Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźnie z wymarzonych kreseczek

Polecane posty

Gość gość
Ola ją z owoców to pomarańcze jabłka i śliwki chlonelam tonami hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanja26
Hej dziewczyny.mam pytanko co myslicie o zrobieniu Laparoskopi w Holandii i leczenie sie tutaj bo w polsce to chyba nie mam szans na to by zajsc w ciaze.lekarze nie wiedza jak mnie leczyc i wgl u kazdego wychodzi cos innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja od początku myślałam że będzie chłopiec, jednak będziemy mieć córkę :) a byłam przekonana ze syn będzie :D. Ja zachcianek tez nie miałam od czasu do czasu chciało mi się cytryny i tyle i raz miałam tak ze mocno mi się chciało chipsów paprykowych. Gośćanja ja szczerze mówiac wszystkiego bym próbowała nie tracilabym czasu na Twoim miejscu. Ja się nie leczyłam bo myślałam że wszystko jest dobrze, a okazało się ze mam hasimoto i nie mogłam zajsc w ciąże. Wystarczyly dwa miesiące leczenia i się udało. Także straciliśmy kilka miesięcy. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ja też chodziłam po różnych lekarzach i nic aż wreszcie po paru latach trafiłam na wspaniałą Panią profesor i po laparoskopi do trzech miesięcy byłam w ciazy. Poprostu trzeba znaleźć dobrego lekarza. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali tak z innej beczki niż tu o czym się temat toczy słuchaj jak będę cwiczyla tak z 5 lub 6dni w tyg po 25 lub pół godziny to coś da? Ćwiczyłem z melb w środę trening całego ciała 20minut wiadomo jeszcze dobrze go nie robiłam ale nie chciałam dużo bo jeszcze słabą się czuje po porodzie w czwartek ćwiczyłem z melb wyzwanie wtorek. Tak intensywnie może z 15minut później Skalpel ewki 15 minut i nie dalam rady dzisiaj ewki Skalpel 1óminut i mel b trening całego ciała 25minut ale czuję że dzisiaj lepiej mi już wychodzi to bo jestem bardziej Mokra niż w poprzednich dniach . Myślisz że coś da takie ćwiczenia po góra pół godziny dziennie rano plus np wieczorem po 30brzuszkow? Myślisz że trochę wyrobie brzuszek z tego flaka do października? Chc jakoś na chrzcie wyglądać fakt nie jestem gruba jakąś specjalnie ale brzuch na dole wisi mi. A dzisiaj oglądałam zdjecia to się śmiała bo do 6miesiaca płaska a później w 7nagle taki wielki balon i pewnie temu te rozstępy i skóra taka sflaczala bo skóra się nie rozciągała powoli tylko szybko a teraz ciężko ja wchłonąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia jeżeli będziesz ćwiczyła dziennie po 30 minut przez 5,6 dni i wieczorem robiła brzuszki to może od razu piękny płaski nie będzie ale kondycyjnie się poprawisz i wydolność swoją, także to dużo da, niestety na brzuch trzeba długo czekać, jednak bez ćwiczeń nie będzie żadnych efektów. Rób sobie wieczorami po 150 brzuszków, tylko zmieniaj żeby nie było nudno i zobaczysz niedługo jak juz samej Tobie będzie coraz lżej a i spalanie będzie lepsze, mięśnie będą pracowały jednak te wewnętrzne i to bardzo dobrze bo one będą trzymały całe ciało i się ujędrnisz :). Dawaj znać jak Tobie idzie a Mel B i Skalpel to dobre decyzje :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali dzięki a co do brzuszków góra 50zrobie bo więcej nie daje rady kręci mi się w głowie ale będę zwiększać porcję hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o to chodzi żeby sobie zwiększać a jeżeli organizm i ciało mówi dość to nie rób więcej bo tylko zakwasisz miesnie:) i rób sobie 1 minute minimum planka:) Asia a pamiętasz w którym tygodniu odpadł Tobie czop? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej laski, co u was? Jak weekend zlecial? Ja jutro mam usg prenatalne, znów się stresuje jak przed każdym usg a może nawet bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ola w końcu ktoś się odezwał :) u mnie ciężki weekend. Wczoraj tak mi stopy obrzękly ze wyglądały jak bułeczki i te straszne kręcenie nóg, masakrycznie to dokucza i tak do dzisiaj, nic nie pomaga. Do tego mam nawał jakiegoś śluzu co mi wycieka za każdym razem jak skorzystam z toalety, boje się ze wody mi uciekają bo leci po nogach normalnie i takie wodniste jest, lekko zabielone. Rano musze jechać na pobieranie krwi ( znowu) i mam masę spraw do załatwienia. Jedyny plus weekendu ze rodzice moi nas odwiedzili i kupiliśmy juz wózek, wanienke i przewijak :) wizytę mam na czwartek a do tego czasu chyba zwariuje bo nie wiem co się ze mną dzieje. Nawet jak były upały po 30 stopni to nie miałam takich stop. Tak mój weekend wyglądał a jak u Was? Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Dziewczyny ja już po usg. Wszystko jest w porządku, mąż pierwszy raz zobaczył dziecko bo wcześniej widzial mala kropke na zdjęciu i widziałam że mu łzy polecialy :) cieszę się, bo na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. A no i prawdopodobnie dziewczynka :D ale nie na 100 % oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczynki :) Olu super :) widzisz wszystko dobrze i tak będzie do końca:) fajnie dziewczynka może, zresztą ważne że zdrowe Maleństwo więc teraz spokój spokój i odpoczywaj:) Sali a nie masz możliwości bo nie pamiętam dokładnie a nie chce też głupot pisać chyba w aptece można było takie paski kupić żeby sprawdzić czy to wody czy śluz tylko one jakoś sie barwiły różnie ale już nie pamiętam dokładnie:( Sali u mnie też lekarz podejrzewa hasimoto ale wyniki niby jeszcze w miare nie na leczenie musze gdzieś znaleźć to napisze a Ty pamietasz może swoje? a jakieś leki brałaś? Asiu zazdroszcze zawzięcia :) ja w maju zapisałam się na siłownie żeby nie myśleć o wszystkim:( zresztą chyba myślałam że jak udam że nie myśle to się uda:( i chodziłam często ale po urlopie odpuściłam musze sie wziąśc za siebie i wrócić bo czułam sie i fizycznie i psychicznie lepiej ech doła mam i tyle:( okresu brak ale oczywiście test - jedna krecha buuu... poczekam jak do środy nie przyjdzie to robie rano ale boli mnie wszystko więc przyjdzie:( ok nie smęce Wam;) ja dziś zebranie w przedszkolu a 15 w szkole hehe pozdrawiam Was i zdrówka dla brzuszków i Maluchów Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula u mnie tsh, ft3, ft4 w normie były jednak dopiero poziom hormonów zbadałam i wyszły bardzo podwyższone. Z tego stwierdzili mu hasimoto, od tamtej pory musze brać letrox, jodit i witamine D. W sumie od kiedy biorę leki czuje się lepiej, nie jestem tak ospala, nie łapie żadnych infekcji ale chyba wzrok mi zacząl się psuc:( Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali ja też tamto ok ale te anty tpo i anty tg mialam podwyższone niby nie dużo ale jednak, no i miałam usg tarczycy i zmiany jakieś ale też na razie małe no ale leków nie chciał na razie dawać tylko kontrolować tsh co 3 miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sali a wzrok to od tych leków czy też może być od tego hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Sali kup sobie w aptece takie wkladki, które wykrywają wody plodowe, na pewno coś takiego jest, przynajmniej bedziesz wiedziała co i jak. A mojej siostrze tez w ciazy wzrok się popsul po porodzie już okulary nosila. Ciekawe co to ze mną będzie. A wiecie że może to faktycznie dziewczynka bo brzydka jestem na twarzy od jakiegoś tygodnia, pryszcze mi wyskakuja, w sobotę jedziemy na wesele, będę musiała fotografa unikac :/ ale to nic, oby była piękna i zdrowa :D Anula, trzymam kciuki! Jak nie teraz to następnym razem, a najlepiej w ogole odpuscic i zając głowę innymi rzeczami, wtedy szybko pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olu no właśnie wkładki nie paski :) oj