Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość INEZ 72
Czesc !! Jestem tu nowa ale bardzo tu pasuję.... Za miesiac pierwsza Komunia naszej Corki a ON??? Ma tysiac zajec, spraw, mysli ,....tyle ze poza domem. Pochłania go sport a ja SAMA drukowanymi literami. Pracujemy na przeciwległe zmiany tak, by zawsze ktos był z dzieckiem . Nie widzimy sie cały tydzien a gdy nadchodzi weekend on musi do kolegów... Co robic??? Wystarczyłoby tylko ulec i po sprawie ale dlaczego ulegac , tez chce go dla siebie!!! I to juz początek awantury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZ 72
Bardzo mnie rani nawet nie wie jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakie to przykre,czy każdą kobietę muszą spotykać takie rzeczy??Żeby u każdej było na głowie robienie wszystkiego i zajmowaniem się dzieckiem i mysleniem o wszystkim??CZy życie musi być takie przykre?Czy małżeństwo musi być takie samotne??:ODlaczego to natura niedoświadczyła facetów takimi problemami jak nas? Inez72 współczuję ci,ciężko ci doradzić tylko można pocieszyć,ale u mnie tak samo.....:OPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :-) Toja... Inez72... Witam was,wlasnie dla tego musi istniec ten topik . Jest nas tak wiele \"samotnych\" to przykre ze tak sie zycie uklada.Zastanawiam sie dlaczego MM sprawiaja ze tak jest :-( Ale nie mozemy sie dac , latwo napisac lecz odkod tu zagladam jest mi latwiej.Wiec piszcie chetnie pomoge chociarz slowem. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam nowe osoby i stałe bywalczynie topilu / Emmi- Ciebie też ! Nie uwierzę ,ze nie zaglądasz / .............. Ja moge powiedziec tyle ,ze mam dłuuuugi staż małżeński i bywa różnie raz lepiej raz gorzej ,ale receptą na udane życie są z pewnościa wspólne zainteresowania i pasje. Ważne jest też podsuwanie mężowi nowej \"zabawki \" ,wszystko jedno czy to aparat fotograficzny czy komputer czy prostsze rzeczy . Wiem ,ze jak oni maja jakąś podniete to są bardziej komunikatywni i łatwiej sie z nimi dogadać ,a także włączyc ich do naszych babskich spraw. Mówię oczywiście na własnym przykładzie i możecie sie z tym nie zgadzać ,ale spróbujcie......... Pewne jest też to ,że nie znoszą stękająch bab. Latwiej cos osiągnąc żartem i humorem niz marudzeniem i narzekaniem.:):):):):). Podtrzymujmy ten topik . To forum wymiany myśli i opinii . Zawsze mówię ,ze mogą byc też komentarze ,byle życzliwe ,nie złośliwe .Nikt z nas nie jest doskonaly. Ot co. Pamietajcie ,ze szczęściem jest nie tylko to co los nam daje ,ale i to czego nam nie zabiera . Buziaczki dla wszystkich. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor!Buziaczki Love,Emmi nowe dziewczyny ;-) Dzisiaj mialam fajny dzien niby nic sie w nim takiego nie wydarzylo a mialam cudowny chumorek,zabawowy.Wicie jak pisalam wczesniej zawsze bylam wychudzona,ostatnio udalo mi sie troche przytyc i wygladam jak kobieta.I nie moge sie odpedzic od facetow z jednej strony to mile ale troche denerwoje.Ale najbardziej sie zdziwilam jak moja tesciowa ostatnio na uroczystosci rodzinnej przy wszystkich powidziala mi ze jestem coraz piekniejsza! siok,ale mily.Co z tego jak MM nic nie powie a nawet usmiecha sie gdy wciskam sie w stare ciuchy.A co tam nie lamie sie:-) Narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też tu jestem :) Kilka dni mnie nie było i co się porobiło :(......... ucieczka na inny topik chyba nie ma sensu, przecież wszedzie mogą pojawić się pomarańczowi ....:(....... Emmi, a może znudziłyśmy Ci sie :(,..szukasz nowych znajomosci, nowych wrazeń ?....z nami było Ci nudno ? ..:(...... Nie moge wygrzebac się z papierów w pracy :( ,..nie mam czasu pisać :( . ..........ale moze w weekendzik nadrobię .. Narazie bardzo , bardzo serdecznie pozdrawiam :) Miłego dnia ,..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was witam i będę tu zaglądać:):):):)a łeb mi dziś rozwali i tak namiętnie od wczoraj:Onie mogę......🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny :-) Kawka ,herbata ? Milo was widziec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZ 72
