Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witajcie🖐️ U mnie weekend zawsze marny w pisaniu.....:O U mnie nic nowego,ale za dwa tygodnie zaczynam drugi zjazd i będzie maraton znowu zajęciowy,przez 16 dni od rana do wieczora.....:O sama samotność>>u mnie było to samo,teraz sobie nie pozwalam:Pkażdy powód jest dobry aby się wyżyć..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sama samotność...przypomniało mi się jak mój mąż swojego czasu obwiniał mnie za wszystko...oni mają to chyba we krwi:) She....taniec pozwala zapomnieć o wszelkich szarościach a jak sie jeszcze znajdzie jakiś fajny adorator to mozna sie trochę podbudowac i męzowi gula wyrobić:P...oczywiście jeśli mąz cokolwiek widzi na oczy. Gdybym wiedziała,że mój wczorajszy wypad na łyżwy skończy sie urazem biodra to bym też sie na tance lepiej wybrala.Zapowiada się,że posiedze trochę w domku:oNadmiar wolnego czas poswięce dzieciom i niewiernemu. Fajnie ,że Buber sie wylonił👄 Art...masz tu przyjaciól bo nikt nie powiedział Ci jak załatwiać separację i brawo.Życzę powodzenia👄 POzdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dzis ja wszystkich witam pierwsza:) sloneczko swieci ze hej bialawo sie zrobilo i jakos tak przyjemnie na swiat sie patrzy:):):) gratuluje wszystkich zdanych egzaminow i trzymam kciuki za nastepne, wiem ze wyniki beda wspaniale bo zdolne z was bestyjki:)ja dzis lece na wywiadowke do lukiego wiec musze oszczedzac jezyk bo nagadam sie wieczorem ze hej znow bede nazwana moralizatorka i wredna matka wiec zbieram sily od rana:) pozdrawiam cieplutko i buziaki sle👄 papatki buberku \" ja cie kocham a ty spisz\" :););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale jestem dzisiaj zła😠 U mnie jest dobrze póki nie ma kłopotów i póki sama sobie dajeradeale jak już ja wymiękam to na nikogo nie mogę liczyć. Kurde, czy dzieci sa tylko matek?-po co sa ojcowie? No jasne,fajnie jest jak mozna sie pobawic z dzieckiem, iść na spacer czy pograć ale jak juz dziecko np zachoruje to sprawa sie komplikuje ale nie dla ojca tylko dla matki,bo ojciec nie moze wlaśnie akurat wziąć wolnego,iść do lekarza,zająć sie dzieckiem,czuwać w nocy nad jego spokojnym snem-bo po co,jest przeciez matka ktora ma to w genach,a ze to ona musi wziąć wolne-no trudno bo ktoś przeciez musi tylko nie on Przepraszam ale troszkemi teraz lzej na serduchu Pozdrawiam i zdrowka waszym pociechom i Wam zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she ponoc taka rola matki:) a ojcowie to tylko dawcy;) tez mnie to wkurzalo ale moja praca i troska o syna procentuje i ciesze sie ze jestem wlasnie taka matka polka:) wiem ze i ty tak myslisz ale jestesmy tylko ludzmi wiec emocje robia swoje...bunt jest nasza druga natura wiec nie ma nic zlego w tym ze sie buntujesz to nawet dobrze bo widac ze znasz swoja wartosc i pozycje w rodzinie...trzymaj tak dalej❤️ buberku calkiem dobra reakcja wczorajsza na moj wpis;) kombinuj kombinuj:) masz u mnie plusa👄 a dziesiec plusow to juz guma do zucia:) papatki wszystkim bo jestem zmeczona wlasnie wrocilismy z nad morza i chyba za bardzo sie dotlenilam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dziękuję Wszystkim za wypowiedzi na mój wpis :). Byłato dla mnie wielka przyjemność ,ze tak dużo osób powiedziało co myśli. Lubię tak. Mogę skonfrontować, wyciągnąc wnioski ... bardzo dużo dało mi do myślenia, to co napisałyście. Jeszcze raz bardzo dziekuję. 