Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️ melduje się:) u mnie też dzis gg nie chodzi, zobaczymy później jak będzie Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak stylistycznie napisałam:) chyba jeszcze śpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Widzę,że niezastąpiona IWE rano się pojawia:)ale gdy cię z rana nie ma to aż dziwnie:)miło jak ktoś nas budzi z kawką i zaczętą do miłego dnia:)i nie jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji:P Odzyskałam gg,a juz myslałam,że będę musiała zmienić numer,ale super sąsiad mi naprawił:) Miłego dnia:)Ja dziś do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki kochane:) nie pisze bo najpierw nie mialam zapędu a teraz nie mam czasu...biegam na szkolenia bo przekwalifikuje sie zawodowo na doradce i troche zajec i spotkan dobrze na mnie wplywa:) renty nie dostalam tylko swiadczenie rechabilitacyjne na rok czasu wiec mam czas i chec przrdewszystkim zeby cos robic ze soba bo w domu to juz wariowalam a od myslenia to az glowa puchla:):):) tak wiec poucze sie co nieco bo po roku jak znam zycie i ZUS to nastąpi cudowne ozdrowienie i szał ciał:):):) dzis mam wolne wiec sprzatanko pranko gotowanko...wiec pomykam do roboty caluje i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ margo🌻 BRAWO :) i tak trzymaj Pogoda byle jaka, czarne chmury krążą po moim niebie, chyba przez to nie mogłam pozbierać się dziś rano. Ale do pracy dotarłam cało:) Miłego dnia kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jak ja sie cieszę ze juz w pracy siedzę bo zdarzylam przed deszczem czy śniegiem czy gradem-a kto tam wie co zaraz zacznie padac,jednym słowem pogoda barowa i powinnam w barze przy piwie siedzieć no ale ktos na te piwo musi zarobic nie?:P Ten weekend mam pracowity bo na uczelnię idę,może to i dobrze ze taka pogoda ma byc bo jakby pieknie było to nie chcialoby mi sie siedzieć na wykładach Pozdrawiam i milego dnia zyczę,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim 🌼 Wpadłam na chwilę pokazać że żyję :) Tylko nie mam czasu jakoś żeby tu zaglądać. W każdym razie u mnie wszystko w miarę ok. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Fajnie że nadal się tutaj spotykacie. Trzymajcie tak dalej :) Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też melduje się🖐️ Dzięki Wam dziewczyny zmądrzałam troche. Dziś rano idąc po zakupy wzięłam ze sobą MM:) Silniejszy ode mnie:) Miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha>>dlaczego częściej nie zajrzysz do nas i coś napiszesz?nie musisz się skarżyć,ale można napisać i miłe rzeczy jakie się u ciebie dzieją...każda z nas coś się nauczyła i coś przeszła ale tu zagląda:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Miłe towarzystwo z rozsądnymi wypowiedziami. No i te zaczernone nicki zachęcają do wstąpienia w te progi. Wpadłam na Wasz topik cz.1 i tam Was trochę poczytała, nawet sobie spisałam nr gg żeby pogadać, bo wydawało mi się jakoś poręczniej w mniejszym gronie i na żywo, ale zrezygnowałam z pomysłu, dochodząc do wniosku, że się najpierw troszkę przedstawią - jak pozwolicie. A potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłam mężatką, ale mam doświadczenia z noeformalnego związku. Mam dziecko, potem długo samotność matki, potem znów związek nieformalny. Mimo dojrzałęgo wieku przeżyte szalenstwa, rozkosze, cudowne chwile - były tez porażki, nieporozumienia, czasem sobie myślę, że po postu niedojrzałam do życia z mężczyzną mimo tylu przeżytych lat i doświadczeń. A może a dużo oczekuję, może za dużo daję, może jestem zbyt zaborcza, może mam za dużo optymizmu... nie wiem. Czuję się samotna, mimo, ze nie jetem sama. Wpałam chyba w jakiś dołek w drodze życia i pojawiło się za dużo pytań bez odpowiedzi, a najgorsze, że pytam się sama siebie w czym zawiniłam, że tak jest - bo daję sobie wmówić, że ja jestem winna temu co się dzieje w naszym stadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj - a co mi tam🌻 tutaj możesz żalić się ale też i cieszyć:) Nie obwiniaj siebie za niepowodzenia, bo zykle tak bywa, że wina lezy po obu stronach. Faceci stworzeni są i nnego materiału i dlatego tak ciężko nam się z nimi dogadać:D Miłego dnia kobietki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam____ witam serdecznie:) I zagladaj do