Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość niby ok a jednak
mój niemy krzyk będzie miał głos , tylko kiedy? jak będę stara i nikt nie będzie mnie chciał. odwaga nie ma nić wspólnego z rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby ok a jednak___________to czemu nie robisz tak aby być szczęśliwą?Bądź szczęśliwa i już a reszta sie jakos ułoży:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś tylko pomacham🖐️ Nawet pisać mi się nie chce. Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
pozdrawiam......... zapowiada sie miły, mglisty dzień:) Daysy, co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dla Was:) Sama-samotność...my też mamy mgłę..wygląda jak nakurzone;) ..Śledzę Wasze wpisy,ale muszę przyznać,że niedużo tego jest;) Ja żyję czy może wegetuje..jak zwał tak zwał;)...mąż wyprowadził swoją wieloletnią kochankę i mieszka sam.... Wydzwania do mnie..przeprasza,ale nie mogę się ugiąć. Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E 29
Ciepla gdzie jestes? Tak bardzo lubiłam Twoje posty.Zawsze nawet w ciezkich dla Ciebie chwilach potrafiłas wtracic cos optymistycznego. Głowa do gory. Pozdrawiam-rowniez mezatka.Czy samotna? No moze czasami tak jak i Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej nie wpisywałam się bo miałam potworną migrenę od wczoraj i myslałam że umieram😭 A poza tym jestem zła bo dostalam najmniejszą podstawe premii:(a kurde ostatnio tyram jak głupia i to jest podziękowanie😠ale podejrzewam ze ksiegowa zrobila to specjalnie-za to ze nie mam porzadku w archiwum-Goldi🌻Ty wiesz o czym ja piszę nie?:) Tylko jak ja mam tam uporzadkowac jak muszę jeszcze siedzieć na sekretariacie,cały czas telefony,faxy i pracownicy:Pprzeciez sie kurna nie rozdwoję:P E,chyba za bardzo sie przejmuję,od dzis robie tylko swoje i mam reszte roboty w nosie,nie ma lekko,niech nie licza za bardzo na mnie i już:P pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i nieliczni chlopcy:):):) ja tez sie tylko zamelduje bo ciagle mi malo czasu i latam jak zakrecona:) nadrabiam zaleglosci we wszystkim :):):) czytam was i zycze zdrowka oraz duzo sily a teraz spadam bo tel. sie urywa papatki i buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
A mnie......... jak to w każdym tygodniu, zwyczajem już, dopada samotność......... w domu znów cisza:( Niech i tak będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie:) A u mnie dziwne rzeczy się dzieja. Słodkość i dbałość o moje zdrowie MM mnie poraza. Ciekawe tylko ja długo tak wytrzyma:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim zapieprz mam caly czas,nie wiem jak się nazywam:) Na dzisiaj mam wiele spraw do zalatwienia i jestem ciekawa czy wszystko uda mi się zrobić:P Pozdrawiam i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam czasu na długie wpisy,może potem to nadrobie....jezdze za wpiasmi do indeksów,skoro jestem starostą to trzeba:) Miłego dnia:)Ciepła powiedziała mi,że coś się nie staram:Ozmienie daysy>>widzisz długo nie trzeba było czekać na twojego męża:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) dobija mnie ta pogoda i czuje ze jesienny klimat zaczyna wlazic we mnie...nie przejmuje sie tym wszystkim co przeszlam bo uznalam ze to przeszlosc a ja chce zyc terazniejszoscia...po powrocie przez tydzien zylam jak w bajce:) bo wyjazd naprawde byl udany:) cos dla zdrowia cos dla duszy i cos dla serca...szkoda ze musialo sie skonczyc i trzeba bylo wracac do domu bo tu balagan straszny na mnie czekal...cos jak w bajce o kopciuszku:):):) ale powrocilam juz na ziemie biegam troche po lekarzach dzis mam wywiadowke u lukiego no i zyjeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! zaczelam wychodzic z domu bo bol troche zelzal, spotykam sie ze znajomymi idziemy na piwko na kawke albo poprostu polazic:) i tego mi bylo trzeba:):):) mm patrzy na to z boku i nie wierzy...zaczal miec pretensje ze wychodze sama ze pozno wracam...jakby zmiana jakas go naszla??? sama nie wiem...patrze na to z innej perspektywy jak przez kalejdoskop...nie placze juz nie gadam nie zloszcze sie...tylko troche mi brak slonca i ciepla bo wiem ze byloby jeszcze lepiej:):):) ale coz zyje chwila i dniem dzisiejszym wiec nie jest zle...nauczylam sie egoizmu i samodowartosciowania...zycze wszystkim tej sily i pogody ducha bo jest nam to najbardziej potrzebne...sciskam mocno jak tylko potrafie sle miliony buziakow👄 8ton promieni slonecznych i papatki dla wszystkich hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