🌻. A teraz przepraszam, ze wpadłam -namieszałam- i zniknęłam :(. Czekałam na zakończenie tej sprawy z Rzymem ... wyjazd byłby w maju, więc nie wyjechałam jeszcze ,.....no i wogóle nie pojadę. Jednak chcę się wytłumaczyć i opiszę wszystko po kolei :). Jak pamiętacie miałam jeden dzień na odpowiedz. w domu , gdy tylko powiedziałam MM o tym , to była tylko jedna odpowiedz \"BYŁAŚ\" .... Jak tylko zaczynałam kolejne zdanie - znowu tylko słowo \"BYŁAŚ\" .... i tak w kółko, nie dał mi dokończyć zdania, przerywał, nie patrzył na mnie ..... tylko co chwila ....BYŁAŚ!! .... poddałam się, nie chciałam drążyć, żeby nie było awantury, a na rozmowę jak widac nie miał wogóle ochoty .....następnego dnia oczywiście zrezygnowałam. Wszyscy namawiali, jednak powiedziałam żeby dali mi spokój :(... ale po kilku godzinach dowiedziałam się, że ten wyjazd ma troche inną formę - nie będzie prezesa i jego kolegów \"ą\" i \"ę\" , tylko sami \"normalni\" pracownicy ;) . Koleżanka znalazła tanie bilety i mieliśmy być sami - w gronie tych co wcześniej byli też, sprawdzeni ludzie bez \"krawaciarzy\" , czyli bogatych dupków :) ...... i wtedy wpadłam na pomysł, ze skoro wiem , kto leci i co to za ludzie, to w takie grono mogę śmiało wziaść męża :D. !!!! ( bo do takich \"ą\" \"ę\" , to bym się obawiała trochę ..hihii...) Z takim pomysłem poszłam do domu :)......... zaczęłam od tego ,ze ma się nie odzywać przez kilka minut zanim ja nie skończę mówić :).... potem moze zadawać mi pytania, ale ostateczną odpowiedz ma mi dać dopiero rano - jak sie z tym prześpi :) .... i tak sie stało .......... ach , jak ja się naprodukowałam .... mój monolog trwał chyba z pól godziny ..... ze nigdy razem , bez dzieci nie wyjezdzaliśmy..., ... nie mamy wspólnych urlopów, wczasow...itd... ble, ble, ble,... ale normalnie sama się wzruszyłam jak to wszystko mówiłam :) . Naprawdę się nie odzywał, słuchał,... i chyba podobało mu się jak mówiłam o naszym związku, o byciu tylko dla siebie, ...... no kurka, taki wyjazd mógłby odmienić choć trochę nasze relacje, tak mi się wydaje, albo za dużo sobie wyobrazałam,..bo juz widziałam nas spacerujących wspólnie po uliczkach Rzymu ............ no dobra , koniec marzeń..... :) ........... zadawał potem kilka pytań, takich organizacyjnych :) , to też już był dla mnie znak, że jast jakas nadzieja :) ...... no dobra , zdradzę wam jego odpowiedz :D ... TAK ... :) ..zgodził się :D:D:D ...oczywiście tak - bez entuzjazmu, bo co z dziećmi, a czy urlop dostanie,... no tak, on musi sobie urtudniać życie,... kazałam mu się nie przejmować, ze wszystko się ułoży :) ... no i byloby wszystko OK , gdyby nie ten jeden dzień zwłoki :( ........ zabrakło tych tanich biletów :(:(:( ............ niby szczeście mojego zwiazku nie ma ceny, ale jak sie dowiedziałam ,że maiałbym za same bilety zapłacić ok 2000, no to chyba przesada :(:(:( ...... do wczoraj jeszcze miałam nadzieję, bo były bilety te tanie zarezerwowane, ale nie wszyscy zapłacili, pani z linii lotniczych obiecała ,że jeżeli nie wpłyną pieniadze, to bedą dwa bilety jeszcze dla nas......... niestety wszystkie pieniadze wpłynęły , nikt nie zrezygnował :(... I tak oto prysła moja nadzieja na wyjazd ........... cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciepła....\"(:(:(:(brak słów....to mimo wszystko przykre.... MM siedzi w domu....ale jedzie na ferie,bedzie mnie więcej:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła🌻kurde szkoda, ja podejrzewam ze najpierw bym kupiła te bilety a potem sie martwila-zawsze przeciez mozna bylo zrezygnować, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem-teraz po prostu szukaj innych okazji,musisz drążyć ten temat bo jak juz raz zgoda była to teraz pójdzie łatwiej;) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego dnia wszystkim👄 Chcę przespać zimę:) obudzić się w piękny majowy poranek ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze wszystkie przesypiamy zime:):):) a tu tak pusto:( wczoraj mialam spotkanie z kolezanka po 18 latach, bylo cudownie, wcale sie nie zmienilysmy, dalej pozostajemy szalonymi walnietymi dziewuchami ze szkoly tylko wiek starszy ale to na nasza kozysc;) jej 4letni synus nie chcial o demnie odejsc, siadal na kolanach przytulal sie calowal przynosil zabawki i mowil ze jestem jego ulubiona ciocia:):):) w koncu Wiolka troche go skrzyczala bo nie moglysmy pogadac i kazala isc do siebie a Max na to usta w podkowke i mowi : ale ona jest taka ladna:):):) kurcze to byl najmilszy komplement jaki w zyciu slyszalam:):):) do domu wpadlam po polnocy, co na mm dowiem sie dopiero bo juz spal ale dzis pewnie sie nagada:):):) mam to gleboko w d....dzis mam pogaduchy z psiapsolka ale to juz u mnie, biada temu kto dostanie sie na nasze jezyki:):):) obgadamy nm to odrazu lzej na sercu sie zrobi;) a im czkawka poutrodnia troche zycie i naplyw powietrza:):):) pozdrawiam cieplutko wszystkich niepiszacych:) i zagladajacych:) no i tych machajacych:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Widzę,że wszystkim znowu zapał opadł do pisania....:O Jestem sama od wczoraj,MM pojechał do dziadków z młodym na ferie ,co prawda na tydzień tylko,ale troche wolnośći i spokoju.....no i dostęp do kompa kiedy chce....co ja będę robić?na pewno coś się znajdzie:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś zła na sowje popaprane zycie..zła na cały świat:o Moja mama zawsze mówiła\"pokorne ciele dwie matki ssie\"owszem ja jestem takim pokornym cielem a ssę jedynie zsiadłe mleko.Dziś za wiarę,że moje małżeństwo ma szanse na prztrwanie to stałam wiadro takiego mleka. brrr co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Widzę, że nie tylko ja jestem taka leniwa:) Daysy👄 przytulam Cię. Nie napisałaś co się stało, ale chyba cos niedobrego. Nie napisze Ci, nie martw się. Rozumiem, ze jest Ci pzrykro. TM to dupek, sory za wyrażenie, ale nie zanjduję odpowiedniego słowa:) Zrozumiałam, że nie wykorzystał sznsy jaką mu dałaś, jego strata. U mnie nadal miłość kwitnie:) Z jego strony oczywiście, bo ja nadal mysle, jak długo jeszcze? Czy można zakochać się w swojej żonie drugi raz?? Bo on tak się zachowuje:) Ciągle za mną chodzi, nie przesypia wieczorów!!! prawi mi komplementy:) Nawet potrafi zrobić drobne zakupy z wlasnej woli:) i posprzątać:) Zadziwia mnie ostatnio. Dobra, nie chwale się już:P Miłego dnia dziewczęta🌻 i chłopaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spiochy:) u mnie blogie lenistwo od dzis mamy z lukim ferie spimy i nic nie robimy:) narazie nawet na komp nie zagladam bo szkoda czasu:) jutro dzien w kuchni na eksperymentach a potem sie zobaczy:) caluje i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Mamy nowy dzionek, do weekendu coraz bliżej:D Miłęgo dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ale mnie denerwuje ta reklama \"nivea\" .. ..;) Miałam piękną wiosnę tej zimy, ale