Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
Między moimi rodzicami jest różnica wieku 8 lat. Wychowali 3 dzieci, w domu nie było nigdy alkoholizmu czy przemocy. Mama ma 50 lat, tata 58. Oboje sobie pomagają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkania z kobietami po 30 przypominają rozmowy o pracę. z facetami też, jeden mnie równo przepytywał o mieszkanie, ilość rodzeństwa, czy rodzice zyja , itp. No fakt , ze był z zawodu agentem nieruchomości, to może każdą szacował w ten sposób,ile warte mieszkanie i ewentualnie ile osób do spadku. Ogólnie większość ludzi koło 30-tki ma za soba jakies kontakty z płcią przeciwna i wie , ze fascynacja erotyczna i zabawa sa fajne, ale na tym nie zbudujesz związku i zeby sobie zaoszczędzić rozczarowan i nie marnowac czasu próbuje sie jednak dowiedzieć, że druga strona ma podobne zainteresowania, poglady na zycie i potrzeby. Bo to potem stanowi podstawę scalająca związek. Jesli tego nie wiesz, tzn nie dorosles emocjonalnie, więc sie nie dziwię,że chcesz młodsza, bo związek kojarzy ci sie nie z praca nad nim i nad soba w relacji ale z zabawa i przyjemnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analityku - piszesz o wyjątkach, a to nie jest reprezentatywne, jeśli chodzi o ogół. Piszę poza tym nie o przypadkach, gdzie jest uczucie - bo wtedy lata nie mają znaczenia i opieka nad kochaną osobą nie jest udręką - człowiek cieszy się, że może pomóc, ulżyć w cierpieniu. Piszę o przypadkach, gdzie pan pozna młodszą panią (wymóg konieczny) a pani starszego pana. Towar za towar. Pan chce młode ciało, a nie stare - więc skoro ma taki wymóg, to co jeśli ta młoda pani zachoruje ? Jak jej ciało straci przez chorobę kształty itd ? Nie przytoczę źródła bo nie pamiętam, ale gdzieś czytałam, że w razie przewlekłych chorób kobiety opiekują się znacznie częściej niż mężczyźni drugą osobą. Pan się rozgrzesza i mówi, mam swoje potrzeby i zostawia kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka dni temu po 3 latach przerwy spotkałam sie ze swoim dawnym kochankiem- facet starszy ode mnie o 8 lat, obecnie 43 latek. Kiedyś studentki za nim szalały i bez większego starania sie mógł mieć fajne panny. Teraz patrzę, postarzały smutny szary pan z brzuszkiem, jakby skurczony w sobie. Ma jakąś 35 latkę , ze którą więcej sie żrą niż kochają i tak jej sie trzyma , bo już poczuł, ze wiek już nie taki żeby szaleć, a i lepsze juz nie takie zainteresowane opieką nad nim. Nawet ma pieniądze, ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole starsze od siebie kobiety takie po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna brać starego faceta do zwiazku fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spotkałem koleżankę po 5 latach. Miała 25 lat, teraz ma 30. Krótkie włosy, przytyła, szara i smutna. I co z tego? Każdy może się postarzeć, albo coś zmienić. Mój wujek ma 46 lat i lepiej wygląda niż miał 42 kiedy przechodził depresje i miał różne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dba o siebie. Mój ma 43 i tylko seks mu w głowie opędzić się nie mogę od niego. Ale jest bardzo aktywny, sport od zawsze ciało jak u 20 latka tylko widać po twarzy pierwsze zmarszczki. Ale nie przeszkadza mi to bo sama też już mam 10 lat młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pracy jest dwóch radców prawnych, obaj w miarę zasobni, obaj rozwiedzeni z pierwszymi zonami, bo koło 40-tki postanowili mieć nowe związki z młodszymi. Jeden już przechodzi na emeryturę i jest z wyglądu miłym starszym panem, ale widać ze w słusznym wieku i to jednak smiesznie wyglada gdy idzie z młodszą energiczną i jeszcze całkiem młodą żoną, nie widać między nimi jakiejś szczególnej miłosci, czy pasji. Drugi jest młodszy, ale młoda żona zrobiła sobie dz nim dziecko i biedny facet koło 50 chodzi i narzeka po kątach jak ma wszystkiego dosyć, nie ma sił na małe dziecko, a jeszcze musi sie czasem zainteresować swoim dorastajacym synem z pierwszego związku. Nie wyglada ani na szczęśliwego, ani na pełnego energii, raczej wymęczony zyciem starzejący się facet. Także młodość kobiety w związku nie gwarantuje szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce tylko starszą kobiete do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk analizator
