Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

uśmiech na dzień dobry//:D:D:D:D Robi się... herbatka owocowa raz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️wszystkich wywiało,pustki,tylko trzy stałe osoby,szkoda,bo tak miło was czytać:) U mnie nic sie nie dzieje,znowu mnie męczy choróbsko,męczący kaszel,oj jak to wkurza😠..... Niedługo ferie,moi chyba pojada na ferie,chyba sobie odpoczne wtedy albo nadrobie zaległości we wszystkim......Ach życie,jak to nie jest łatwo😡 Pozdrawiam i miłego dnia życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że zima wkradła sie na kanapke , gdyby nie EMMI , CICHA i nie zastąpiony Usmiech.... to pewnie zasniezyło by kanapke ;););) dzis nad morzem troszke sypie śnieg , moj mały misio jest bardzo szcześliwy ,ja troche mniej bo nie wiem jak utrzymam go w domu bo niestety jest przeziebiony zreszta ja rowniez także dla mnie dziś tylko herbatka malinowa z miodem . Ale sypie bryyyyyyyyyyyyy. CICHA> ciesze się że takie zmiany od poczatku roku - oby tak dalej Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia// :) Jak miło:) Istotnie mało nas... myślę, że jak ktoś ma ochotę posiedziec na kanapie i pogadać z osobami tu piszącymi, czyli z garstką ;) to w końcu znajdzie czas i wpadnie :) Ja mam taką skromną nadzieję, że jest po prostu bardzo dobrze, albo chociaż dobrze w związkach i nie czują się już te osoby samotnie i nieszczęśliwie i przestały pisać :) Życzę im tego z całego serca :) usmiech na dzień dobry//:) Nawet nie wiesz, jak miło i optymistycznie mija dzień, kiedy można rozweselić go humorkeim:) A Ty robisz to doskonale :) Wczorajszy wieloryb jeszcze mi nie rzeszedł:D:D:D a dzisiejsze? No z tą kałużą... albo chatką pełną dzieci :D:D:D:D wspaniałe... a jak o herbatce, nie cierpię owocowych uwielbiam te zwykłe, czym lurowata i tandetna tym bardziej pyszna :D:D:D muszę kończyć... Agrypina//👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luz bluz w pracy to na śnaidanko zaserwowałam sobie pierożki z mięsem (własnego kupna- nie myslcie sobie:) ) gotowane z ogóreczkeim kiszonym... miodzio... Agrypina// :) Jakoś tak długo trzyma Cię choróbsko, czy tylko mnie się tak wydaje? Zdrówka życzę 👄 jakieś leki bierzesz czy tak jak ja domowymi sposobami? Nie wiem, jak duże jest to przeziebienie u misia, ale mój jak ma takie troszkę, że niby coś go zaczyna łapać, to jak był mrozek, albo słoneczna pogoda to brałam go na spacer i wiesz, że przechodziło? Ale to tylko tak piszę, że może i u Ciebie by to zadziałało, jak nie teraz to może kiedy indziej:) Pomysł ten wziełam od dośwaidczonej mamy :):) Albo może tak jak Margolcia herbatkę malinową z miodem :) tego nie czytaj... Margolcia// Jak Ty możesz takie cos pić????? [wielkie oczy] :) buziaczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor dla pań panów przprasam
a dla panów serdeczny uśmiech :) KOBIECY REWANZ ZA WSZYSTKIE SZOWINISTYCZNE KAWALY O BLONDYNKACH: >> > > > > 1.. Penis jest jak pies: >> > > > > - plącze się miedzy nogami >> > > > > - lubi jak się go głaszcze >> > > > > - cieszy się razem z panem >> > > > > >> > > > > 2.. Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami? >> > > > > -Aby uniknąć krytyki. >> > > > > >> > > > > 3.. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej >> > > inteligencji? >> > > > > - Wdowiec. >> > > > > >> > > > > 4.. Po czym można poznać, ze facet jest podniecony? >> > > > > - Oddycha. >> > > > > >> > > > > 5.. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn? >> > > > > - Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet >> > > > > >> > > > > 6.. Co wspólnego maja chmury i mężczyźni? >> > > > > - Jak znikają za horyzontem - nastaje piękny dzien. >> > > > > >> > > > > 7.. Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu? >> > > > > - Eunuch. >> > > > > >> > > > > 8.. W czym jedzenie jest lepsze od seksu? >> > > > > - Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności. >> > > > > >> > > > > 9.. Po co na końcu członka znajduje się dziurka? >> > > > > - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu. >> > > > > >> > > > > 10.. Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl? >> > > > > - Gdy w "Makro" pcha wózek na zakupy. >> > > > > >> > > > > 11.. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach "mój >> > > przyjaciel"? >> > > > > - Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest >> > > ich >> > > > przyjacielem >> > > > > >> > > > > 12.. Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? >> > > > > - Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze >> > stworzeń "inteligentnych >> > > inaczej". >> > > > > >> > > > > 13.. W jaki sposób mężczyźni przygotowują sobie kąpiel z >> > > bąbelkami? >> > > > > -Jedzą wcześniej dużo fasolki... >> > > > > >> > > > > 14.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T.? >> > > > > -E.T. dzwonił do domu... >> > > > > >> > > > > 15.. Co dla mężczyzny oznacza posiłek z 7 dań? >> > > > > -hot-dog i szesciopak... >> > > > > >> > > > > 16.. Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu? >> > > > > -podniesienie nogi, żebyś mogła poodkurzać... >> > > > > >> > > > > 17.. Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe >> > Ci >> > > przestać >> > > > > odkurzać i trochę odpocząć? >> > > > > -prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora... >> > > > > >> > > > > 18.. Czym różni się mężczyzna od kota? >> > > > > -koty zawsze trafiają do kuwetki >> > > > > >> > > > > 19.. Po czym poznać, ze mężczyzna jest dobrze wychowany? >> > > > > -wychodzi z basenu gdy musi się załatwić... >> > > > > >> > > > > 20.. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja >> > > męskość: >> > > > > -dwa centymetry więcej i byłbym królem... >> > > > > Na to jego żona zwraca mu uwagę: >> > > > > -dwa centymetry mniej i byłbyś królowa... >> > > > > >> > > > > 21.. Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? >> > > > > -bo mogą je zrozumieć... >> > > > > >> > > > > 22.. Czym różni się mężczyzna od komputera? >> > > > > -w komputerze wystarczy wydać JEDNO polecenie.... >> > > > > >> > > > > 23.. Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu >> > niż >> > > > psychoanaliza >> > > > > kobiet? >> > > > > -kiedy trzeba się cofnąć do dzieciństwa oni już tam są... >> > > > > >> > > > > 24.. Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z >> > > mikrofalówki? >> > > > > -30 sekund i gotowe... >> > > > > >> > > > > 25.. Ilu mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki? >> > > > > -dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy... >> > > > > >> > > > > 26.. Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką? >> > > > > -większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru... >> > > > > >> > > > > 27.. Dlaczego mężczyźni nigdy nie pokazują prawdziwych >> > uczuć? >> > > > > -nie można pokazać czegoś, czego się nie ma... >> > > > > >> > > > > 28.. Kobieta: -czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój >> > ojciec >> > > zostawił mi >> > > > > fortunę? >> > > > > Mężczyzna: -ależ skąd, skarbie, kochałbym Cię tak samo, >> > bez >> > > względu na >> > > > to, >> > > > > kto zostawiłby Ci fortunę... >> > > > > >> > > > > 29.. Jak sprawić, żeby mężczyzna był szczęśliwy w >> > sypialni? >> > > przenieść tam >> > > > > telewizor >> > > > > >> > > > > 30.. Po czym poznać, ze mężczyzna miał orgazm? >> > > > > -przewraca się i zaczyna chrapać... >> > > > > >> > > > > 31.. Jaka jest różnica miedzy mężczyzna a lekarzem? >> > > > > -lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byś się rozebrała, >> > > > > -lekarz słucha, gdy narzekasz, >> > > > > -lekarz myje ręce zanim Cię dotknie. >> > > > > >> > > > > 32.. Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? >> > > > > -przyjrzyj się, KTO je otwiera... >> > > > > >> > > > > 33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje >> > Ci >> > > nagle >> > > > > zainteresowanie i sympatie? >> > > > > -pomyliłaś domy... >> > > > > >> > > > > 34.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem? >> > > > > -wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy >> > > mężczyzna może pić >> > > > 8 >> > > > > dni nie pracując...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cd
