Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Wy jesteście jakieś upośledzone umysłowo blond świniaki! Teraz się nie dziwię, że blond kojarzy się z głupotą. To śliczne dziecko, które napewno wyróżnia się na tle innych urodą. x Nie uroda, a ogolnie wygladem. xx gość dziś Tak jak nazwanie dziecka ciapatym, gorsze niż porównanie do zwierzęcia. x No tak, zwlaszcza jesli to dziewczynka, bo u muzulman kobieta to cos gorszego od psa. xx gość dziś Jak można o dziecku pisać, że wygląda jak ciapate, ciemne i NA PEWNO ma jakieś hinduskie/arabskie itd korzenie, skoro autorka podkreśliła, że NIE MA. Poza tym, pełno tu obraźliwych skojarzeń na dziewczynkę. To można tak? A nazwać blond dzieciaka świnką już nie? x A moze ma wlasnie cyganska krew w 4 - 6 pokoleniu wstecz? Rom to hindus. Ty mozesz miec Szweda, Niemca, czy Turka i wiedziec o tym nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza narzucanie na wstępie, że ktoś jest piękny/śliczny a potem pytanie o ocenę i od razu widać, ze mają być same pochwały, bo przecież to dziecko jest obiektywnie piekne, och. Gusta są różne i nie dla każdego to dziecko jest piękne, pogódźcie się z tym. To samo na portalach plotkowych jest, każda laska okrzyknięta jako piękna, zwjaiwskowa, gwiazda, buahahaha. Opanujcie się narcyze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletnie nie mój typ urody, ale nie ładne co ładne tylko co się komu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tez to chcialam napisac , autorka na wstepie podkreslila ze dziewczynka jest przesliczna i czekala na grom pochwal i zachwytow a gusta i odczucia sa rozne, a wystarczylo napisac - o tej dziewczynce slyszalam........ no i nie wyzywac dzieci o naszej slowianskiej urodzie czy nordyckiej od swiniakow i mysich nijakich , moze sie zdazyc tak ze ta mysia wyrosnie na sliczna kobiete a ta cudna ciemna na paszteta , no i sam fakt wychowywania dziecka ( a takie mam odczucia osobiste) w przekananiu ze jest przesliczne dobrze nie rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby skąd ty autorko wiesz jakie dzieciak ma korzenie taka pewne jesteś ze wszyscy biali w rodzinie.A jak to twoje dziecko to chyba w kompleksy popadłas z powodu koloru skóry dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle na kafe wielka kłótnia bez sensu. Podsumowując, dla mnie dziecko jest bardzo ładne, lubię taki typ urody. Sama taka nie jestem, ale zawsze chciałam mieć ciemne włosy i ciemną karnację. U mnie w rodzinie wszyscy szare myszki jesteśmy (mysi blond),opalamy się najpierw na czerwono, potem dopiero trochę brązu. Może dlatego mi się podoba taka wyrazista uroda, jaką ma ta dziewczynka. Najbardziej urzekają mnie jej oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziecko ma taka urode jak hmmmm te panie co przy drodze siedza ( podobno urode po mamusi odziedziczyla) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle na kafe wielka kłótnia bez sensu. Podsumowując, dla mnie dziecko jest bardzo ładne, lubię taki typ urody. Sama taka nie jestem, ale zawsze chciałam mieć ciemne włosy i ciemną karnację. U mnie w rodzinie wszyscy szare myszki jesteśmy (mysi blond),opalamy się najpierw na czerwono, potem dopiero trochę brązu. Może dlatego mi się podoba taka wyrazista uroda, jaką ma ta dziewczynka. Najbardziej urzekają mnie jej oczka. xxx Jeszcze ci się nie znudziło? Powtarzasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiwm gdzie mieszkasz, ale u mnie panie przy drodze są zwykle blond, głównie ukrainki i rosjanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkalam w Polsce to glownie staly bulgarki i rumunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciapata nie wyglada , wyglada ja cyganka , a tfu straszne dziecko o urodzie starej- malenkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisujcie temu pedofilowi. Przecież to się na policje nadaje, kto normalny obczaja jakieś dzieci na ulicy, potem wyśledza je w internecie i wkleja na jakieś fora? To jakiś chory zwyrol a Wy dyskutujecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka cyganeczka i tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z Krakowa i u mnie wśród Pań stojących przy drodze najwięcej jest Ukrainek, tak mi się wydaje bo mają wschodni akcent. Często można je też spotkać wieczorami na mieście jak podchodzą np. do samochodów stojących na światłach i w okolicach klubów i dyskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko skad tak doskonale wiesz ze w tej rodzinie nie bylo przodkow poludbiowcow albo z terenow arabskich? Moze byc tak ze pra albo pra pra babcia byla ciemna. U mnie w rodzinie moj pradziadek mial ojca rodowitego hiszpana i tylko siostry mojego dziadka byly po ojcu ciemne, potem dlugo nic, wszyscy jasni i blond az bach, syn mojej siostry wypisz wymaluj kopia pradziadka. Sliczny chlopczyk ale jakby z innej rodziny. Geny siegaja do 5 pokolenia wiec nawet nie wiemy jaka byla babka prababki. To dziecko wyglada na mieszanca, napewno kojarzy sie z hinduska, tamte dzieci maja te same oczy, rozstaw i rysy a nawet brwi. Dziecko ma szeroki poludniowy nos. To nie jest polski typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilna matko, idz i puknij sie w leb, ale to tak porzadnie. Tyle ludzi ci tu mowi ze twoj dzieciak to nic szczegolnego a ty dalej idziesz w zaparte i odpisujesz jako ty, jako fotograf, jako matka podobnego dziecka itp. Czy nie widzisz glupia pindo ze robisz krzywde temu dziecku? Nakrecasz fale hejtu a powinnas zajać sie corka, pobawic z nią a ktorys dzien z rzedu siedzisz tu i odpisujesz sama sobie. Obawiam sie ze psychiatra tu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie tyle samo osób pisało, że dzieciak jest ładny, także nie rozumiem czemu ktoś wyżej pisze, że wszyscy mówią, że nie. Nie mój typ urody, ale dziecko bardzo ładne. Na pewno wyróżnia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie tyle samo osób - matka w wielu osobach :D to sie nazywa schizofrenia. Osmieszasz sie kobieto, idz sie lecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Równie tyle samo osób pisało, że dzieciak jest ładny, x tak a teraz odlicz te wszystkie posty gdzie ktos pisal o swinskich dzieciach , bo to autorka pisala , bajki o fotografie bo to tez ona pisala i juz tak duzo amatorow tego dziecka nie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystkie krytykujące odpowiedzi pisze jedna laska, która czatuje tu dzień i noc i jak tylko ktoś coś pozytywnego napisze to od razu odpowiedź. To dopiero schizofrenia, bo nazywa siebie wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O śwoniakach i ciapatychitd ja pisałam tylko wczoraj. Wcześniej pisały inne osoby, ja to wczoraj przytoczyłam bo się z tym zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche jałowa niekończąca sie dyskusja sie wytworzyła na temat tego kto zasługuje na miano pięknego. Dziewczynka ze zdjęcia ładna nawet i śliczna no ale że wygląda na ciapatą to też jest fakt. Co do samej urody to jest miliony innych też urodziwych dzieci dlatego jaki ma sens ma wystawianie tego jednego na piedestał z oczekiwaniem wręcz roszczeniem chwalenia. Prawie każda rasa i karnacja będzie mieć swoje i wady i silne zalety. Biali mają tę królewskość w sobie, silny intelekt, tworzą piękną kulturę, ale i mają sztywność jakąś w sobie. Czarni są seksowni, mają mocne talenty do sportu, muzyki, tańca choć kojarzą się też i ze strefą bezprawia. Ciapaci ich specyfika kulturowa będzie fascynować ale też i kojarzyć sie z biedą i brudem. Zarówno biali jak i czarni jak i inni, z każdego typu kolorystycznego wytworzą się jakieś jednostki niezwykle piękne i byle jakie i odpychające, ale jest ich bardzo wiele, nie ma co sie rozwlekać nad jednym. Jeszcze inną sprawą jest charakter tych wszystkich ludzi nie zawsze nadający sie do życia obok siebie. Wracając do urody blondyni tacy z ulicy będą wyblakli i przezroczyści, ale z tego co sie wyłamuje do wielkiego świata, ogólnie mediów to wybrane jednostki gdzie będzie układ oczu, ust, kształt twarzy, gęstość włosów się składał na to co zwiemy ikoną, jest zbiorem jakichś naszych marzeń. To samo można wyselekcjonowywać z innych typów kolorystycznych. Co do tego że dziewczynka ze zdjęcia jest modelką to czytałam ostatnio artykuł o modelingu dziecięcym takim polskim. A mianowicie nie istnieje coś takiego jak selekcja taka jak wśród dorosłych osób. Większość dzieci dostających sie do reklamy czy czasopism przedostaje się tam poprzez znajomości. Fotografowie nie mają czasu ani nie widzą dużego sensu w bawienie sie w selekcje, bo u większości dzieci wystarcza już sam urok dziecięcy, pewnie że jest dużo nieładnych dzieci nienadających sie do tego ale jest cała fura spełniających względy estetyczne. Kazdy odwala robote zlecenie. Nikt nie bawi sie w wybory dziecięcej miss. W polskich czasopismach stawia się jednak na polski wygląd, nie na egzotykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze dziewczynka wygląda na ciapatą, ale ładna jest. Jest dużo ładnych ciapackich dzieci. U nas to może egzotyka, ale za granicą norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biały zawsze będzie przyjaźniej patrzył na to co białe a czarny na to co czarne. Na czarnym lądzie to biali są dziwadłami a na białym lądzie odwrotnie. Uważam że w każdej rasie jest coś pięknego . Człowiek na człowieka przenosi skojarzenia, na przykład z hinduską urodą kojarzą się biedne Indie, szmaty zarzucone na głowę, kasty. Z czarnym kojarzą się afrykańskie państwa, często bezprawie, agresja. Do wszystkiego dochodzi naturalna dla każdej narodowości mentalność która też już niejako wciela się w wygląd. Nazywacie dziecko ciapatym bo kojarzy wam się z hindusem dajmy na to ale dlaczego zaraz negatywnie? Bo to kraj biedy? A gdyby Indie były najbogatszym na świecie mocarstwem mającym ogromne wpływy na politykę państw a hinduski był tak popularny jak angielski? Czy wtedy istniało by słowo ciapaty? Myślę że nie. Wszystko to iluzja kochani, postrzeganie jak w krzywym zwierciadle. Człowiek prócz oczu i języka ma też rozum a jak i to nie pomoże to ma też ducha a duch powinien postrzegać wszystko wyżej a nie tak prymitywnie że prawie przy asfalcie jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×