Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość Gardło
Uwierz,że sa objawy, których nie można symulować. Nie chodzi o to, czy kłamiemy, ale o to, czy Twoje dziecko jest pod właściwa opieką. I nic więcej nie powiem... . Bądź czujna... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak zwykle z pracy i na krótko .... She ..... też od kilku lat leczę migrenę .... znam lek \"cinie\" , ale lekarz chyba wszystkiego Ci nie powiedział .......:( .... to dobry lek, bo ból owszem odchodzi i to na długo, ale to ostateczność!!! .... to nie tak ,ze lekarz Ci dobrał i akurat Tobie pomaga .... to okropny lek :( .... bardzo silny , ale bardzo szkodliwy, uważaj na niego ..... W stanach jakiś lekarz dostał nagrodę za udowodnienie ,ze aspiryna,... tak, tak.... aspiryna :) .... pomaga na migreny - najlepiej musująca :) ..sprawdziłam :) ... może nie tak szybko działa jak cinie, ale wolę \"truć się \" aspiryną niż cinie ...... Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie babeczki\" Nowe\" i \"Stare\" ;). Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Gardlo....dzieki mam wszystko calya czas na oku...🌼 Alicja...wracaj do formy..🌼 Ciepla ....🌼 Agrypina ...a kawka?..🌼 Iwe...🌼 👄milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ciepła🌻ja sie leczę ponad rok u neurologa,wczesniej probowałam sama, bralam wcześniej aspirynę na migrenę taka do rozpuszczania i pomagała tylko na chwilę, a ten Cinie biore tylko w ostatecznosci i po pół tabletki, a jak mnie łapie migrena to nie myśle o konsekwencjach tylko o tym zeby jak najszybciej mi przeszło,bóle mi sie nasiliły teraz jak studiuję i jestem za bardzo obciążona obowiązkami, dobrze ze teraz coraz częściej mąż mnie wyrecza np. w opiece nad młodszym czy w pracach domowych i miewam teraz zadziej ale zdarzało sie ze ataki miałam 3 razy w miesiacu.Ale dzieki za ostrzeżenie:) ewanisia🌻 IWE🌻 Agrypina🌻 Teoryjka🌻gdzie sie podziałaś? Buber😘 gardło____Ciebie tez pozdrawiam- kimkolwiek jestes;) Alicja02🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Iwe...🌼 Agrypina...🌼 She...🌼 Buber....gdzie sie podziewasz?..🌼 Gardlo...🌼 Alicja...🌼 milego dnia dla wszystkich i tlustych paczkow...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Od jutra zajęcia przez dwa tygodnie i mnie z wami nie będzie:O Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ u mnie chyba wiosna przyszła... ptaszki już świergolą :D Agrypina -- ja już tęsknię za Toba;) Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina ...ja tez juz tesknie ...wracaj szybko do nas ...milych zajec...🌼 Iwe,,....a umnie slyszalam ze jutro ma padac snieg....ale tu to raczej anomalia....a dzis wieje straszny wiatr.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewoje ;) she .... trochę się uśmiałam czytając Twoją wypowiedz :) .... bo to tak samo jak u mnie,.... gdy mam dość bólu, a kupa rzeczy na głowie - to mam w d....ie skutki uboczne , chcę tylko żeby przestało boleć :):):) i wtedy cinie jest niezastąpione :) u mnie też pada śnieg ........... Miłego balowania w ostatki :) całuski 👄 dla Wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie też pada snieg ... a wczoraj była wiosna :( Miłego wypoczynku w czasie weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystko co dobre musi sie kiedyś skończyć:( Może to ja jestem przewrazliwiona ale.... To tak w skrócie-bylismy wczoraj z M na imprezie ostatkowej z towarzystwem mojego M z pracy,z biega to sie również z naszą15 rocznica ślubu, ucieszyłam sie że wybawimy sie z M za wszystkie czasy,ale juzna samym poczatku M zniknął z kumplami do baru na kolejkę a ja sama jak palec zostałam przy stole-wlasciwie z obcymi mi ludźmi, potem czesto wychodził-on sobie,ja sobie. Ale nie wytrzymalam jak nagle zniknął do baru i sie rozsiadl tam zapominając zupełnie ze przyszedl ze