Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość
O kurcze! Na innych zdjęciach ta dziewczynka jest jeszcze śliczniejsza! Mnie ona w ogóle nie przypomina cyganki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jwszystkie wypowiedzi w ktorych dzieci z blad wlosami wyzywane sa od swin pisze autorka , ta baba jest chora na glowe , ostatni post mowiacy jakie to ciapackie dziecko nie jest sliczne to tez ona pisala , nie moze przezyc ze jednak wielu ludziom jej dzieciak sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posty w ktorych dzieci z blad wlosami sa wyzywane od swin pisze autorka , nie moze przezyc ze dla wiekszosci jej dzieciak jest brzydki , dla mnie ta dziewczynka nie jest urodziwa ani troche autorka tez pisze wiekszosc postow zachwalajacych urode tego przybrazowionego dziecka o watpliwej urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno autorko , wpisz sobie w google najpiekniejsza dziewczynka swiata , zobaczysz naprawde piekna dziewczynke i ups ONA JEST BLONDYNKA!! hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://opaski-babi.pl/pl/p/Spodnica-moro-dla-mamusi/454 ciekawe ,ktora to mamusia jej pewnie ta blondynka .A tak wogole to dziecko nie jest modelka ta strone prowadzi jej matka i sprzedaz internetowa ,wiec wepchnela swoje dziecko .Jakim trafem to dziecko reklamuje wszystkie rzeczy tam nie ma innych dzieci.Pewnie to nawet reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziecko było mi obojętne ale teraz widzę ze jest wyjątkowo brzydkie ma worki pod oczami czarne ślepia i dziwna twarz jak stara kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś http://opaski-babi.pl/pl/p/Spodnica-moro-dla- mamusi/454 ciekawe ,ktora to mamusia jej pewnie ta blondynka .A tak wogole to dziecko nie jest modelka ta strone prowadzi jej matka i sprzedaz internetowa ,wiec wepchnela swoje dziecko .Jakim trafem to dziecko reklamuje wszystkie rzeczy tam nie ma innych dzieci.Pewnie to nawet reklama x autorka pisze, że jest brunetką (tzn, matka dziecka jest brunetką = czyli autorka;) ) obejrzyj wszystkie zdjęcia. na ostatnich jest taka brunetka - typowa lambadziara/festyniara. więc jeżeli już, to ona może być matką dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie posty o świniakach pisze autorka. Ja napisałam jeden, a autorką nie jestwm. Dziecko jest bardzo ładne i ciężko temu zaprzeczyć, no chyba, że ktoś ma jakieś skrzywione poczucie piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Małgosiu, dziecko nie jest wcale wyjątkowe, ot nawet dość pospolite, u nas w gorszej dzielnicy miasta pełno takich biega, nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie powinnas leczyc kobieto. 70% komentarzy w tym temacie sama piszesz, nawet widac ze sama sobie odpisujesz, to juz naprawde smieszne jest. Myslisz ze ludzie sa glupi i tego nie widza? Ty nie z dzieckiem masz problem ale z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie,że posty oczerniające dziecko pisze jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pani Małgosiu, dziecko nie jest wcale wyjątkowe, ot nawet dość pospolite, u nas w gorszej dzielnicy miasta pełno takich biega, nie ma się czym chwalić. x poważnie, ciapaci tak masowo zapylają polskie laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, ze to jest ładne dziecko. ale "w dzisiejszych czasach" kojarzy mi się z brudnym uchodźcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ciapaci a zwykli cyganie których od zawsze pełno było w slumsach w miastach. I ona właśnie na takie małe cyganiatko wygląda. na jednym z krojonych zdjęć nawet ładnie wygląda, na drugim już gorzej. A jak weszłam na stronę Pani Małgosi i zobaczyłam więcej zdjęć, to cóż zwłaszcza na tych gdzie ma ręce w buzi wygląda tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice są Polakami, dziadkowie i przodkowie również, ale po mamie ma taki typ urody, że ma ciemne oczka, włoski i cerę. x :D chyba mężulo niestarannie żonkę na tych wakacjach południu pilnował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://opaski-babi.pl/pl/p/Komplecik-kwiatuszki-Opaska-do-wyboru/555 Na tych zdjęciach gdzie to dziecko jest mniejsze,nikt mi nie wmówi że to dziecko jest białe ,może wy rodzice jesteście biali ale pewnie gdzieś w rodzinie mieliście ciemnoskórych bo są dzieci które mają ciemniejszą karnacje i białych rodziców ale to inny odcień inne rysy.To dziecko dostało jakieś wmieszane geny po czarnych przodkach .Popytaj w rodzinach swojej i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnijcieee siee
