Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka1970

Będę teściowa jak się do tego przygotować?

Polecane posty

Gość gość
to chyba najbardziej debilna para o jakiej słyszałam:D on jak jakaś pipa boi się zapytać o jej rodziców, ona zmienia dowód, nie ma koleżanek, on lata do jej pracy prosić by jej nie zwalniali, boi się powiedzieć jej, że na uczelni o nią pytal, ona go straszy, że zniknie z dzieckiem, którego na dobrą sprawę jeszcze nie ma:D Weźcie się do Trudnych spraw zgłoście:D Jesli to prawda to na twoim miejscu Ewka ze wstydu bym się spaliła za to, że syna na taką pierdołę wychowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1970
on tam studiował 5 lat i znał dziewczyny w dziekanacie. przepisy przepisami ale nie każdy się ich sztywno trzyma... poszukam jakiejś agencji detektywistycznej. choć brzmi to jak tekst z jakiegoś kryminału :( jak mogę jeszcze wyciągnąć z niej informacje? wymyśliłam ze wieczorem puszczę slajdy z naszymi zdjęciami . spróbuję ja popytać o jej dzieciństwo. A policja nie znalazła rodziców tego znajomego? przecież ludzie nie znikają ot tak sobie? tym bardziej dwie osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waszym problemem jest to, ze się cackie z nią jak jajkiem:O Nic dziwnego, że ona taka roszczeniowa, zobaczyła, że facet p***a, rodzice jego też to chce brać jak najwięcej:D Jakie slajdy? jakie podpytywanie? Jak synek nie potrafi to dajcie mu przykład, posadzcie tą pseudo synową na kanapie i zapytajcie jej wprost skąd jest, jakich ma rodziców. Normalnie banda debili z was:O Obcą osobę o której nic nie wiecie przyjęliście pod dach:O Syn to jeszcze rozumiem, że myslał dolną cześcią ciała, ale wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja po 5 latach nie widzenia problemu znalazła świadka który przyznał ze lokator jego rodziców namawiał go do ich zabicia najpierw zniknęła matka a rok później ojciec dwa lata temu teoretycznie sąd skazał tego lokatora za podżeganie do zabójstwa no ale co się stało z rodzicami? ciał nie znaleźli i do dzis nie wiadomo co się stało :( autorko powodzenia życzę bo jak dla mnie ta panna to typ spod ciemnej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie z gorem jak można w to wierzyć, powieściopisarka sama sobie komentuje czesto we własnym imieniu tez jedzie jako gość. Za chwile przeczytacie ze urodziła kosmitę, syn należy do sekty a ojciec teraz zakochał sie w synowej, na weselu przyszła była dziewczyna i powiesiła sie na żyrandolu , o 12 w nocy pojawił sie ojciec z matka panny młodej z krowa i koniem i zapytali czy mogą zamieszkać w salonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1970
I już wiem wszystko, chyba... cóż jak wrócili to wzięliśmy młoda na rozmowę. powiedziałam ze wiem gdzie miała poprzedni meldunek i czekam na wyjaśnienie. najpierw zapytała o co mi chodzi, więc powiedziałam ze przecież ona dobrze wie... wystraszyła się i zapytała skąd wiem, no i już wiedziałam ze coś trafiłam. powiedziałam ze przecież żona znajomego od którego wynajmowali mieszkanie pracuje w urzędzie miasta. ponowilam pytanie jak ma się zamiar wytłumaczyć... no i pękła. rozplakala się i powiedziała ze ona do tego poprawczaka trafiła bo wystartowała w gimnazjum i uciekala z domu dziecka, że nic złego nie zrobila, że to było tylko za wagary i ucieczki. A wagarowala bo się z niej nasmiewali że jest z domu dziecka. A w domu dziecka starsze koleżanki jej dokuczaly ze jest bękart i śmieć którego nikt nie chce... okazuje się ze nic nie wiemy o jej rodzicach bo ona sama nie wie za dużo, matce alkoholiczce odebrali prawa a ojca nie zna. wylądowała w domu dziecka jak miała 6 lat. W podstawówce nie było źle ale w gimnazjum zaczęły się problemy. nie zdała w drugiej klasie dwa razy. jak miała 15 lat trafiła do schroniska dla nieletnich. tam skończyła gimnazjum i zawodowke. wyszła w wieku 21lat. czyli na jesieni zeszłego roku. W ciąży nie jest (na szczęście!!!) na razie zostanie u nas. ale nie dłużej niż to konieczne. jak tylko dostanie jakąś pracę to od razu się wyprowadzi. kamień spadł mi z serca. dziękuję Wam za kopa jakiego tu dostałam bo faktycznie byśmy się z nią cackali jak z jajkiem. żal mi jej trochę, ale nie zamierzam się nad nią litowsc bo nie wiadomo jak by to wykorzystała. zamierzała tydzień po ślubie powiedzieć synowi ze poronila. cóż-nie wyszło. do czego to się ludzie teraz nie posuna żeby się ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co twój syn na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1970
