Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość
ja kiedyś tez tak miałam, jestem blondynką wprawdzie nie o niebieskich a zielonych oczach i lekko oliwkowej cerze, ale zawsze podobała mi się uroda kobiet z południa. Do moich oczu i cery nawet pasował kiedyś każdy kolor włosów, brunetką tez byłam przez chwile...teraz, kiedy jestem już dojrzałą kobietą musiałam wrócić do blondu. Ciemne włosy mnie bardzo postarzają, ale i gust mi sie zmienił. Kiedyś blondynka o niebieskich oczach to była dla mnie najbardziej banalna, mdła uroda...a teraz zaczeły mi sie podobać takie kobiety. Oczywiscie w takiej normalnej, zdrowej ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest przesliczna , wyglada dokladnie ciapacko i ma ciapackie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki typ urody, mąż również i mam nadzieję, że nasza córka o ile będziemy mieć dziewczynkę też będzie tak śliczna jak dziewczynka ze zdjęcia. Bez przesady, nie każdy o ciemnych oczach, czarnych włosach i ciemnej wręcz brązowej karnacji ma coś wspólnego z ciapatymi, z arabami czy z czym tam jeszcze. Zauważcie, że przedstawicielki Indii najczęściej zostawały Miss Świata i taki typ urody się podoba po prostu. Nawet jeśli każdy o takim typie urody ma w rodzinie przodków z rodu cyganów czy nawet Rumunów, to co to takiego? Dla mnie liczy się najbliższa rodzina, a nie piąta woda po kisielu. I TAK, dziewczynka ze zdjęć jest piękna. Znam o podobnym typie urody i nie znam osoby, która by się taką dziewczynką nie zachwycila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie taka cera wygląda jak brudna, bez urazy, oliwkowa cera jest śliczna, albo jaśniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne dziecko, na ciapka ciut za jasne. Jednak jesteśmy tak przesyceni, tak nas( zapewne nie wszystkich) odpycha wszystko co związane z muslinami, ze samo porównanie tego dziecka do nich już mnie jakoś do niego zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliczna dziewczynka:) wyrosnie na piękną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie piękne dziecko! Moja córka ma prawie identyczny typ urody, własnie takie południowy, po ojcu. Ciemne oczy, wygląda od małego, jakby była opalona. Męża od dawna biorą za Greka/Włocha/Hiszpana. I naprawdę cieszę się, że nie ma po mnie paskudnego, mysiego, ciemnego blondu i zielononiewiadomojakich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedy byłam mała, wyglądałam zupełnie jak ta dziewczynka. Potem włosy mi pojaśniały, a opalona jestem tylko latem, ale ta dziewczynka naprawdę jest cudna. Nie wiem co ona ma z ciapatymi wspólnego? Nie ma brązowej skóry, nawet nie widać, żeby miała ciemną karnację i nie ma czarnych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobna corke. na ulicy ludzie mnie zaczepiaja slowami ze nie da sie obok jej urody przejsc obojetnie, ale tu zostalam wyzwana od ciapatych....coz zazdrosc ludzka nie zna granic. i to wychwalanie ryszawych swinkowatych cech urody...bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja corcia miala piekne zlote loczki jak sprezynki , niebieskie duze oczka i strasznie dlugie rzesy po tacie i tez ludzie podchodzili i mowili ze jes cudna wiec nie zesraj sie autorko , widac ze jaksie komus teoj dzieciak nie podoba to sie rzucasz jak wesz na grzebieniu i wyzywasz od swinek inne dzieci Mi sie twoja corka w ogole nie podoba ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglada jak cyganski pomiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mam podejrzenia że zakładałaś już podobny topik, bolało cie ze ludzie nie komplementują twojego dziecka na fejsbuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tępa miotła z ciebie, autorko...Taki typ urody coraz bardziej będzie kojarzony z ciapatymi i wszelkim złem - zobacz, co się dzieje w Europie. Trzeba być debilem, żeby pisać posty o swoim dziecku, wklejać zdjęcie i pytać o opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POmieszkajcie troche w NIemczech czy na poludniu Europy. Wtedyy ta cimena karnacja i oczka przestana wam sie pododbac i beda sygnalem do ucieczki. W Polsce dzieci sa najpieksniejsz: jasna cera i niebieskie oczka! Jak przyjezdam do kraju to nine moge sie napatrzec na te dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewczynka przypomina mi setki takich dzieci jakie widuję tu gdzie mieszkam a są to dzieci pochodzenia tureckiego bądź "jugolskiego" Fakt , ma południową , bałkańską urodę ale określenie ciapaty kojarzy mi się z hindusami. Czy to dziecko jesr prześliczne ? Nie wiem, może dlatego że na miejscu mam takich wiele przed oczami więc już nie ma w tym zachwytu ale ładna napewno jest i pewnie będzie ładną kobietą jakich wiele. O co tyle ambarasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie zazdroszą urody temu dziecku, ludzie (Polacy) nie lubią ciemnej karnacji, ciemnych oczu i urody południowej i stąd te przygryzki. Dziewczynka jest ładna ale nie ma urody słowiańskiej tylko południową. Co z tego? Polska to kraj gdzie swego czasu prawdziwi Lechici mieszali się z węgrami, gruzinami itp i w wyniku tego powstały mieszanki genów dlatego dziś w Polsce jest mnóstwo osób o ciemnych oczach i brązowych czy czarnych włosach czyli o niesłowiańskim typie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że ludzie tak bardzo zazdroszczą komuś, że ma tak śliczną córkę, bo sami mają blond, nijakie dzieci? x Od razu widać, że autorka pisze o SWOIM dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie zwyczajne dziecko tylko z ciemnymi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach ludzie o takiej urodzie będą mieli ciężej i to jest prawda. Polska jest najbardziej hermetycznym wyznaniowo i rasowo krajem więc te odczucie będą tym silniejsze. To dziecko ma urodę południowca ale też i we Włoszech widziałam takie dzieci . Ładne dziecko . Nie rozumiem jak można wklejać zdjęcia swojego zdjęcia i zachęcać do pozytywnych opinii (bo głównie o takie chodzi autorce prawda? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam jak juz åisalam w szwecji , takie dzieci jak autorki widze na kazdym rogu wiec nie robi na mnie wrazenia przydymiony dzieciak autorki natomiast moje dzieci o jasniutkie aniolki o niebieskich oczach robily niezla furrore w szczegolnosci u starszych szwedek a to dlatego ze takich bialych ladniutkich dzieci w skandynawii jest coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostrzenica wyglądała niemal identycznie, a teraz? ma 9 lat i włosy jej zjaśniały, aczkolwiek nadal sa ciemne, oczy niebieskie, jest gruba 50 kg, nos szeroki i oczy dość szeroko rozstawione. Brzydka się zrobiła, więc autorko wszystko jeszcze przed twoją małą ciapatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie pisze o czyimś dziecku, że jest prześliczna, cudna. Można powiedzieć, że jest ładna, urocza, ale nie tak sie zachwycać. Większośc wypowiedzi jest stworzonych przez autorkę, zeby nakręcić temat, że taka cudna córeczka, żałosne... poza tym często z ładnych dzieci wyrastają brzydcy dorośli i na odwrót :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniolki o niebieskich oczach robily niezla furrore w szczegolnosci u starszych szwedek a to dlatego ze takich bialych ladniutkich dzieci w skandynawii jest coraz mniej x no juz nie mów, że w szwecji białe blond dziecko robi furorę ;)...to ile u was jest tego ciapactwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeslicznej? hehe wstydziłabym się mieć dziecko wyglądające jak rumuński brudas. Żebraczki mają na kolanach takie dzieci i zbierają kasę na litość, a że dziecko wygląda jak niedomyte to zawsze ktoś się ulituje i wrzuci grosika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biala rasa jest najpiekniejsza na swiecie :) blond czy nawet ciemny blond albo nawet jasno brazowe lub rude wlosy i niebieskie ,zielone oczy i jasna cera .Owszem sa ludzie ladniejsi i brzydsi roznych ras ale fakt jest taki ,ze biala rasa jest najpiekniejsza i nikt tego nie zmieni.Uwielbiam slowianska urode .Akurat w modelingu biale modelki ceni sie najbardziej te o jasnych oczach i porcelanowej cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to że czy oczy czarne czy niebieskie, każde z nich widzi świat w tym samym kolorze. My dorośli patrząc na dwulatka, oceniami z góry jego zwenętrzność, to dziecko natomiast nie ma zielonego pojęcia o czym my mówimy, dla niego oczy służą do patrzenia, buzia do śmiania się i jedzenia słodyczy a twarz koleżanki czy to ciemna czy jasna kojarzy się z zabawą, przyjaźnią i radością. Szkoda że w ludziach zanika ta prostota. Dzieci czy czarne czy białe, mają czystą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasa biała najpiękniejsza na świecie? Niektóre białe wyglądają jak zimne ryby bez seksu. Trzeba mieć to coś w sobie żeby być pięknym bo można mieć blond włosy i niebieskie oczy i być zwyczajnie brzydkim. od kiedy to rudy celtycki typ urody jest piękny czy choćby ładny? Toż to najbrzydsza rasa na świecie, świńskie kaprawe rzęsy, plamiasta skóra jakby już rdzewiała i włosy koloru rzygów. Nieraz i blond świnki są paskudne. Jak to się mówi , najlepszy złoty środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, tak jest od zawsze że jasna karnacja i blond włosy robią wrażenie świetlistych . Kiedyś uważano że osoba o takich cechach ma coś z boskości, dlatego z krajach gdzie naturalna jest ciemna cera i włosy osoby jasne są traktowane jak zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, klasyczne aniołki zawsze były o jasnej cerze i jasnych, blond włosach, jasna skóra jest szlachetna i piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×