Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W normalnym bloku z normalną kobietą

Polecane posty

Gość margo0001
wobec żony ma się całą masę obowiązków ona nie będzie się dla ciebie poświęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko tak ma jej dość,że o żadnym ślubie nie ma mowy,udawała kogoś kompletnie innego z charakteru,on jest w szoku do dzisiaj jak pokazała prawdziwy charakter,nie pchaj się do biznesmenów z takim podejściem,prędzej szukaj jakiegoś inżyniera co jezdzi na kontrakty,to chyba jedyny zawód co się jakoś ostał,ale wiem od szwagra,że już jest też ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ja bym nie chciał mieć takiej żony,tylko normalną zwykłą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chcę żadnych poświęceń,ale chcę leżeć do góry dupą i jak się znajdzie chętna kompanka to niech się przyłączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
wy to wszystko chcecie za darmo.......nie ma tak jej też się coś należy z rodzinnego interesu w końcu jest częścią rodziny nikt cie nie będzie kochał za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym my się już sporo napracowaliśmy w życiu,mój brat może zostać kaleką od tego,więc nie sądzę,żeby ktoś z nas miał siłę do jakichś poświęceń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie,to pójdę do miłej pani,która nie tylko seks da,ale spełni moje fantazje np.o fetyszu stóp bez seksu i będę miał wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
egoiści .... siedzenie z wami to żadna frajda jesteście wszyscy brzydcy i biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydcy może tak,ale chciałabyś być tak biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
no mówiłeś że na willę z basenem cie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kim jesteś jak nie egoistką,nie odpowiada ci normalne życie z chłopakiem na twoim poziomie materialnym,tylko na księcia z bajki polujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
no oczywiście bo chcę mieć lepsze życie to chyba oczywiste...też chcę mieć coś z życia a nie dziadować i dorabiać się do 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i byłoby mnie stać,trochę dłużej trzeba byłoby pracować,ale ja nigdy nie kupię tego,bo nie sram wyżej niż mam dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
oczywiście każda dziewczyna chce mieć księcia z bajki taki byłby najlepszy przecież nie wezmę byle czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chcesz się na d***e dorobić, rodzice nie potrafili się dorobić to będziesz teraz łapała desperacko,daj spokój biznesmenom,zacznij lepiej szukać wśród studentów Politechniki,którzy może kiedyś na jakieś kontrakty będą jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
jak na dupie dorobić zarabianie na rodzinę i troska o żonę to obowiązek mężczyzny rodzice cie tego w domu nie nauczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
zawsze jak kobieta zaczyna stawiać wymagania finansowe to się głupio odwołujecie to takiego prostackiego tekstu nikt nie będzie kochał dorosłego mężczyzny za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na jedzenie dla żony,na jakieś wakacje co jakiś czas,na mieszkanie to bym zarobił,ale nie uczyli mnie,że mam obowiązek skakać przy jakieś hrabiance co wyżej sra niż dupę ma i myśli,że jak jest ładniejsza od przeciętnej to ją będą rozchwytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nikt nie będzie to niech nie kocha,pójdę do miłych pań z takiego salonu masażu i one spełnią wszystkie moje fantazje,i te spełnione już kiedyś i niespełnione jeszcze i to taniej wyjdzie niż taka żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
no to bardzo nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci radzę,zostaw biznesmenów kopną cię w dupę,celuj w jakiegoś inżyniera z przyszłością np.po oceanotechnice,goń go do nauki,potem na jakiś kontrakt może wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
to sobie idz bo cie żadna nie chce jeszcze cie ta pani zarazi HIV albo kiłą albo innym syfilisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
ooo i najlepiej żeby wyjechał i go nie było po 8 miesięcy nie będzie mi głowy i d**y zawracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
ciebie to już wszystkie tylko kopią w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkie,nie wszystkie,czasami ja kopię,jak mam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×