Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

hym... A skąd takie podejrzenia? Robiłeś jakieś badania? Lekarz coś powiedział? Czekasz na wyniki? Skąd takie pytania, juz tłumaczę. Miałam tydzień pod tytułem rak... bo miałam guzy. Markery były fatalne i lekarka do póki nie zajrzała do tego nie umiała mi nic powiedzieć, a jej zaniepokojenie wprawiało mnie w jeszcze gorsze samopoczucie. Okazało się, że to niegroźne torbiele i zakończyło się szczęśliwie, ale co przeżyłam przez ten tydzień to tylko ja wiem... może u Ciebie też jeszcze nie sprawdzonwe? Może lekarze też jeszcze nie wiedzą? Bardzo wspólczuję Ci, co by nie było... mam nadzieję, że to tylko strachy i zakończy się szczęśliwie tak jak u mnie:) 👄 ten magiczny :):) jak uwierzysz to zadziała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem robione USG i wyszlo fatalnie. Czuje sie okropnie, wszytko mnie na dole boli coraz bardziej. (naszet chodzic szybko nie moge) Dzisiaj ide do lekarza zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// I lekarze powiedzieli, że to może być to? Czy Ty po dowiedzeniu się, że USG fatalne to podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... no to się porobiło:( Od kiedy czujesz te dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przepięknie pada... no leje... siedzę sobie w pracy i myslę. Nawet w radio dla pokrzepienia mego serca puszczono pieśń operową. Nie pamiętam skąd? Ale może sobie przypomnę, ale czy to ważne? przyjaciel//:) Trzymam kciuki:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przepięknie pada... no leje... siedzę sobie w pracy i myslę. Nawet w radio dla pokrzepienia mego serca puszczono pieśń operową. Nie pamiętam skąd? Ale może sobie przypomnę, ale czy to ważne? przyjaciel//:) Trzymam kciuki:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo❤️ raczej nie zajrzy dzisiaj na kompa, bo czuje się obolała, znów wracają bóle. Kontrola zakończyła sie pomyślnie, wszystko jest idealnie i dlatego bardzo zaniepokoiło to lekarza, że pomimo wszystkiego super, bardzo ją boli i będą coś tam robić... ale nie pytajcie co, bo mnie ciepło się robiło jak słuchałam... i nie jestem wstanie tego ewszystkiego powtórzyć:( sorki... to nie na moje nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// chyba tak...:) co teraz leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// chyba tak...:) co teraz leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lekkie zakłucenia i tak na prawdę nie wiem jaki program słucham:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) :) :) Emmmi 🌻 ---- jak to pada??? u mnie ani widu ani słyChu.. nie było mnie dłuższy czas, bo nie miałam czasu ;) :) - wczoraj miałam ważny egzamin, wyniKKI za tydzień, ale wywnioskowałam po pytaniach niemerytorycznych, że mnie nie chcą... :( trochę to niesprawiedliwe, ale na zapas nie będę się użalać. MARGO :) 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 :D :D 🌻 :D :D 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 :D :D 🌻 :D :D 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 :D :D 🌻 :D :D Cieszę się, że masz już za sobą zabieg i mam nadzieję, że ostatnie badania Cię uspokoiły. Życze ja najszybszego i najmilszego powrotu do zdrowia -- niech wspierają Cię najbliższi najserdeczniej. Ja pozdrawiam gorąco :) :) :) O MM nie chce mi się pisać nawet... niby nic złego się nie dzieje... pozdrawiam 🖐️ gdzie się podziała marsa i cicha? co u Was słychac kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel//Tak!!! starą o jakiś konwalijkach i jak był młody:P Juz skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokka//Siemanko!!!!!:):):) Zapraszam do Śródmieścia:D:D:D a na Bielanach podobno burza szalała:):):) przyjaciel// Teraz jakaś pani wyje... a a aaaa... nie wyrobię:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// ale ,,dziewczyne szamana,, lubię:) bardzo podoba mi się muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// Dlaczego słuchasz akurat tego programu? Ja nie mam wyboru, najmniej trzeszczy:O ale bardzo go lubię :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel// Dlaczego słuchasz akurat tego programu? Ja nie mam wyboru, najmniej trzeszczy:O ale bardzo je lubię :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyajciel
Poniewaz lubie lato z radiem. nie chce mi sie cos innego szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istotnie lato z radiem jest super:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 za życzenia . Ale co to za lipiec ! Znowu bedą powodzie ,czy co??? Leje i leje .Kwiatki w ogródku mi zbiło i huśtawka ogrodowa co wyschnie ,to zmoknie. Eh , coś mi sie to nie podoba. Margo - 🌻 🌻 🌻 oby szybciutko było lepiej . Przyjaciel - trzymaj sie . Na pewno wszystko będzie dobrze . I jak tu mieć plany na weekend ,chyba kalosze i kajak ????????????? Nie chce mi sie pisac o MM , bo taki egoista i egocentryk z niego wylazł ,że ....................... szkoda słów . :(:(:(:(:(:(:( A tak by sie chciało być szczęśliwym i żeby wszyscy dookoła też byli ! Pomarzyć dobra rzecz . Miłego /mimo wszystko weekendu/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love1966 ___________> buziaki dla Ciebie 👄 bo kwiatki już dostałaś ;)))) 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄🌻👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 :) Pozdrawiam Danusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi_______> alez oczywiście że zrozumiałam :):) 👄 :) Goda_______> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( gdzie jesteś??? :( margo_________> 👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 :) wracaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich calym sercem 🌻🌻kwiat]...............................u mnie pogoda w kratke, w domku wieza Babel ,jest mi lepiej jak nie rozumiem co do mnie MM mówi ,nie wczuwam sie w jego pretensje.;pokrzykiwania......wiem ze manifestuje siebie ,walcze o siebie o moje \"ja \"tak strasznie wyleknione,stlamszone ,a przede wszyskim samotne.Inaczej juz nie potrafie zyc w takiej \"lodówce\"uczuc ,emocji i milosci .Tylko jak to wszystko ulozyc, kiedy druga strona nie widzi problemu,???...........wiem ze moje wypowiedzi to same smutasy,ale mam nadzieje ze cos sie zmieni. .........Dla wszystkich poszukujacych swojego szczescia 🌻🌻.................Emmi usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 Dawno mnie tu nie było ale byłam na wywczasach 3 tygodnie ,odpoczywałam od męża który został w domu bo nie miał ochoty jechać z nami , Pozdrawiam wszystkich barrrrrddzzzooooo gorąco i jutro nadrobię zaległości w czytaniu Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ślicznie, kolorowo:):):):) marsa//:):) Witam Cię bardzo cieplutko:) po tak długiej przerwie:):) Jak udał się urlop? Domyślam się, że bez małżonka pewnie był spokojniejszy:) ale opowiedź nam jak go spędziłaś... 🌻 makia//,,w domu wieża Babel,, Muszę zapamiętać to, idealne określenie:) Taak... dlaczego mężowie za zwyczaj nie widzą problemu? Według nich czepiamy się, marudzimy, nie wiemy czego chcemy, jesteśmy wiecznie niezadowolone.... itd.:):):) wrrrr.... 🌻 jako taka//:):) no to się cieszę :):) 🌻 przyjaciel//:):):) 🌻 🌻🌻 dla Ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×