Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Hej gerlsy :) Ola weź Ty może podaj mi swój adres i chyba przyjadę do Ciebie i nastukam Ci w tą głowę, może w końcu dotrze do Ciebie, że wszystko jest dobrze !!!!! :D Jak będzie coś nie tak to dopiero powinnaś się martwić, a nie na zapas, zobaczysz zaraz będziesz gruba i będziesz patrzeć żeby tylko w stare spodnie wlezc haha:) Asiu tak ja jestem trenerem i na brzuch najlepsze są zwykle brzuszki, deska ( 1 minuta minimum) i zwiększasz czas oraz polecam ćwiczenia z mel b na YouTube :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Sali, zapraszam :D przyjedz i zaraz mnie tym optymizmem, bo jak do tej pory były dni, że pozytywnie myslalam, a nawet chwile gdy zaczelam się cieszyć, tak dzisiaj mam zły humor. Wiecie co, chciałabym was poznać. Może kiedyś nam się to uda :) mi się tak fajnie nie gada nawet z koleżankami, które już urodziły i są obeznane w tych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu u mnie nie było bety a moja ciąża była od początku na słowo czyli nie mam okresu test jest pozytywny to ciąża i tak było do 1usg więc wiesz a później musiałam czekać do 20 tc a następnie miałam chociaż nie przysługiwało mi dopiero w 30tc chyba więc pomysł co ja musiałam czuć jak mały się nie ruszał ;) spokojnie głową do góry . Ją też całą ciążę się martwila ale wszystko jest ok maleństwo już po tej stronie tak będzie i u was. Sali ioe tych brzuszków robić znaczy ile seri oo ile brzuszków? Slyszalam o Mel b długo czekać na efekty trzeba? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mam tak samo kurcze te starania nas zblizyly aż szkoda mi was było opuszczac mam nadzieję z będziemy mieć długo że sobą kontakt i że olenika do nas dolaczy brakuje jej tutaj abyśmy ją wspierali na duchu . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj i ja się z Wami zżyłam i chciałabym Was poznać. Asia wspominałaś na poprzednim forum, że masz być w Białystoku, wiesz kiedy i czy dalej aktualne? Co do tych brzuszków na początek rób sobie 150 i najlepiej rozłożyć je jakoś np. 10x zwykle ( nogi ugiete w kolanach ), 10x skośne lewa strona, 10x skośne prawa strona, 20x z nogami uniesionymi w górze to od razu i uda będą pracowały. I taka serię powtórz 3 razy :) a Mel B ma fajNe ćwiczenia. :) Moim zdaniem lepsze niż Chodakowska bo po jej ćwiczeniach kręgosłup często boli. Na rezultaty trochę trzeba niestety czekać ale już po kilku tygodniach zobaczysz zmianę. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali dzieki za rade. Bede w bialymstoku 1pazdziernika ;-) na dwa tygodnie urlopu maz ma i jedziemy do mragowa lub mikolajek na 3noce z dominikiem do spa ;-) asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia ja mam termin na 26 października i będę rodziła właśnie w Białymstoku, wiec może byśmy się poznały :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ja 15powrot mam do szkocji :-( ale jesli bys była w terminie kiedy bede w Białymstoku to owszem mozemy sie umowic nq jakis soczek. Q gdzie rodzisz na warszawskiej czu w usk?ja dzisiaj dominikiem mam wizyte i dermatologa nie chce mi sie tam isc bo dziecko ju zdrowe i beda mi mowic ze klamalam a zdjecia mam jak maly wygladal. Moj doni nie chce odbijqf w nocy po jedzeniu a dzisiqj jak zasnql obok mnie to zwymiotowal tak pazernie je w nocy . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Asia może się uda, zobaczę jak u mnie ciaza będzie przebiegała do konca:) tam dojeżdżam na wizyty, może akurat bym byla:) a będę rodziła w usk:) mam nadzieje ze będzie dobrze i juz nie mogę się doczekać :) powodzenia na wizycie Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali to dobrze bo na warszawskiej moja kolezanka tydzien przed terminem byla.na patologi urodIla martwe dziecko i jej kolezanka tez w 5miesiacu bo nie reagowali nic . Dostaliśmy mleczko musialam lekarza uswiadamiac E to alergia bo on w google wpisywal jak alergia wyada wypisal 12puszek mleka i bede miala darmowe i dziecko nie bedzie sie meczyc asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanja26
