. może jednak dobranoc powiem to może wreszcie uda mi się zasnąć:) dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze....jak milo dla odmiany zobaczyc inne nocne marki:) slodkich snow....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) wciaz z ta sama herbatka z cytrynka, ciekawe dlaczego ona nazywa sie herbata zycia?:) Dzis juz mam lepszy nastoj, pomyslalam sobie, czy to warto zatruwac sobie swieta sylwestra i wszelka radosc tylko z tego powodu? I nie boj sie Harry, tak naprawde to na nikim i nie mialam zamiaru wyzywac sie:) jak juz jest mi zle , to raczej zamykam sie w sobie, sluchawki na uszy i siedze potulnie, o ile mnie nie nagabuja i nie laza w dusze:) Emmi , jezli masz podobnie , to chyba wiesz jak sie czuje...ech brak slow. Ale przemoglam sie i w piatek poszlam na urodziny kolezanki, bylo wspaniale , nawet nie spodziewalam sie, poznalam kilka milych ludzi, fajne zabawy, tak ze o wszytkim prawie zapomnialam:) Mimo wszystko probuje myslec pozytywnie, moze znajde lepsza prace?:) grunt to pozytywne myslenie. Tylko przynam sie tak po cichu , cholernie nie chce sie mi teraz tyrac, nic nie robie ponad to co mi sie nalezy i figa z makiem im , kiedy poprosza o zostanie po pracy:) Harry, mam nadzieje, ze milosc i witaminki, dzialaja skuteczniej nawet niz leki i szybko bedziesz na nogach:) tym bardziej , ze masz takie ambitne plany na Sylwestra:) cicha, ogladalismy co ta wichura porobila w Polsce:( u nas niestety na drogach tez zginelo nie malo osob, przez taka pogode.Teraz juz jest dobrze, snieznie. lekki mroz(-6C) i ladnie wszedzie bialo, prawda na narty , to za malo sniegu:( zdanka___ no prosze, masz podobne zmartwienia, moj tez szykuje sie do matury, juz pisali dwa egzaminy probne (takie w szkole) potem to beda musieli pisac w centrum egzaminow, bo moj zdaje na wyzszy poziom i wtedy nie moga pisac w szkole ze swoimi wykladowcami.dzis o 14 ma jeszcze egzamin probny z litewskiego, ktorego boi sie najbardziej, wyniki obiecaja gdzies po tygodniu, zobaczymy...... margo____ chyba najgorszy kierat tez przewiduje chwilke odpoczynku??czy nie?:) jak tam twoje zdrowko? Agrypina__ty tak tylko na jedno zdanie zawitalas do nas? Bisa, zona, milo was znow widziec:) wszystkim dziewczynkom i chlopakom milego rozpoczecia tygodnia:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ i usmiech na powitanie... Zima chyba nam na dobre zaczyna się,zimno i mroźno,wieczorne spacerki a pieskiem ograniczają się do krótkiego wyjścia,niestety,a tak można było zawsze z kimś pogadać. U mnie w miare(pisze w miare,bo jak zawsze pochwale to potem sie wali):P, mój wpis Goda był krótki,bo robiłam obiadek a chciałam zajrzeć na momencik,lubię was czytać.Ja też zamykam się w sobie.... to smutne,bo moje dawne koleżanki mi mówią,że kiedyś było we mnie pełno życia,a teraz posmutniałam,nie ma tego zapału i wigoru(choć to pewnie określenie bardziej do starszych ludzi;)) Pozdrawiam wszystkich życzę udanego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No proszę, w dzień wczoraj posucha a wieczorkiem i w nocy ruch na topiku :) Zona 🌻 :) nareszcie :) Czyżby to przez chorobę do nas zawitałaś ??? Życzę zdrówka :) i częstszego zaglądania tutaj :) Kurcze, mróz jest, zimno, brrrr...........Jak tu przeżyć do wiosny ??? Goda 🌻 :) cieszę się że Ci przeszło i masz lepszy nastrój :) Miłego dnia wszystkim :) cieplutkiego !!