Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość
14,42 nie wszystko to co podoba sie tobie musi podobac sie innym.To uwazasz ,ze ci co maja ciemna skore sa piekni ?haha ten sam kolor cery wszyscy maja ciemne oczy wszyscy maja ciemne wlosy jak jeden do tego na ogol maja duze nosy itd itp.Nie mowie ,ze kazdy slowianin jest ladny ,ale wiekszosc i to duza spora czesc czy to Ukrainiec czy Ruski czy Polak .Mieszkam w Szkocji i tu jest duzo ladnych dzieci (to ,ze juz kobiety jak sa starsze o siebie nie dbaja i jest duzy stopien otylosci to juz inna kwestia)Rude tez jest piekne z tymi swoimi piegami i zielonymi oczkami to inny typ urody aczkolwiek wciaz uroczy i slodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a japonki nawet maluja sobie twarz na bialo (bo dla nich biara cela to oznaka szlachetnosci i piekna) a w dzisiejszych czasach robia sobie operacje by powiekszyc oczy.Zobaczcie co zrobil ze soba Mikel Jackson wpadajac w obsesje by miec jasna karnacje .Prawda jest tak ,ze ludzie piekni sa wszedzie na calym swiecie ale to Slowianska uroda i karnacja zachwyca najbardziej caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude są piękne, najmniej ich na świecie, a Twoje dziecko jest pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ze zdjecia jest ladne ale mnie nie zachwyca i nie powala wcale nie moj typ urody jak by bylo biale czy rude z zielonymi albo niebiskimi oczami rozplynelabym sie.Poprostu lubie inny typ urody u mezczyzn podoba mi sie tak samo taki typ ala Leonardo Di Caprio(mlody rzecz jasna ,bo teraz to juz staruszek albo Joseph Morgan(najpiekniejszy brytyjczyk na swiecie jak dla mnie :) ) I tak wogole Brytoli facetow ladnych jest dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak rude jest piekne szczegolnie z tymi kreconymi szopami na glowach ,dzieciaki sa boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wśród blondynów i wśród osób o ciemnych włosach występują ładne i brzydkie dzieci. Nie ma jednego konkretnego kanonu piękna. Gdyby wszyscy w Polsce mieli słowiański typ urody, byłoby nudno. Znam mnóstwo pięknych blondynek, ale znam też bardzo nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez bialej rasy na swiecie jest najmiej i tak wogole to juz jest wymierajaca rasa .Tak samo niebieskie oczy sa zadkoscia w swiecie.To ,ze mieszkacie w Polsce i jest duzo takich blondasow czy niebieskookich nie oznacza ,ze sa wszedzie .Polska to nie caly swiat tylko jedno male panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jak dziecko, widziałam ładniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wygląda jak ciapata, tak samo córka mojej znajomej, nie wiem po kim. Nie uważam, żeby dziecko ze zdjęcia było brzydkie ale nie jest też prześliczne, ot zwykłe dziecko jakich miliony na świecie. A że ma południową albo arabską urodę... no ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ta dziewczynka jest przeurocza. Nie ma w ogóle ciapatej urody. Ciapaci mają zupełnie inny odcień skóry ( taki bardziej jakby brudny). Do cyganów również nie jest podobna bo cyganie mają znowu charakterystyczny kształt głowy i rysy, a ta dziewczynka jest zupełnie inna. Zazdrościcie jej urody bo albo sami macie brzydkie dzieci, albo macie pospolite blondaski, jak 3/4 polskich dzieci. Nie wiem co jest ładnego w blond włosach i niebieskich oczach. Dla mnie to typowa dziecięca uroda, jakiej pełno wszędzie dookoła. Moje córki niestety blond po mnie. Uważam, że są śliczne, ale ciemne włoski bardziej mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak - dziewczynka moze przypominac dzieciaczki ciapatych jak to ty mówisz...ale nie uwazam zeby dziewczynka była "upiorna"... jest sliczna. Czy olor włosów, karnacji, oczu decyduje o tym czy dziecko jest sliczne? wszystkie dzieci sa sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszac ten temat widac ,ze autorka nie podchodzi do urody dziecka adekwatnie .Odrazu widac subiektywne spojrzenie .Z objektywnego punktu widzenia twierdze ,ze dziecko nie wybija sie uroda ponad inne dzieci ,przecietne ladne dziecko jakich pelno.A juz oprawa kolorystyczna to juz jak co kto woli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.24 widzisz jaki masz maly umysl to co jest pospolite w Polsce nie jest na swiecie.Natomiast uroda tego dziecka jest juz dosc pospolita na swiecie i choc ty peknij tego nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech i owszem jest sporo ciapatych dzieci, ale zdecydowanie więcej jest małych świńskich Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko wyglada jakby ciapaty je zmajstrował:P a czy tak nie jest to nie wiemy:D Mi się akurat taki typ urody nie podoba, ale dziecko brzydkie nie jest. zalamana bym też była jakbym urodziła takie ciapate dziecko. Na