Hej hej dziewczyny dolaczam do Was :) Tak czytam i czytam te wasze wiadomosci i ciesze sie ze wiekszosc z was zostanie mamusia.my z mezem staramy sie juz 9 lat i nic nie wychodzi.wiem moze to smieszne bo mam 26 lat i 9 lat juz sie staramy ale od samego pocztku chcielismy miec malenstwo.badania wszystko robimy i maz tez ma dobre.lekarz tez przepisal mi Ovarin.mam ich troche.w pazdzierniku mam isc na Laparoskopie moze to cos da bo tez bym chciala juz zobaczyc dwie kreseczki....nawet wyjechalismy za granice do pracy zeby o tym wszystkim nie myslec,jestesmy juz tu pol roku.ale po tylu latach nie wiem czy jeszcze jest jakas nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest nadzieja, mi laparoskopia pomogła, trzy miesiące po laparoskopi byłam już w ciązy, oczywiście jeszcze dobrze dobrane leki. Wiem że teraz łatwo mi pisać nie martw się ale wszystko będzie dobrze. Zobacz ile jest tu dziewczyn którym się udało albo są już w ciązy. Głowa do góry. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki i ja jestem , też się z Wami zzylam choć mało pisalam ;) Asiu fajnie ze wkoncu macie mleczko i już Malutki się nie męczy Olu no już będzie coraz spokojniej zobaczysz ani się nie obejrzysz a ciąża przeleci brzuszek urośnie i będzie Maleństwo Sali zdrówka jeszcze troszkę i Córeczka wylezie i będziesz ją tulic:) Justyna pół roku to fajny szkrab same słodkości powodzenia przy następnych staraniach :) Olenika jak tam odezwij się A u mnie oczekiwanie na @ jeszcze tydzień :( choć starania kiepsko bo owu była w sobotę a starania w niedzielę niby dzień po jest szansa ale podobno mala:( W poniedziałek idę na badania czy myślicie to będzie 8 dni po niby staraniach czy jest sens robić betę przy okazji czy strata kasy bo na pewno za wcześnie? Ale się rozpisalam pozdrawiam Wszystkie:) Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Anula, niby może wyjść, ale niewiadomo kiedy by doszło do zapłodnienia, ja bym na twoim miejscu spokojnie poczekała do terminu @ albo jakieś dwa dni przed i zrobiła test. Wiem, że korci, ale niestety trzeba być cierpliwym, jak już zajdziesz to ta cierpliwość będzie potrzebna bardzo :) ja to żyje w strachu, nie wiem czy w ogole zacznę się cieszyć. Na początku sobie mowilam, że co ma być to będzie i tyle a teraz już sobie nie wyobrażam, że miałoby nic z tego nie być :/ co tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giscanja a gdzie za granica mieszkasz? Posalam tan ba forum ze jesli q uk to na całym terenie jest taka poradnia dla ludzi staraajacych sie pomagaja tam zajsc a ciaze dla tych co maja problwm . Justyna dzisiaj mija 6tyg od porodh miesiacKe mialam tzn jeszcze plamie ale czuje sie hakbym miala okres ciagle taki mocny bol brzucha klocia wiecie o co mi pewnie chodzi mialas tez tak po porodIe? Anula witaj ja mam chlopczyka wiec maz musial dobrze w owu trafic lub dzien prrzed lub po woec powiem ci staraj sie ile mozesz nie ważne cY plodne czy nie zaasze jest szansa.ola widze cie dopadla tez bezsennosc? Tez tak mialam w ciazy na poczatku sen caly czas