Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość sssssssssssssssssss
Niemcy trują nas żywnością.... dlatego tak jest!!! Trują Polki, sprzedają gorsze proszki, wyzyskują w Marketach... O i dlatego Polki się szybko starzeją. Ciasteczka Leibniz (maślane) są z masłem w... Niemczech. U nas głównie to tłuszcz palmowy! Zgroza! I JESZCZE TA CENZURA NA FORUM CO UZNAJE WIADOMOŚĆ Z PRAWDA ZA SPAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biologia i psychologia: Mlodsze kobiety sa potencjalnie bardziej plodne. Mlodosc kojarzona jest ze zdrowiem i seksualnoscia. Mlode kobiety sa wybierane przez starszych mezczyzn, z racji tego, ze wydaja sie byc bardziej dziewczece, mniej wyrachowane i cyniczne niz starsze(chociaz to tylko teoria bo w praktyce czesto jest odwrotnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.24 A to nie zazdroszczę. Ale mam nadzieję, że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni slepo wierza ze mlodsza nie bedzie miala takiego przebiegu a teraz dziewczyny w aieku 16 lat juz maja po kilku partnerow seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
A ram zam zam a ram zam zam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego spora czesc facetów woli mlodsze chetnie odpowiem na to pytanie napisz do mnie lukasz151983@tlen.pl tutaj nie moge napisac :) dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oczywiste dlaczego faceci wola mlodsze po 1 kobiety w ich wieku obrosly w piórka maja jakies mega wymagania szukaja deserów rarytasów a tak naprawde same sa zwyklymi majonezami po dacie waznosci po 2 mlodsze sa lepsze ladniejsze maja lepsze geny nawet jesli zajda w ciaze ich cialo to lepiej zniesie niz u 30 latki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes Prezesów
Otóż to. To chodzi tylko i wyłącznie o ciąże i szybkość regeneracji ciała i umysłu po ciąży. 26 latka szybciej się zregeneruje niż 36 latka. Związki równolatków to wymysł: - banków i banksterów - prywaciarzy i wyzyskiwaczy - efekt nieprawidłowej redystrybucji zapomóg socjalnych - kiepskiej sytuacji ekonomicznej kraju (w porównaniu do krajów "starej" UE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mlooodej piczy stary ptak sie cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statyczny i ustawiony
Ja mam o 10 lat młodszą żonę. Znamy się od dawna, jeszcze zanim byliśmy małżeństwem. Mam 50 lat, ona ma 40. Oboje chodzimy na siłownie, rower, basen, ja dzięki genom nie siwieje i nie łysieje (!). Przeszliśmy razem wiele wzlotów i upadków (niektórzy byli bardzo przeciwko nam). Zaczynaliśmy skromnie (wynajmowane mieszkanie, używany Fiat 126p), ale powoli się razem dorobiliśmy, także nie jest tak, że na kasę poleciała (ona wręcz na starcie miała więcej). Jak na tamte czasy ożeniłem się dość późno (może dlatego sporo młodsza partnerka, bo kiedyś nie było tak wielu wolnych kobiet ok 30tki). Generalnie jak patrzę na kolegów, którzy mają żony-równolatki to tak hmmm.. no nie zazdroszczę im. Wygląd jak wygląd, ale to zrzędzenie "bab", menopauza, żylaki, huśtawki nastrojów itp. Kolega który wygląda super jak na swój wiek (50 lat), jego żona starsza o 7 lat wygląda bardziej jak jego... starsza ciotka niż żona (otyła, krótkie włosy, duży brzuch i brak biustu, cellulit). Co kto woli... albo co może. Tak jak ktoś pisał: związki równolatków to wymysł współczesności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otyła, krótkie włosy, duży brzuch i brak biustu, cellulit x ?? To nie są cechy starości, mało młodych dziewczyn tak wygląda? Otyłość, duże brzuchy, duże tyłki, cellulit. Raczej starsze pokolenie, nie żywione na fast foodach było i nadal jest szczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z podobnych powodów zdecydowanie wolę młodszych mężczyzn :) (wyglądam co najmniej 10 lat młodziej). Polscy faceci już po 30 robią się podtatusiali, brzuch, zakola, łysina, zadyszka, braki w uzębieniu :D .. Nie dbają o siebie a myślą, że i tak są boscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WHO podalo ostatnio, ze niebezpiecznie wzrasta z roku na rok liczba otylych wsrod dzieci i mlodziezy, wiec otyłosc ma sie do starszych rocznikow jak piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebezpiecznie wzrasta z roku na rok liczba otylych wsrod dzieci i mlodziezy *w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z podobnych powodów zdecydowanie wolę młodszych mężczyzn usmiech.gif (wyglądam co najmniej 10 lat młodziej). x Możesz sobie woleć, ale śladowe ilości młodych woli starsze kobiety. Po co im babcie, jak mogą mieć rówieśniczkę lub młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiistoryk
Czeka nas pokolenie starych panien. Kobiet jest więcej niż mężczyzn, a ich wymagania są wysokie. Przypomina to poszukiwanie dobrego auta w PRL. Ciężko o dobry egzemplarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi raz wymieniam pompę hamulcową w PF 126p. Kierownik stacji pocieszył mnie: proszę pana, co druga to śmieć. Takie teraz robią. (o PF 126p w okresie gwarancji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.00,sorry,perdaczysz jak potluczony-sam wchodzisz w okres andropauzy i za chwile po tobie,jesli chodzi o wyglad,bo widze ze to cie kreci w mlodszej zonie.ZAPOMINASZ,ZE TO KWESTIA GENOW A NIE PESELU. Nie zdziwie sie gdy cie zona zostawi dla mlodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Możesz sobie woleć, ale śladowe ilości młodych woli starsze kobiety. Po co im babcie, jak mogą mieć rówieśniczkę lub młodszą." Wolę i mam ;) A mi po co dziadek, jak mogę mieć młodszego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"śladowe ilości młodych woli starsze kobiety" MIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andropauza to po 60 a niektórzy zazdroszcza młodszych kobiet facetom. Zdrady są i kiedy są równolatkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:29 Nie bój sie, twoja 10 młodsza żona na pewno nie zwraca uwagi na przystojnych rówieśników i nigdy cie nie zdradzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie bój sie, twoja 10 młodsza żona na pewno nie zwraca uwagi na przystojnych rówieśników i nigdy cie nie zdradzi" Szczególnie jak zaniemoże w wyrku, to go młodsza żonka kopnie w doopę i wymieni na lepszy model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?Ze niby andropauza po 60-tce?! pozniej niby niz u kobiet menopauza? Na jakiej planecie ty zyjesz,ze sie tak oszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że chodzi o młode ciało, ale myślę też, że oni chcą pokazywać się jako ci lepsi, ci mądrzejsi, stąd poszukiwania młodszej i nawet twardy warunek, że starsza to broń boże, nawet jeśli ciało ma świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajajaja a mnie zdradzila starsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką wybrać? Młodza o 10 lat. 165 wz i 80 kg wagi? Rownolatke. 170 wzrostu i 55 wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cialo starzeje sie od urodzenia,takie prawo natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy... Nic nie gwarantuje wierności.... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×