Między dziadkami tej młodszej o 10 lat dziewczyny, to różnica jest 13 lat. Są ze sobą prawie 40 lat. Ktoś tam pisał, że może jestem nie dojrzały po nie planuje przyszłości i dlatego młodsza. Prawda jest taka, że ta młodsza to ona naciskała na to,żebyśmy szybko razem zamieszkali. Ona w wieku 20 lat założyła własną firmę, na razie tylko 1 osobę zatrudnia (ma teraz 21). Mimo, że nie jesteśmy już razem, ma męża, jest w ciąży to czasem dzwoni do mnie, pyta się o poradę, raz nawet z pracy mnie zabrała autem bo była w okolicy, to znowu ja coś jej pomogę przy aucie naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollkaaaa
Wg mnie jeśli: - on i ona są po 20 roku życia - oboje mają podobne cele (imprezy lub stabilizacja) - dbają o siebie to różnica wieku jednocyfrowa nie stanowi problemu. Wiadomo, że 24 latka i 31 latek to łatwiej się dogadają niż np. 15 latka i 22 latek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jakiej różnicy mówicie. Co innego 8 lat,a co innego 18.... Przecież 50 latka nie zajdzie w ciąże z panem 58 lat i nie bedą mięć dziecka nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robollll
Ani młodsza ani starsza szczęście nie gwarantuje. Mi kiedyś majster powiedział "młody menopauza o kobiet to coś strasznego." No i mówił "ruchaaaajj póki młody jesteś. W moim wieku to nic ciekawego już nie ma. Zajrzysz pod kołdre a tam szczochami wali u baby. Cycki gwiżdżą - tzn. ściągasz stanik i gwizd o podłogę. U faceta to już też od razu nie staje."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy pracownik
Bo ludzie to się zajmują pierdołami... Powinno się pracować uczciwie na rzecz ojczyzny. Jest tyle do zrobienia. Drogi, fabryki, kombinaty przemysłowe. Czy stary czy młody powinien pracować, chodzić na czyny społeczne. Ja mam młodszą żonę, uczciwie pracujemy, mamy mieszkanie w bloku. Uczciwą pracą dorobiliśmy się mieszkania (3 pokojowe, garaż), mamy dwa auta (tak, wiem pewnie mało kto uwierzy), DWA auta. Ja mam Wartburga 353W, żon ma Polskie Fiata 126p. Jak się poznaliśmy była bieda nic nie mieliśmy. Jedynie pokoik w hotelu robotniczym. Także nie jest tak,że poleciała na pieniądze czy stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kiedyś majster powiedział "młody menopauza o kobiet to coś strasznego." No i mówił "ruchaaaajj póki młody jesteś. no ale wiesz, tak właśnie wyglada zycie biednych roboli, jedyna rozrywka to seks, bo potem co...seriale i grill w niedzielę. Jak jesteś na innym poziomie to i d... umyjesz wieczorem i masz kasę i nawyki zeby o siebie dbać to wieku nie widac aż tak dramatycznie jak u fizycznych i masz czas i kasę na hobby itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk analizator
