Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
droserarouge a nie masz żadnego maila tylko do kontaktów netowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Wiedzma Mściwa- skąd mnie znasz,że cieszysz się iż wróciłam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Wiedzma Mściwa- znamy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droserarouge: jak chcesz to ja cię bardzo chętnie poznam, jesteś pewna siebie i bystra, mój nr gadu to 49428847, zapraszam cię kochanie, będę czekal, nie przejmuj się tą piszącą z różnych knot zazdrosną panią, nie warto dla takiej młodziutkiej królewny z charakterkiem, tylko napisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60091876,moje gadu dla pani Rose. Jest osobno założony temat na którym można wysyłać jej swoje numery, dla wszystkich zainteresowanych pewnymi siebie panienkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhisolek@gmail.comxNie korzystam z niego a oficjalny podam ci jak cię lepiej poznam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latam za wami raz tu raz tam, gdzie w koncu mamy byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamy zablokowali strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze spadam. Piszcie sobie na gg czy cholera wie gdzie. Dobranoc . Nic tu po mnie. Zabieram ze soba druga polowke jabluszka :) chodź pohejtujemy gdzues. Tu nudno sie zrobilo. Wyzywaja nas od zazdrosnych a my zazdrosne nie jestesmy. Temat padnie bez nas. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - A po co hejtujecie? ;) Równie dobrze to może nie być ona tylko jakiś podszyw a wy się jaracie na daremno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczcie się ludzie, tutaj jest gorzej niż w szpitalu psychiatrycznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw z duza dupa? To czemu Hisol wszedzie dajesz swoje gg by ja znalezc ? :) zakladasz tematy nowe a nas masz juz gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital psychiatryczny jest super ;) tylko lekow zabraklo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa fiut dupa fiut i dooopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - Jak będzie chciała porozmawiać to zostawiłem jej kontakt i tyle. Nie gg tylko email i w dodatku taki z którego praktycznie nie korzystam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol, cieszę się, że napisałeś. Tutaj nie da się rozmawiać, dlaczego jeszcze siedzisz na tym forum dla psycholi? Ledwo ktoś napisze coś od siebie a już zjeżdżają się jakieś złośnice :) I nie jestem o nic zła, wierzę ludziom, nie hejterom bez życia dla których moje życie którego nawet w ćwierci nie znają jest jedyną atrakcją. A ta pani od jabłuszka to ma najprawdopodobniej schizofrenię ;) I jeszcze chciałam wspomnieć iż ten cały "świadomy sen" to ogromne niebezpieczeństwo i skończ z tym jak najszybciej, koszmarny senne i zwidy to jest nic w porównaniu do tego co się może stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceny zazdrości :) Jak można zabujać się w literkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dupa fiut d**a fiut i dooopa Hahahah Super ze zabraklo lekow w psychiatryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadomy sen? Możesz rozwinąć temat D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopa, mala czy duza sluzy do srania....i tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duza dupa i maly fiut ;) On kocha niebieskie majty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droserarouge - Wiesz spotkałem tu jeszcze parę wartościowych osób a przynajmniej dla mnie takie są. ;)Będę tu do końca tygodnia a potem znikam i nigdy więcej się tu nie pojawię. Tyle tu nienawiści i hejterów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie udowodniliscie ze w głębi duszy kochacie duze d**y. Wstudzicie sie ich przy kolegach a w marzeniach tylko duze wam w glowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14 skoro on marzy by świadomie snic to ty z nim snij , widac ze lecisz na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francusko, a dlaczego ty siedzisz na forum dla psycholi ? Co tutaj wszyscy robicie? Jestescie tacy sami , nic lepsi nic gorsi. Zachowujecie sie wszyscy jak bydło :) i prosze sie nie wywyzszac , bo lepsza nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hahahahha przestań :P Na nikogo nie lecą tylko po prostu kiedyś tutaj poznałam taką sympatyczną Marysię i do dzisiaj utrzymujemy kontakt, czasami wchodzę tutaj dla rozluźnienia by pośmiać się z niektórych użytkowników lub szukam jakichś wartościowych tematów. A co do Hisola- napisałam do Ciebie na gmail"u, jak chcesz to możemy tam pisać, pytałeś mnie chyba o różnicę między protestantami a katolikami, o psach, bo chyba też masz i w ogóle ;) I rozumiem, tu się da spotkać fajnych ludzi jak się chce, a co do osób które piszą o mojej pupie- mam rozmiar 34, po prostu proporcjonalnie jest ona duża w porównaniu do reszty i jędrna, a pewna siebie jestem, bo się tego nauczyłam, sama nie jestem ideałem, jednak czuję się piękna i kocham siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze cos i was ciagnie do tego psychiatryka, daj jej w koncu gg i idzcie stad jak wam sie nie podoba, jakos odejsc nie mozecie , dziwni ludzie, juz wole hejtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta znow p******i o swojej d***e. Kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Dał mi już gmail"a i czekam na odzew :) Ja nie wolę hejterów od nikogo i każdy zdrowy człowiek tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×