Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Płona sztuczne ognie, płynie muzyka Idzie nowy rok, stary już umyka Wiec wznieśmy puchary, tańczmy do rana Niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. ------------------------------------------------------------------------------------- dla wszystkich 🌼 SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU... 2008....zycze Ja....🌼 ..na bok smutki z nowym rokiem nowym krokiem....buziaki dla wszystkich......a my imprezujemy w domku juz pa,pa....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po cichutku, coby Was nie budzić ;) piszę jeszcze raz życzenia na ten rok, aby nie zabrakło Nam wiary w lepsze jutro, aby nie zabrakło wytrwałości w dążeniu do celu.... wszystkiego najjjjj 🌻👄 zdrowia, zdrowia i jeszcze raz... pieniędzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hejka w Nowym Roku......🌼 ...ja tez dolaczam do zyczen....... Iwe-👄.....z wzajemnoscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry....🌼 Iwe-👄....masz racje ciezko....ale moze dzban goracej kawy....nas postawi na nozki......Iwe przylacz...🌼 zaczynamy Nowy Rok .......🌼/....kawka podana......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry .....kawka podana .....milego dnia......a ja juz po pracy.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ a ja jeszcze kilka godzin pracy :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiany
ja jestem nowy ale pozdrawiam mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Iwe-👄.....jeszcze w pracy..? Agrypina-👄....witaj i dla Ciebie rowniez wszystkiego dobrego... Lubiany-...dla Ciebie rowniez pozdrowionka...🌼 a gdzie reszta skladu.......?......🌼....👄......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiany 🖐️ Ewanisia - mieszkam w Polsce :) pracuję w godzinach 7 -15:D już niedługo do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kto już w pracy, ręka w górę :) Ale fajnie, dzisiaj piątek - jutro dłużej można pospać :D Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE 🌻 Ja też już w pracy ....... jak ja nie lubię rano wstawać,..brrr..... No to I_I> I_I> ...I_I> kawka podana , na dobry początek tego mroźnego dnia..... pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i od razu jest mi lepiej :D Ciepła 🌻 dzięki za kawę :) ja tez nie lubię tak wcześnie wstawać... no i zimy tez nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seneka
W pracy jak wszyscy.... i jak większośc samotna. Nie tylko każde z nas pod innym dachem, ale tysiące mil od siebie, od setek dni. Nie wiem czy utzrymanie wszystkiego co było uda się choćby w 90%. Ale wciąż mam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Widzę,że ciepła zawitała,czyżbyś częściej nas odwiedzała?? Całe szczęście,że jutro wolne.coś źle dziś spałam....za tydzień mam egzamin....trza się uczyć,he,he..... Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Widać, że wypoczywamy... nawet od internetu:D Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ pobudka!! :D Zaczynamy nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Niedziela jak zwykle leniwa,a MM choruteńki leżał cały dzień,a wieczór ozdrowiał,bo zaczął się czepiać:PCzasem wydaje mi się,że jest lepiej,a czasem jestem taka samotna.....:O Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam kobietki w poniedzialek...do konca tygodnia zostalo juz 6 dlugich dni ..hihihi....🌼 Iwe-...👄....co niektorzy sa zmuszeni do pracy w We.....ale do konca tygodnia troszke luzu.....🌼 Agrypina...👄.....tacy sa mezczyzni...ciezko im dogodzic....ale szybkiego powrotu do zdrowia zycze......🌼 milego dzionka ......🌼 a gdzie reszta..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia - masz racje :D a mnie się wydaje, że Agrypina źle odczytała intencje męża ;) Wypoczęty po całym dniu leżenia, chciał sie trochę rozruszać ;) a Ty piszesz, że się czepiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Agrypina...to czepial sie czy Iwe ma racje....?....dzis bedzie juz lepiej....zobaczysz....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zalewam kawke do termosu ..jak wstaniecie bedzie jeszcze goraca...i serniczek gdyby ktos chcial.....Pozdrowionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewanisia 🌻 jak miło :) kawa z rana jak śmietana :) Za serniczek dziękuję. Przybyło mi ciut w biodrach po moim siedzeniu w domu, teraz jestem na diecie ;) Chociaż moja siostra powiedziała, że głupotą jest przxesadne dbanie o siebie będąc ponad 20 lat w związku. MM i tak powinien mnie kochać ;) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry ...kawka jak znalazl...... Iwe-👄..pewnie ze powinien ale mysle ze od siebie tez cos musimy dawac......nie za duzo tu i owdzie....zartuje...mi tez przybylo po swietach dwa kg ..ale juz normalny czas wiec szybko zleci....milego dnia zycze.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🖐️ Iwe>>czepiał się czepiał....zawsze tak jest:P,a dbanie o figurę to sprawa każdego z nas indywidualna jeśli się lepiej czujesz szczuplejsza to chwała ci,co ma do rzeczy,że jesteś w związku 20 letnim,kobieta powinna dbać o siebie.Tak trzymaj IWE:)jestem z tobą:) Ewanisia>>ja jeszcze napije sie twojej kawki i z chęcia zjem sernika:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobry wieczor panie i panowie .....kakao na dobranoc dzis serwuje...kto chetny lapka w gore...jak ja dawno tego niepilam...mniam..... Iwe...👄 🌼 Agrypina...👄 🌼 ........milego wieczoru..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglam podelektować się z Tobą wczoraj, też dawno nie piłam kakako. Mój młodszy syn znów chory :( Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×