Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🌻🌻🌻 na powitanie w ten chłodny dzień. Emmi__>nie chciałam urazić,ja się tylko zapytałam czy tak jest,ale nieszkodzi.Życzę ci wytrwałości.👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną już trochę lepiej mimo ,że dzisiaj 13 -ty , a wczoraj to chyba była wigilia 13 -tego. Zimno okropnie , ale zrobi się cieplej , bo koleżanka włączyła grzejnik !!! w lipcu !!! Mimo wszystko udanego dnia :-D Agrypina - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 dla wszystkich znajomych :) :) :) (ciekawa jestem, czy przezroczysta jeszcze nas czyta... ) Emmi :) tęsknisz za chłopakami? bo za którym bardziej to chyba łatwo zgadnąć ;) musimy sie spotkać, ciekawa jestem, co z Twoimi studiami, bo jakoś tak enigmatycznie wcześniej napisałaś, że odłożyłas... dobrze zrozumiałam? i wogóle jakoś tak ostatnio tajemniczo piszesz (albo ja w za duzym pośpiechu czytam ;) ) - nie mogę do końca się doczytać, jak tam Twój aktualny stosunek :) do TM... tak jakby w zawieszeniu... ? MARGO :) 👄 :) jak zdrowie? nie piszesz, więc pewnie nie możesz przy komputerze... martwię się , czy nie jest gorzej... gdyby się poprawiało pewnie byś siępochwaliła... :( napisz choć słowo. :) pozdrowienia najserdeczniejsze. trzymaj sie dzielnie... 🌻 🌻 🌻 zdanka9 :) no nie ma jak to babskie humory niezależne od nas samych... :) :D :) . Lepszego samopoczucia życzę . i słońca za oknem, bo to zawsze się przydaje. u nas pochmurno. :( MM był uprzejmy po tamtej rozmowie pewnie już sprzed miesiąca dodać przedwczoraj, gdy już padłam i spalam prawie, że to my jesteśmy najważniejsi... nie miałam siły rozwijać tematu, a szkoda, bo warto by było jednak tę ważną rozmowę dokończyć. Ale tak jak Ty mam wspaniałego :) ;) męża, wspaniale opiekuje się dziećmi i o mnie tez się troszczy... :) ostatnio dostałam kwiaty od teściowej i tak sobie stały tydzień i po tym tygodniu, gdy już liście zaczeły opadać MM zapytał: a skad masz te kwiaty? ręce opadaja... przecież to już trudfno nazwać zaufaniem. to bra zainteresowania po prostu. przezroczysta :) :) :) dziękujęza miłe słowa otuchy pewnie sprzed kilku tygodni. udanych wakacji :). my też wyańczamy dom. malowanie ścian przewidziane na wrzesień. kończę, bo nie mam odpowiedniego nastroju na pisanie. pozdrawiam gorąco i życze Wam WSZYSTKIM (czytającym i piszącym) jak najwięcej słońca w sercach, bo za oknem wiadomo... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ten komp mnie wykończy... ale nie mam kiedy kogoś do niego ściągnąć. Siedzę w domciu bo serducho zaszwankowało, wszystko przez tę pogodę, co chwila zmienia się ciśnienie i ja leżę... Agrypina//:):)❤️ Nie uraziłaś mnie:) Nawet nie4 przemknęła mi taka myśl.ale może ja jakoś dziwnie do Ciebie piszę i mnie źle odbierasz? Od kąd komp szwankuje muszę się nad wyraz precyzyjnie krótko wyrażać, może dlatego? Teraz też piszę poraz drugi... 👄 dla Ciebie, napisz mi koniecznie dlaczego tak odbierasz moje posty, dobrze?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ten komp mnie wykończy... ale nie mam kiedy kogoś do niego ściągnąć. Siedzę w domciu bo serducho zaszwankowało, wszystko przez tę pogodę, co chwila zmienia się ciśnienie i ja leżę... Agrypina//:):)❤️ Nie uraziłaś mnie:) Nawet nie4 przemknęła mi taka myśl.ale może ja jakoś dziwnie do Ciebie piszę i mnie źle odbierasz? Od kąd komp szwankuje muszę się nad wyraz precyzyjnie krótko wyrażać, może dlatego? Teraz też piszę poraz drugi... 👄 dla Ciebie, napisz mi koniecznie dlaczego tak odbierasz moje posty, dobrze?