Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina 👄 przytulam Ciebie mocno, zawidłaś sie na kimś. :( Przykro mi. Jak Ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻podejrzewam ze to ktoś bliski Ciebie zranił bo obcymi nie warto sie przejmować-oni pojawiają siei znikają.Przytulam Cię mocno😘 IWE🌻dzięki kochana za wyrazenie ochoty pomocy:) Bylam dzis w świetlicy u Dawidka spytać sie kiedy będzie zamknięta no i okazyje sieze od 5 kwietnia do 10 kwiaetnia mają przerwę świąteczną,czyli młody jedzie ze mną do pracy-jak ja to wytrzymam?;) Teraz jak zasuwam za 4 osoby bo pochorowały sie dziewczyny:P No i jeszcze babeczka uprzedziła mnie że długi weekend świąteczny też będzie wolny czyli na 2 i 4 szukam schronu dla babla:)może jeden dzień wezme opiekę ale dwóch nie dam rady a męża to nawet nie pytam czy on nie wyraziłby chęci zająć sie swoim dzieckiem-bo wiem ze on przecież nie może:P Dobra, koniec gadki muszę do papierow wrócić bo jak zaległosci porobie to nie wygrzebie sie tak szybko z tego, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziś jakby lepiej z nastrojem,he,he.....:)nie mam weny do sprzątania i nic nie robie,MM pomył mi okna,ale nie ma generalnych porządków,jakoś tak nie mam samozaparcia:P:P:Pale pewnie jeszcze coś zrobię....choc na śniadanie jedziemy niedaleko od nas.....a drugi dzień świat jakos zleci i po świętach będzie:) IWE>>ty masz gości?bo chyba u ciebie rodzinka zawsze jest:) She>>no niestety trzeba wytrzymać z młodszymi,ale ja też nie mogłam znieść jak młody szedł ze mną do pracy,bo nie wysiedział 5 minut w miejscu:Pteraz zostaje już sam,co za ulga:) Ciepła>>jak tam twój nowy domownik? Margo>>czy dajesz rade ze zdrowiem?remont i sprzątanie to może dać ci w kość..... Miłego dnia wam życzę,obowiązki,hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Taka zarobiona jestem, zę nie miałam czasu rano z Wami się przywitac:) Agrypina🌻 - to prawda, święta zawsze spędzam w domku:) Tradycyjnie bede miała też gości. U mnie można palić, mozna nabrudzić, a poza tym mam psa. To typowy domownik, nawet jak jest z nami, to ciągle piszczy do domu, przynosi mi moja torebke, rzuca pod nogi i patrzy błagającym wzrokiem:) Jedzonko zawsze wcześniej przygotowuję, to co mozna oczywiście i zamrazam, a potem rano wyjmuje, do piekarnika i mam gotowe gorące dania:) Od tylu lat przygotowuje święta, więc mam juz wprawę:) Miłego dnia👄 A gdzie reszta towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc słoneczka, gdzie jesteście? Prosze zabłysnąć, bo moje słońce na niebie schowało się za chmurami. Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też na moment bo mam sporo pracy:P U mnie dalej towarzystwo z pracy chore i zasuwam sama Także pozdrawiam i milego dnia zyczę,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Dłuuugo mnie nie było ale wreszcie mam internet w domku,więc się od razu melduję.Dziś zainstalowałam tylko gg (zapraszam :-)).A od jutra zaczynam czytać.I oczywiście POZDRAWIAM!!!!! i ŚCISKAM!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🖐️bo Buber się nie melduje:Pale życzenia pewnie nam złoży:) Dziś,lekarz,sprzątam i fatalnie się czuje:Oto te dni:P Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja cieżko pracuje nad sprawozdaniem DG 1 do Gusu:P Teoryjka🌻w te wakacje też jadedo Swarzędza więc jak możesz na moją poczteprzesłać adres twojej księgarni, bo tym razem zamierzam wstapić;)cieszę sieze jesteś:) Agrypina🌻u mnie już po i mogę juz jajka wysiadywać:P Buber😘;) IWE🌻a gdzie meldunek?:) Dla reszty po kwiatku🌻🌻🌻 a życzenia będa później,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Oj sory, nie miałam czasu