Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

she kameleon 👄 dokładnie ! może i my kiedys bedziemy takimi szczęściarami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szerokie nasze grono:) Miło ,że tyle nas jest,ale z drugiej strony przykro,że tak sie czujemy samotne...o tobie Buber nie mówię,bo ty nie jesteś samotny....a ty ART może byś się zaczernił w końcu?? Wiecznie samotne i nierozumiane....czy tak musi być?Czy ci mężczyźni nie mogą docenić i dowartościować?..... Buber>>ale ci tu dobrze,widzę,że prawie każda czymś cię kusi;) Daysy>>dlaczego to ty masz wyrzuty?dlaczego myślisz,że coś powinnaś?zawsze to kobiety mają wyrzuty sumienia,a oni w ogóle.....stwarzają w nas poczucie winy:P She>>ja wolę drinka na rozluźnienie wieczorem...tylko nie zawsze mam alkohol w domu...;)no i masz absolutną racje....ciężko pisać tam gdzie są szczęśliwe babki..... caramella>>artykuł dobry:) lun_a>>ja tez z dolnegośląska pozdrawiam,szkoda tylko,że tak szybko masz takie problemy:O IWE>>znowu się powtórzę,ale twoje opisy na gg trzymaja mnie na duchu:) Pozdrawiam wszystkie bywalczynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lun_a🌻 witaj Agrypina🌻 lun_a ..mysle,że tu znajdziesz zrozumienie:) Buber..ja nie uwodze cudzych mężów:)....moim mężem chyba sie jakaś inna zajmuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina 🖐️ ale prawdziwe :( ……to głupie, ale ja do pewnego czasu sama przed sobą go tłumaczyłam :-O kurcze jaka ja naiwna byłam!!! …..próbuje z nim rozmawiać ale …… nic do niego nie trafia :( …… chyba musze znaleźć inny sposób ……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy_____ i słusznie że tego nie robisz , bo to mężczyźni uwodzą kobiety :) więc......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
……a wiecie, że przez brak ochoty MM do robienia czegokolwiek w domu, sama nauczyłam się zawieszać żyrandole :D kurcze jeszcze nauczę się wiercić w ścianach i jestem prawie samowystarczalna hahahaha gorzej z seksem :( i z przytulaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber___________no i tu siez Tobą nie zgodzę:Pkobiety też uwodzą i to czasem nawet skuteczniej niż faceci:D-A i nie będę juz wysyłać Ci kissów bo jesteś na nie nieczuły:P:D Agrypina🌻ja muszę uwazac na cięższe alkohole bo znowu w alkoholizm wpadne:P lun_a🌻teraz nie mam zbytnio czasu pisać ale jak bedzie luźniej to zapukam na gg lub tlenie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lun_a ale gruzu pewnie nie wynosiłaś:Dja teraz mam w planie być samowystarczalna nawet w sexie;) Buber..planuje nauczyś się sztuki uwodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy75 właśnie, że wynosiłam :P zapierniczałam z 3p aż się kurzyło bo mój Pan siedział sobie na pifffku she ciekawe czy Ci otworze :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She____nie prawda zę jestesm nieczuł, tylko nie dałem tego po sobie poznać:)🌼 Daysy__________świetnie! Mozę Ci pomoc sie nauczyć?;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber..bardzo poproszę o cenne wskazówki odnośnie sztuki uwodzenia,ale bardzo prosze o takie które nie doprowadzę do tego,że będę się wystaiwac jak drogowskaz:(..może uda mi się Arta poderwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she to może zmienię topik na\"miłośc internetowa:P ups..moje ziemniaki:(pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Daysy :D Tylkoże ze w wiekszosci są to zajecia praktyczne ...wiec tak na forum publicznym...?;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
Witam, od kiku dni jestem dla meza taka jak on............... mało mówię.............. nic nie robię, trochę pracuje w domu, zajmuje sie dziecmi............. odwracam na bok w lózku.............. A on teraz własnie ziemniaki na placki sciera :D Panowie, ja was nie rozumiem!!!! Im gorzej, tym lepiej?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama_samotność🌻no i właśnie o to w tym wszystkim chodzi:Du mnie bardzo podobnie,trzymaj sie i korzystaj z dobrodziejstwa najdłużej jak sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber...nie będe udawala greka,że nie wiem o jaką to praktyke Ci chodzi:o..w takim razie dzieki bardzo za porady;)wole jednak opracować teorie;) sama-samotność...ja od wczoraj zaczęłam ignorować męża w podobny sposób,ale on zdaje sie tego nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy___jednak niekoniecznie taką praktyke mialem na mysli:) jak Ty Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Buber..skoro masz na mysli inny rodzaj praktyki w uwodzeniu to poprosze o doszkolenie:) Przed chwilą rozmawiałam z mężem o moim glodzie emocjonalnego związku.....powiedział\"popracujemy nad tym\":):):) idę zrobić kolacje,poprasuję jeszcze ciut,ciut i do pracy na noc.Postaram sie tam wyspać:P Trzymajcie sie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Oj Buber;) - jak motylek..........:) Sama-samotność🌻 - u mnie też tak jest:) nawet MM przychodzi do domu przed 17 a nie jak miesiąc temu o 22 lub 24:) Ale jeśli mam być szczera, to jest mi to zupełnie obojętne:) She🌻 - a ja już nie chce korzystać z tego dobrodziejstwa:) Wole jak jego nie ma w domu. I tak nie siedze z nim przed tv, a i posprzątać jest gorzej, bo trzeba go ganiać z pokoju do pokoju:) Miłego wieczoru wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy___no skoro tak to musze pomysleć:) ale praktyka tez jest niezbedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Miłego dnia, bez deszczu, bez chmur, dobrych humorów:) i uśmiechów na twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Przykre to jest,że mamy tylko smutne doświadczenia......:P Miłego dnia,u mnie dzis pochmurno i ma popadać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻 - ja mam też i wesołe doświadczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art1234
Agrypina - nie wiem jak się zaczernić i co znaczy czerwone wiercenie jest proste Daysy - nie stań się samowystarczalne a uwiedziony już się czuję - przez Twoją osobowiść IMA z tym gruzem to naprawde przesada ja mojej Z odkurzam myję okna wynoszę śmiecie i nawet chodzę do garażu rano po samochód KTÓRAŚ MNIE MOZE PRZYGARNIE - egzemplarz w b. dobrym stanie niektóre mówią że przystojny (taka jedna koleżanka z pracy :) napędzany uczuciem i zbliżeniami damsko męskim - ostatnio jedzie na dużej rezerwie :) Sama - samotność ja stosuję to w stosunku do żony czasem pomaga Pozdro Art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art - żeby się zaczernić wchodzisz w preferencje:) Ja bym Ciebie przygarnęłą;) ale jesteś za młody:) skoro odkurzasz, myjesz okna:) I jaka reklama:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Art..Ty sie tak nie reklamuj na forum bo sie czuję zazdrosna;) Jak nie urok to....:)dopadło mnie jakieś przeziębienie,chyba od tego piwska co je tu któregoś pieknego dnia spożyłam ponadliczbowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deysy 🌻 - to nie piwsko Ci zaszkodziło, to taka pogoda. Zdrówka Ci życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻nie ma co sie oszukiwać-piwo bylo zimne:P,ale dla wlasnego komfortu psychicznego bedę sobie wpajać ,że to pogoda zawinila:D dzięki za wsparcie duchowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×