zeby tak szło:) ale dziekuję za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula to ciekawe czemu Tobie leków nie dala;/ ogólnie u mnie jak wzięłam leki to 1,5 i bach ciaza:) a wzrok prawdopodobnie od leków, bo moja mama też tak ma i bierze takie same leki. Ogólnie nawet okulary mi nie pomagają, mam czasami zamazany obraz a jak okulary włożę dalej tak samo. Myślę, że po ciąży odstawie tabletki a jak znowu będę ciąże planowała to zacznę brać :) Ola ważne żeby zdrowe maleństwo było ;) Anula trzymam za Ciebie kciuki ;) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Sali:) ale ja już jakoś trace nadzieje bo dość że ciężko to jeszcze ciągłe nerwy czy akurat Mój będzie w domu jak będą te dni i ogólnie widze że jemu juiż nie zależy chyba że mu wszystko jedno i nie rozumie z czego ja robie problem a tak naprawde to na początku to była jego inicjatywa ja już tak naprawde dzieci nie planowałam choć marzyła mi sie dziewczynka bo mam chłopaków a teraz jak ja sie nakreciłam to on juz chyba nie chce oczywiscie mowi że ja przesadzam i bla bla bla wiadomo chłop inaczej podchodzi może i siebie wini że sie nie udaje ale chyba bardziej zaczyna byc wygodny i juz mu "pieluchy" przeszły przepraszam że Wam sie zale ale nie mam za bardzo komu a i też każdy inaczej to u mnie odbiera koleżanke mam taką że odnosze wrażenie że się cieszy że jej sie udało a mi nie ostatnio mi mowi : ej moja mała już prawie rok a u was dalej nic? no poprostu taktownie a znow z innej strony że juz dzieci mam odchowane to po co mi znow no brak słów jakby mi przy tych ktos pomagał:( no i okres przylazł i znów czekanie na te dni potem na @ i tak w kółko a niestety ja już nie młodziutka chyba z Was najstarsza hehe Sali co do leków to mi powiedział że może niby dać ale puki co to tak zapobiegawczo "na zapas" bo jeszcze nie widzi potrzeby bo wyniki ok tsh mialam 2,2 potem 1,9 teraz 1,8 a wiadomo że to leki nie cukierki wiec lepiej zaczekać ale kontrolować a że niby te anty lekami sie nie obnizy:( lekarz niby bardzo dobry byłam prywatnie specjalista od hashimoto opinie super wiec już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie sie nie podpisalam Anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Anula, masz dwoje zdrowych dzieci, ciesz się i nie przejmuj jakąś koleżanką... No ludzie niestety są nietaktowni, ja się nasłuchałam komentarzy najpierw jak nie moglam zajść, a potem jak poroniłam, jak ktoś nie ma takich problemów to nie wie że może przykrość sprawic, albo robi to specjalnie. Ale to już tylko świadczy o tej osobie... Poza tym jak udalo wam się dwa razy to i trzeci się uda, a póki co ciesz się z tego co masz, pamiętaj, że wiele kobiet wszystko by oddalo, żeby zostać matką, nieważne jakiej płci dziecka, a już dwójka to w ogóle super :) a ja znów spać nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spać nie mogę i nie śpi już tak przynajmniej od roku. Najpierw w ciazy prawie wcale w nocy nie spałam teraz też nie jest lepiej. Wszyscy mówią że nie wysypiamy się z powodu dzieci a moja Emilka przesypia cała noc w łóżeczku a ja i tak nie śpię. moze sie cos zmieni jak pojde do pracy. Rano jestem nie przytomna a tu ok 7 trzeba wstac masakra jakaś. Wczoraj byłam z mała u okulisty bo w szpitalu zarazili ja gronkowcem i tak walczymy już z tym 7 miesięcy. Wymaz,krople chwila spokoju znowu ropienie oczu i do okulisty. Tak cały czas w kółko nie idzie się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się rozpisalyscie u mnie weekend był na lajcie chociaż doni jest trochę chory w sobotę cały dzień i noc leniuchowalam i spalam z synkiem a w niedzielę przyjechał brat z chrzesniakiem i oglądaliśmy mecz byłam w pracy a po niej pojechaliśmy na plażę i tak weekend zleciał . Olu widzisz nie było trzeba się martwić będziesz miała