stwierdził ze nie chce jej znać. póki się nie wyprowadzi będzie spała na kanapie w salonie. choć zastanawiam się czy nie opłacić jej po prostu na miesiąc noclegów w jakimś motelu. bo nie wiadomo czy nas teraz nie okradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym ja wystawił za drzwi jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-:) zaraz tu pęknę ze śmiechu, autorka jest je/bn/ieta jezeli ma nadzieje ze ktoś jeszcze wierzy te brednie, scenariusz taki słaby ze nawet " dlaczego ja?" sa " mądrzejsze" ale kazdy towar ma swojego klienta wiec i tutaj znalazłaś odbiorców swoich wypocin. Zajmij sie krawiectwem bo pisanie ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 11lat pracuje w sądzie, żebyście wiedziały jakie historie oszustw się zdarzają. to tu przynajmniej panna kombinowala, a znam przypadek ze żonaty facet po zmianie płci wkrecal 70letniego dziadka ze jest z nim w ciąży i ciągnął do ołtarza :D także życie pisze kapitalne scenariusze. A myślicie ze tę trudne sprawy są zmyslone? otóż nie, to sprawy na faktach tylko fatalnie zagrane... autorko radzę pannę oddelegowac za drzwi bo faktycznie może coś ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem w stanie uwierzyć autorce. ale do jej syna nie mam słów. tyle mieszkać z kimś i nawet go nie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moze ie uwierzyć ze dziunia przyjeżdża do domu normalnych ludzi i oświadcza im ze oni maja wypertalac na gore a ona zajmie ich salony i aby oni w pokoju zamontowali sobi kuchenkę do gotowania? No ludzie pojęcia nie macie czy rozum wam odjęło aby to łykać?no i już widzę jak młodzi nie chcą samodzielnego mieszkania , skoro ona nie jest w ciąży to co ona niby chciała? Weźcie sie ogarnijcie pelikany.a ty przestań podnosić temat komentując swoje fakty z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w stanie uwierzyć autorce? No to czekaj na telefon od wnuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam taka laske która tak postapila jak próbowała niedoszla synowa autorki. wylapala bogatego jelopa, wmowila mu ciaze i zamieszkali w mieszkaniu które kupili na nich jego rodzice. zaraz po ślubie twierdziła ze poronila. po roku rozwód i kolo ja splacal z połowy mieszkania! cóż facet jelop a rodzice nie lepsi. I u autorki podobnie. jak to mówią idiomów nie sieją, sami się rodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:57 akurat kiepski przykład-bo na metodę na wnuczka właśnie dużo osób się łapie. ilu inteligentnych ludzi zlapalo się na Amber Gold? cóż oszustów wszędzie jest pełno i jakoś mnie nie dziwi ze ktoś nawet tak bezczelnie próbował coś wyłudzić. A laska może liczyła ze w końcu zajdzie w ciążę? znam takie które rodziły 4kg wczesniaki w 7 miesiącu.... bo jakby były o czasie to by znaczyło ze zaszły jak maz był na kontrakcie za granicą... autorko frajer z Twojego syna i tyle. A Wy? młodzi ludzie a prawie dali się ubexwlasnowolnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:16 ty jakaś głupia jestes i do tego głupia oraz głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1970
koniec. wyprowadzila się. rano wstalismy a jej po prostu nie było. raczej nic nie zginęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej jesteś łosiem , ty i twoje chłopy. Syn już sie odkochał?zenada roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na razie nie zostaniesz teściową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka1970
nie wiem czy się odkochal, czy w ogóle ja kochał? czy to była raczej taka fascynacja. na razie widzę ze jedt rozzalony i przybity tym co się wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewka wszystko pieknie i ladnie i prowo ci sie nawet faknie udaloby gdyby nie male ale:P troche sie pogubilas. Znamy teraz final histori wiec kupy nie trzyma sie to, ze ona z wami chciala mieszkac:D skoro w ciazy nie byla a mialaby darmowe mieszkanko z jeleniem i naiwniakiem jakim jest twoj syn to logiczne ze na to by przystala. Po co mialaby ryzykowac mieszkaniem z wami i wiekszym ryzykiem zdemaskowania? Oj zle to obmyslilas:P trzeba bylo zostawic ta jej ciaze (byloby wiarygodne) albo napisac ze na to mieszkanie sie zgodzila a potem poprowadzic to tak, ze w ciazy nie jest. Spalilas a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×