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... pcham się na kanapę, nie ma co, proszę mnie przytulać, wciskać kubek z herbatką i przykryć kocykiem. Proszę mnie rozpieścić!!! Chyba w momencie moich narodzin anioł stróż się zagapił co zaowocowało obecnym już zawsze we mnie \"będziesz wątpić, zwłaszcza w siebie\". Nie mam czasem sił. mam chyba nasilającą się depresję, wydaje mi się, że z niczym sobie nie poradzę. Do tego vchciałabym, zeby MM nie wiedział, że tak o sobie myślę, ale też chciałabym, zeby mi jakoś w cudowny sposób pomógł...Przy czym mam wrażenie, ze muszę sama dać sobie radę, inaczej to na nic. Tak, tylko JAK DAWAĆ SOBIE RADĘ walcząc z sobą samym? Poniedziałek to \"dziś\" dla mnie ZA DUŻO. Do tego znowu boli mnie bark i nie mogę posiedzieć przed komputerkiem. Co do Bridget Jones - warto obejrzeć, jest kilka momentów z gwarancją na szczery śmiech. Gdybym się nie odzywała, to nadal siedzę na kanapie, zakopałam się pod poduszkami i kontestuję. Miłego i bardzo uśmiechniętego stanu ducha wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruminka 🌻 co Ty mówisz ? Jesteś wspaniała super babka. Dasz sobie radę ze wszystkim. Tylko musiasz odgonić złe myśli. Musisz sobie to powtarzać kilka a nawet kilkanaście razy dziennie. Aż sama w to uwierzysz. Dasz radę. Trzymam za Ciebie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) zona//:) no, nie mogę się nacieszyć, ze znów jesteś:D Goda//:) mam podobnie:( ale trzeba sobie jakoś to pozytywnie przetłumaczyć:) tylko mnie n.p. nie bardzo to wychodzi, ale staram się:) Będziemy trzymać kciuki za maturzystów:) tylko powiedźcie kiedy... Agrypina//:) siemanko:) :D:D Cicha//:) hej hej:) Harry...//:) dlaczego nie chcesz opowiedzieć o mieszkanku:(? ruminka//:) chodź, chodź:D:D 👄 tulu... 👄tulu... tulu 👄 muszę kńczyć... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) zona//:) no, nie mogę się nacieszyć, ze znów jesteś:D Goda//:) mam podobnie:( ale trzeba sobie jakoś to pozytywnie przetłumaczyć:) tylko mnie n.p. nie bardzo to wychodzi, ale staram się:) Będziemy trzymać kciuki za maturzystów:) tylko powiedźcie kiedy... Agrypina//:) siemanko:) :D:D Cicha//:) hej hej:) Harry...//:) dlaczego nie chcesz opowiedzieć o mieszkanku:(? ruminka//:) chodź, chodź:D:D 👄 tulu... 👄tulu... tulu 👄 muszę kńczyć... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklepuję te poduszki wygodnie, ale chyba nie umiem się nie wiercić... dzięki za utulanie i samolubnie piszę, ze jeszcze trzeba! Umiem się odwdzięczyć... Dla wszystkich przytularskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklepuję te poduszki wygodnie, ale chyba nie umiem się nie wiercić... dzięki za utulanie i samolubnie piszę, ze jeszcze trzeba! Umiem się odwdzięczyć... Dla wszystkich przytularskich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wami od dawna
witam,... przepraszam ,..... od roku was czytam ,.... przyznaję się szczerze , a wpis ruminki zmobilizował mnie aby sie w końcu odezwać :) ........ Nie wniosę nic nowego. Jestem taka sama, mam to samo ... w domu, w życiu , w sercu.... więc do tej pory uwazałam ,ze po co mam sie pokazywać :( i jeszcze więcej smutasów przypominac,... ale ja też chce ,..chcę ciepła , dobrego słowa,.. kubka ciepłej herbaty ,.... Dziękuję , ze jesteście . Zupełnie inaczej spojżałam na swoje życie, gdy was zaczęlam czytac. Jednak co jakiś czas i tak dopadamnie,.... to nie ma sensu , nic mi sie nie udaje,..nie mam juz sił , jestem sama ze wszystkim........ oj,oj,.. nie będe przynudzać ,.... pozdrawiam wszystkie kochane kobitki i tą sporadyczną częśc męską :) .... EMMI JESTEŚ WIELKA ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha__>ty to umiesz ludzi przekonać,już nie pierwszy raz czytam jak to zachecasz do dobrego myślenia:Di to nie tylko do mnie czy Ruminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×