Miły dzień się zapowiada....... umówiłam sie na wieczór z koleżanka, ale zanim do tego dojdzie, bede zapewne padnięta i nic z tego nie wyjdzie:D:D:D:D:D Pozdrawiam... daysy.......... co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo🌻 i tak trzymaj:D Agrypina🌻starostka chyba:D sama_samotność🌻z góry przekreślasz że nic nie wypali?Przestań,jak cospójdzie nie tak to zrób coszeby było TAK:D pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu się z rana obija?Kto nas z rana nie obudził?Zabrakło wam zapału? Niedobre dziewczynki:Ohe,he.... Miłego dnia lece do pracki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Melduje się - Agrypina nakrzyczałaś na mnie to jestem na chwilke. Ostatnio cięzko pracuje. Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_samotność
I byłam na ploteczkach. Siłę miałam, piwko wypiłam i ............. po wielu ogródkach moja kolezanka przeszła do sednum. Mąż ja zdradza, i to nie pierwszy raz zresztą:(:( Od tego zaczeła sie nasza znajomośc, przyjełam sie do nowej pracy, same kobiety, ale wypatrzyłam jedną dość milą, zaczełam się z nią przyjaźnić. Ona miała juz dom, jednego syna i meża - super ideał - według jej opisu. ja byłam panienką, która ukladała zycie. Az po kilku mięsiacach znajomości, pewnego dnia, rozpłakała sie przy mie i powiedziala mi, że mąz ja zdradził z jeje najlepsza przyjaciołką:(:( wybaczyła mu......... zafundowali sobie jeszcze jedno dziecko........... W moim życiu w tym czasie duzo sie działo, ona czasem coś tam pomrukiwała o jego kobietach, ale zawsze sprawa cichła............ A wczoraj nie wytrzymała, oswiadczyła, ze to ciągle trwa, ciagle jakac nowoa panienka............. Tylko, że ona nie odejdzie od meza, bo nie ma siły. Tyle siły, ile ja kiedys mialam, bo tez to już przerabiałam z kimś innym............... Cholefcia.................. a ja tylko słuchałam, słuchałam.................... Dopadł mnie smutek niewyobrażalny:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_f
Dziewczyny, powiedzcie, czy są na świecie normalni, porządni faceci? Bez nałogów, bez zdrad, bez kłamst, bez obietnic bez pokrycia? Czy takie rzeczy "to tylko w Erze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze tacy sa............................................tylko dobrze sie ukrywaja:):):) moze sie wstydza???:):):) czesc wszystkim w sobote:) u mnie sloneczko swieci ale narazie to mialam sprzatanie i gotowanie a teraz odpoczynek i zakupy w tesco:) mam nadzieje ze jutro bedzie luzik i cos milego sie wydarzy............................................... pozdrawiam cieplutko i buziaki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tacy faceci są:) nie tylko w Erze, u mnie w bloku, piętro niżej:) Mojej siostry mąż:) Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki🌻 ..dostaje istnego fioła.Nie wiem co mam zrobić.Mój niby mąż przyszedł dziś odwiedzic dzieci i prosił,błagał,plakał...chciał zostać..chcialam by został ,ale coś mnie pohamowalo i nie pozwoliłam.Nie wiem co mam zrobić😭z jednej strony chcę go a z innej sie go obawiam.Jak siedział dziś z nami był taki jak kiedyś-miły,ciepły,ale pewne napiecie dalo sie odczuwać.Nie wiem jak mam postąpić:o Boże daj mi siły:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_f
Nie przyjmuj go. Daj sobie czas na przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale sie za Wami stęskniłam:) Jestem już po kolokwium,mam zaliczone tylko nie wiem na jaką ocene bo wyniki za dwa tygodnie:) Daysy🌻przetrzymaj go jeszcze,faceci są niecierpliwi i sieokarze czy jemu na prawde zalezy czy tylko chce Ci oczy zamydlic,nie spiesz sie z podjęciem decyzji a na razie niech mieszka oddzielnie,pozdrawiam hanka_f🌻myśleze w Erze też maja jakieś haki;) margo🌻kwitnąca jesteś,tak trzymac:) sama_samotność🌻ja miałam kolezankę ktorej też zycie nie wyszło i staralam sie pomoc jak moglam,ale potem jak juz stanęła na nogi to mnie olała-to jeszcze bardziej bolalo,bo najpierw martwiłam sie nią a ona mi sie potem tak ładnie odpłacila-od tamtego czasu staram sie nie angazowac za bardzo w zycie innych nawet jeśli bardzo proszą:( Agrypina🌻ja tu ostatnio mało jestem bo nie mam po prostu czasu:P Buber😘 Art😘 cicha🌻 ciepła🌻 nacik🌻 teoryjka🌻 pozdrawiam wsiech i zaraz zmykam na uczelnię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×