Czesc Dziewczyny!! wiecie to niesamowite ze ktos mnie rozumie....ze nie jestem sama. Dzieki ! No bo komu powiedziec ze on ma pasje i tą pasją nie jestem ja??? Tesciowej? odpowie ze to proste " on sie dusi on musi odpoczac on tak ciezko pracuje" A ja leze nic nie robie.... to tak poza wierszami. W moim przypadku sprawa jest o tyle trudna ze mieszkamy w małej miescinie. Ja nie dawno zrobiłam prawo jazdy i na razie jezdze powiedzmy sobie zle, boje sie sama pojechac do wiekszego miasta . A tak jak mowilam zbliza sie wielki dzien Komunii mojego Dziecka i przygotowan i zakupow jest troche .... Tak wiec na razie płacze w poduszke. Dziewczyny jezeli jestescie przed wyborem drogi zyciowej jedno moge powiedziec . faceta nie przejzy sie na wskros ale NIE WYJEZDZAJCIE DALEKO OD MAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZ 72
Dzis jadę na 12 do pracy ,wróce o 20 i znow minie dzien. I po co tyle sie uczyc zakuwac wszystkie egzaminy w pierwszych terminach? bez sensu to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o czym mowisz,ja tez bylam pasja MM A TERAZ PRZEZ TYDZIEN MOZE MNIE WIDZIEC.No tylko zeby bylo ugotowane.Wlasnie o tym marzylam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mykam do sprzatania,Inez napisz cos o sobie . Narazie zycze wam miledo dnia [ usta] Emmi gdzie jestes slonce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZ 72
DO Anies! chyba mamy tak samo na imie... Odezwe sie wieczorem PA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nikt nie jest wytrwały taki jak Emmi :(:(:( Chyba topik upadnie. Nikogo nie ma ,a ja mam kłopoty w pracy i takiego dola mże pisać sie nie chce. Najchętniej bym te kłopoty przespala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj love 1966:)ja jestem i zagladam tylko jak zwykle za mało mam czasu na pisanie i rzadko się wpisuje,ale jestem:).Trzym się cieplutko,złe dni przejdą i będzie ok.U mnie spokój ale kto wie na jak długo.......jeśli ty będziesz to i ja będę i topik nie upadnie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Hey dziewczyny ,jestem wreszcie mialam male problemy z kompem ale juz jestem;-) Love ... mozesz porozmawiac chociarz tak Ci troszke pomoge . U mnie tez troszke nieciekawie ale z kasa,glowka az mi peka z kombinowania.Widze ze reszta sie poddala smutno:-( mi z tego powodu.Wiem ze nikt nie zastapi Emmi ale sprobojmy.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie poddała, ..jakie poddała..... ;) Ja jestem :D i na pewno się nie poddałam. Bardzo duzo dał mi ten topik, najbardziej chyba gdy jeszcze się nie odważyłam na pisanie tutaj i tylko czytałam cichaczem ;). Tylko teraz rezygnuje z netu w domu , ze wzgledu na koszty :(, a w pracy chodzi mi tak ,ze zdążę sniadanie zjeść zanim mi kafe się otworzy :0.......... ale rano gdy mało osób jeszcze tu siedzi mogę zawsze się przywitaći skrobnąć coś czasami ;) ........ Praca nie pozwala mi za bardzo na rozmyslaniem nad moim zyciem i problemami ...tylko nie wiem, cy to dobrze , czy źle . Latka lecą, więc myślę ,ze jeśli jakieś zmiany są potrzebne , to moze lepiej wczesniej niż tkwić w szarej codzienności, żyć obok siebie a nie razem ze sobą ........ u mnie to juz chyba , tak jak Rysiu Rynkowski śpiewa - łączy nas ten sam klucz :( . .......... Tylko, cholercia - dzieci,... jaki przykład im dajemy, czego ich uczymy , jaki zwiazek jest dla nich wzorem,.... a potem się mówi ,ze powiela się błedy rodziców,... wcale się nie dziwie -skoro nie ma się innych wzorców :( Ech,..dośc smutasków ...ktoś mnie woła ,.......... oczywiscie - praca woła ...;) ... pozdrawiam wszystkich :Dtych zagladających - niepiszących - również ;) pappapapa 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka👄 buziaki.Ciepla;-) pieknie to napisalas,ja tez wyszlam za maz aby stworzyc mojemu sloneczku prawdziwy dom,rodzine,kochajacych rodzicow...hmm.A tu co :-( moj syn juz widzi ze cos jest nie tak zadaje pytania i wiecie co robie przy nim staram sie udawac . Przykre ale prawdziwe,robie wszystko zeby to zmienic ale to tego potrzeba dwoje a MM ma to gdzies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deklaracja idealnego mezczyzny
