Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość sama_samotność
Witam:) paskudna pogoda:( brrrrrrrrrrrr A mój mąż to wczoraj pościel nawet zmienił, i miły był rano:) ja to juz się bać zaczynam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama-samotność🌻 - tylko się cieszyć z tego:) Widzisz, jak czasami masz fajnie;) Pewnie cos chciał od Ciebie;) daysy 🌻 - jasne:) tak dalej myśl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..mąż miał pomysleć nad zaspokojeniam moich baków emocjonalnych a tyczasem zaserwował \"Koszmar z ulicy Wiązów cz.2\" Wdodatku jeszcze jakiś weestern bo sie czuję przegoniona:(jak koń po kręceniu scen na dzikim zachodzie:( Nawet nie chcę już pisać co wymyslił bo haftować siechce:P pozdrawiam Was...trzymajcie sie cieplo bo ta pogoda naprawdę jest do kitu..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art1234
nie mogę się zaczernić bo nie mam profilu itd - trudno Iwe - nie badż taka jak róznica wieku jest kilka lat to mnie przygarnij :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber...musisz mnie ratować..gdzie są te cenne wskazówki w uwodzeniu?? Art zaczyna mi lawirować przez mój brak doświadczenia:o Wiecie co..mówcie co chcecie,ale najprzyjemniej mi bylo tego dnia co piwkowalam,więc..jadę so sklepu..jutro mam na rano więc pojadę na kacu:)żeby nie załatwić sie na amen to bedę pić ciepłe z miodem. Art..zawiodleś mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art1234
:) nie zawiodłem tylko żeby przyspieszyć wszystko zaczynam wzbudzać zazdrość - to jest właśnie flirtowanie mała :) :) Art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś zakochana
Witam. Jestem mężatką z 19letnim stażem,3 dzieci.Z mężem już od dawna nie łączy nas nic,mieszkamy razem,ale obok siebie.Czasem czuje sie z tym podle,ale nie mam siły już niczego zmieniać,naprawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ładnie(a wlaściwie to brzydko)wypilam piwo i usnelam,ale może to i dobrze,to pojadę jednak na nockę i już jutro bedę miała wolne:) kiedyś zakochana...wszystkie tu jesteśmy samotne dlatego tu jesteśmy,piszemy co nas gniecie w serduszku no i o ewentualnych zmianach na lepsze naszych partnerów :)..więc zapraszamy do grona:) Więc witamy Cie serdecznie:) Art...ahh łobuzie to Ty mi na uczuciach grasz?:) 🌻dla wszystkich 👄Art....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art👄 - ja tutaj jestem najstarsza:) ale przygarnąć mogę Ciebie jako kumpla:) przytule jeśli zechcesz, pogłaszcze po głowie:) wysłucham i pociesze;) Daysy🌻 - nie masz się czego obawiać:) ja tak grzeczna dziweczynka jestem;) Kiedyś zakochana🌻 witaj w naszym gronie:) Miłego wieczoru kobietki🌻 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art - nieuważnie czytałeś. Wchodzisz w preferencje. Punkt A - jeśli nie masz swojego profilu kliknij tutaj - i tam właśnie klikasz. Powodzenia - bądź wreszcze czarny, ładniejszy niż rudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi i pozostałe osoby - bardzo proszę na mój topik - mąż po 40 tce. Tam poruszany jest nieco podobny problem... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalexia - dzięki, ale mnie sentyment tutaj trzyma:) Jeśli chodzi o mężów po 40 to chyba tylko mój jest po 40-stce. Pozdrawiam Buber👄 - znów tak ciężko pracujesz? Nie było Cię dzisiaj.:( Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
nie wiem, co się dzieje..................... mąż idealny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda IWE - - myslałam, że pomożesz, pomożecie . Mam kłopot... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Nie ma dziś IWE i nie ma kto nas budzić;) Kawka wypita i dzień byle jaki.....:O IWE mój jest po 40 niestety:O Alexia>>podaj link to do ciebie zajrze,bo tak można błądzić i szukać twojego topiku..... Boli mnie dziś głowa:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś zakochana
WitaM.Życzę wszystkim paniom miłego dnia.Dzięki za przyjęcie do Klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) i panowie:) Mam dziś wolny dzień:) dlatego, że święto 11.11 przypada w usawowo wolny dzień od pracy:) Jestem sama w domu:) dzieci w szkole, MM w pracy:) i cisza, że w uszach dzwoni. Ach jak ja lubie takie dni:) Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbboolli
hmm.samotność to byłoby super....ja znoszę humory starego,jak pije to pije...po piciu stara sie..jak ma ochote sie napić..wyzywa i wrzeszczy,szuka powodów,robi na złośc...pali papieros za papierosem w pokoju syna siedząc przy jego kompie,chociaz prosil go o to,by nie jarał w jego pokoju.i powiedział mi,ze ja nauczyłam go nie liczyc sie z innymi..dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
witajcie............. cichutko tu dzisuaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy :) Czy ktoś mnie jeszcze pamieta ??? Ja Was czasami czytam ,ale nie mam zupełnie czasu na pisanie....... Wszystkich samotnych w małżeństwie podrawiam i przytulam......rad dawać nie zamierzam , bo każdy musi sam sobie poradzić z problemem ,ale pisanie tu z pewnościa pomaga. Dużo życzliwych duszyczek , zawsze gotowych wysłuchać i pocieszyć . Życze wszystkim ,aby im słoneczko świeciło ,tak jak dzisiaj w stolicy świeci. Wbrew prognozom. Miłego ,ciekawego weekendu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy___z tego co widze to posiadasz wrodzoną umiejętnośc uwodzenia;) wiec dlaczego chcesz żebym, Cie uczył?:) hę ? Pozdrawiam forumowiczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber;) nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
czy mi sie wydaje, czy tez ktoś tu flirtuje???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyam na Twoje rady..Buber..Art zmienił zainteresowanie:) a ja nie mam doświadczenia w uwodzeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×