Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
Tak mezatka, chwalila sie tutaj ze ma taki tylek ze jak patrzy na niego to sama siebie by przeleciala :) i ze jest dumna ze swojej dupy. Pisala z błędami i ktos jej wytknął bledy i ze moze dupa nadrabia inteligencję i sie zaczelo. Szafa wrocila i jeździła po Shizolu z zazdrosci bo on z innymi milo pisal. Pisala wczesniej ze tylko mezowi dupe pokazuje a potem ze pojdzie ze Shizolem na siłownię. To bylo wczoraj a ja dzis na temat pierwszy raz weszlam jak zobaczylam go w tematach i wylapalam durne teksty tej malo skromnej szafy i zaczelam jezdzic po niej i zaraz inna pani ze mna zaczela tez jezdzic po niej i sie jatka na psychiatrii zrobila i nikt tego zahamować nie potrafił . Nawet leki nie pomagały ;) ani najlepszy psychiatra światowej sławy nie dal rady ;) ale mam beke , kocham was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Co z tego skoro i tak by mi nie dał rady. ;)Wiem że nie tylko siła się liczy ale też technika którą powoli wypracowuje na treningu "ju jitsu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafadrzydrzwiowa focha zarzuciła . Gdzie jestes ? Mialas mnie nauczyc "francuskiego" bo przeciez juz angielskiego nie wypada umiec ;) dawaj chodź, lepsza beka bedzie :) no dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to baba byla, to baba chciala bic , czy nie? Czy cos przeoczylam. Wczoraj fajnie pisali , szkoda ze dopiero dzisiaj moglam pisac. Mielismy pisac o duzych dupach a piszemy nie na temat, ciagle o jednej . Ooooo a wlasciwie dobrze, bo jednak piszemy na temat , o duzej dupie przeciez ciagle. Chvialam poprosic o cos prawictwo pospolite. Moge cie prosic ? :) chcial zebys ( juz prosilam dzis o to) zebys wysłał nam ta dziewczyne ktora obraca sie i pieknie eksponuje pupke :) kilka razy juz dales to na tematach. Prosze pokaz jak wyglada najpiekniejsze dupsko swiata. Ciemne wlosy, mlodziutka, idzie po pokoju odwraca i ta pupa najpiekniejsza :) plissss. Niech szafa zobaczy jaka pupa jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubie Shizola jak kumpla :) jestem baba oczywiscie i tu juz mi ktos ublizal ze lecę na niego. O nieeee ja nie lecę na niego, to moj kolega , zeby nie bylo ;) milo mi odpowiadał od poczatku i musialam go wspierac bo jakas pani jeździła po nim troche przesadzajac, kazdy by sie wkurzyl. To spokojny koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu hisol kurwa wielki fighter sie znalazl wszystkich pobije a ju jitsu mozesz sobie wsadzic w dupe pajacu zafajdany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie raczej ciężko wyprowadzić z równowagi. Musiała być wkurzająca jak ta wczorajsza haha. To też była niezmordowana sztuka. X No nie wiem. Broken jest w kiepskiej sytuacji. Trzeba ją mieć na oku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Nie mam już tego zdjęcia. ;(gość dziś - Dzięki. ;) Ja też święty nie jestem i sam też trochę przesadziłem i chciałem jakoś załagodzić tą całą sytuacje ale już się nie dało.xgość dziś - Czujesz się naprawdę wielka/ki pisząc anonimowo a w cztery oczy to już nie łaska tego powtórzyć. ;)xgość dziś - Strasznie mnie to wymęczyło gorzej niż ta siłownia.xNo tygrysek potrzebuje aby ktoś ją pocieszył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niezła sztuka:D Może zacznij zabierać ją na treningi. Szybciej wypracujesz sobie kaloryfer z taką ostrą trenerką:D:D X Trzeba dbać o Tygryska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 uwazaj na slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do droserarouge: Jak można być tak zapatrzoną w siebie, pustą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Nie już na dziś mi starczy. ;) Wolę ćwiczyć sam.xCoś czuje że tygrysek się dzisiaj nie pojawi za mocno popił i za długo siedział przed komputerem. ;)xWystawiłem też dzisiaj kawałek swojego zdjęcia i żebyś wiedziała jaki wtedy jad się wylał na mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos na temacie zazdrosci Shizolowi ;) ten o23:17 ;) chyba pojezdze po nim ;) Ej ty z 23:17 chcesz jazdy ? Zobaczymy kto lepszy w te klocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do droserarouge: Jak można być tak zapatrzoną w siebie, pustą osobą. Hahaha ty mnie zawsze rozwalisz :) No wlasnie: jak mozna byc zapatrzona w siebie pusta osoba ? ;) to ty moja poloweczko ? ;) Dangerouse zniknela, nie ma po kim jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego tak bardzo "droserarouge" nie lubicie. Ona jest w porządku tylko czasem tak jak i mnie potrafi ją ponieść.xMoże mi się za to oberwie no ale cóż życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