Ja mam taką karnację, że latem szybko się opalam i jestem bardzo brązowa. Moje dziecko odziedziczyło to po mnie, jest pięknie opalony, wręcz brązowy i co mam go oddać, bo wygląda jak ciapaty? Ludzie wy jesteście chorzy, chorzy z nienawiści. Można nienawidzić Niemców, Arabów, czarnoskórych, ale mieć taką obsesję na ich punkcie, to już podbiega pod poważne zaburzenie. Po co drążyć jakich przodków ma to niewinne dziecko? Ma skoczyć z mostu, jak się okaże, że ma w dalekiej rodzinie jakiegoś araba czy roma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fotografem i dużo zależy od światła, a te zdjęcia, na których ta dziewczynka jest ciemna są same w sobie ciemne. Poza tym, to bardzo ładna dziewczynka i wszelkie obraźliwe epitety wynikają z czystej zazdrości albo zawiści, że ktoś ma ładniejsze dziecko. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj autorko mam podejrzenia że zakładałaś już podobny topik, bolało cie ze ludzie nie komplementują twojego dziecka na fejsbuku xxx TEN WPIS JEST EWIDENTNYM POTWIERDZENIEM TEGO ZE JESTESCIE CHORE BO WPIS O LAJKACH NA FB PISAŁAM JA, ALE AUTORKA TEGO POSTU O DZIEWCZYNCE NIE JESTEM!HAHAHHAAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o jakas nienawisc do tego dziecka ale raczej o to ze autorka tak nachalnie wpiera wszystkim ze jej corka jest mega wyjatkowo piekna , wyzywa dzieci biale od swinskich i reaguje agresja jak ktos nie podziela jej zachwytu nad tym dzieckiem , poza tym klamie ze dzieciak jest jakas modelka , to sprawia ze inni sa nastawieni do tego wszystkiegi ( do dziecka) negatywnie . Dziecko moim zdaniem nie ma w sobie nic szczegolnego i jak to bywa u ciemnych dzieci na ogol wygladaja staro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyżej. Chyba na głowę upadłaś. Wypowiada się tu wiele osób. Ja np. na początku wątku pisałam, że to śliczna dziewczynka. Pokazałam teraz zdjęcia moim koleżankom w pracy i każda powiedziała, że dziecko jest wyjątkowo ładne. Naprawdę takie urodziwe dzieci rzadko się zdarzają. Mam wrażenie, że ciągle jedna i ta sama osoba obraża dziewczynkę, wyzywając ją od ciemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dziecko nie jest autorki bo żadna matka nie wystawiłaby swojego dziecka na publiczny lincz, jaki panuje na kafeterii. Zresztą trudno się dziwić, skoro większość z Was miała "trudne, patologiczne dzieciństwo", więc nienawiść, chamstwo i obrażanie innych to na tym forum chleb powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojetnie czyje to dziecko-jest ladne, przykuwa uwage i niezaprzeczalnie robi wrazenie, nie to co wiekszosc polskich dzieci-5 blond wlosów na krzyż, a czesto do roku lyse glowy ale koniecznie opaska i kolczyki, nijakie oczy albo oklepane niebieskie. twarze przecietne(rzadko blond dziecko wyroznia sie uroda) badzmy szczerzy. Wejdzie sobie na 1 lepsze zdjecie grupowe z przedszkola. 70-80% to dzieci z jasnymi wlosami brzydkimi buziami.nie czarujmy sie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższym. Wiem bo pracuję w żłobku jako opiekunka. 80% dzieci to blondasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ladne, ale nie wybitne. I tak autorko, wyglada jak ciapate, albo jak mulat. To dziecko ma naturalnie ciemna skore, zadna matka nie wystawi dziecka w tym wieku na ostre slonce. A takie by musialo byc w tym przypadku. Wiec albo mulat, albo ciapate, albo hindus, lub ciemny czlowiek wsrod dziadkow. Cyganie to tez hindusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jwszystkie wypowiedzi w ktorych dzieci z blad wlosami wyzywane sa od swin pisze autorka , ta baba jest chora na glowe , ostatni post mowiacy jakie to ciapackie dziecko nie jest sliczne to tez ona pisala , nie moze przezyc ze jednak wielu ludziom jej dzieciak sie nie podoba x Kup sobie słownik ortograficzny, typowa mentalna blONDynko :P Dziewczynka jest śliczna i to, że taka prostaczka jak ty ją opluwa tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie wszystkie posty o świniakach pisze autorka. Ja napisałam jeden, a autorką nie jestwm. Dziecko jest bardzo ładne i ciężko temu zaprzeczyć, no chyba, że ktoś ma jakieś skrzywione poczucie piękna. x To prawda, ja także nie jestem autorką i zgadzam się z tobą. Prosiaczkowate różowe blondynki nie mieszczą się w żadnym kanonie piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kristina Pimenova uchodzi za najpiekniejsza dziewczynke swiata. Oszalalo na jej punkcie miliony. Corka autorki jest mlodsza i zapewne wyrosnie na ladna dziewczynke ale taki typ urody nie jest ceniony choc zapewne uslyszy nie od jednej osoby komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja mam wrażenie,że posty oczerniające dziecko pisze jedna osoba. X to widać, jej posty są dość charakterystyczne: kulawe językowo i prymitywne poza tym z oślim uporem zarzuca "pisanie samej ze sobą" autorce wątku, mimo, że zgłosiło się już kilka osób piszących pozytywnie o tym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka autorki jest mlodsza i zapewne wyrosnie na ladna dziewczynke ale taki typ urody nie jest ceniony choc zapewne uslyszy nie od jednej osoby komplement x Mylisz się, oryginalna, wyrazista uroda zawsze jest w cenie, a taki typ wyróżnia się zawsze wśród pospolitych w naszym kraju ciemnych blondynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×