rano się zameldowac:D jestem!!! teoryjka🌻 jak miło Cie widzieć:) she🌻 Ty jaj nie wysiaduj:P pora na skrobanki:D Agrypina🌻 to chyba dobrze, że masz te dni;) a może się myle? masz tylko jednego syna, więc noże pomyśl.......:) Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziś tylko macham,jutro zajrzę na dłużej. She-to mam nadzieję,że tym razem wpadniesz do mnie do domku(oczywiście z noclegiem),bo ja już mieszkam na wsi hi,hi Buziaczki dla wszystkich🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Podpisuje tylko liste obecności, bo nie mam sił na pisanie:) Powodzenia, dziewczęta nie przemęczajcie się:D Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie świątecznie:) Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą wam serdecznie życzę:) Iwe>>to te inne dni;)a ja drugiego już nie chce....nie chce być wiecznie robiącą w domu:Pchoć MM wczoraj sprzątał,hehe Najlepszego na te święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdrowych i pogodnych świąt, mokrego Dyngusa, usmiechów wokół i wiele zyczliwości👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim chce zlozyc cieplutkie zyczenia WIELKANOCNE zdrowych i wesolych swiąt kochani moi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ daysy - jak miło Cie widzieć i margo również:) Wesoło było, nawet bardzo wesoło:D, a czy zdrowo okaże się jutro, czy głowa nie boli:) Słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ w poniedziałek......:) Jutro jade z MM na badania i on ma do końca tygodnia wolne,ja chyba też będę w domu,bo ide do lekarza na mały zabieg....i może mnie być mało,ale będę zaglądać ile się da.A ten czas w domu mam zamiar wykorzystać na naukę,hehe:) Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina - zdrówka życzę👄 Pozdrawiam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros1950
Właściwie to od 30 lat jestem mężatką i samotną w mażeństwie. On zawsze miał czas dla siebie, ja tylko musiałam mieć czas dla dzieci i męża będąc cały czas aktywna zawodowo. Przez te lata to tylko dom ,dzieci, praca i do tego zachcianki męża prawie zawsze pod wpływem alkoholu. To u żon policjantów normalka. Wiecznie nie zadowoleni mężowie a wymagający ponad miarę. wszystko kręci się wokół nich a nic od nich nie otrzymujemy/po za wypłatą/. Dla nich pieniadze oddane to obowiązek małżeński spełniony. Przysięgę małżeńską puszcaja w niepamięć zaraz po jej złożeniu. Czy nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziś mam urlopik, dlatego tak późno podpisuje liste:) Jak zdrówko po świętach?? U mnie święta spko:D milargos🌻 witaj w naszym gronie:) Masz racje, zgadzam się z Tobą:) Wprawdzie mój mąż nie jest mundurowym, ale to też facet:D Pozdrawiam serdecznie i miłego dzionka życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziś też mam urlopik,jade po MM,bo będzie po znieczuleniu..... Milagros>>mój tez mundurowy....ale zielony....ale masz racje,dużo się zgadza....:(:(:(pisz,zawsze jakos się wesprzemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️🖐️ Ledwo zainstalowany a już nawalił,mój laptopik z odzysku.Potem nie było czasu,potem nastroju a na końcu dylemat,o czym pisać po tak długim czasie niepisania. Może taki temacik,o którym jakoś trudno mi zapomnieć:Czy wiecie,ze wojak Szwejk był idiotą?A czy wiecie dlaczego?Bo był:prostolinijny,uczciwy,mówił co myśli bez względu na to gdzie był i z kim,każdemu pomagał,miał zawsze dobre intencje,zmierzał zawsze najprostszą drogą do celu i wszyscy się z niego śmieją. Napiszcie,proszę,jakie jest Wasze zdanie na ten temat,ok? Pozdrawiam cieplutko i do jutra,mam nadzieję.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×