Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🌼 Dzien dobry 🌼 Iwe...to posylam Ci sloneczko...u mnie za to na odwrot....sloneczko,ciepelko i bezwietrznie...wiec wybieram sie na spacerek a pozniej jedziemy zobaczyc na mecz ..🌼 ........milego dnia zycze............... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo... u mnie tez bylo ladnie i caly dzien bylismy na dworku z kurniku ale tam ladnie ..:) ewanisia ...sory za wczoraj nie gniewalam sie nie mialam o co. Buziaki i milego wieczorku.......papa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisalam......mialo byc Na dworku w K urniku......hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prov
Witam :):)) przebrnelam z sentymentem przez caly Wasz topik :)) momentami rechotalam na cale gardlo ... czasami lezka zakrecila sie w oku ... ech.... drogie Panie dobrze, ze jestescie .... dziekuje za wsparcie ... darze, Was wszystkich ogromna sympatia :)) dla wszystkich buziaczki :)) Buber dla Ciebi tez :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta pobudka!!! Kawa czeka (_)>(_)>(_)>(_)> bez ciasteczka ;) Zaczynamy nowy tydzień... ciężko mi się dziś myśli, chyba jeszcze śpię ;) a może to jest powodem, że MM wczoraj mnie zaniedbał :P Ech... Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jestem spowrotem:O....widzę,że dziewczyny się udzielają,jak miło.... ciasteczka nie chcecie?MM zaprosił mnie do kina na LEJDIS,polecam można się pośmiać:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Prov...jak milo 🌼 Iwe..🌼 Agrypina...🌼 Rzena....🌼 She...🌼 Buber...🌼 .................milego dnia.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Ale cie dzisiaj nasprzatalam.! Piec mi dymil jak Batory i musialam wezwac kominiarza.Sadzy w lazience bylo tyle ze prawie 3 godz.sprzatania. Padam ze zmeczenia ,ale wiem ze WY jestescie i moge zawsze do WAS zajzec :). Milego popoludnia zycze i buziaki dla; ewanisi, IWE:) prov. Arrypinki:) no i oczywiscie She:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pozdrawiam🌻 rzena🌻czyszczenie komina zawsze mi sie z jednym kojarzy;):P ewanisia🌻jak zwykle na stanowisku;) IWE🌻niedopieszczona?;) Agrypina🌻ja idę jutro z córka na Lejdis:P a ciastek nie jem do swiat;) Buberku😘 prov🖐️witaj ciepła🌻 Teoryjka🌻gdzie jestes? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she - niestety tak wyszło. Bo mąż w domu nie zawsze oznacza, ze będzie sex:( Pożaliłam się tylko:P Musze przyznac, że nie jest mi lżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she... no ladnie...hihi.. kominiaeczyk byl zmieszany i bardzo wstydliwy....:( hihi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena...Bravo.....👄 She ...czyszczenie ..hihihi...mi tez sie to tylko tak kojarzy....👄 Iwe...niepozwalaj tak sobie co Cie M tak zaniedbuje...hihihi..zartuje..🌼 Agrypia....wpadaj do nas na fajne tematy....cos sie ruszylo ...hihi..👄 Buber...dolaczysz ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!... A myslalam ze to tylko moj komin zaniedbany a tu prosze.......jakie orzywienie .......... :) haha......zaniedbane czy niezaniedbane ,a wyczyscic nie ma kto! Powiedzialam M ze byl mlody kominiarczyk....popatrzyl i zapytal \"ATy niezadlugo w domu siedzisz?Ccas do pracy\" ;) Mowie WAM jak sie usmialam .Nie z M tylko z tego ze jednak jakas zazdrosc zadzialala haha......ale nr. -------------------POZDROWIONKA------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - to znaczy, że nie jest tak źle :D A u mnie dziś znów post ;), MM umęczony po ciężkim dniu pracy już śpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Ci pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE-kochana...... zle mnie zrozumialas...ja nazekam...:( nie jest tak dobrze jak byc powinno.. byle by nie zaroslo hihihi...;) M jeszcze w pracy,no raczej znowu. Byl na obiad i pojechal zpowrotem...a jak wroci to zajzy do \"Nasza klasa\"i potem lulu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :)) Jak Wam minał dzionek ? ... w stolicy pogoda nieciekawa ... wiosny brakuje ...w serduszku tez :) :) ale kto wie co sie bedzie dzialo gdy pierwsze promienie zaczna grzac nam buzki ?:) oby oby jak najlepiej :) Kochane :) pomozcie bo juz sie pogubilam ... jak to jest ze ja mam prawie 