>> > > > > 32.. Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera? >> > > > > -przyjrzyj się, KTO je otwiera... >> > > > > >> > > > > 33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje >> > Ci >> > > nagle >> > > > > zainteresowanie i sympatie? >> > > > > -pomyliłaś domy... >> > > > > >> > > > > 34.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem? >> > > > > -wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy >> > > mężczyzna może pić 8 dni nie pracując... uśmiech na dzień dobry// :O pozdrawiam:):) [szeroki uśmeich nr 5 Emmi] i do reszty naszych wspaniałych panów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/mam kolejny antybiotyk bo ostatni nic nie pomógł,a rano sie budziłam z atakiem kaszlu i smarkaniem.Ostatnio odwiedziłam laryngologa,teraz niby jest troche lepiej,ale trzeba wybrać cały lek aby się przekonać jaki efekt dało;)Nie wiem czy to alergia,bo jeszcze został mi alergolog to sprawdzenia,moze mnie coś uczuliło:P nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/mam kolejny antybiotyk bo ostatni nic nie pomógł,a rano sie budziłam z atakiem kaszlu i smarkaniem.Ostatnio odwiedziłam laryngologa,teraz niby jest troche lepiej,ale trzeba wybrać cały lek aby się przekonać jaki efekt dało;)Nie wiem czy to alergia,bo jeszcze został mi alergolog to sprawdzenia,moze mnie coś uczuliło:P nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//👄 dla Ciebie:) Brzmi groźnie . Słowem coś się przyczepiło i odejść nie chce:( Współczuję... mnie trzymało z półtora tygodnia, ale wiesz... ja taka fajna, że po antybiotyk nie sięgnę, bo po co:( i tak się mordowałam... ale ta głupota to u mnie rodzinna :D:D Więc raczej już tego nie zwalczę :) Alergia? może i alergia... trudno powiedzieć... robiłaś sobie badania pod wspomnainą alergię? moc buziaczków na poprawę zdorwia 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMI> pozdrawiam 😘😘😘😘 z trzecim kubkiem malinowej ale musze ci przyznać że moj tata zawsze pił bardzo mocne ,najzwyklejsze harbaty i do tego mnóstwo cukru . Uwielbiałam je jemu podpijac bo mi jako dziecku nie wolno było pic mocnych \"siekier\" mniammmmmm do teraz czuje ten smak . ja generalnie herbat nie pijam ,jedynie właśnie jak jestem chora -wtedy malinowa z miodem -nieźle rozgrzewa . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//:) Misio też padł ofiarą alergii... niby styczeń, zima i nic nie powinno pylić, a podobno coś juz pyli... tylko nie pamiętam co? Bardzo byłam zaskoczona tą wiadomością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolcia//:) to jak podobnie jak Twój tata:) chociaż ostatnio ograniczam się z tą mocną, bo serducho:) i ograniczam już cukier... ale właśnie taka jest pynia:):) uśmiech na dzień dobry//:) gdzie jesteś? i rafaello??? w dalszym ciągu nie możesz dostać się na topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie padał śnieg całe przedpołudnie :-) ale teraz już się szybko topi :-( W butach już mi chlupie ;-) gardło zawalone, kaszel, głowa jakaś nie moja ...... jeszcze tylko godzinka pracy.... a w domku spróbuje leczenie naturalne, bańki, grzaniec, ziółka .... bo antybiotyku też nie wezmę :-) samo przyszło samo przejdzie, Trzymajcie się cieplutko i z uśmiechem :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) \"Nie możesz zabronić ptakom smutku krążyć nad twoją głową, ale możesz nie dopuścić do tego, by uwiły gniazdo w twoich włosach\" :-) \"Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi\" :-) 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Co nas tak mało ? ludzie gdzieś poznikali i co się stało z Godą. Jakieś dziwne rzeczy się dzieją. U mnie też paskudna pogoda , zamieć