Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
Za ta zagranicom francuskom to ty tam sprzatasz ludziom po chalupach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dangerouse pisala ze ma meza. Hajz wyluzuj , po co ci zużyta mezatka a do tego sama siebie bzykajaca ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Co mam mi przebaczyć? No chyba jedynie za to że wdałem się z wami idiotkami w rozmowę tutaj. ;) (Nie wszystkie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dangerouse on skasowal swoje posty gdy cie nie bylo i gdy pisalismy o tobie i on tez pisal o tobie , ze rzeczywiscie dziwna jestes bo najpierw pisalas jemu ze dupe tylko mezowi pokazesz a potem chcialas sie umówić na fitnes w poznańskiej wiosce z nim bo chcialas mu jednak ta dupe pokazac. On nie lubi duzych dup, sam napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol nie sciemniaj, byles przeciwko niej a teraz wchodzisz jej w tylek. W ten wielki tylek ogromny. Fuuuj , musi niezle jej walic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol paranoiku myślisz, że tu cały śląsk siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdales sie z nami w gadu gadu ale napisales ze rzeczywiscie ta baba dziwna jakas, przyznaj a teraz walisz glupa i sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisałeś, że to desperatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwales mnie idiotka a popierałes kazdy moj post dzisiaj. Nie jestes w porzadku. Teraz tak brzydko o mnie piszesz a wtedy mnie popierałes i cie bronilam przed ta ktora cie pobiła . Ok. Zapamietam to sobie. Pisalam ze od poczatku byles chlopakiem ktory nic zlego nie napisal i cie bronilam a ty od idiotek. Ok ok. Poprosze o leki uspokajające moja druga polowke jabluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczyć za to:D Ej nie no wy pasujecie do siebie jak 2 połówki jabłka. Hisol bier się za nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak on napisal ze to desperatka ale skasowal swoje posty. A teraz chce z nia isc na priv. Ten swiat idzie ku upadkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Czytaj ze zrozumieniem. ;) Hisol dziś gość dziś - Co mam mi przebaczyć? No chyba jedynie za to że wdałem się z wami idiotkami w rozmowę tutaj. x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Nie wszystkie)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xZ resztą nie ma co pisać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja poprosilam moja druga polowke jabluszka o pomoc o tabletkę :) moja kochana kolezanke z tematu z ktora mamy beke z tej co angielskiego nie zna ;) to jest moja druga polowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droserarouge - Generalnie możesz im wierzyć tylko że sama dobrze wiesz po tym co przeczytałaś jakie one są. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sie lubimy bo jestesmy skromne a skromność ze skromnoscia trzyma ;) Hajzror tez wysłał zdjecie jakie dupy lubi, ta w niebieskim i tez pochwalilam ta dupke no bo Dangerouse ma klepsydrowa dupke wiec duza dupka i niekoniecznie korzystnie wyglada a i na starosc szybko padkudnieje. Nie radze Hajzor umawiac sie z Dangerouse , po co ci to, ta w niebieskim ladniejsza, przynajmniej jak kucnie to nie bedzie miec dupy jak szafa 3 drzwiowa Dangerouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Po co mi wygląd skoro ta ze zdjęcia będzie pusta jak kartonowe pudełko. ;) To był tylko przykład. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Hisol;) Co to za afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Cześć. Długo by gadać... Napisałem komentarz który nie spodobał się wielu osobom i postanowili mnie wspólnie zniszczyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Szafotrzydrzwiowa naucz mnie francuskiego ;) plisssss Umiem " tylko" angielski ;) pomóż , bo znac angielski to siara przeciez. Ty znasz super języki wiec co ci zalezy ;) to ja z tym francuskim bedzie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no właśnie widzę :P Chciałeś się z jakąllś babą bić? Rozmawiałeś z Tygryskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to byl komentarz Shizol? Po jakim komentarzu chcieli cie zniszczyc ? Ja ci powiem szczerze, zniszczyc to cie chviala ta bestia co ma wielka dupe. Uwierz to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Wiesz z początku myślałem że to jakiś zazdrosny facet wypisuje te komentarze i chciałem załatwić tą sprawę w cztery oczy ale jak się okazało to była niby kobieta.xPrzez to zwyzywały mnie od damskiego boksera a przecież ja bym nigdy kobiety nie uderzył. ;)xNie tygrysek siedział do 7 nad ranem i chyba odsypia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klepsydra chciala cie udusić za to ze z nami trzymales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisalam ze ta ktora chciala cie pobic to jej wina, ze ona prowokowala ciebie do słownej sprzeczki i ze to ona ci wpierdolila a nie ty jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shizol tu same kobiety byly :) Dwie ktore twoja strone trzymały i jedna ktora cie biła :) ta wariatka to kobieta, umiem poznac czy facet pisze czy kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszło o jakąś mężatkę? ;) Z kim Ty się tu umawiasz hmm? ;) X Wiem, że nie ale dałeś się sprowokować. Następnym razem zignoruj. Wczoraj do Broken przyczepiła się jakaś baba, a dzisiaj do Ciebie haha. Robi się groźnie ;) X Tygrysek był wczoraj w niezłym dołku :( Mam nadzieję, że lepiej się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslales ze to facet to go zrypales, ja tez na poczatku myslalam ze facet iPod slowa do slowa wam poszlo dalej :) ja pisalam zeby pisac spokojnie i zebyscie sie nie klocili a wy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - No niestety taki silny a tak łatwo dał się sklepać. ;)gość dziś - Nie mam pojęcia kto to był. Wiem tylko że strasznie szpanowała tym jakiej to ona pozycji nie osiągnęła w życiu.gość dziś - Widocznie trafiłem na moment gdy miała trudne dni i dlatego tak się uruchomiła. Na razie nie umawiam się z nikim. ;pxWiesz jak by na ciebie też ktoś tak najeżdżał to też byś w końcu pękła. ;)xTygrysek wytrzymały ;) Poradzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiecie ze ten co chcial go bic i mu ublizal to facet?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×