§ 1.01 Kazdy seks poprzedzony bedzie malym prezentem w postaci kwiatów /czekoladek / eleganckiej bielizny oraz kolacja przy swiecach, która sam ugotuje / zorganizuje nie demolujac przy okazji calego domu. § 1.02 Po stosunku nie zapale papierosa i nigdy nie zasne wczesniej niz Godzine po mojej kobiecie. Przez ten czas bede czuwal nad jej bezpieczenstwem i delikatnie bawil sie jej wlosami. § 1.03 Wyrzucam puste opakowania po sokach i innych produktach do kosza na smieci. Nie wstawiam ich do lodówki, ani nie stawiam na szafce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witam ale ladnie dzisiaj 🌻i mam wolne:-) Deklaracja... i to dziala hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deklaracja
zawsze dziala:), no prawie zawsze :D § 2. Zawsze bede opuszczal deske sedesowa, a podczas kapieli nie bede zalewal calej lazienki woda. § 2.01 Pamietam i potrafie wykorzystac wiedze, ze papier toaletowy znajduje się zwykle w szafce nad toaleta. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E,tam z tą deklaracją.....:Otak jest na początku,a potem sobie olewacie:OPozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deklaracja
ale pomarzyć można :D 🌻 na dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deklaracja cd.
§ 3. Wszystko, co ugotuje moja kobieta jest najlepsze na swiecie, zdrowe,smaczne i dietetyczne, a czarny kolor wskazuje jedynie na zla jakosc garnków. § 3.01 Uwielbiam jesc biale serki, musli, salate i inne warzywa. § 3.02 Nikt nie robi tak pysznych ciast i deserów, jak moja wybranka, nawet jesli jest to jogurt z logo Biedronki. § 3.03 Obiecuje pomagac mojej kobiecie w pracach kuchennych - bede ostrzyc noze,zmywac, pilnowac ziemniaków i przepychac rury. Do moich obowiazków należeć bedzie takze wycinanie ciekawych przepisów kulinarnych z pism dla kobiet i wklejanie ich do specjalnego zeszytu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziendoberek wszystkim ;-)Kurcze zrobi sie juz cieplo? Marze juz zeby sie troszke rozebrac a tu zimno:-( Deklaracja ... pieknie piszesz ale ...wlasnie- mozna pomarzyc ;-)Wiecie w domku ostatnio nawet sie uklada z MM az tak milo jak sie widzimy przez chwile bo mamy przeciwne zmiany nie ma zgrzytow :-) rozkoszuje sie to chwila .Jak tam plany na majowke? Ja handlowiec oczywiscie w pracy no moze 3-ego bede miala wolne,ale nawet sie tym niemartwie bo maze o urlopie latem wtedy sobie odbije.Zycze milego dnia 🌼 Emmi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deklaracja
Anies🌻 marzyc zawsze warto. No bo czym rozni sie czlowiek od zwierzecia??!! :D Tym, ze nosi okulary i ma marzenia:) cd. § 4. Nie lubie wychodzic z kolegami na piwo i mecze. Czas wolny spedzam na planowaniu naszych wspólnych podrózy oraz niespodzianek dla mojej kobiety. Do garazu chodze tylko, zeby przyniesc sloiczek ogórków do obiadu. Samochód w razie potrzeby oddaje do mechanika zamiast spedzac przy nim drogocenne godziny, które z radoscia spozytkuje pomagajac mojej kobiecie w domu. § 4.01 Wlasciwie nie ogladam telewizji, nie interesuje mnie pilka nozna, boks i zuzel. Chetnie dosiadam sie do swojej kobiety, gdy oglada ulubiony serial lub melodramat. Potrafie trzymac ja za reke przez caly film. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entuzjastka
DEKLARACJO tchnoles we mnie zyci,niewazne czy jestes stary czy mlody,czy jwstes bialy czy czarny przybywaj czekam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×