gość dziś Uuu hisol k**wa wielki fighter sie znalazl wszystkich pobije a ju jitsu mozesz sobie wsadzic w d**e pajacu zafajdany UWAGA ten post rzucil mi sie w oko a moje oko jest msciwe ;) kupa kurka oko zbuka, Shizola brzydko nazywa , dopadnie cie wiedzma msciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Kupa kruka mialo byc ;) telefon se jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzma msciwa - Wiesz że nawet jak byś chciała to i tak się na tej osobie nie odegrasz bo nie jest zarejestrowana. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Dangerouse nie jest w porzadku. Chwali sie , przechwala , wychwala. Jest nieskromna i prozna. Widzi tylko swoj zad i czas najwyższy by sie zmienila . My sie d****i nie chwalimy ani niczym innym. Takich cech jakie ona ma sie nie lubi i zle sie odbiera. Takich ludzi sie nie lubi. Gdzie ten od posta z 23:17 czekam , nie bedzie przyjemnie , dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Jak przyjdzie ta osoba to sie odegram ;) zobaczysz ;) poznam ta mende ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha rozumiem. I gdzie ta fotka? Też myślę, że dziś już się nie pojawi. Pawnie jutro wpadnie;) Jak dla mnie droserarouge jest zbyt wieśniacka;) Mnie tacy ludzie męczą. Godzina z nią wykończyłaby mnie bardziej niż Ciebie dzień z wściekłą babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Teraz wiedzma msciwa napisze cos na temat ;) Jesli chodzi o d**e, tzn tylna czesc ciala kobiety, no to , no to tak : Powiem tak : faceci nie kochaja duzych dup , faceci kochaja zgrabne d**y a zgrabne d**y to nie duze d**y, bo duze d**y nie sa ladne. Napisze ladniejszym językiem :) : Panowie lubia zgrabne jędrne kobiece tyleczki :) zadbane tyleczki. Tyle na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzma msciwa - Oj tam pewnie nie wiedziała że tak źle wszyscy na to zareagują. xPewnie się już nie pojawi. ;)xgość wczoraj - Masz http://pokazywarka.pl/5bmybe/Te zdjęcie mi zrobił brat bo sam bardzo rzadko robię sobie jakieś zdjęcia. I nie ma twarzy. ;)xW skrócie zadbane są ładne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca próżności
Mnie tez takie wiesniackie osoby mecza. W dwoch postach przechwala sie wieloma rzeczami , dupa , językami , wyjazdami , " elokwencją " no i no i no i no i ... Ciekawe co by jej maz powiedzial na jej randke w siłowni z innym panem . Ciekawe co by wymyslila , ze chciala pochwalic sie pupa na siłce we wiosce poznan city główny ;) ? Zareczam wam ze wszystkie inne pupy w tej siłowni bylyby po stokroć piękniejsze ;) ona tylko taka pewna siebie przed monitorem swego obsmarkanego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhuhu myślałam, że dopiero zaczynasz robić rzeźbę, a Ty już skończyłeś ;) No nieźle. Pewnie prawiki z zazdrości zaczęły hejtować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Shizol No to teraz mi sie jej triche zal zrobilo po twoim poscie jak napisales ze ona nawet nie wiedziala ze tak zareagujemy :) Moze rzeczywiscie nie wiedziala ze tak inni odbiorą . Moze teraz popadła w stan depresyjny. Dangerouse napisz czy myslalas ze tak nie odbierzemy. Jak masz depresje to ... no to przykro sie zrobi mi. No ale nie ma tego zlego. :) bedziesz wiedziec na przyszlosc czego ludzie nie lubia , na korzyść ci to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Shizol To Ty cwiczysz ? Chodzisz do siłowni? A ja nic o tym nie wiem :) jestes wycwiczony ? tak mocno ? Fajowo, fajnie wygladaja tacy napakowani :) Nie , nie ja nie lecę na ciebie, jestes moj kumpel ale ogolnie lubie takich panow i to takich no dosc przypakowanych zawsze obejrze sie za takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma msciwa
Ooooo ale numer. Mam spóźniony zapłon. Jak zawsze zreszta. To Twoje zdjecie powyzej ? Fajne. Fajny chlopak :) mlody brunet i pieknie zbudowany :) super. Gratuluje. Prawik jak zobaczy padnie z zazdrosci , kiedys tez po jednym chłopaku jezdzil na kafe , no chlopak pokazal zdjecie a prawik kilka stron jezdzil po nim ze chudy ze kosciotrup itp. Piekna figura. Pasuje do ciebie drobna zgrabna kobieta, oj tzn dzuewczyna :) taka jak w tych niebieskich stringach to by pasowala a nie jakas szafatrzydrzwiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Już mam za sobą pewien etap. Możliwe że dlatego posypały się te hejty. ;)xWiedzma msciwa - Każdy popełnia błędy i zasługuje na drugą szanse. ;)xTo i tak jest przeciętna budowa a do efektu końcowego jeszcze długa droga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×