3 letni staz malzenski a juz jest tak zle ? co prawda razem jestesmy juz prawie 9 lat ... i tyle problemow na glowie ;//... i nie wiadomo od czego zaczac by bylo lepiej.... moze psycholog pomoze dojsc z tym do ladu? trzymajcie kciuki jutro mam pierwsza wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :))Kochane :) puk puk czas juz wstawac ... zapraszam na kawke :) mrmmmmm zawsze podnosi na duchu :) i do tego jeszcze pare optymistycznych nutek :) i bedzie dobrze :).... a tak na powaznie to wlasnie szykuje sie na wspomniana juz wczesniej wizyte u psychologa ... i stres .... stres mnie zzera ... zupelnie jak przed jakims waznym egzaminem .... i pojawila sie tez \"radosc\", ze w koncu ide...., ze ktos mi pomoze, zrozumie, nie bedzie ocenial.... samych przyjemnosci w dniu nie tylko dzisiejszym :) i tak juz samej sobie .... wiecej empatii MM :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...............kawka podana ....................... Rzena ....oby nie zaroslo ....hihi...🌼 Iwe....M tez musi odpoczac....dzis bedzie lepiej...🌼 Prov...to u Ciebie jak u mnie my 11 lat w zwiazku a 9 m-cy po slubie...hihi..ale tylko to sie zgadza....z reszta nienarzekam...oczywiscie czasami zdazaja sie niekontrolowane wybuchy gniewu ale to zadkosc i od razu zgoda....moze tylko rozmowa pomiedzy wami jest potrzebna? Powodzenia 🌼 Agrypina 🌼 She ...wpadnij na kawke..🌼 Buber 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she ...._> polecm Lejdis :)) wybrałam sie z kolezankami , mozna nawet powiedziec, ze z przyjaciólkami :) bylo swietnie :)) poplakalam sie ze smiechu... i nie bylo trudno gdy cala sala za i przed nami ( z racji tego ze siedzialysmy w srodkowym rzedzie ) ryczala ze smiechu :)) potem popędziłysmy z Kinoteki na dobre winko .... zaprzyjazniony barman, odrobine , ale tak naprawde odrobine promilii we krwi ... i wieczor byl rewelacyjny .... rewelacyjny bo bez MM gdybym wyciagnela tam moja mame to hmmmmmmmmmm nie wiem czy ona ma takie samo poczucie humoru ...........nie mam az tak dobrych relacji z nia....... wiec tym bardziej ciesze sie z waszego wyjscia :)) dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻jak już to mogę zajść świadomie,wpadac nie będe bo za stara juz jestem;) Wczoraj dostałam dwie wiadomości,jedna dobrą drugą złą ale sie nie przejmuję:P U mnie dzisiaj słoneczko świeci, aż chce sie żyć;) IWE🌻 agrypina🌻 buber😘 rzena🌻 prov🌻 pozdrawiam i miłego dzionka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prov🌻ja bylam z mamą i córką na Testosteronie, świetnie sie razem bawiłysmy;)moja mama jest jeszcze młodą kobietą i nie zgorszyla sie wcale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia_> my jestesmy razem 9 lat a prawie 3 po slubie :) ... tak wogole to mlodziutka jestem , nieopierzona jeszcze :)) tak mowia moje psiapsióły i bez doswiadczenia zyciowego .... 27 lat i jeszcze bez potomstwa... a co do rozmowy .... podejmowalam juz batalie na tym polu i nie tylko na tym .... brak jakiegokolwiek porozumienia .... zupelnie jakbym mówila do MM jakim narzeczem suahili :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she..._> moja pewnie tez by sie nie zgorszyła .... tylko chyba inne poczucie humoru .... tym bardziej ciesze sie z waszego wspolnego wyjscia .... u mnie trzy pokolenia wybieraja sie od czasu do czasu na grzyby :)), pija raz na pare miesiecy kawke i nalewke wisniowa produkcji wlasnej ( raz na pare miesiecy z racji odleglosci ktora nas dzieli ) to tak a propos spedzania wspolnie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prov🌻my nadal mieszkamy u moich rodzicow i musimy sie dogadywać, chociaż nie raz sie scieramy o różne sprawy i tu wtedy widać różnice pokoleń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prov...to moze tak zdecydowanie powiedz po Polsku...hihi...🌼 She...swiadomie to juz za pozno na te sprawy...ale nieswiadomie to wszystko mozliwe...hihi..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she..._> teraz juz wiem , ze tzw roznica pokolen bywa czasami bardzo pomocna .... a wlasciwie ta odmiennosc zdan:)) idealem wogole byloby miec madrosc zyciowa babci ( by nie popelniac glupich bledów) i swoj wiek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×