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kawałkami ale nie da się inaczej:) zdanka//:):)hej hej:):):) Owocnej pracy życzę:):):) MOKKA//:):) Latam jak wariat ostatnio, nie wiem za czym nie wiem po co:):):) Chłopaki dzisaj wracają to mnie zatrzymają:):) Spróbuje ,odezwać się:):) bo w piątek wyjeżdzam z misiem do rodzinki:):) na pare dni:):) 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :):) MOKKA// 🌻 a właśnie że Was czytam ! tyle że na pisanie już mi czasu brak. Wakacje spędzimy na budowie, niestety albo jak kto woli na szczęście, bo jak patrzę na tą pogodę to szczerze współczuję wszystkim którzy są nad polskim morzem, i swojej koleżance pod namiotem też. Grecja lub Chorwacja to już brzmi lepiej ;) ale nie dla nas , na razie! Emmi// 🌻 widzę że Twoje ciepło przyciągnęło tu wiele zagubionych i przesympatycznych nowych buziek, bardzo mnie to cieszy. margo// ❤️ mam nadzieję, że wracasz do zdrowia i wkrótce wrócisz na normalne tory i do nas się częściej uśmiechniesz :):) Agrypina// 🌻 nie miałyśmy okazji się poznać, chciałam kiedyś pogadać na tlenie ale nie dałaś mi autoryzacji (bma31tlen.pl), w jakiej dzielnicy mieszkasz? zdanka//🌻 znam świetne miejsce gdzie można pojechać z psem. gdybyś była zainteresowana to prześlę Ci namiary, może mają jeszcze wolne pokoje. Nad zalewem Rożnowskim, gospodarstwo agroturystyczne, ludzie przemili widoki piękne, byłam rok temu i chętnie bym tam wróciła. pozdawiam i wszystkim wypoczywającym życzę pięknej pogody (ducha) i dużo słońca :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D 🌻 Po długiej nieobecności nareszcie jestem. Myślę że już tak zostanie :) Po licznych perturbacjach zmieniłam dostawcę netu. Ponad dwa tygodnie temu próbowałam się jeszcze tutaj wpisywać ale wszystko mi wcinało :( i się ostatecznie wkurzyłam. Właśnie skończyłam czytać zaległości. Margo 🌻 cieszę się że się już pojawiłaś, choć na krótko. Martwiłam się co z Tobą. A nie miałam możliwości się dowiedzieć. Życzę Ci dużo zdrowia, żebyś jak najszybciej mogła zapomnieć o bólu i o tym co przeszłaś 🌻 Emmi 🌻 już miałam do Ciebie maila z komórki wysłać że żyję :) tylko jestem odcięta od świata :) tylko zapomniałam jak się wysyła takie maile :( no i codziennie miałam nadzieję że się wreszcie połączę z netem. Mam nadzieję że teraz Ty nie znikniesz, bo widzę że masz problemy z kompem. W każdym razie cieszę się że już mogę Was czytać i też coś skrobnąć :D Na razie znikam, bo prosto z pracy jestem i nawet się nie zdążyłam przebrać tylko jak jakiś maniak komputerowy przykleiłam się tutaj i siedze już ponad dwie godziny. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i słonecznie :D ( może wreszcie to słońce wyjdzie i rozgrzeje ten świat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i 😘 na powitanie wszystkich dziewczynek . Ale fajny dzień , wszyscy nieobecni sie nagle znaleźli i sie odzywają. No to i ja sie zawstydzilam i piszę ,ze żyję , chociaż co to za życie .:(:(:(:(:(: Ale cały czas z mocnym postanowieniem ,ze bedzie lepiej . Juz niedługo................ Tylko jeszcze troche cierpliwosci i nagle ......................słoneczko , śmiech i szczęście . Wam tez wszystkim tego życzę. O MM juz mi sie nawet pisac nie chce , bo ma kryzys wieku sredniego i chyba nieprędko mu minie . Moze przynajmniej pogoda by sie poprawiła . Buziaki specjalne dla Emmi , Betki,Zdanki, Jako Takiej / juz nad morzem ? / Agrypiny , Mokki i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 witam wszystkich:) zajrzalam na chwilke nie czytalam tylu postow i nie wiem jak ja to nadrobie?... nawet nie odczulam ze tyle czasu minelo...wszystko mi sie zlało w jedno...z najwiekszego bolu juz mnie wyprowadzili ale teraz napadla mnie depresja:( pani doktor wytlumaczyla mi ze czasem tak bywa po dlugim okresie bolowym...wiec z lekow przeciwbolowych przeszlam na leki depresyjne...czasem mam juz tego dosc...zaluje ze zdecydowalam sie na operacje... jak ja tesknie za normalnoscia...za spacerami na normalnych nogach a nie sztywnych kulasach...za przespaną noca a nie za obijaniem sie po scianach z koldra na plecach... za zdrowym szczerym smiechem................................ dzieki ze o mnie pamietacie- ja tez czesto o was mysle:) a tearaz pozdrawiam i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo Margo Margo Margo Margo Margo 👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻👄👄👄 👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻👄👄👄 👄👄👄🌻🌻🌻 🌻🌻🌻👄👄👄 Margo Margo Margo Margo Margo Margo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam te topiki aż tu nagle patrzę mój nick ale bez cyferki... czyli nie mój;) mam nadzieję, że nas nie pomylą ;) przeczytałam ostatnią Twoją wypowiedź i polecam przeczytać książkę Michała Tombaka \"Jak żyć długo i zdrowo\" i nie tylko tą pozycję, jest ich kilka i naprawdę warte są przeczytania. Nie faszerujcie się tabletkami bo one więcej robią spustoszenia w organizmie niż pożytku nawet witaminy syntetyczne!!! pozdrawiam imienniczkę i pozostałych forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani:):) Jak fajnie tyle osób odezwało się:D:D ja tak na chwilkę zaznaczyć swoje istnienie:D:D bo komp padł mi w domu juz całkiem:( i tyle co tu w pracy:) ale na razie mam pracę i nie mogę tak dłużej To co uchwyciłam:):) margo 37//kwiat 🌻 dla Ciebie na powitanie:):) margo//❤️❤️❤️ :):) przezroczysta//👄 cicha//:):)👄 No nareszcie:D:D:D Bosa-//👄:) zdanka//👄:) love1966//👄 :) nie smutaj się...:):)❤️ jako tak//👄kosi👄MOKKA👄Agrypina👄betka👄gothika👄i pozostałe osoby:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, dziękuję za miłe przyjęcie do grona samotnych \"inaczej\";) bo jak mozna określić fakt, że żyje się z kimś bliskim na odległość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek niby dobry a ja w dolku .Ani kawa , ani poranne zakupy , ani to ze MM sie stara byc mily i przemawia ludzkim glosem narazie nie wrózy poprawy .Uzaleznienie od pogody daje sie nam wszystkim we znaki.Pozdrowionka dla wszyskich szukajacycy ciepla 🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makia//👄:):):) Moi przyjechali wczoraj:) Akurat miałam nagłe wyjscie, niby na chwilkę, ale jak przyjechali to mnie nie było, mieli obrane ziemniaczki, bo miałam przed ich przyjazdem wstawić, no ale inaczej wyszło... wszystko było kupione na obiadek tylko kotleciki usmażyć:) i proszę, jak wróciłam z małym... 30 minutowym opuźnieniem to panowie w ciszy jedli obiadek:D:D:D Ale taką jakąś mieli minę, jakby bali się ruszyć, odezwać, bo znów zniknę:D:D A małżonek jakiś inny:) tak jak napisałaś:) mój też ,,ludzkim głosem mówiący,, :D:D:D margo37//:) Napisz coś o sobie:):) Ile latek w cudownym związku, co Cię drażni w mężu:) co Ci się w nim podoba... ot takie tam...:):):) KABA👄kosi👄marsa👄przyjaciel👄hary...//👄samotna...👄Goda👄zona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makia//👄:):):) Moi przyjechali wczoraj:) Akurat miałam nagłe wyjscie, niby na chwilkę, ale jak przyjechali to mnie nie było, mieli obrane ziemniaczki, bo miałam przed ich przyjazdem wstawić, no ale inaczej wyszło... wszystko było kupione na obiadek tylko kotleciki usmażyć:) i proszę, jak wróciłam z małym... 30 minutowym opuźnieniem to panowie w ciszy jedli obiadek:D:D:D Ale taką jakąś mieli minę, jakby bali się ruszyć, odezwać, bo znów zniknę:D:D A małżonek jakiś inny:) tak jak napisałaś:) mój też ,,ludzkim głosem mówiący,, :D:D:D margo37//:) Napisz coś o sobie:):) Ile latek w cudownym związku, co Cię drażni w mężu:) co Ci się w nim podoba... ot takie tam...:):):) KABA👄kosi👄marsa👄przyjaciel👄hary...//👄samotna...