Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

..tak myślałam,że po wypiciu takiej ilości kawy nie zasnę:o:o:o jadę zaraz po piwo to mnie zmuli:P Art..myślalam by przeslać Ci usteczka,ale chyba zbrakło mi śmialości..więc napisalam że też kwiatek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiu nie wierzę
Twój mąz ma wolne, a Ty po nocce jeszcze w dzień musisz zasuwać????? :( Brak słów! Kobieto, obudź się! Bo wyślę do Ciebie Supernianię, żeby wzięła się za Twoje "duże dziecko" w postaci męża! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiu nie wierzę
Wracasz do domu i kładziesz się spać! A dzieciom powiedz:"Tata się wami zajmie, mama jest zmęczona po pracy, uszanujcie to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Danus .uwierz- tak to czasem bywa,ale zdaję sobie sprawę ,że pozwolilam sobie na to😭 Jak wychodziłam za mąż to mój Misio miał już narośla strokawalerskie a tego nie da sie wyplenić:(a moze jego zachowanie to brak odpowiednich kanonów obowiązujących w życiu, które człowiek wynosi z domu?? Żeby nie wyszło na to,że ja widzę tylko zle strony mojego m..to powiem,że on ma też zalety:P np........hm...........pamięta o rocznicach,urodzinach itp.(ja zapominam:P) następne....nie przechodzi pierwszy przez drzwi... ...jeśli chodzi o finanse a on jest głównym wspomagaczem budżetu domowego....nie ma w nim nic z materialisty........ale ja nigdy nie przeginałam z rozrzutnością;) Wad wymieniać nie będę;) Mam dziś dobry humor-od tego piwa chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem dobry humor Daysy jak widzę:) Czytam co piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budka25
małzenstwo jest okropne,a samotnosc jeszcze gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiu nie wierzę
Jakos mało tych zalet :( Przepuszczanie w drzwiach? - to jest zaleta? Mysłałam, że normalność. Wspomaga budżet domowy? - a co, łaskę robi? Pamieta o urodzinach? - wolałabym, zeby nie pamiętał, ale robil coś dla mnie na codzien, pomagał w prowadzeniu domu, zajął sie dziecmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Danusiu ja nie jestem wymagającą kobietą choć możecie mieć inne zdanie.Potrafi mnie cieszyć jak mąz zadzwoni i zapyta czy przyjadę po niego do pracy...wiesz Danusiu..może ja nie potrafię teraz tak na hura wymienić jego zalet- bo może są ukryte hehe:p a ja nie potrafię ich dostrzec:).. Witaj Buber👄 ide po piwo-dziś nie mam nocki:):):)planuje upojny dzień:)oczywiścei bez udziału męża:P bo on ma pudlo(te pudlo to telewizor-to uwaga dla niewtajemniczonych)choć dla mojego m pudło to chyba -ja.... hehe...mój humor zaczyna sie zmieniać na czarny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mam piwo:p coś wam napisze... Oczywiście dotyczy to wybranka mojego serca:) ..wraca w piątek o 22 giej z pracy,idzie spać.....w poniedziałek ma nockę....ale ma przed soba sobotę,niedzielę i cały dzień poniedziałku bo na nocke idzie na 22gą...i tu jest smieszne bo on całą sobotę,niedzielę i poniedzialek przesypia....jak pytalam (jeszcze jak nie wiedziałam o co chodzi)dlaczego tyle śpi to mi powiedzial rozeźlony\"przecież idę na nockę ,musze się wyspać\":):):) chciał wyspać sie na zapas zanim zacząl nocki hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy____ja też dziwie sie Twojemu męzowi , bo Ty chyba niezła laska jesteś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber uroda to pojęcie względne......buzie podobno mam ładną,ale jestem niska:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no dobra Buber nie wnikam wiec co mialeś na mysli a mój dzisiejszy tok myslenia prosze mi wybaczyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie niskie niewiasty;) a dlaczego nie śpisz ? Mailaś zamiar sie zdrzemnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiłam ziemniaki,podam obiad.Nie spię bo......mam jeszcze piwo.Już mi się nawet nie chce spać:)Pośpie w nocy bo szef dał wolne,ale od jutra zaś do pracy:( Mogę sobie pozwolić dziś na ten rodzaj biernej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeberka,ziemniaki i ogórekkiszony.Żeberk zrobilam wczoraj przed pracą,ale są chyba dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateż30
ja32 -wiesz mnie tez mąż nie rozpieszcza a na dodatek to kasy nie mamy za dużo-mimo iż tyranem nie jest ale nie wiem niby to kocha ale jak ja mu mówię ze potrzebuję czegoś więcej-jakiegos kwiatka bez okazji,szczerej rozmowy-,przytulenia... to on że za dużo romansideł oglądam i tak w kółko,czasami mam wrażenie że naprawdę okazuje mi uczucie tylko jak ma urlop..i jak chce sexu!!! ja otwarcie mówie mu co czuje ale to nic nie daje-on taki poprostu jest z natury i czasami bardzo smutno mi z tego powodu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jateż30
she-tutaj kobity problemy mają a Ty popisujesz się jakiego to królewicza wspaniałego masz!!!!!!!!!!!!!! ciesz się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deysy - nie boisz się, że będziesz miała mięsień piwny;) Buber - ale się dziś rozpisałeś, aż miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy___jesteś..................🌼 uwielbiam żeberka:) Pyszna jesteś;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co JAteż30 ___She też miała i ma problemy...poczytaj trochę. I Pozwol dziewczynie sie cieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jatez30🌻wroć kochana parę stronek dalej to przeczytasz o moim królewiczu:P Ja po prostu korzystam z chwili gdy on jest normalny a nie zawsze taki jest,a moze cały czas taki jest tyle ze ja inaczej na niego patrzę?Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na królewicza trzeba sobie zasłużyć:) a she to super babka :) a jeśli jest na tym forum, to nie znaczy, ze zawsze był takim królewiczem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiu nie wierzę
Daisy, a co Twój mąż ogląda w tej telewziji? Seriale brazylijskie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻ja tez juz myśle o piwku,ale ja profilaktycznie bo mam piasek w moczu:Dto muszę:P A oponka?Kto jej nie ma:D Buber😘 Daysy🌻miedzy żebra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she - na tłumacz się. Na pisaek w moczu najlepsze są zioła:) albo dużo wody mineralnej z sokiem jabłkowym. Pisze tak bo ja nie lubie piwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×