najprawdopodobniej corcie! Sali też miałam nawal śluzu od 30tc nawet trochę przed czasem jak wstawalam z łóżka to wklaeka nie pomagała ciekło po nogach :\ anula weekend nie ćwiczyłam bo jakoś lenia miałam wczoraj trochę dzisiaj idziemy na długi spacer a jak wrócę pocwicze bo chrzest w październiku i muszę jakoś się prezentować ;) ola ją też pełno pryszczy miałam ale u nas się nie sprawdziło to i jest chłopczyk smialam się wczoraj do męża że jakbym go nie miała ciągle przy sobie po porodzie bym myślała że nie moje dziecko bo do męża jest podobny do mnie nic ale przynajmniej wie że jego asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie, trudno Was nadrobić. U mnie rozpoczęła się budowa domu więc dzieje się. Jestem z lubelskiego. Ola gratuluję dziewczynki, teraz nic innego nie rób tylko relaksuj się i ciesz się ciążą :) To że teraz nie masz mdłości i wymiotów to nic straconego. Na początku też nie miałam, za to wymiotowałam kilka razy w II trymestrze. Teraz zdarza mi się sporadycznie. Asia fajnie że dostałaś to mleko dla małego. Sali odpoczywaj z nogami na poduszce, zmniejszysz obrzęki stóp. Justyna i Anula życzę szybkiego zobaczenia dwóch kreseczek. Ja od początku przeczuwałam dziewczynkę, wszyscy dookoła mówili że będzie chłopak. Na jednym z usg lekarz powiedział że prawdopodobnie chłopczyk będzie. Tydzień temu na połówkowych stwierdził na 100% dziewczynkę:) Zaczynamy powoli kompletować wyprawkę. Mamy już komodę, przeijak, moje łóżeczko i kilka kompletów ciuszków. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Agata, super! :) ciekawa jestem czy u nas będzie na 100% ale to nie jest najważniejsze. A z tymi wymiotami to mnie nie strasz bo mi mdlosci poranne wrocily od kilku dni :/ czasem to słabo się czuję, nie wiem jak ja na pobranie krwi na czczo pojade, muszę coś wykombinowac. A martwilam się bo szybko mdlosci przeszły a naczytalam się co to może znaczyć... Ale wczoraj się uspokoilam, pewnie i tak bedzie zawsze jakiś stres ale już mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata same dziewczyny u nas na forum jedynie ją mam chłopca rodzynka takiego hehe . Ola już nie czytaj tak tego internetu ! Bo oszalejesz ciesz się ciąża i tym że nosisz w sobie małą dziewczynkę szybko ciąża minie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Asia, już nie czytam, bo teraz widze ze kazda ciąża jest inna, do wizyty w 12 tygodniu się bałam, wiadomo... No też tak pomyślałam że same dziewczyny i twój rodzynek :D chociaż u mnie to jeszcze niepewne. W ogóle wiele moich znajomych robilo to usg dopiero w 20 tygodniu, nie robily w 13. Ja w 20 też zrobię, a tego nie żałuje, nie dość że się uspokoilam to za taką chwilę warto zapłacić, wczoraj kilka razy film oglądalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lał macie film super! Ją mam tylko zdjęcie z 12tc i z 16tc to już 4d że widać go dokładnie a więcej nie mam ;( ale test ciążowy nadal trzymam bo ni mogę uwierzyć do tej pory w te dwie kreski i w tego typka małego co leży w wozeczku bo nie chce sam spać w łóżeczku asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak zrobiłam test to był środek nocy bo wczesniej robiłam jakieś papiery do pracy poza tym nie chciałam aby mąż widział. Jakże było moje ogromne zdziwienie gdy zobaczyłam dwie kreski, zwłaszcza ze miałam robione wcześniej usg i badania nic nie wskazywało ze mogę być w ciazy. Więc w nocy obudziłam męża i zapytałam jak rozumie ten test a on zaspany powiedział że jestem w ciazy. Rano o 6 pobieglam po następny i mam schowane obydwa na pamiątkę. Mam też zachowane wszystkie usg, pierwszy smoczek z którego wyrosła, malutenkie skarpetki i wszystko co mi się z czymś kojarzy. Założyłam jej takie pudełko do którego wkładam różne rzeczy. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×