Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam🖐️ daysy🌻 masz racje, ciężko dogodzić kobiecie:) tu się z Tobą zgadzam. Jesteśmy takie istoty, że lubimy aby się coś działo, cos miłego, sympatycznego najlepiej:D Pozdrawiam Was kobietki i miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a ja jestem obrazona prawie na MM Chciałam wyjechać na tydzien z nim i dziecmi nad jeziorko-jemu ten pomysł sie nie podoba bo stwierdził ze nas na to nie stac i koniec kropka,rozmowy nie ma i już. Ciężkie jest życie gwiazdy;)jak mawia moja kumpelka,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dużo pracy,sesja,niedomowienia w małżenstwie, ble...ble...ble... powielam She,bo u mnie to samo......:P a dzis szaleństwo bo robią nam problemy z egzaminem i mam gorącą linię to na tyle dziś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutna
Kobitki z pod jakiego znaku są wasi mężowie ?Może sie okaże że większość jest z pod tego samego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się ,że same barany:P(to żart kobitki,nie gniewac się proszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o znaki zodiaku to MM sobie panne ustrzelił i zadowolony,mysli że więcej nic nie musi:PJest strzelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] dziewczeta, podpisujemy listę obecności:) Mój mąż to rak, a ja baran.:) Dziewczyny🌻 drobne nieporozumienia w związku to normalka, będzie dobrze:D U mnie nadal spoko, milutko bardzo:D oby jak najdłużej Miłego dnia👄 i słoneczka na niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć A ja z MM pokłocilam sie wczoraj o Giertycha:Palbo raczej przez Bylam wczoraj na zebraniu u córki i wpłaciłam na mundurek szkolny,ktory trzeba było już wybrać a dostaną na trzy lata.Absurd jakiś bo wiadomo ze dziewczynom cycki rosną i jak one wezma teraz rozmiar S to już nawet po wakacjach moze być przymałe,ale pani nas poinformowala zeby lepiej juz wziąć większy rozmiar:Ddowcipna-niech dziewczyny chodzą teraz w zadużych to w koncu dorosną do tych strojow-no kurwa mać aż mnie skreca,a poza tym rozmiar rozmiarowi nie rowny,przyszła dziewczyna 178 cm wzrostu,chudziutka no to miala na sobie S ale rekawki i długość przykrotka bo S to na 158,nie ma szycia na miare tylko jest rozmiarowka według jakiejś tabelki-to drugi absurd Chyba pójdę pikietować pod dom Girtycha bo jeszcze nie mam pieniędzy na strój dla syna a o podręcznikach nie wspomne Tym miłym akcentem zakończę ten monolog:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłego dnia🌻 Może później będzie więcej, bo nie myśle jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej witam Iwe🌻zaspalas czy dajesz szanse innym?;) Agrypina🌻widzę Cie;) Z anglika dostałam 4 i tak juzzostanie,rachunkowość zaliczam za dwa tygodnie ale juz sie uczę:P W pracy jak zwykle kocioł, w domu też Nic dodac nic ująć Piątek wzięłam wolny bo dzieci maja tez wolne i chyba pójdę posadzic swój tylek na plazy:classic_cool: pozdrawiam,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wczoraj po południu dopiero wróciliśmy od teściowej:Pjakoś wytrzymałam.....:O choć to komunia mojej chcrześnicy.....ale za to starsza zaczyna pyskować w jednym momencie tak mi się przykro zrobiło....uznałam,że nie będę zaczynać żadnego tematu.....szwagierki prosić nie będę....a MM hym będąc tam trza było się pogodzić,choć ja mogłam się nie odzywać:Pale niech mu będzie....:)dziś załatwiam wpisy,uciekam bo czas goni:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ dzisiaj dałam szanse innym:) Wczoraj samą mnie zostawiłyscie:P she🌻 dla Ciebie, jestem pełna podziwu:) Agrypina🌻 Tobie równiez sie nalezy:) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzis nie dam Wam szansy:) już jestem na posterunku:D Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Przyzwyczajenie robi swoje,jak ciebie rano nie ma IWE to jakoś tak dziwnie;) Też się melduje i miłego dnia...walcze z egzaminami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Przyzwyczajenie robi swoje,jak ciebie rano nie ma IWE to jakoś tak dziwnie;) Też się melduje i miłego dnia...walcze z egzaminami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie miłe jesteście:D Jutro rano mnie nie będzie bo komputer domowy mam zepsuty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slicznotki:):):) ja w przelocie bo obiad gotuje i wyszlam wyjatkowo wczesniej z biura:) czasu brak na wszystko a o silach nie wspomne ale trudno:) wytrzymam i dam rade bo zalezy mi na pracy i rewelacyjnych zarobkach:) caluje was goraco👄👄👄 papatki (w domu byle jak...buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta🖐️ Margo🌻 jak miło Cię widzieć:) zmęczona jestem, jak to dobrze, ze jutro weekend:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szkoda, że już nikt tutaj nie pisze:( Pozdrawiam wszystkich i zyczę miłego tygodnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co tu pisać, moje małżeństwo całkowicie się rozpadło, on zamknął się w swoim hobby, bo potrafi żyć sam a ja nie potrafię i łażę z kąta w kąt, nie potrafię się pozbierać, a nawet gorzej - wpadam w jakiś marazm, tęsknię za tym czego już nigdy nie będze. Nie potrafię żyć obok..... Nawet własne dzicko nie potrafi mnie zmobilizować,powoli godzę się z nijakością życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mi tez czasu ciągle mało ledwo wpadlam do domu i juz lece do kuchni ale zajrzalam choc na chwilke:):):) jestem tak obolala ze jak tylko sie poloze to chyba do rana tylka nie rusze z kanapy:) i jeszcze te upaly...ale mysle o was i zawsze zagladam buziaczki i papatki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jak zwykle pierwsza melduje się:) Miłego dzionka zyczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ She>>tobie może łatwiej,a mi ciężko się uczyć po takim czasie.....:Pmam dość,ale przetrwam,tylko,że mi czasu na wszystko brak,już nie wiem kiedy byłam z koleżanką na kawie czy na czymkolwiek...kino to zapomnieć.....w zasadzie jak mam maraton zajęciowy to wtedy pochodzę do knajp razem z grupą,nawet nie wiedziałam,że są we Wrocku takie fajne,i że smacznie można zjeść:)ale to raz na pół roku.Także dalej walczę z egzaminami,z jednego zdały 3 osoby(ja wśród nich nie byłam:P)ale chyba jakoś dam w końcu radę:)Dziś jeszcze poradnia,badania....nie wiem kiedy wrócę.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta🖐️ Agrypina dasz rade:) wierzę w Ciebie. Na pocieszenie Ci powiem, ze ja tez nie chodze po knajpach:) chociaż ostatnio czasami zdaża się nam wyskoczyć na piwo do osiedlowego pubu:) She - nawet nie przywitałaś sie wczoraj z nami:P Rozmawiałam z synem na temat mundurków w jego gimnazjum, nic sie na ten temat nie mówi. Zresztą, to gimnazjum od początku ma swój styl. Obowiązuje w nim strój granatowy, może dlatego nie wprowadzają mundurków:) Miłego dnia kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×