prawie :) niestety mnie też garsełko pobolewa , mam nadzieję że to nie będzie nic poważnego. Udało mi się schudnąć 3 kg , ale to trochę z a mało w 2 tyg. 1200 cal tylko 3 kg. A musze schudnąć jedzcze 6 kg . Moja misia na szczęście zdrowa , jednak pomogło wycięcie migdałów. Oj coś mnie głowa zaczyna boleć , uciekam już bo właśnie dziecko mnie ciągnie do kuchni obiecałam jej że usmażę jej ulubione naleśniki pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czort//:) witanko Pogoda jak u mnie. Miałam dzwonić do MM aby wysłał misia po szkole z saneczkami bo tak ładnie napadało, ale wstrzymałam się. Jakoś nie dowierzałam tej pogodzie i miałam racje. Teraz jedno wielkie błoto. Po pracy zrobiłam sobie mały spacerek i nawet bałwanka widziałam, czyli jednak troszkę tego śniegu było. marsa//:) Cieszę się że dziecina zdrowa. Jakieś choróbsko panoszy się wśród forumowiczan... życzę wszystkim powrotu do zdrowia :) Znikam do obowiązków :) pa pa Miłego wieczoru życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widzę że paskudna pogoda przywiała trochę ludzi na topik ;) Szkoda że niektórzy chorzy :( Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Uśmiech na dzień dobry :D szampan będzie w sobotę :) i tort......... z jakąś gromnicą chyba :P bo nie będę tyle świeczek wtykać ;) musiałby być ogromniasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czort :) polecam mleko z miodem, masłem i czosnkiem :) Okropnie niedobre :P ale bardzo skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypuszczałam, że będę słuchać metaliki :O MM przy komputerku zasiadł, właśnie poszedł na kolacyjkę:) to ja chyc... ale muzyczka została:):) Cicha//:) Ty tak jakoś wieczorkiem wpadasz i nie mogę Cię zastać:) chociaż przyznam się, że poluję troszkę na Ciebie :):) Tata leczył mnie tym wynalazkiem, smak - :P ale istotnie pomaga:):) Ostatnio życzyłaś dobrej nocki:) no to ja teraz życzę :) Przyjemnych snów 🌻 zona// Zasypało Cię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :D polujesz ??? Na mnie ??? Kurcze, nie ustrzel mnie :D :D :D Chciałabym jeszcze trochę pożyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:) Jeeeeeeeeeeeeeesteś:D:D kurcze, no jak mnie do szczęścia niewiele potrzeba:):) Nie takie polowanie miałam na mysli:P aczkolwiek jak latasz na tej swojej turbo odrzutowej miotle uważaj żeby Cię za kaczkę czy gęś nie wzieli :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po krótkotrwałej walce spowodowanej przytłaczającą przewagą wagową przeciwnika, czyli bez szans na utrzymanie pozycji przy kompie... żegnam się miło i do jutra :):) :D:D dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po krótkotrwałej walce spowodowanej przytłaczającą przewagą wagową przeciwnika, czyli bez szans na utrzymanie pozycji przy kompie... żegnam się miło i do jutra :):) :D:D dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi//męczyć się z chorobą tydzień to pestka,mnie tak trzyma od początku grudnia,to już nie mogłam wytrzymać,bo mam dość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi//męczyć się z chorobą tydzień to pestka,mnie tak trzyma od początku grudnia,to już nie mogłam wytrzymać,bo mam dość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczenie i przemyślana akcja dywersyjno-sabotażowa prawie zawsze odnosi sukces, szczególnie przy przeciwniku z przytłaczającą przewagą cielesną i gdy walka w ręcz nie wchodzi w grę... dowodem na to jest moja obecność na topiku :) Agrypina//:) trudno się z Tobą nie zgodzić :) Ale dodam, że to bardzo mądre z Twojej strony że jednak do lekarza poszłaś i antybiotyk bierzesz :) Północ to mnie tu ne zastanie:) jak zaraz nie zachce mi się spać, to troszkę w książki zajrzę, bo czas ucieka a trzeba się uczyć... miłych snów raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby, które miały okazję ją poznać, będą wiedziały o kogo chodzi :) Przesyłam ucałowania i pozdrowienia od Karoliny 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×