teraz to u nas nasypało, ze ho,ho... brrrr .... Ferie za dwa tygodnie, ciekawe czy dzieci zdążą nacieszyć się śniegiem :). Syn tak \"średnio\" wypadł na półrocze :O , zdecydowanie mogło być lepiej ...no cóż ...jeszcze ma pół roku, zobaczymy z jakimi ocenami wystartuje do gimnazjum, mam nadzieje ,ze będzie dobrze :) . Tak wogóle , to już \"facet\" z niego się robi ;) .... jakos tak mi dziwnie, że moje dziecko już takie duże :), a dziewczyny walą do niego drzwiami i oknami, strach pomysleć, co będzie później ;) . \"Patrzę co chwila na stertę papierów na biurku, ale nic mi się dziś nie chce :O ...\" Odnośnie moich wcześniejszych wpisów ....... Czytałam topik o molestowaniu psychicznym, jednak nie wytrwałam długo, bo było to dla mnie jak \"masochizm\" . Albo nie chcę uwierzyć ,ze mnie to dotyczy, albo ............. i tu się chyba przyznam ........ jest mi z tym dobrze.......... Był okres w moim zyciu, gdzie się stawiałam, chciałam wszystko zmienić ,..pisałam o tym, bo już u Was wtedy gościłam :). MM na pączątku, to był mocno zdziwiony, co się ze mna dzieje, potem głupkowato ironizował, to co robiłam i mówiłam. Chciałam chyba udowdnic jemu i sobie, że nie jest mi on do niczego potrzebny, ze świetnie sobie poradzę bez niego, bez jego wsparcia, opieki, jego zainteresowania itd...... owszem udało się :) ...było dobrze, tylko wcale mi się to nie podobało, ..... nie czułam sie w takiej skórze dobrze, jakbym grała rolę, udawała ....... Moze zbyt surowo oceniłam go w poście, co o tym Rzymie pisałam. Choć to wszystko była prawda,.... ale........ te wybieranie mi ciuchów ,..owszem,... tylko ,ze ja nie przykładam wielkiej wagi do nich, do wizerunku wizualnego :P ,...i jeżeli pokazuje mi ciuch, który jemu sie podoba, to mi zazwyczaj jest obojętny ( mi osobiście ciężko znaleźć coś , co mi się naprawdę spodoba ), ale kupuję, bo ...... bo ....no która wie ??? ;) ..... jeśli to, co mam na sobie jest dla mnie obojętne, to przynajmniej niech sie jemu podoba :D ..właśnie, robię to dla niego , a niech sie cieszy :) .... mi ciuchy nie sprawiają radości, no moze raz na kilka lat naprwdę znajdę coś, co mi podoba :). .................. A to, ze przy wspólnym wyjściu (choć to jest bardzo rzadko, bardzo :(....... ) mowi,ze mam założyć to ,albo tamto ,..no niech mu będzie, ....jestem zakompleksioną gąską,.... i bardzo mnie peszą porzerające wzroki śliniących sie facetów :P ,... mini, czy duzy dekolt, no nie ukrywam ,akurat w moim przypadku przyciągają oczy samców ( narzekam, czy się chwalę ??? :O .......hihihi ....... przypomniało mi się jak , któraś o telewizorze pisała.....hahaha) , więc jesli jemu , to nie przeszkadza,... to prosze bardzo , ja nic nie tracę, mogę mu sprawić przyjemność , czemu nie ?:) Uwazam, ze jeśli są rzeczy, ktore są mi obojętne, to mogę przychalać sie do jego prośby.... no i żeby nie było, że tak jest w kazdych dziedzinach naszego zycia, ...no nie.......;) Hm,.... wyszło jakbym go usprawiedliwiała, tłumaczyła....:O , ale naprawdę czułam potrzebe trochę to wyjaśnic :). Iwe🌻 ...... też przeżywałam taki czas z MM :)... ale wiesz ,... korzystaj z takich dni jak najdłużej :), bo właśnie nie wiesz ile to jeszcze potrwa , więc niepotrzebnie zaprzątasz sobie głowę i roztrząsasz i już myślisz ,że będzie koniec :).... kobito, korzystaj !!! ;).... ja też wiedziałam, że to się skończy , ale chciałam choć przez te dni \"pożyć\" :D. \"....... Papierów przyba, ludzi coraz więcej,.........\" Tak ogólnie miedzy nami teraz jest umiarkowanie OK ... :)... Pozdrawiam wszystkie Kobitki,.. piszące, czytające , zaglądające ...aaaaaaaaaa i jeszcze raz dziekuję , za komentarze mojego \"pamietnego\" wpisu ,..naprawdę , to duzo dla mnie znaczy :D znikam,..papappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie rozumiem was