👄Goda👄zona👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak skokami:D ale w pracy ciężko:):):) dlatego tak etapami buziaczki przesyłam:) nie chciałabym nikogo pominąć ale pewnie to się zdarzy... Jak wspomniałam planuję wyjazd na pare dni i tak latam ,,jak kot z pecherzem,,:) aby wszystko pozałatwiać, przygotować... oczywiście mnóstwo przy tym niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji... dobrze, że z małżonkiem zapowiada się spokojnie, przynajmniej dzisiaj rano miło mnie zaskoczył, proponując, że podwiezie nas [misiaczek i ja] do pracy:) Mam nadzieję, że cisza potrwa jeszcze te pare dni, do mojego wyjazdu:):) pozdrawiam i życzę miłego dnia:):) Karolina👄kobieta42//👄okone👄Marcelina👄Nicka👄werusia👄Inezz👄 i oczywiście osoby do których już szczerzyłam zębole:):) oraz te, które pominęłam i wybaczcie mi...:):) 👄👄👄 na razie pa pa:):):) koniec obijania się w pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! :D Jak to fajnie siąść przed kompem i tutaj sobie wejść :) bez problemów, bez nerwów :) kurcze, żebym tylko nie zapeszyła tym zachwytem ;) Ale dzisiaj zmarzłam, ludzie złoci, co z tym naszym latem ??? Wyemigrowało na dobre czy co ? Żeby marznąć w środku lata i to w ciuchach zupełnie nie letnich. Koniec świata. Jutro wybieram się na parę dni do lasu. Mam nadzieję że zrobi się coś cieplej, bo jak nie to będę sobie las oglądać przez okno :) Czy gdzieś w jakiejś części Polski widać lato ? Napiszcie. Na Śląsku go w każdym razie nie ma. Na razie pa 👄 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morzem również ani słychu o lecie;( a możecie sobie wyobrazić, że nie dość z każdej strony wieje to jeszcze ta paskudna pogoda... to już przestaje być zabawne;( zero słoneczka;( lato, lato., lato wołamy cie!!!!!!!!!! jesoooooooooo ale mam zmarzniete ręce;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie , starych i nowych bywalców🌻 Emmi - już jestem , jak już pisałam grypsko mnie rozwaliło , a ostatnio zostałam uraczona róznymi owocami w dużych ilościach i musiałam to przerobić , a jest to robota której bardzoo nie lubię . Szlag mnie o małó nie trafił od drylowania wiadra czereśni . Na szczęście to już za mną:) Jak już wspominałam byłam u rodziców przez 3 tygodnie bez mego męża , pełny relaks , byczyłam się , przeczytałam zaległe książki , bujałam się na hamaku , opalałam i odwiedzałam swoje przyjaciółki ,dziadkowie zaś zajmowali się wnuczką .hehhe obiadki pod nos i zero obowiązków. I poecam taki wypad bez mężów , odpoczęłam od niego i spojrzałam z dystansu na nasze małżeństwo .i hmm nie spodobały mi się moje przemyślnia i to co rzuciłó mi się w oczy po powrocie do domu.Zobaczyłam swoje zachowanie i swoje błedy. Zobaczyłam babę której brak celu w życiu i która się potwornie nudzi i która ma pretensję do męża że nie zapełnia tej nudy . Zobaczyłam jak jestem czepialska , pretensjonalna , jak traktuję wszystkie jego wady , nawet te małe . Ja po prostu oczekiwałam że MM będzie doskonały w każdej dziedzinie. może ja go po prostu nie kocham? Przychodzi wcześniej z pracy -żle , przychodzipóżniej żle no bo gdzie on się włoczy? w każdym razie popuściłam trochę , przestałam zrzedzić , czepiać , wypatrywać wady i je ośmieszać , tak tak i sielanka trwa , podawał mi leki do łóżka , przykrywał , wychodzimy na spacery razem , jest ok . Od września idę do pracy więc myślę żę to zajmie mnie na tyle że nie będę się nudzić hehhe bo nie będę miała na to czasu . Mogę liczyć na MM w sprawie gotowania , myślę że pomoże mi w obowiązkach jak będę pracować . DDDuuuużżaaa bużka dla wszystkich . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie , starych i nowych bywalców🌻 Emmi - już jestem , jak już pisałam grypsko mnie rozwaliło , a ostatnio zostałam uraczona róznymi owocami w dużych ilościach i musiałam to przerobić , a jest to robota której bardzoo nie lubię . Szlag mnie o małó nie trafił od drylowania wiadra czereśni . Na szczęście to już za mną:) Jak już wspominałam byłam u rodziców przez 3 tygodnie bez mego męża , pełny relaks , byczyłam się , przeczytałam zaległe książki , bujałam się na hamaku , opalałam i odwiedzałam swoje przyjaciółki ,dziadkowie zaś zajmowali się wnuczką .hehhe obiadki pod nos i zero obowiązków. I poecam taki wypad bez mężów , odpoczęłam od niego i spojrzałam