Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
Tak , faceci nie kochaja duzych pup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Hisol Jest tzn byl super temat o snach na kafe , o świadomych snach i wychodzeniu z ciala. Widziales temat taki na kafe ? Szedl jak burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Zablokowali strone. Hisol lepiej nie kombinowac ze snami Bylam na temacie gdzie duzo ludzi mialo problemy ze snem przez to ze próbowali roznych eksperymentów . Pozniej byly koszmary, widzenie dziwnych postaci i rozne inne straszne rzeczy. Mozesz poczytac w wolnych chwilach jak chcesz. Wychodzenie z ciala 2. To jest kontynuacja tematu : wychodze z ciala jak z tym walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubia zgrabne delikatne kobiety i pupy a nie maciory krowy i lochy ;) Racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
To zależy , są mężczyźni co lobią kobiety z dużą pupą i masywnymi udami, wcięciem w tali i są mężczyźni co lubią kobiety co maja małe pupy i szczupłe uda, brak wcięcia w tali. Tych drugich w Polsce jest sporo. Ja mam odstającą pupę i od dziecka słyszałam ,ze jestem "przewęzista"( nawet nie wiem co to słowo znaczy ;)) bo reszta kobiet w rodzinie miała płaskie pupy. Teraz mieszkam w Azji i wiekszosc kobiet ma płaskie pupy i znowu jestem tą z dużą choć na tle Latynosek mam mniejsza niż one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Blokują strony na kazdym dobrym temacie ktory idzie jak burza. Wstrzymują specjalnie by stracił na popularności . Skas to znam i dlatego tematy o snach nam blokowali i juz trzeci mamy lecz ludzi potracilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOwlasnie Hisol :) Taka jak na zdjeciu :) i te uśmiechy ;) Dwa szczere uśmiechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msciwa wiedzma
Sa tacy faceci ktorzy nie lubia talii ? Tego to nie wiedzialam ;) serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msciwa wiedzma
Mieszkasz w Azji i dobrze ci tam? Jestes szczesliwa ? Dzielna jestes kurcze. Ja ucieklam z obcego kraju, nie potrafie u obcych zyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćBBQ dziś - Każdy ma swój własny gust. Nie piszę że każda kobieta musi mieć taką a jedynie to że mi się ona podoba. ;)xWiedzma msciwa - Kiedyś próbowałem zasnąć przy tych dziwnych dźwiękach do snu i nie raz udało mi się kontrolować własny sen. ;)To jest piękne uczucie bo możesz być kim chcesz bez żadnego wkładu w własne życie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Msciwa wiedzma dziś Mieszkasz w Azji i dobrze ci tam? Jestes szczesliwa ? Dzielna jestes kurcze. Ja ucieklam z obcego kraju, nie potrafie u obcych zyc oczko.gif x Jestem tu już ponad 15 lat ,zadomowiłam się i nie zamierzam wracać do Polski ;) Szczęście jest tam gdzie my jesteśmy, gdzie jest rodzina , gdzie jest spokojne życie :) Ee odważna to ja nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Każdy ma swój własny gust. Nie piszę że każda kobieta musi mieć taką a jedynie to że mi się ona podoba. oczko.gif x O to właśnie chodzi ;) mnie zawsze śmieszą uogólnienia :) Tak jakby wszyscy ludzie musieli mieć ten sam gust i tak samo wyglądać, to samo lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msciwa wiedzma
Podziwiam cie :) jestes bardzo dzielna :) nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Pracuje z Azjatami i mój przełożony choć mówi ,ze jestem ładna lubi kobiety o właśnie Azjatyckiej figurze a do tego mocno wysportowane, takie z kaloryferem na brzuchu ;) za to mój chłopak jest pol Azajta pol Latynosem i jemu moja figura bardzo podoba się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Hisol ja bym sie bala ale wiesz znam ludzi ktorzy robia takie rzeczy i sie nie boja :) ja bym sie bala, ze cos pozniej mogloby sie cos porobic z moim snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćBBQ dziś - Powiem ci że sam mam słabość do Azjatek. ;)xWiedzma msciwa - To jest w 99% bezpieczne ale istnieje też ten 1% niebezpieczeństwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msciwa wiedzma
Kszdy mezczyzna ma swoj indywidualny gust i potrzeby. Znam takich ktorzy lubie duze pupy i takich ktorzy wola male . Znam takich panow ktorzy lubia male biusty i takich ktorzy wola duze. Np jesli chodzi o mnie to lubie wysokich panow ponad 180 do 185. i mocno zbudowanych, typ takich ochroniarzy komandosów i jesli ćwiczy to musi tez nogi cwiczyc. Sa tacy, ktorzy tylko gore ćwiczą a nogi sa zbyt szczuple porównaniu z gora. Kiedys moj byly chlopak tak robil, ze tylko gore cwiczyl, powiedzial , ze nie chce miec potężnych nog i wygladal jak wygladal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Msciwa wiedzma - Ja miałem wczoraj "Dzień nóg". ;) Bolą jak diabli i ledwo co chodzę o własnych siłach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msciwa wiedzma
NOwlasnie i tego jednego procenta sie boje ;) nie należę do tych odważnych . Spie dobrze ale dzisiaj mam jakis dzien bez snu ;) a bede musiala wstac o 7. Jeszcze kilka minut i wyłącze telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Mnie podobają się mężczyźni wyżsi ode mnie :) No cóż w Azji wiekszosc jest równa ze mną lub nie wiele wyższa :) Co do figury to nie mam jakiś specjalnych upodobań byle by nie był chorobliwie otyły :) Trochę brzuszka mnie nie przeszkadza ;) x Hisol dziś Powiem ci że sam mam słabość do Azjatek x Haha lubisz kobiety o dziecięcej urodzie ;) bo Azjatki do 40ki wyglądają jak duże dziewczynki :) Jak są młode to są bardzo słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
" dzien nog" :) fajnie napisales :) bardzo dobrze , nogi tez sa bardzo wazne, bardzo madrze cwiczysz a i zreszta na zdjeciu bylo widac twoja ciezka prace i profesjonalizm pod tym wzgledem. Widac wytrwałość upór i systematycznosc a to dobrze swiadczy o mezczyznie bo wtedy dzuewczyna widzi, ze masz dobre cechu charakteru :) Jutro z Wami popisze , tzn dzisiaj ;) pozniej :) teraz juz musze usnac :) Dobranoc i zycze Wam milych snow. Fajni ludzie sa na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Milo się z Wami pisało ale ja tez zmykam, do pracy muszę się wziąć ;) Spokojnych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Zapewne znowu strona zaciela się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uciekam. ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe pupy mogą podobać się chyba tylko lubującym się w 10 letnich chłopcach, bo tak wyglądają dorosłe kobiety nieposiadające krągłości, brak cycków i tyłka. Kobieta musi mieć krągłości, Latynoski dla mnie mają idealne kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Wiedzę że ciężko jest ci się pogodzić z tym że nie każdy lubi te krągłości. ;) Wszystko zależy od gustu danego faceta a jak wiadomo każdy ma inny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol, jak chcesz się jeszcze poznać to po proszę o nr gadu albo e-mail, w razie jakby ktoś jeszcze chciałaby popisać to też zapraszam, bo za dwa dni wyjeżdżam i nie będzie już okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma Mściwa
Wrocila :) !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×