Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
sranie w banie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niebogaty, niemlody? zatem musisz: - albo dobrze sie rznac - albo byc przystojny - albo dobrze sluchac psiapsiolki//nawijac im swiderki na uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Polsce tylko dziwne, ze ktos przed 30 jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Mnie już po 20-tce mówili, że jestem starą panną, bo nie mam ani faceta, ani męża. Jak się zaręczyliśmy z moim, to wszyscy jego znajomi byli w szoku, że ja taka młoda i już się zgodziłam na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to, że wolny facet nie chce rozwodki. W sensie taki co nie miał żony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , ze nie tyle co rozwódki co kobiety z przychówkiem. Rozwódka bezdzietna szybciej znajdzie faceta niż nawet wdowa z dzieckiem. Mężczyźni nie chcą kobiet gdzie były wtrąca się w ich życie a jak są dzieci to zawsze taki były jest obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co od lat osaczasz kobiete ,,z przychówkiem" i zatruwasz jej zycie?malo masz wolnych bezdzietnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ???? Sama jestem kobieta z przychówkiem a dokładnie wdowa z dzieckiem i wiem,ze nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista real
Wdowa to co innego, niż kobieta która leciała na bad boyów, maczo a nagle jak została sama na lodzie to ogląda się na facetów, na których wcześniej nie spoglądała... i by nigdy nie spojrzała gdyby nie dziecko z innym... No ale jak jest dziecko i okazuje się, że lansiarski facet nie nadaje się na ojca to szuka się frajera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją Zastavę znają dobrze w stacji. Po powitaniu słyszę pytanie: - To który dziś amortyzator wymieniamy? (o Zastawie 1100p w okresie gwarancji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode mają najlepsze łydki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że chodzi o menopauze. Młodsza dziewczyna to późniejsze branie preparatów typu climea forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o wiek a o wyglad :D no wybaczcie,ale jak jest wybór miedzy seksowna sliczna 30 latka o figurze i twarzy anioła a brzydka 20 latka,z nadwaga,pryszczami,łysiejącą i wąsikiem no to chyba wiadomo co sie wybierze prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna 23 latka jest ładniejsza niż przeciętna 33 latka. Taka prawda. Więcej jest ładnych 23 latek niż kobiet po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 7 lat 23latka zrobi się maszkarą a 33latka jak do tego wieku ładnie wyglądała to i za 7 lat będzie dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tu nie chodzi o wiek a o wyglad" Dokładnie, i nie ma się nad czym rozkminiać. Jeśli kobieta ma nawet 4 dychy a młodo wygląda, to i starsi i młodsi są zainteresowani, więc geny i odpowiednie dbanie o siebie gwarantem sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są tłuste młode, taka pieczonka mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Najlepszy mlody sterczacy na zawolanie penis. Tryskajacy swiezutka sperma. Wiecie ze do banku spermy biora nasienie facetow do 35 lat? Tez powinnysmy na to patrzec. Ja mam 32 lata i rok mlodszego. Jeszcze jedrny. Staje mu na zawolanie. Jestem w ciazy. Moja mama miala 29 lat i pierwsze dziecko a 31 jak urodzila drugie. To sie przesuwa w czasie co pokolenie. Na wsiach zmuszaja mlode dziewczyny zeby wychodzily za byle kogo pijaczkow codziennie piwko z nalogami, zdradzajacych a wcale nie pieknych. Byleby byl. Strasza ze jak bedziesz wybrzydzac to stara panna zostaniesz. A co facet nie zostanie starym kawalerem jak bedzie przebieral do 40? Moze byc tak samo jak u kobiety. Ale nie ma co brac nikogo na sile i psuc zycia "z rozsadku". Jakbym nie przebierala i brala tych pierwszych to bym byla 23letnia nieszczesliwa zona i matka. chcieli sie zenic tak wczesnie dzieci porobili w koncu innym a ja chcialam sie wyszalec. I co w tym zlego? Najstarszego faceta mialam o kilka lat i przyznam ze bylo mi jakos dziwnie w seksie. Co innego razem sie zestarzec. Dbam o siebie szczupla jestem cwicze ladnie sie ubieram. Wypelnie sobie zmarszczki. I co? Ktos ma z tym problem? Moj maz jakos nie. Nie chcial sie na te zmarszczki zgodzic ale wytlumaczylam ze bede szczesliwsza bez nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat starszego i dziwnie? Ja mam 22 lata i nie wyobrażam sobie seksu z młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego faceci wola młodsze? Bo starsze, po 30 - maja brzydkie kolana i wiotkie łydki - mają krótkie włosy - na plażę nie chodzą w bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat, mam długie włosy, twarde łydki bo codziennie jeżdżę na rowerze i na plażę chodzę w bikini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość pań po 30 ma krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_zbożowa
nie zauwazylam zeby mlodzi faceci majacy 25-30 lat koniecznie woleli mlodsze najczesciej w zblizonym wieklu do swojego czyli -3 do +3 znam pary gdzie dziewczyna jest starsza od partnera te pare lat i nikogo to nie dziwi i malzenstwa tez, ale roznica wieku nie jkest duza, wiec nie ma to znaczenia natomioast wiem ze Panowie po 30 i po 40 moga juz wolec mlodsze.inaczej wyglada starsza ale wciaz mloda kobieta a inaczej taka majaca ok 40 lat.Wtedy moze faktycznie wola mlodsze, bo sa atrakcyjniejsze i tez latwiej im zaimponowac a w ogole ja jestem kobieta a sama wole rowiesnikow lub mlodszych.Nie bylam nigdy ze starszym wiecej niz 3 lata i nie chcialabym:) tak samo jak z duzo mloszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo starsze, po 30 - maja brzydkie kolana i wiotkie łydki jasne synku, mam lepsze łydki niż 20 lat wczesniej, bo jako 20-latka nie uprawiałam zadnego sportu, dopiero koło 30 zaczełam intensywnie ćwiczyć i jakość moich łydek nieporównywalnie wzrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten koles od lydek jest uposledzony ignorujcie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra kobiet po 30 jest mniej jędrna niz np 25 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w zwiazku od ponad 3 lat , mieszkamy razem , pracujemy , chcemy założyc rodzine . Nigdy sie nie pokłucilismy , spedzamy mnóstwo wolnego czasu na podróze. Ja mam 22 lata a On 35 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem w zwiazku od ponad 3 lat , mieskzamy razem, pracujemy , planujemy zalozyc rodzine ; ) Czesto wolny czas spedzamy na podrózach . Jestesmy bardzo szczesliwi , nigdy sie nie kłucilismy. Ciesze sie ze mam kogos takiego bo faceci w moim wieku to tylko imprezy lub studia , a ja zawsze marzyłam o załozeniu rodziny ; ) Ja 22 lata on 35 ; ) I nigdy wśród znajomych nie było problemu z nasza róznicą wieku , oni ja uprawiamy sport chodzimy na siłownie , jak sie na nas patrzy a nie wie ile mamay lat to nie widac takiej róznicy. Moi znajomi na poczatku dawali mu maks 25 lat ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet mając młodszą kobietę powinien - uprawiać sport - pić dużo wody - nie palić papierosów - śledzić nowinki techniczne - stosować na noc krem nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość wczoraj Skóra kobiet po 30 jest mniej jędrna niz np 25 latki" Oczywista oczywistość, aczkolwiek dotyczy to również facetów :) Mało tego, niektórzy 20-paro latkowie mają takie zmarchy, jakich nie mają kobiety 40 letnie i starsze. I jakoś paniom to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×