mną, poszłam tam do niego a on robił maślane oczka do barmanki, nie bylo to miłe dla mnie-musiała sobie laska pomyśleć-z żona przyszedl i jeszcze przy niej zarywa inne:P Wiem ze jestem zaborcza, ale po takich przejsciach co mieliśmy myślałam....za duzo myślę i sie łudzę,wyszłam z tej imprezy a jak M wrocił do domu tojeszcze mi awanture zrobił ze go osmieszylam przed kolegami i ze wyszłam na idiotkę A jeszcze niedawno M zrobil mi awanture o kwiatki wirtualne które dostawalam od cleara-gdzie tu sprawiedliwość:P Dobra,to tyle chcialam,musiałam to z siebie wyrzucić bo araz jade na egzamin, jestem jeden wielki kłębek nerwów.No moze nie taki wielki przy moich 161 cm:P pozdrawiam i trzymajcie kciuki,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She❤️...trzymaj sie i glowa do gory...nawet niewiem co Ci napisac zeby podrzymac Cie na duchu...tak robisz wszystko zeby jakos to utrzymac zeby wszystko wrocilo do normy...a tu taki numer...przedewszystkim narazie mysl o egzaminach bo to jest Twoja pewna przyszlosc i zabezpieczenie...a zycie sama widzisz raz nam sie uklada dobrze raz zle....tak juz jest i czlowiek jest tylko istota ktora daje z siebie wszystko a zarazem potrafi tak zranic....wiem ze potrafisz rozwiazac ten problem tylko potrzebujesz czasu...jestesmy z Toba ..trzymaj sie i badz dzielna🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ she - na pewno zdałaś, zdolniacha jesteś :D co do TM --- może mylisz się, jeśli chodzi o maślane oczka TM do barmanki, może tylko Ci się tak wydawało?? Fakt, źle się zachował biegając do baru... też to wkurzyło by mnie. Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ pobudka , bo kawa ostygnie :) (_)>(_)>(_)>(_)> Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć IWE🌻nie wydawało mi się, nie piłam dużo bo na drugi dzień egzamin miałam, za to MM miał sporo wypite, przeprosił mnie już na drugi dzień ale niesmak pozostał Ewanisia🌻nie wiem czy sobotni egzamin zaliczony ale jeśli tak to pozostał jeszcze tylko w tą sobote z rachunkowości:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 witam w poniedzialkowe przedpoludnie i zycze udanego dnia🌼 Iwe👄...dzieki za kawke..🌼 She👄...a kiedy wyniki poznasz?🌼 dla reszty skladu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 ........kawka gotowa/....mile panie gdzie sie podziewacie...? Iwe-👄..gdzie sie podziewasz ze Cie niewidac?..🌼 She-👄...no to czekamy na rezultaty...🌼 Agrypina 👄.....ciekawam jak u Ciebie Powodzonka🌼 ................milego dnia zycze wszystkim..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 ...kawke stawiam ktora uszlachetnia....milego dzionka.... Agrypina 👄..jak milo Cie slyszec...jak u Ciebie?🌼 ...a gdzie reszta?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduję się :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziś trochę później jadę,ale wracam późno....trochę zmęczona ale daje rade:)miło was poczytać....MM się sprawuje codziennie mam przygotowana kolacyjkę,stara się i mówi,że zapierdziela w kuchni-odpowiadam mu,że ja też codziennie to robie i wolałabym mieć zajęcia co dwa tyg, bo przynajmniej większy byłby pożytek z niego:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ..jak milo was widziec kobietki..kawke stawiam i zycze milego dnia... Iwe-👄...jak sie meldujecie to obie ..hihi..🌼 Agrypina-👄..ja tez za kazdym razem powtarzam ze mi tyle samo czasu schodzi na posprzatanie i przygotowanie posilkow ...mezczyzni mysla ze to tak szybko nam idzie a oni raz na jakis czas maja takie obowiazki...hhhi//🌼 She-👄 Buber-👄..napisz choc slowko co u Ciebie?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jestem, niezbyt dobrze się czuję, nawet pisac mi się nie chce... Poza tym u mnie ok :) mąż znów w trasie, bedzie w czawrtek. Serdecznie pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×