Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Czesc wlasbie ogladam tvn style szczescie z probowki i normalnie placze i dziekuje bogu ze moj syb sie urodzil zdrowy i jest ze mna juz tutaj a do sedna jest tam taka mloda rosjanka tak jak ja 22lata jak jej matka byla a nia w 1miesiacu ciqzy to jej ojciec spowodiwal wypadek u uszkodzil jej narzady wewnetrzne i zaszla w ciaze po dlugich staraniach ale w 5tyg okazalo sie ze to ciąża poza maciczna i usuneli jej to dziecko a statala sie 5lat . Normalnie szok co ta dziewczyna musi przezywac i pokazane bylo E kilka razy poddawala sie in vitro i nic . Masakra ja bym sie zalamala. Ola tak wiec ciesz sie i uważaj na was i nie denerwuj sie bo jak widzisz tej rosjanki ojciec spowodowal wypadek jak jej matka bula w ciazy i teraz dziecko czyli ona ma problemy bo ma dwie macice . Sory ze nie na temat ale musialam to wam napisac bo poruszylo mnie to nie bede juz ogladac takich programow bo zamiast sie cieszyc macierzyństwem to ja teraz mysle czy przypadkiem nic nie bedzie w przyszlosci dla Dominikq przez to ze w 15tyg sie odwodnilqn . Tak wiec uwazajcie na siebie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też oglądam ten program zawsze w niedzielę wieczorem to leci żal mi tych dziewczyn bo in vitro nie koniecznie zawsze im wychodzi. Są przypadki ze też nic z tego nie wynika. A tak z śmiesznych rzeczy to stwierdzam że naród Polski jest jednak straszny. Byłam dziś w Lidlu na zakupach i były ubranka do małych dzieci. Co tam się działo. Kobiety brały całymi pudelkami, wytrwały sobie rzeczy a potem co im nie pasowało to leżało porozwalane po całym sklepie. Jakaś masakra, ja wzięłam jedne body i sweterek a inni tak jakby mieli puste szafy. Byłam tam po 8.00 a tam mnóstwo ludzi, poprostu w takim sklepie widać szczyt polskiej głupoty. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna u mnie w lidlu od roku ubranka Beda wiec sie nie Złapie hehe ale powiem ci ze bynajmniej u mnie w bialymstoku to ludzie z rynku przyjezdzaja do lidla ju ba otwarcie i aie bija o ciuchy ;-) SMIESZNE BO zachoszisz 10minut po otwarciu i nic nie na juz asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ola
Tak, w tych sklepach to jakaś porażka, ludzie się zachowują jak dzikusy. Grzebią w tych rzeczach, syf po sobie zostawią i zadowoleni. Masakra. Z in vitro to macie racje, wielu ludziom się nie udaje, wyrzucają pieniądze, a jak już się uda to pewnie strach, że się nie donosi. I wkurza mnie to, że inni walczą o dziecko, oddają wszystko co mają, żeby tylko zostać rodzicami, a niektóre idiotki zajdą bez problemu i potem na kafe zakładają tematy: "Chciałam miec syna, a będzie córka, jestem załamana", "Żałuję, że urodziłam dziecko". Widziałam nie raz tutaj jakie ludzie mają"problemy" i aż przykro się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola też to zauważyłam albo moja siostra chce usunąć ciążę . Masakra czasem mam wrażenie że wchodza tutaj gimnazjalistki które wpadły bo usłyszały że za pierwszym razem się nie woadnie i głupie tematy zakładają. Nawet na nie nie wchodzę bo nie. Hce wiedzieć co tam piszą. A tak wogole. Co to za kobieta co zachodzi w ciążę nawet wpadkę i ma takie myśli? Ja nawet jakbym wpadła nigdy bym nie usunęła ani nie pomyślała że dziecko mi zniszczy życie. Fakt mój domis jest wyczekiwanym dzieckiem ale ostatnio była tez reklama programu chyba też na tvn style oddać dziecko i mój mąż powiedział ze chyba by mnie zatlukll jakbym oddała dziecko które jest jego i nawet jakby było nie planowane ja się tylko zaśmiałem ze nigdy bym nie zrobiła tego ale sa ludzie i tacy wiadomo lepiej oddać niż wyrzucić lub zabić ale tu masz rację Ola ludzie się starają a patologią lub niedoświadczone nastolatki wpadają j później takie tematy . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program o adopcjach też czasem oglądam. Nie mam pojęcia skąd te kobiety mają tyle silnej woli aby oddać własne dziecko. Szukają dla niego rodziców potem wspólny poród i oddaje dziecko coś strasznego. Niektóre tematy są tu naprawdę śmieszne . Kiedyś weszłam na take pytanie czy przez majtki można się zaplodnic. Straszne jak się to czytało małolaty biorą się za sex a nic nie wiedzą na ten temat. Miałam wrażenie że to pisze dzieci z podstawówki. justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna ją też hehe śmieszne a prawdziwe Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Też oglądam czasem ten program "Oddać dziecko" i jak słyszę: "nie stać mnie na kolejne dziecko dlatego oddaje do adopcji " nosz kur... Żałują na antykoncepcję, a potem tak bez żalu sobie dziecko oddają. Chociaż niektórym kobietom w tym programie jest ciężko oddać, jednak te uczucia w końcu przychodzą. Jestem zła przez taką niesprawiedliwość, jak ktos nie chce i uważa, że dziecko zmarnowałoby mu życie to wpada od razu i nie ma żadnych problemów z donoszeniem ciąży, a jak komuś bardzo zależy to albo nie może zajść albo donosić. Oczywiście nie w każdym przypadku tak jest, ale często się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a zauwazylas ze to wiekszosf kibiet z wielkiej brytamii dziwne bo tu antykoncepcja jest darmowa id prezerwatyw poprzez tabletki implanty itp wiem bo sama teraz biore tabletki i sa darmowe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Kurczę to tym bardziej dziwne, że tam niechciane ciążę są. Chociaż niby antykoncepcja może czasem zawodzić. Jak byłam w szpitalu to byla tam dziewczyna w ciąży, zaszła biorąc tabletki... Malo tego, brała je jak już byla w ciąży dopóki się nie dowiedziała, a szybko się nie dowiedziała bo nawet nie podejrzewała że może być w ciąży, no bo jak, skoro tabletki bierze. Tylko, że to są rzadkie przypadki, podejrzewam, że większość jest po prostu nieodpowiedzialna i nie chce im się stosować antykoncepcji. Szkoda gadać... Dziewczyny, a tak z innej beczki, znacie jakiś fajny film? Najlepiej jakiś psychologiczny, albo fajną komedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Piękny Umysł" - stary film ale wart aby go zobaczyć jeśli nie widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu ciesz się jeszcze spokojem bo moja mała teraz zrobiła się tak zmierzła że masakra, sama nie wie co by chciała, nosić nie, bawić nie, jeździć w wózku jeszcze gorzej, spać z moim mężem absolutnie nie pójdzie, jeszcze do tego wszystkiego idą zęby. Wiecie co dziewczyny to jest wszystko wspaniałe ale jak ona tak buczy cały dzień to czasem wieczorem naprawdę jestem zmęczona. Wiem że teraz tak będzie aż zacznie chodzić. Dobrze że w nocy śpi, w sumie od pierwszego dnia przesypiała całą noc i jak na razie tak jej pozostał.Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Dzięki, dziś obejrzę, bo wczoraj padłam ze zmęczenia, mimo że nic cały dzień nie robiłam. Justyna, też bym chciała już nie mieć tego spokoju :) w ogóle wczoraj jak kichnęłam tak mocno to mnie strasznie w brzuchu zakłuło, jakby mi coś miało pęknąć, aż się wystraszyłam. Już widzę tę ciążę, będę panikować przez każdą pierdołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu ale tyle razy co ja to na pewno do doktora nie pójdzie hihi. Nic mi się nie działo tzn. Wszystko to było normalne ( silne bóle brzucha, puxne ruchy, potem brak ruchów przez jeden albo dwa dni )a ja ciągle myślałam że