nas.... Pozdrawiam panie, Margo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam się:D Miłego dnia panowie👄 bo widze, że Buber nas czyta:) tylko leniwy jesteś i nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ a co mi tam>>witaj w naszym gronie i tak jak napisała ci Iwe,możesz się żalić do woli i pisać o wszystkim,ale jak zauważyłaś nie siedzimy na necie przez cały dzień,wszystkie pracujemy,ale na pewno doczekasz sie porady od nas czy doradzenia,o ile oczywiście tego oczekujesz?prędzej nas złapiesz na gg,ja jestem z rana bo potem do pracy.....pod nickiem masz @!Zapraszam:) Iwe>>👄🌻 She>>👄jak tam minął weekend w szkółce? Margo>>👄 cicha>>👄 Buber>>👄zajrzyj częściej:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agrypina🌻no weekend miałam pracowity,nie mogę jeszcze dojsć do siebie i jeszcze w pracy kongo:P IWE🌻Ty jak zwykle na posterunku;) Buberku😘co nowego u Ciebie?;) a co mi tam🖐️witaj i pisz:) teoryjka🌻ja jestem bystra woda:P cicha🌻 margo🌻 pozdrawiam,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ dziewczeta i chłopaki Coś mnie tu ciągnie, chyba Was polubiłam:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiosna juz przyszła:) leniwe jesteśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane moje kolezanki i koledzy:):):) uciekam zaraz do pracy wiec tylko pomacham i buziakow troszke posle w swiat👄👄👄 ........poczytuje was zawsze ale narazie nie pisze bo nie chce zapeszyc wiec zacieszam sie w ukryciu ale jestem z wami buberku dla ciebie wielki 👄 za slicznego kwiatka:):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wczoraj nie było dostępu do kafe:(szkoda...przyzwyczajenie robi swoje...choć nie zawsze jest wena do pisania:PALE towarzystwo tu przyciąga:):):):)W weekend mam dwa egzaminy,przyjeżdża moja grupa:) a potem siadam i się uczę do kobyły,chłopaków wyganiam,niech sobie gdzieś jada....:) Miłego dnia:) Cicha>>co tak mało:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie,dziewczyny sie zapomniały:O:O:Onie ma was:( Spadam do pracy🖐️Miłego dnia i weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kwiatuszki :D Zaglądam czasami, ale jakoś do pisania ciężko mi się zabrać :O U mnie wszystko ok :). Mąż - bardzo ok :D. Moje obawy co do psa i męza pod jednym dachem, były zbyt pochopne :D. Jest super, nawet jestem czasami zazdrosna, mąż uwielbia psiaka :). Nawet pozwoliłam na kopiowanie uszek, choć jestem wielką przeciwniczką, ale czego się nie robi dla tych chłopów ;), skoro tak bardzo mu zależało ... w sumie gdybym miała jeszcze raz to zrobić , to NIE ,... bo to jednak psiak naprawdę cierpi :(. Będę miała teraz wolny cały tydzień :). Wybieramy sie z mężem nad morze i na wystawę psów:). Jeszcze bez pieska, tylko tak obejzeć co i jak tam jest, juz pod kontem przyszłych wystawców :D Jak widzicie - teraz piesek , to mój główny temat :) I chyba dlatego cześciej odzywam sie na forum o molosach niż tutaj :O,..ale mam nadzieję, że mi wybaczycie.🌻 Cieszę się, ze po malutku u Was się układa i nie macie co mocno narzekać, albo już się nie chce ........ :O. Cicha :D, no Twoje uśmiechy zawsze mnie rozbrajały :D, dziękuję :D🌻👄.Marguś :D , dobrze ,ze już minęły chmury na Twoim niebie i wszystko wraca do normy , tak trzymaj :), nie daj się wichurom ;). Dzieki pozostałym za podtrzymywanie topiku, bo miło jest mieć dokad zajzeć ...i zobaczyć wpisy znanych i bliskich osób 🤗. A Agrypina ,.... to ciągle tylko wpada i ucieka, obiecuje zawsze coś więcej, ale jakoś nie widzę , tego \"więcej\" ;). zalatana kobitka :). Sche,.. :)... pilna uczennica :) ... super :).. zapracowałaś już nauką na stypendium ??? :) życzę największego z kilkoma zerami ;). Iwe :D... czyżby druga młodość ;) ...a moze to ciagle ta sama młodośc, tylko o tym nie wiesz ;). szkoda ,ze musiałaś tych ładne kilkanaście latek czekać na taką sielankę , ale to nic , lepiej późno niż wcale .Obyś jak najdłuzej tak się czuła ...wiosna,..wiosna... cały rok :D. A duszyczki co się pojawiają i znikają ?? brak odwagi do pisania?? ...ulżyjcie sobie,..to super lekarstwo .. Uwierzcie :) ,wiem, bo przez to przechodziłam osobiście :). Chyba czas do pracy sie zabrać, w ten ostani dzień :) ... już nie pamietam kiedy miałam tyle wolnego ,..ach.... Wszystkiego naj, najlepszego dla wszystkich . Pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×