Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Czesc dziewczyny🖐️ Ja też piszę, rano nie mam ostatnio czasu. Obowiązki:( Agrypina - to szkoda, ale napisałaś z uśmiechem, że jeszcze tu pomieszkasz, więc chyba teraz nie jest tak źle:) she - leniwa jesteś po urlopie;) oj tak zawsze bywa. Na urlop czekamy cały rok, a potem nawet się człowiek nie obejrzy i znów do pracy musi wracać. Pozdrawiam🌻 i te panie niepiszące również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Masz racje IWE trochę się uspokoiło.....nic na to nie poradzę,że mieszkam wśród takich ludzi.... Ale zaglądanie tu i czasem skrobnięcie czegoś jest niesamowite:)U mnie MM ma humory a wtedy jest okropny,tylko do pokłócenia:PCzyżby cisza przed burzą?? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Agrypina masz racje, ja to leniwa jestem ostatnio jesli chodzi o pisanie ;) ale jestem zadowolona z siebie, bo nie przesiaduje za duzo przy kompie :) teraz jak jest mąż w domu mam z kim pogadać i nie ciągnie mnie już tak na gg . Pozdrawiam i miłego dnia zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻ja w domu tez nie siadam do kompa,na razie MM jest w domu na urlopie no i córka cały czas siedzi, ja tylko żeby sprawdzić pocztę to sie loguję:P jak piszę to z pracy,ale też nie zawsze mogę, ale dla Ciebie sie postaram;) IWE🌻widzę że u Ciebie kwitnąco:)to dobrze,pozdrawiam Miłego dnia wszystkim😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Oj tak, kwitnąco :) oby jak najdłużej. Dostał rok na próbę, jak na razie dotrzymuje słowa:D Ale widocznie nie można mieć wszystkiego, mam pewne kłopoty. Nie chcę tutaj pisać o tym. Pozdrawiam Was serdecznie Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo she jeśli chodzi o komputer. Ciągle synowie przesiadują, ale ja czasami na kilka minut wcisnę się poza kolejnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻to fajnie że u Ciebie ok,mojemu konczy sie właśnie urlop,wypoczął sobie -to na pewno ale robił to pod siebie. Ja w czasie urlopu przede wszystkim chciałam dużo przebywac z dziećmi, być dla nich,a MM dużo obiecywał i właściwie nic co zaplanował nie zrobił.A miało być tak pięknie:( A teraz przyjechał jego ojciec i poszli sobie razem na spacer do lasu, proponował mi również ale nie pomyslał ze dzieci trzeba już do szkoły przygotować-a samo sie nie zrobi,no i juz ma focha ze z nimi nie poszłam:P Ale ja Wam tu smęcę,idę do dzieci,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she- skąd ja to znam :( Przecież wiesz doskonale, że facet jeśli ma ochotę to zrobi cokolwiek w domu a jeśli nie ma ochoty to resztę dośpiewaj sobie:P No właśnie, szkoda, że to już koniec wakacji. Ja w tym roku już tylko jednego muszę szykować do szkoły, bo starszy syn już pracuje. Ale to już druga klasa gimnazjalna, więc wiadomo :D sam się wyszykuje, ja tylko koszulę uprasuję na poniedziałek:) Średni wiek ma też swoje plusy :D bo dzieci już starsze, samodzielne;) Jednak życie zaczyna się po 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szkoda, że nie poszłaś z nimi do lasu. Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻a wiesz jak wygląda ten spacer?Oni piją piwo i gadają ze soba a ja idę jak ten kołek obok nich,mam w nosie taki spacer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she🌻 tak właśnie myślałam. Gdyby nie było teścia na pewno poszłabyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nowy rok szkolny się zaczął:O:O:O i codzienna praca....ja zajęcia zaczynam za 2 tyg:P Przez sobote i niedziele nawet nie zaglądałam tu..... do miłego bo zmierzam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
witajcie szkoda dziewczyny ze jestescie z tak daleka ale widze ze nie tylko moj maz ma humory o wszystko nie jestem sama jak to stwierdzil ostatnio ze nie cierpi jesli cokolwiek jest zrobione nie po jego mysli . Do pracy zadnej takiej na zmiany nie pojdzie bo nikt nim rzadzic nie bedzie on musi byc sam sobie panem . a o tej zazdrosci tez bym mogla duzo opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaatuszek🖐️ opowiadaj:) skąd jesteś ? my jesteśmy z różnych stron Polski. Wiesz, mój mąż też nie za bardzo lubi jak ktoś nim rządzi, a właściwie\"stoi nad głową\" w czasie pracy w związku z tym pracuje jako kierowca. Wyjeżdża w trasę na kilka dni, i ma święty spokój :) od żony również:D Tak kobietki, koniec wakacji:( szkoda, bo mi to kojarzy sie z jesienią a Wam z uczelnią również:D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek>>jeśli chodzi o zazdrość to dużo mogę powiedzieć:P i to samo,że on wie lepiej.....:O:O:Oi ma być po jego myśli...........napisz coś o sobie,każda z nas pod nickiem ma adres @,jeśli nie chcesz tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
hej to ja jestem z lubuskiego a dokladnie z okolic gorzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