już po ciazy. No i widzisz mała tak się dobrze zagniexdzila ze aż robili mi cc bo myślałam że zostanie tam do końca świata. Czekaj aż mała dostanie pierwszej czkawką to dopiero uczucie. Nawet nie wiedziałam że płód może mieć tak często czkawką. Więc ciesz się i wszystko będzie dobrze. Uwierz ja miałam tak samo a już mała spura ma 7 miesięcy. Wiecie co dziewczyny ja już w swoim życiu przerobione wiele dzieci ale tak zmierzlego jak moje jeszcze nie miałam. Wszyscy mi mówią że to nie możliwe aby tak małe dziecko mogło już tak się zloscic no cóż Maz mówi że ma to po mnie.justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Justyna a mnie właśnie martwi teraz to że w zasadzie nie miałam takich typowych objawów ciążowych. Mdłości miałam sporadyczne, teraz od tego tygodnia nie mam wcale, a chyba ustąpienie już w 11 tygodniu to za szybko? Poza tym zaparcia, wzdęcia i nic więcej. Żadnych zachcianek itd. Wiem, że niektóre kobiety nie mają zupełnie żadnych objawów, czują się jak gdyby nigdy nic, no ale jednak się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się ja nie miałam ani razu mdłości, nie bolały mnie piersi, nie miałam zachcianek ani zaparc ani wzdec nic zupełnie nic prze 9 miesiecy. Nawet brzucha za bardzo nie miałam. Wszyscy pytali skąd to dziecko. 3 trymestr jedynie odczulam ale to już było zmęczenie organizmu justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak mój mały miał często w brzuchu czkawkę i zostało mu do tej pory. Jak u was niedziela? U nas słoneczko byliśmy dzisiaj na plaży z moim bratem i chrzesniakiem. Chłopcy grali w piłkę a my z małym leżeliśmy. Wogole odkąd z bratowa się poklocilam to mój brat częściej bywa u mnie i więcej czasu razem spędzamy co mnie cieszy bo zawsze byłam dla braci moich starszych malutka siostrzyczka która trzeba bronić i zawsze byłam im bardzo ważna i żadna dziewczyna tego nie zniszczyła asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://zrzutka.pl/7v2k6m dziewczyny błagam wesprzyjcie moja koleżankę chociaż symboliczna Złotówka straciła swoje dziecko i zbiera na adwokata córeczka była bardzo chora zresztą historia jest opisana nie prosiłabym jeśli to nie byłoby ważne asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 4 miesiące brałam tabletki antykoncepcyjne w ostatnim miesiącu nie dostałam okresu tylko plamienia fakt nie brałam tabletek 5 ostatnich regularnie ale byłam u ginekologa stwierdził ze nic się nie dzieje . zrezygnowałam z tabletek bo chciałam miecz dziecko minęło od pierwszego stosunku już 13 dni robiłam test ciążowy i wyszedłszy negatywny czy to możliwe ze za wcześnie jest czy przeszyto ze miałam tylko plamienia to nie zajdę w ciąże.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmisia
Jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Gość 126 p my ci nie powiemy, czy jesteś w ciąży czy nie... Powtórz test, albo poczekaj na @, innej rady nie ma. A to plamienie zamiast okresu to mogły być zaburzenia hormonalne, nie martw się, że przez to nie zajdziesz, bo nie każdy od razu zachodzi... Niedawno odstawilas tabletki tak? Twój organizm musi się teraz przestawić, idź do lekarza, zobacz czy dochodzi do owulacji i działajcie, bo co tu więcej zrobić... Pamiętaj, że jedna zachodzi szybko, inna po pól roku, jeszcze inna po roku lub dwóch latach. Asia, przeleje potem coś dla twojej koleżanki, swoją drogą straszna rzecz ją spotkała :( nie wyobrażam sobie czegoś takiego i normalnego życia po tym. Widać ewidentnie, że to wina lekarzy, niech za to odpowiedzą. Chociaż to nie przywróci życia tej dziewczynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje w imieniu mojejj