z dystansu na nasze małżeństwo .i hmm nie spodobały mi się moje przemyślnia i to co rzuciłó mi się w oczy po powrocie do domu.Zobaczyłam swoje zachowanie i swoje błedy. Zobaczyłam babę której brak celu w życiu i która się potwornie nudzi i która ma pretensję do męża że nie zapełnia tej nudy . Zobaczyłam jak jestem czepialska , pretensjonalna , jak traktuję wszystkie jego wady , nawet te małe . Ja po prostu oczekiwałam że MM będzie doskonały w każdej dziedzinie. może ja go po prostu nie kocham? Przychodzi wcześniej z pracy -żle , przychodzipóżniej żle no bo gdzie on się włoczy? w każdym razie popuściłam trochę , przestałam zrzedzić , czepiać , wypatrywać wady i je ośmieszać , tak tak i sielanka trwa , podawał mi leki do łóżka , przykrywał , wychodzimy na spacery razem , jest ok . Od września idę do pracy więc myślę żę to zajmie mnie na tyle że nie będę się nudzić hehhe bo nie będę miała na to czasu . Mogę liczyć na MM w sprawie gotowania , myślę że pomoże mi w obowiązkach jak będę pracować . DDDuuuużżaaa bużka dla wszystkich . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze żeby się pożegnać na parę dni, bo jutro mogę już nie zdążyć. Ciężko wyjeżdżać, teraz, kiedy necik działa :( Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 No a szczególne dla Margo 🌻 żebyś jak najszybciej wróciła do formy !!! Emmi 🌻 też wyjeżdżasz, to życzę udanego pobytu, słoneczka, ciepełka i co tylko sobie wymarzysz :) MOKKA 🌻 a Ty się zacznij tu więcej udzielać , bo coś ostatnio się obijasz :) Wiem... wiem... brak czasu....i problemy....Ale lubię jak jesteś :) Goda 🌻 też gdzieś przepadła. Gdyby nie to że już się pokazałaś od czasu nocy świętojańskiej, to myślałabym że jeszcze tego kwiatu paproci szukasz :) To pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdążyłam ,ale parę osób wybiera się na różne wyjazdy więc życzę gorącego wreszcie lata , trochę odmiany , dużo lenistwa i czekam na powroty na topik :-D:-D:-D Marsa,cicha, Love1966. Przezroczysta. betka , Agrypina , Bosa , makia , Margo37 , mokka i Emmi z ostatniej stronki - 👄👄👄 i dla wszystkich czytajacych 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu wir....szanowny maz uczy sie do egzaminu...w domu wielki balagan ale obiecalam, ze nie bede sie czepiac..bo M musi sie uczyc.....wiec klne jak szewc i udaje, ze syfu nie ma.... w pracy urwanie glowy....i pomalu mam dosyc...ale co tydzien podtrzymuje sie na duchu, \"za za chwile weekend\" hihiihih i bede mogla pojsc na plaze z moimi ksiazkami.... emmi:) a ty gdzie wyruszasz??? margo:) zaczelas rehabilitacje? love:) jak tam niepalenie u TM pozdrawiam wszystkich goraco w 35 stopniowym upale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) Z porannymi buziaczkami dla wszystkich 👄 marsa// super że się odnalazłaś:D:D:D 👄 cicha//:):)Pisz, pisz:👄:) póki jesteś, bo znów przepadniesz...:):) Dziewczyny kochane też Wam życzę udanego wypoczynku, nawet jeśli spedzacie go w domciu, koło domciu itd:D:D:D Wyjeżdżam jutro wieczorkiem i będę się byczyć maksymalnie długo:):):) Wybieram się nad morze na pare dni, ale czy pogoda czy nie to nie ma znaczenia:):):) Korzystam z tego ,że misio może jechać i w pracy udało mi się urwać pare dni wolnego:):):):) Wolę nie zwlekać, bo wolne w tym roku było pod bardzo dużym znakiem zapytania:):):):) 👄👄 buziaczki dla wszystkich:):):) Cieszę się, że znów topik nabrał pędu:D:D margo37//:):) Napisz coś o sobie:):):):) zdanka//👄 Love1966//:) Zamarzłaś???:D:D👄 margo//❤️❤️🌻👄 zona//:):)👄 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako taka//:):) dzieńdoberek:):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie remont (taka pora roku!!) i dylematy jakie farby wybrać: jakiej firmy, jakie kolory? Ale za dwa tygodnie będzie u mnie pięknie :) i czysto. ZA to z wypoczynku nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×