Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Ja jestem... Coś ciekawego Ci się może śniło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE..nic mi sie nie snilo i nikt;)ale dopiero jak wstalam to poczulam zmęczenie:(I głowa mnie troszkę boli,ale to chyba nie po piwie;)tak sobie to tłumaczę:) już po obiadku?/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że już:) Nawet mam już plany co do jutrzejszego obiadu. Jutro będzie zupa burakowa i spaghetti carbonara. Dlatego mogę sobie trochę tutaj posiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to dobrze,że Cie już nie ssie bo sie martwilam jak podrzucić Ci obiadek:) Ja na jutro planuje pieczona łopatkę z ziemniakami więc tylko natrę dziś mięso przypawami i to tyle na dzisiejszy wieczór:) Dla siebie zgotuję zupke bo ja nie lubię ziemniaków:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie zupek:) Mięska pieczone robię tylko w sobote lub niedziel, jak mam wolny dzień, bo pracuje w godz. 7-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja wolę zupki bo kiedyś zatrulam sie grzybem szatanem i mój przewód pokarmowy mocno ucierpiał(głównie wątroba) i teraz nie lubi zbytnio ziemniaczków:ozresztą jest wiele potraw których nie jadam..Piwo tez mi szkodzi:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę znowu kulinarne rozmowki:) A ciasta umiesz piec Daysy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy____są przyjemności ktore nie szkodzą :) Zajrze wieczorem pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber...pieczenie ciast to moja pasja...zresztą jestem gastronomem choć moja praca nie ma nic z gastronomii:).....też postaram się tu jeszcze być ,ale musze iść pod prysznic bo czuję zmęczenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam piwko-jabłkowe:P Cos mi sie wydaje ze jak MM przyjdzie to mu zaserwuję siebie:D-jestem lekko strawna i raczej zgagi po mnie mieć nie będzie nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy___bo ja jestem straszny łasuch na domowe wypieki. O prysznic to dobry pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widze,she,że sielanka w Twoim malżeństwie trwa:) tak miło sie to słyszy...tylko nie zmieniaj topiku na \"szczęśliwe mężatki\"bo będzie nam przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam piec sernik z makiem i ciasteczka z jabłkami:)To moja specjalnośc:)ale jesli ktoś mi powie,że przeż żołądek do serca to się nie zgodzę...to nie jest prawda bo mój mąż sie upasł a mi jakoś miłości nie okazuje zimny drań:)Ciesze się,że mam Was:)Łatwiej sie zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy🌻ja juz jestem na innym topiku gdzie przeważają zadowolone z życia mężatki ale jak mnie kryzys przycisnął to trafilam tutaj i jest mi tu tez dobrze, bo tam glupio mi bylo uzalac się bo wydawalo mi sie ze dziewczyny nie zrozumieją mnie i powiedza ze to przejdzie i takie tam:P A tutaj znalazłam oparcie wsrod babeczek😍 i Buberka😘dlatego nie zamierzam sie z tąd zwijac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj she:) i nie wypij za dużo piwa, bo za wcześnie usniesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rozumiem she..może kiedyś wszystkie będziemy szczęsliwsze i znajdziemy weselszy topik?:)..choc nie ukrywam,że mnie tu też jest dobrze.Nigdy tak dużo nie siedzialam przed kompem,wiecznie szukalam sobie zajęcia w domu...tu odpoczywam fizycznie i psychicznie.Może kiedyś na jakimś topiku znajdziecie mojego męża jak sie użala nad faktem,że jego żona przesiaduje przed kompem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy🌻ale ja byłam najpierw gdzie indziej,tutaj później trafiłam bo tam nie czulam zrozumienia:) IWE🌻wypiłam już dwa:Pi nie mam więcej a męża jak nie ma tak nie ma,jak zaraz nie przyjdzie to wypijei jego Żuberka:Dteż mu kupiłam ale kurcze kto późno przychodzi....nie pije piwa i już:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba popadlam w jakieś odrętwienie:o jakieś refleksje mną miotają:)kac moralny.Tak mysle,że nie powinnam tak gmerać na slubnego na forum:( Czy ozięblośc męża jest wystarczającym powodem by tu gmerać ,ubolewać.Może to ja jestem pozbawiona kanonów:(i morali:( Może za mało sie staram,powinnam zdobyć sie na odwagę i porozmawiać z nim:o....kurcze...ratunku:( Chyba musze akceptować go takiego jaki jest. Dobra..raz kozi smierć..idę...porozmawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy🌻oczywiście jeśli sie kocha to sie akceptuje-ale to musi działac w obie strony!!! Jeśli TM też Ciebie akceptuje i pozwala na to byś byla sobą-czyli nie ogranicza,szanuje i kocha to ok,ale jeśli nie to...nie bierz wszystkiego na siebie,powodzenia😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy____ dobry pomysl z ta rozmowa mam nadzieję ze to otworzy wam droge do porozumienia. A wracając do kulinariow to Ty zdolna dziewczynka jesteś. Iwe___te twoje spaghetti to kuszaco brzmi:) Pozdrawiam panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber..z dziewczynki został mi już tylko kucyk:) rozmowa z mężem to niewypal,ale nie będę rezygnowac.Poczekam na bardziej sprzyjające okoliczności:) Zrobię jeszcze raport do pracy i idę do łóżeczka... dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Buber zapraszam - obiad mam o godz 16:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Buber to skoro IWE zaprasza Cię na obiad to ja zapraszan na deser.Powiedzmy szarlotka-jesli lubisz to na cieplo z bitą śmietaną i kawka:) Ja wypiję kawkę i zmykam do obowiązków.Dziś planuje zrobić więcej jak wczoraj;)no i piwkowania nie będzie:) Art..gdzie Ty sie podziewasz??tęsknię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art1234
Daysy dawaj tego całusa ale mieliście fajną imprezę Art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caramella🌻fajny ten artykuł i jaki prawdziwy,no i właśnie mi sie wydaje że MM zauważyl ze ja bez niego tez potrafie sie dobrze bawic i to go poruszyło:D IWE🌻u mnie obiadów w tygodniu nie ma:Ptzn. co sobie kazdy z nas zrobi to ma:Ddzieci jedza poza domem:) daysy🌻zacznij robic cos dla siebie,ale najpierw schowaj mu tego PILOTA:Di nie usługuj mu tyle, kurcze bo bedzie Ci miał za złe ze mu przez Ciebie brzuch urósł:P Art________impreza była super,tańce, hulanki swawole:D Buber😘 Agrypina🌻cicha🌻ciepła🌻nacik🌻Goldi🌻 zmykam pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmello..polecany przez Ciebie artykuł ma chyba swoje zastosowanie w życiu wielu mężczyzn:( she...pilota to ja wyrzucę Art👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy____ uwiedziesz mnie tą szarlotką;) 🌼 ale czy tylko szarlotką?;) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lun_a😍ściskam Cie kochana, widzisz bo tam sa same szczęściary i one nie zawsze sa w stanie zrozumieć jak to moze być,no nie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×