kolezanki i sp majeczki kazdy grosz eie liczy a winni musza byc ukarani bedzie pozywac szpital w pl i anglii Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przepraszam że was tak proszę ale ktoś musi odpowiedzieć za smierc majeczki biedne dziecko zginęło a z epilepsja da się żyć :( proszę jeśli macie Facebook to udostepnijcie dziewczyna musi zebrać na adwokata choć tyle może zrobić dla swojej córki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to znowu ja bo dziś dostałam okres strasznym bule brzuch i osłabiona jestem a do lekarza ma dopiero 23 września i się boje czy to coś poważnego czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Myślę, że to po tabletkach moglo się coś poprzestawiać i jest to normalne. Jesli kilka dni będziesz miała obfite krwawienie i będzie ci słabo to idź do lekarza, a póki co nie panikuj, poleż w łóżku, weź leki i przejdzie. Ja dziś odebrałam wyniki, wygląda, że jest ok, tylko białych krwinek mam za dużo, chociaż czytalam, że tak może być i ph moczu jest 7, a chyba odczyn powinien być kwaśny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc po tabletkach mnie zes nie miec okresu mozesz miec plamienie albo mocny okres hormony wariuja ja nie mialam 2cykle ikresu po odstawieniu tabletek i w ciazy nie bylam. Olu jesli jes ok ro teraz wyluzuj. Ja jakos nie moge ciągle mysle o majce corki kolezamce i ciesze sie ze jestem tu taaka upierdliwa dla lekarzy tak jak z tym mlekiem bylo asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc126p moim zdaniem jak odstawiłas tabletki to Twój organizm musi się teraz przestawić i się normuje, także nie panikuj przeczekaj i będzie wszystko dobrze ;). Ola jak ja robiłam badania to na początku czytałam w internecie czy wszystko jest dobrze, niestety dowiadywalam się ze źle, że tak nie może być. Okazało się, że czytałam jakieś p*****ly, a lekarz mnie uświadomił, że mam wszystko w normie i ze nawet jak jest coś zawyżone albo zaniżone to właśnie dobrze, bo normy w labolatoriach są wyznaczane dla osób które nie są w ciąży o dlatego tak wychodziło. Nasz organizm pracuje na najwyższych obrotach i szczerze mówiąc traktuje dziecko jako coś obcego w ciele i wyniki są zróżnicowane. Nie martw się jest z pewnością dobrze :D Tak poza tym kobietki moje jak się czujecie, jak Wam weekend minął, jak pogoda? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też czytałam, że wyniki mogą być inne i teraz zaczęłam świrowac że skoro większość w normie to jest nie tak. Jedynie glukoza wyszła 101 przy normie 70-99 i biale krwinki 10 przy normie 4-10 niby górna granica. A poza tym krew w normie, a może nie powinno tak byc... Boże ja zwariuje do środy :/ ostatnie dni strasznie się stresuje, a fizycznie czuje się lepiej a zaczynam 12 tydzień. Może to tez za szybko... Ehhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki ;) Olu to chyba Ty wyzej;) ja już Ci kiedyś pisalam o pierwszej ciąży dowiedziałam się w 14 tyg wcześniej nawet nie przypuszczałam że jestem Zeto objawów :) a wyniki zawsze w normie :) jedynie w drugiej ciąży miałam cukrzycę ciążowa i musiałam się pilnować;) także będzie ok :) Ty czekasz na wizytę w środę a ja na @ w sobote;) Sali weekend szybciutko przeleciał i oby tydzień też bo do soboty zwariuje ;) a Tobie jak tam ciężko już pewnie? :) Asiu przeczytałam o tej Malutkiej i jej mamie i łezki same leciały jak tylko będę mieć kasę na koncie zaraz wpłacam może nie dużo jakąś małą kwotę ale może choć coś każdy i nazbiera się całość. I aż dziwi jak się czyta że takie czasy że super sprzęt a zero czasem pomocy i dobrej woli lekarzy:( Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×