szczęście w mojej rodzinie ani męża żadnych ciemnych nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,24 haha mieszkam w Uk i wlasnie ta uroda jak najbardziej jest Hinduska (nie wszyscy Hindusi sa az tak ciemni) A jak juz powiedzialabym Polka+ Hindus=dziecko ze zdjecia. A tak wogole mieszane dzieci sa ladne tak samo jak podobaja mi sie mulaci.Ale jednak bialaski z jasnymi oczkami podobaja mi sie najbardziej ,ale to jest moje zdanie .Kazdemu podoba sie co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty chyba nie widziałaś ciapatego dziecka, bo nie są oni podobni do tej dziewczynki. Mają inny odcień skóry. Nazywanie ciemnowłosego dziecka ciapatym, albo cyganem świadczy właśnie o ograniczonym pojęciu o świecie i o niskiej inteligencji osoby komentującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sztokholmie w Malmö i Göteborgu jest ciapakow straaznie duzo a Malmö juz nie jest szwedzkie i to mowia sami szwedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na kafeterii każde ciemnowłose dziecko to ciapate, a blondynek to mała obleśna świnka? Czyli wychodzi na to, że wszystkie dzieci są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A Ty chyba nie widziałaś ciapatego dziecka, bo nie są oni podobni do tej dziewczynki. Mają inny odcień skóry. Nazywanie ciemnowłosego dziecka ciapatym, albo cyganem świadczy właśnie o ograniczonym pojęciu o świecie i o niskiej inteligencji osoby komentującej. xxx Przeciez ty w swoim poscie zaprzeczasz sama sobie .Idac twoim tokiem myslenia to dlaczego uwazasz,ze ciapaty(hindus)albo cygan jest gorszy????Dlaczego nazwanie dziecko cyganem jest zle ?Czyzbys sie wywyzszala i dzielila na lepszych i gorszych tuz to swiadczy tylko o niskiej inteligencji komentujacej osoby.Dla mnie cyganek to nic obrazliwego Rumuni to taka sama narodowosc jak i Polacy sa lepsi i gorsi tak samo z hindusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,36 to ty chyba nie widzialasz mieszanych dzieci (polsko hinduskich),bo bys nie plotla takich bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po tonie wypowiedzi widać, że dla większości to coś negatywnego. Poza tym przypisałaś mi czyjąś odpowiedź, która nie była moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznijmy od tego ,ze wiekszosc hindusow jest katolikow .Mialam kiedys znajomego hindusa w pracy i byl bardzo fajny ja nie mam nic do nich i nie uwazam ich za gorszych od polakow .Oni tak samo maja uczucia ,swoje rodziny i kulture i to dosc ciekawa gleboka kulture duzo ciekawsza niz amerykanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez w Szwecji czy norwegii to sa Syryjczycy muzulmanie a nie hindusi ktorzy sa katolikami.Dlaczego mylicie dwie inne narodowosci to jak Ukrainca nazwac Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominajmy jeszcze o latynosach, indianach :) mnie się podoba jasna karnacja, europejski typ urody, ew. latynosi, bruneci z jasną cerą są niesamowici :) to dziecko ma akurat typową buźkę dla azjatów, arabów w każdym razie na wschód od Polski, kompletnie nie w moim guście, ale brzydkie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ludzie piekni sa wszedzie na calym swiecie ale to Slowianska uroda i karnacja zachwyca najbardziej caly swiat x Nic podobnego, świńskie i mysie blondy z niezdrową bladą cerą nikogo nie zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy chcecie od tego dziecka? Przesłodka dziewczynka, która będzie kiedyś piękną kobietą. Jakby była brzydka to by jej nie wzięli do reklamy. Lubię taki południowy typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciemna karnacja i ciemna oprawa oczu są najładniejsze. Wyrazista, niebanalna uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pospolite blondaski, jak 3/4 polskich dzieci. Nie wiem co jest ładnego w blond włosach i niebieskich oczach. Dla mnie to typowa dziecięca uroda, jakiej pełno wszędzie dookoła. Moje córki niestety blond po mnie. Uważam, że są śliczne, ale ciemne włoski bardziej mi się podobają. x Zgadzam się w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ludzie o jasnej cerze nawet jeśli nie są klasycznie piękni, to jednak maja w sobie coś takiego... królewskiego, księżniczki o porcelanowej twarzy, jasnych lub brązowych włosach, to zawsze się tak kojarzyło. Choćby taka angielska uroda, niby nie jakaś super piękna, ale jest w niej coś pociągającego, dumnego Biel = czystość, boskość. Ja się nigdy ciemną karnacją nie zachwycałam, nie chciałabym mieć ciemnej, lubię moją jasną. A co do tego uwielbienia do ciemnych włosów... jakoś tego nie zauważam, dookoła pełno blondynek, nawet te o ciemnej karnacji sobie często rozjaśniają włosy, zeby się wyróżnic. To dużo popularniejsze niż przyciemnianie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×