Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina🌻 ja mam to samo:)juz od rana opierniczałam MM ale właściwie należało mu się;) Wiosna idzie🌻 Milego dnia wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ U mnie juz jest wiosna:) Dzis rano widziałam klucz żurawi, widok niesamowity:D i słoneczko świeciło cały dzień, aż żyć się chce:D Niestety nie mogłam Was rano pzrywitać, ponieważ nie miałam dziś netu w pracy, nie wiem jak jutro:( Serdecznie pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle nie ma do kogo pomachać:( Agrypina martwiłaś się, ze skasowali nasz topik i co?? Ciebie tez nie widać. Miłego dnia👄 może ktos jednak tutaj zabłądzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna do mnie już przyszła:D Pogoda piękna, słoneczko swieci, ptaszki świergolą... na spacer chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idęjutro z corką i mamą na Testosteron-robimy sobie babski wieczor:Da co sobie będziemy zalować,no nie? No,wiosna jest bedzie sex na trawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️Wczoraj jak wracałam ze szkoły z młodym to mnie stuknął młody chłopak,całe szczęście nic takiego sie nie stało tylko wgnieciona tablica rejestracyjna i trochę porysowany....jakoś nie miałam natchnienia do pisania....:O dalej chodzę i huczę.... Nawet MM tak nie wrzeszczał..... No i teraz musze zacząć się uczyć.....anatomia:Pporażka.....ale weekend mam wolny,bo MM wyjeżdża do stolicy służbowo:D.... Miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, szkoda, ze tak daleko mieszkam od Ciebie poszła bym z Wami. U mnie na prowincji tego jeszcze nie grają. Zazdroszcze Ci córki, u mnie w domu nawet pies jest płci męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Och Iwe, Ty się smucisz ,ze u Ciebie nie grają tego filmu, u mnie , to nawet kino zamknęli :( ..... a podobno moje miasto jest czwatre czy piąte pod względem wielkości w wojew. warm-mazurskim.... :( . Czuć wiosnę , to prawda :D W weekend jadę oglądać szczeniaki :),...moze od razu kupimy ...hm,.... tyle czasu czekałam na psiaka, a teraz jakoś trudno mi w to uwierzyć ...:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie dziewczynki ...🌻👄🌻 ale E 29 to mnie zawidła :(,... nie pokazała się :(....... moze wyjechała za mężem ?....... Znikam w papierki,..papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła🌻 to Ty moja krajnka jestes:D z jakiego jesteś miasta? Ja jestem z Ełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE 🌻 Jasne ,ze krajanka :D, już kiedyś się zgadałyśmy .... Ja jestem z Ostródy :),..no trochę daleko nas rozsiało po tym województwie ;). Jeszcze raz bardzo pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Ciepła🌻 pamiętam. Naprawdę w Ostródzie nie ma kina?? Przecież to duże miasto, tak przynajmniej wygląda na mapie:D Mam na ścianie mapę naszego województwa, dzielą nas tylko 4 powiaty, w linii prostej oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja też po wcześniejszym Twoim poście poleciałam od razu do mapy, zeby sprawdzić odległość Ełku od mojego miasta :)....... ale stwierdziłam,...... ech,...daleko ..:( A kina naprawdę nie ma. Było, ale zamknęli, oj już chyba z rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki w pociąg wsiadać i do Gdyni do kina, tylko dajcie szybciej znać to wam bilety zabukuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, She 🌻:D uważaj co piszesz :) ,... żebyś nie załowała. :) Trójmiasto często odwiedzamy ze względu na koncerty :), wiec moze i tak do kina ???........ ;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja kusząca:D Ech dobrze byłoby tak na troche wyrwać sie z domu...:) ale moje maleństwo jest chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu :( Iwe👄 to masz przer.....ne :( ....... i pewnie w tak piękną pogodę nie mozesz na spacer się wyrwać, bo będzie ględził,ze go biednego robaczka samego zostawiasz ......... ech.... faceci ;) A ja już nie mogę wyrobić w pracy, chcę do domu, mózg mi się \"lansuje\" :O ..... robota nie idzie, łeb mi pęka,.... Ps. ciągle myślę o psiaku :), normalnie czuję się jak przed porodem, ze już niedługo, już zaraz będzie to upragnione :) .... tylko czasem dociera myśl jaki to kłopot będzie- przynajmniej na początku , ale co tam,... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła:)napisałam maleństwo chore, bo to młodszy syn jest chory. Co prawda juz nie moge mu popatrzeć prosto w oczy bo za wysoki, ma 178 cm wzrostu, ale jest najmłodszy w domu:D , ma 14 lat, dlatego maleństwo:D Czujesz już bóle porodowe:P Własnie, pies to duży obowiazek, ale jaka przyjemność, zwłaszcza latem i na wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kochanie jest w Polsce, gdzieś niedaleko morza:) Wyjechał w poniedziałek wieczorem, wróci w piatek. Dzis rano jak z nim rozmawiałam, wyjeżdżał własnie z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to źle zrozumiałam :O, bo mi od razu na myśl przyszedł Twój mąż ....hihihih,.... no tak - nie mierz ludzi własną miarą (to do mnie ;)) ...ja mam dzieci młodsze od Twoich, ale z mężem zawsze gorszy kłopot niż z nimi podczas choroby,...:) , więc \"maleństwo\", to była dlla mnie forma przenośni , ech.. :) No bóli jeszcze nie mam, ale jak to przystało na \"trzeci poród\", to pewnie będą krótkie, ale BARDZO owocne:D. Konkretne bóle , to będą jak już psiak będzie w domu ,....... boję się jak to będzie z MM ...:O , nie jestem pewna , czy on zdaje sobie sprawę na co sie zdecydowaliśmy, on nigdy nie miał psa ........ a na dodatek ile to kasy na początek :O, no niby go przygotowałam , mówiłam,..ale czy dotarło do niego ??? ...hm.... oj, będzie wojna, czuję to :),... ale to nic :)....... szykuję się do niej i z pewnością wygram !!:D Już niedługo do domciu,jak dobrze,.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki:) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane z okazji naszego święta wszystkiego najjjjj🌻🌻kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- dużo słońca w waszym zyciu wam życze i zeby uśmiech zawsze gościł na waszych buziach....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile bo remont mam generalny calego domu i internetu nie mialam dlugo ale poczytalam was kochane i juz mi lepiej:):):) zmeczona jestem strasznie popieprzam ze hej az wczoraj zaleglam i z bolu dostalam drgawek...ale to nic...co mnie nie zabije to mnie wzmocni...dam rade...caluje i pozdrowka dla wszystkich👄 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber👄 jak miło dzieki Margo🌻 kobieto oszalałaś!!! dbaj o siebie, bo zycie masz jedno:D Wiecie co, dostałam maila od kogos, napisał mi \"boska, niebiańska dziewczyno\":D czy mężowie mogliby uzywać takich słów pod naszym adresem? pytanie do panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia...pieniędzy... i powodzenia... Lubię Was wszystkie: i WIEDŹMY i JĘDZE No i NIEWIASTY ( bo te to są wszędzie)... Ale nie pora dzisiaj na morały... Zawiążmy związek - NA WIEKI WYTRWAŁY... Trzymajmy się razem - tak będzie wygodnie.... Niech chłopom na nasz widok opadają spodnie... Niech im się w porach to i owo wznosi... Nośmy głowy w górze; niech to ON poprosi, Niech nam się spełnią najskrytsze marzenia... Niech akcje podskoczą nie do pomyślenia... Niech na nasz widok drży męska połowa... Niech od oglądania się za nami boli chłopów głowa... Niech nam Pan Dyrektor da podwyżki duże... Niech każda z Was dzisiaj dostanie róże... Tego Wam życzy...Na chłopów nie liczy... Wasza koleżanka... (co ma też punkt słaby) TRZYMAJCIE SIĘ BABY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Rozmarzyłam się:D Nigdy jeszcze nie dostałam kwiatkow przez posłańca i właściwie nie tylko kwiatków bo nic nigdy nie dostałam przez posłańca-to musi być mile uczucie, a jak z tym u Was? Przeciez to nawet nie chodzi o kase-bo to nie jest taki drogi interes tylko wymaga troche pomyślunku ze strony faceta nie? Ech, szkoda gadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she - ja tez nigdy nie dostałam kwiatów przez posłańca, facetom brakuje wyobraźni;) Ech - też sie rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×