Jest jeszcze jedna rzecz, która w przypadku młodszej nas połączyła... Auto którym jeździliśmy w liceum tzn. model. Ja miałem w liceum jak miałem 16 lat (wtedy można było mieć prawko od 16) samochód Fiat 126p (właściwie ELX) z 2000 rocznika. Moja panna też przez pół roku miała taki pojazd w liceum (później już sportową Mazdę 6). Także doskonale wiedziała co to jest napęd z tyłu, kiepskie hamulce, hałas i wibracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlodsze sa porzadniejsze i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny autor fantazjuje sobie o młodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co stara przeruchana przez znajomych jeśli można mieć młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zaraz fantazjuje? Polscy faceci to dno tak w ogóle. Nie wszyscy, ale większość. W kraju gdzie bywam to przeciętny 35 latek jest lepszy niż "polski" 25 latek. Poza tym wielu polskich mężczyzn bez względu na wiek to niewolnicy za 300 euro na miesiąc. Tyle w temacie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co stara przer****** przez znajomych jeśli można mieć młodszą. a to w twoim towarzystwie wszyscy ze wszystkimi jak leci, to i te twoja młodszą wyobracaja nawet sie nie zorientujesz kiedy dostaniesz poroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa klucz - jeśli można mieć młodszą, jeśli można czemu nie ? A jak nie można, to pomarzyć zawsze można w głowie i na forach Internetu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci to dno tak w ogóle. Nie wszyscy, ale większość. W kraju gdzie bywam to przeciętny 35 latek jest lepszy niż "polski" 25 latek. to prawda, znam braci bliźniaków- 40 lat , jeden żyje w USA wsportowany, błysk w oku, jakaś pozytywna energia, a drugi mimo , że prace ma dobra i stać by go było na siłownię i lepszy ciuch, to jakiś taki z wyglądu duzo starszy i bez tego błysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem, że kobiety młodsze wolą facetów którzy mają własne samochody. Wielu facetów odkłada na Polskiego Fiata 126p czy Trabanta... Ale to też nie takie proste. FSM znowu podniósł ceny, podobnie FSO, importowany Trabant nie jest też tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni marzą o tym, inni mają a jeszcze inni mają lub chcą coś innego. Tyle ludzi chodzi po ziemi, każdy znajdzie coś dla siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny pracownik
Tak tylu ludzi, a FSM znowu podniósł cenę na Fiata 126p!!!! To skandal!!!!! Czyżby tyle kosztowała ostatnia modernizacja Fiata ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ta młodsza w wieku 18 lat wyprowadziła się z domu. x Czyli patologia, bo 18 letnia dziewczyna uczy się w szkole średniej i powinna mieszkać w domu rodzinnym x To patologie w Polsce stać na kupno dziecku mieszkania? Taka patologie to każdy kraj by chcial x A to taka zaradna była, że mieszkanie miała od rodziców? :D Nie wyobrażam sobie aby moja 18 letnia, ucząca się w szkole średniej córka przed maturą wyprowadziła się z domu. Też mnie stać na kupno mieszkania własnemu dziecku i kupiłam je córce, gdy studia kończyła, krótko przed obroną pracy magisterskiej. Córka ma narzeczonego rówieśnika, razem studiowali, razem się bronili. Ja i mój mąż też jesteśmy rówieśnikami, z tego samego rocznika. Żyjemy szczęśliwie już ponad 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej spotykane dopłaty w złotówkach za wyposażenie dodatkowe w PF 125p Obrotomierz - 1750 zł Ogrzewana tylna szyba - 735 zł Światła awaryjne - 155 zł Sygnalizacja uszkodzonych hamulców - 495 zł Opony D-124 Uniroyal - 3400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk analizator
Hola hola! Wyprowadziła się po maturze. Jej poprzedni facet (rówieśnik) pił i podnosił na nią ręce i jeszcze nawet nie miał kasy na bilet powrotny. Wyprowadziła się po maturze bo poszła do studium do innego miasta (zaocznie, a dziennie do pracy). Codzienne dojazdy po 100 km w jedną stronę były nieopłacalne. Mieszkanie kupiła nie w wieku 18 lat tylko pod koniec 20 roku życia! Po co komuś płacić za wynajem jak można mieć swoje. Btw. moja koleżanka mieszkała już w liceum sama (w ostatniej klasie) i nie wiem co w tym dziwnego. Dostała mieszkanie w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×