pozniej jego brak a na koncu tez spalam jak smok. U nas wporzadku strasznie sie ciesze ze lekarz dal mi mleko ale co ja sie naprpsilam a sama musial mu postawić diagnoze bo taki specjalista ze sam nie umial asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Asia, ja po poronieniu te dwa okresy mialam baaaardzo bolesne i dłuższe, wiec chyba tak musi być po zakończeniu ciąży jakie by ono nie bylo. Ile by takie miesiączki trwały to już nie wiem ale to normalne. Ja się rano budze jak mąż wychodzi do pracy i potem znów idę spać, dopiero niedawno wstalam. Dzisiaj już mogę wyniki odebrać ale jakoś nie chce mi się jechać. I tak wizyta dopiero w środę wiec nawet jak coś nie tak z wynikami to nic do środy nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wszystko jest ok napewno zaczbij w to wierzyc na ciezarne krzyczec nie mozna wiec sie hamuje. Ja w ciazy płakałam duzo razy i sie denerwiwalam szybko i teraz moj dominik jest strasznie nerwowy jak mu sie cos nie podoba wiec uwazaj bo dziecko tez czuje. A ja dzisiaj meza namawialam ba tatuaz bo obiecal ze pozwoli jak doni sie urodzi ale cos zamilkl a ja juz se czcionke znalazlam chce napisać dominik date urodzin i pid spodem napis codziwnnie sie ucze jak ciebie kochac. Co o tym myslicie? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, wiem że tymi nerwami tylko szkodze, ale po wizycie jak będzie wszystko dobrze, to trochę wyluzuje. A co do tatuazu, to nasz kolega ma na przedramieniu imię corki i datę urodzenia i to wielkimi literami że od razu rzuca się w oczy. Teraz ma synka z inną dziewczyną. A jedna znajoma już kilka lat temu zrobila taki malutki tatuaż pod nadgarstkiem imię chlopaka takimi malymi literami, teraz dorobila pod spodem imię córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia to mnie pocieszylas tym rodzeniem :( ciesze się ze Twój syn ma zapas, nie musisz się teraz martwić, Ola ja to odliczam dni do Twojej wizyty bo nam tu zaraz fiola dostaniesz:) Asia mi ogólnie tatuaże się nie podobają i ja bym chyba sobie nie zrobiła :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania czekam na Twoje dwie kreseczki :) będę Ci kibicować wiernie :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bracia mają imienia i daty dzieci a jeden brat ma zdjęcie wytatuowane córki chce właśnie też imię syna wytatuował. Sali nie chciałam cię martwić ale tak słyszałam a w usk moja szwagierka rodziła u było ok asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po porodzie brzuch długo bolał ale może było to związane z cc, wtedy podobno macica dużo dłużej się kurczy, to bylo takie jakby ciagniecie i napieranie. Sen dla mnie w ciazy to był koszmar. Spałam po 2 godziny a potem czytałam książki. Szkoda że człowiek nie chodził już do szkoły bo przynajmnie bym mogła się uczyć po nocach. Dzis mija nasza czwarta rocznica ślubu , nawet nie marzylismy w dniu ślubu ze będziemy mieć dziecko a tu nasz zmierzluch ma 7 miesięcy. Olu nie martw się tak bo widzisz ja robiłam dokładnie to samo co Ty a nie miało to sensu i podstaw żeby się zamartwiac. Uwierz wreszcie ze wszystko będzie dobrze. A tak w ogóle to ja jestem z Śląska a wy dziewczyny ? Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu oj tak cierpliwości to mi brak ;) Asiu u mnie z tymi staraniami to ciężko trafić bo Mój tylko weekendy w domu teraz owu była na sto procent sobota w piątek pecherzyk był 24 mm a ja mam takie objawy że umiem poznać tak mniej więcej co do dnia dwóch a starania były możliwe dopiero w niedzielę niby jest szansa że jajeczko jeszcze przetrwało ale niby tylko 6 godz jest zdolne do zapłodnienia ale wierzę że może cud się stal:) za tydzień będzie wiadomo Sali dziękuję też trzymam kciuki za Ciebie i Córeczka a imię już macie? ;) Justyna ja ze slaska;) Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu tatuaż super pomysł :) ale Mój Też nie zabardzo za tym ;) mi się podobają ale też igły się boję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula nie mamy imienia, mamy dylemat ja chcę Liliana a maz Jowita:) i się śmiejemy ze jak się urodzi będzie wiadomo, może zobaczymy i coś nam podpasuje :). Justyna ja z Podlasia :) Wioska, śpiew ptaków o poranku to jest to co kocham :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali oba fajne :) ale może jak Malutka będzie to jeszcze Wam coś innego podpasuje; )wstyd się przyznać ale mój syn był dzieckiem najdłużej bez imienia w szpitalu bo nic nie pasowało hehe dla dziewczynki mam wymarzone:) Lenka :) moze kiedys sie uda :) choc szczerze cieszylabym sie tak samo i z nastepnego synka :) super masz ja z miasta buu z chęcią bym się na wieś przeprowadziła gdyby była mozliwosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Anula, to ty nie wiesz na 100 % kiedy dokladnie byla owu, może się przesunęła, na objawy nie ma za bardzo co patrzeć. Trzymam kciuki, a póki co relaksuj się i nie myśl o tym, bo co można było to już zrobiliście. Justyna, ja tak wariuje bo raz poroniłam, gdyby nie tamto to na pewno bym się cieszyła już. Sali, mi się podoba Liliana, może dajcie oba imiona :) my mamy dla chłopca imię już od roku a dla dziewczynki też by były pewnie spięcia :D ja jestem z warmińsko -mazurskiego, daleko mam do was, ale kto wie czy kiedyś nam się nie uda poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Anula; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu ja miałam już sprawdzone te moje objawy 2 razy kiedyś na usg i się zgadzało a teraz co miesiąc już też takie same i zazwyczaj dokładnie po nich 14 dni i@ na początku jak odstawilam tabletki to 3 miesiące wszystko wariowalo ale wierzę że chodź dzień się przesunela ;) No może się uda jak byłam w ciazy byłam na forum "lutoweczki " i tak bardzo się zzylysmy do dzis mam kontakt z 3 dziewczynami z jedną się poznalyśmy i można powiedzieć że jesteśmy przyjaciółkami i myślę że jak się uda to ona będzie chrzesna dla malenstwa;) fajnie bo ona ma córkę z 1 a ja z 5 lutego ;) Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wlasbie ogladam tvn style szczescie z probowki i normalnie placze i dziekuje bogu ze moj syb sie urodzil zdrowy i jest ze mna juz tutaj a do sedna jest tam taka mloda rosjanka tak jak ja 22lata jak jej matka byla a nia w 1miesiacu ciqzy to jej ojciec spowodiwal wypadek u uszkodzil jej narzady wewnetrzne i zaszla w ciaze po dlugich staraniach ale w 5tyg okazalo sie ze to ciąża poza maciczna i usuneli jej to dziecko a statala sie 5lat . Normalnie szok co ta dziewczyna musi przezywac i pokazane bylo E kilka razy poddawala sie in vitro i nic . Masakra ja bym sie zalamala. Ola tak wiec ciesz sie i uważaj na was i nie denerwuj sie bo jak widzisz tej rosjanki ojciec spowodowal wypadek jak jej matka bula w ciazy i teraz dziecko czyli ona ma problemy bo ma dwie macice . Sory ze nie na temat ale musialam to wam napisac bo poruszylo mnie to nie bede juz ogladac takich programow bo zamiast sie cieszyc macierzyństwem to ja teraz mysle czy przypadkiem nic nie bedzie w przyszlosci dla Dominikq przez to ze w 15tyg sie odwodnilqn . Tak wiec uwazajcie na siebie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×