po co takie "malzenstwa"? sama_samotnosc pisze wam o tym ze maz ja pobil i ....cisza! Tak sie wspieracie? Nie miesci mi sie to w glowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Mam małe zamieszanie jeśli chodzi o zaliczenie praktyk ....okazało się,że jeśli do jutra nie dostarczymy kart,to nie zaliczą semestru:Ofatalna komunikacja-przekaz informacji....i powiadom ludzi,którzy pracują za granicą.......:(dom wariatów.... Ciepła>>ja mam inne zdanie niestety,......i buntuje się jak trzeba.....i ślepo nie patrzę na MM..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej :) Jeśli temat Cię nie dotyczy, to tego nie zrozumiesz. Moze i czytam niedokładnie, ale \"obrazenia\" w poście samej_samotności zrozumiałam jako obrazenie - słowne, a nie fizyczne ...moze się mylę ..:O ... chyba że o innym poście myslaś . Czasami \"poradami\", mozna sobie tylko zaszkodzić,... nie jestesmy moralizatorkami, znawczyniami, to nie poradnia małżeńska . Tu wystarczy sobie ponarzekać, wykrzyczeć, wyżalić się,..to już ulga wielka......... przynajmniej ja tak do tego podchodzę, choć nie zaprzeczę wszelkie słowa nagany, czy pocieszenia są mile widziane :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina :)🌻 ..ja już od dawna podziwiam Cię za Twój upór, ja juz dawno dałabym sobie spokój .... ile ludzi, tyle charakterów :) . {kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzatka
Emili tak to przykre zyc obok siebie ale musisz cos zrobic wyjdz z domu do ludzi to ci napewno pomoze nie daj sie zamknac w mieszkaniu i myslec co dalej rozerwij sie prosze a smo sie rowiaza twoje przemysle nia takie zycie to prawdziwa nuda ,jestem męzatka od 32 lat i myslałam ze mnie dopadlo tez to ale mam przyjaciól nowych czesto wychodze z domku i poznałam prawdziwe zycie jesli on s tobą nie ma ochoty wysc a prawdzie koch a cie sam zdecyduje wychodzić gdzies na kawe z przyjaciółmi bo bedzie mu zalezec naprawde na tobie .Ja tak zrobiłam nie dałam sie zamknac w domowych pileszach i zazdrosnym mezem teraz zroumiałm ze takie zycie to nuda nic poza ty wychodzi razem ze mna na spacery kawke do przyjaciół rozmawiamy i jest naprawde super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Zasypało, zawiało z trudem przyszłam dzis do pracy, ale jestem:D Miłego dnia kobietki👄 i panowie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ja też na chwile,bo znowu mam zwariowany dzień.....jeżdżenia....przydałby sie samochó,którego w tej chwili nie mam....Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dyżurna melduje się:) wprawdzie z opóźnieniem, ale jestem:D Przy okazji odkopałam tapik:) A gdzie Was robaczki wywiało? Miłego dnia👄 , może ktoś tutaj dzisiaj zabłądzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moi mili:) Ja od soboty zaczynam maraton zajęciowy:Pznowu sie zacznie także do was już zupełnie nie zajrze.....a teraz miałam jeżdżenia do dziekanatu i załatwiania spraw dla grupy i po prostu padam....choć przesiaduje wieczorami.....jestem już zmęczona:) Do miłego i najlepszego wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×