no cóż mam 30-stke na karku jednego ukochanego syna i męża,który zawsze wszystko wie najlepiej.Gdy zajmowałam się wychowywaniem syna to wyganiał mnie do pracy a gdy w końcu poszłam do pracy to się zaczęło... zazdrość. Tam poznałam koleżanki no i oczywiście i kolegów bo towarzystwo było różne . Siedząc tyle lat w domu poprostu czułam się zachukana przez nieg podporządkowana jemu jezdziliśmy tylko tam gdzie on chce robiliśmy tylko to co on chce itd.nawet kase mi wydzielał i po prostu powiedziałam dość tego. A on zupełnie tego nie rozumie że ja sie zmieniłam że jestem dziwna zimna itd. A jego zazdrość czym się objawia - a nadmierną ochotą na seks,najlepiej codziennie i to rano i wieczorem kontroluje mój telefon smsy chociaż nic tam nie znajdzie i jego podejrzenie są bezpodstawne ja nie mam chęci na innych facetów to co mam w domu w zupełności mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
wiecie wyczułam tu pozytywne nastawienie was do nowych osób jest tu inaczej niż na innych topikach nie ma dogryzania sobie ani pyskówki podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kwiatuszek
idż już bo wieczór się zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty kwiatuszek
idż już bo wieczór się zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iwe🌻rok szkolny sie zaczął u moich dzieci,ja mam dopiero pod koniec wrzesnia. Córka jechała sama -bo juz duża jest;)mundurka jeszcze nie ma,dopiero ma byc 8 września,a u syna mam kupic na zebraniu rodziców ok.13 wrzesnia-dwie bluzki-jedna z krotkim i jedna z długim-każda po ponad 30 zł-normalnie jak za zboze za zwykle polówki,ale nie kupuje wiecej niż po jednej, nie jestem za takimi mundurkami wiec sie nie przejmuję jeśli mój syn przyniesie za to uwagę. Miałam dzisiaj opiekę na Dawida zeby z nim byc na rozpoczęciu,pani wybrala go do reprezentowania klasy na ślubowaniu:)potem na chwilę do sali,dala wszystkim kartkę z planem i informacjami co dzieci maja przynieść i koniec,krótko,zwięźle i na temat:P A jutro znowu do pracy:P Agrypina🌻 kwiaatuszek🌻masz przechlapane z takim tyranem:PMM to jeśli nawet jest zazdrosny to tego stara sie nie pokazywac po sobie, a jak jest zly to odsuwa mnie od koryta;)tzn zero wszystkiego,po prostu odwraca sie do mnie plecami, nie wiem co gorsze,ale chyba wolalabym teraz zeby bardziej mną sie interesowal bo zaczynam sie rozglądac-ile można wytrzymać bez seksu;)hmm...moze jakieś zakupy w sexshopie zrobię;) Ale ja jestem walnięta:Dpozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
wiesz a moj to odwraca sie ode mnie tylko wtedy gdy nie dostanie seksu a tego mam wręcz w nadmiarze nie raz aż mnie na wymioty zbiera i myślę znowu ... ale takie odwracanie sie j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek 🌻 zaczernij nicka:) ___ super, że poszłaś do pracy:D kobieta powinna wyrwać się z domu i co najważniejsze mieć swoje pieniądze:D Ja jestem z Mazur Tylko co prawda ja uważam, że kobieta powinna pracować tylko na 1/2 etatu:D takie marzenie mam ;) MM mojego telefonu już nie sprawdza, ale też miałam taki etap w życiu. she🌻 nie opowiadaj, że córka taka duża;) ma tyle samo lat co mój syn. Poszli w tym roku do drugiej klasy :) co prawda gimnazjum:D ale to jednak druga klasa:) Zażartowałam i powiedziałam synowi, że pójdę na rozpoczęcie roku szkolnego, usłyszałam tylko __ nie rób obciachu:P Dobra, bez obciachu, nie poszłam do szkoły:D Właśnie dlatego she lubię Cię bo jesteś taka zwariowana czasami:D Słodkich snów kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ale Wy kobietki jesteście wytrwale(mam tu na mysli She i IWE) Ja zarzuciłam topik bo odkąd rozstalismy się z mężem wydawało mi się,że nie pasuję tu. Ja zyję czy może lepszym okresleniem będzie wegetuję. Poznałam nawet pewnego pana,między nami było fajnie,ale problemem jest to,ze ja nie potrafię zaufać już męzczyźnie.Wiecznie mi się wydawało,że ten ktoś mnie okłamuje tak jak kiedy w wyrafinowany sposób robił mąż.Myślałam już nawet o wizycie u psychoologa by się pozbyć xłego myślenia którego efektem jest przeszlośc ,ale zanim cokolwiek zrobiłam w tym kierunku poprostu definitywnie skończyłam moją znajomośc.Nie wiem nawet czy żałuję bo czuję się uwolniona od zlego myślenia. Życzę Wam powodzenia 🌻i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daysy 🌻 jak miło, ze wpadłas tutaj:D Psycholog - może faktycznie to jest myśl:) może łatwiej Ci będzie . Wydaje mi się, że potrzebujesz trochę czasu na następną znajomość. Wszystko jest jeszcze przed Tobą:) Jeszcze kiedys będzie pięknie, zasługujesz na to:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daysy75🌻cześć, kopę lat:D no my nadal narzekamy;)albo po prostu zżyłyśmy sie ze sobą dlatego tu zaglądamy i piszemy. Ty też pisz tu nadal, będzie Ci troszkę lżej na serduchu;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×