Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O tej prześlicznej dziewczynce słyszałam, że wygląda jak ciapata?

Polecane posty

Gość gość
Na pierwszy zdjeciu dziecko wyglada na arabskie, jeszcze te drobne okragle dkonie typowe dla dziewczynek arabskich badz hinduskich. Drugie zdjecie przyoomina juz tylko geny arabskie badz jugoslawianskie. Za kilkanascie lat bedzie bardziej podobna do taty i nic z ciapka nie pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:47 to dziecko wcale nie musi byc piekna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w dzisiejszych czasach akurat uroda przypominajaca syryjskiego uchodzca bedzie w cenie. Pukni sie w glowe. To dziecko jeszcze nie raz w zyciu bedzie pytane o pochodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam autorki ani jej dziecka, nigdy przedtem go nie widziałam, dopiero na zdjęciu tutaj. Dziewczynka jest śliczna, ma oryginalną, prawie egzotyczną urodę. Na pewno zwracającą uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w dzisiejszych czasach akurat uroda przypominajaca syryjskiego uchodzca bedzie w cenie. Pukni sie w glowe. To dziecko jeszcze nie raz w zyciu bedzie pytane o pochodzenie. x To raczej ty się puknij. Specjalistka od klasyfikacji narodowościowej, co Syryjczyka widziała w wiadomościach tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, sama sobie zgotowałaś ten los... Po pierwsze - parszywie skłamałaś, że to nie twoje dziecko. Po drugie - niepotrzebnie obraziłaś blond dzieci. Ludzie się zajeżyli i dostałaś cały grom hejtów. Gdybyś nie sugerowała ciapactwa, część osób nawet nie miałaby takiego skojarzenia. A nawet ,jakby mieli, to by zostawili uwagi dla siebie. Ja jednak podzielę się swoją uwagą: nie wychodź z tą dziewczynką na spacer 11 listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki nos, poludniowe rysy i okragle czarne oczy. Typowo balkanski typ urody. Gdyby ogolic ja na krotko to wypisz wymaluj jugoslawianka albo mieszanka Polaka z Romem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzialam syryjskie dzieci bo na nieszczescie mieszkam w Wiedniu na ulicy Siemensstr przy kwaterze dla uchodzcow i dziewczynka na zdjeciu niczym sie uroda nie rozni od tych tutaj. Syryjki moga byc bardzo ladne tak jak i Iranki ale na Zachodzie zawsze taka uroda niesie odczucia negatywne w mieszkancach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko. Dobrze uslyszalas. Teraz pytanie, czy ciapata dziewczynka nie moze byc przesliczna? Uwazasz ze twoja corka jest kims lepszym bo jej uroda nie godzi sie z narodowoscia poludnia? Owszem, twoje dziecko jest ladne i owszem wyglada jak tureckie . Masz na tym punkcie kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac ten temat poczulam sie piekna, a jako dziecko w ogole musialam wszystkich zachwycac, bo nie bylam ani swinskim blondaskiem z jasnymi oczami, ani osmalona ciapatka, tylko oryginalna mieszanka jasnych wlosow i ciemnych oczu. Nigdy nie myslalam ze kafeteryjne stereotypy poprawia mi samoocene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niewiele ci trzeba do szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze, nie? Doszlam zreszta do wniosku, ze ta cala niby dyskusja to po prostu sposob na reklame tandetnych dzieciecych ciuszkow. Nie rozumiem, co kieruje ludzmi, ktorzy zakladaja niemowletom na glowe takie paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja galerii tych ubranek zapamietalam te biale podkolanowki, material na dresy i gigantyczne opaski z dziwaczna kokarda. Wygladaja prawie jak turbany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczny szkrabek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tej dziewczynce serdecznie współczuję i ktoś powinien sie jej losem zainteresować. Po 100 x dziennie zakładają jej na głowe przyciasne opaski, czapki, chusty, kokardy, ciągną ją przy tym za włosy, ograniczają dopływ krwi.... ja mojej córce też robię zdjęcia w ciągu dnia, byliśmy też na sesjach rodzinnych, ale nie przebieram jej po 50 x na dobę i poza czapką w chłodne dni nie zakładam jej niczego na głowę. Modeling modelingiem, kasa kasą, ale dziecko jest tylko dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jesteście jakieś upośledzone umysłowo blond świniaki! Teraz się nie dziwię, że blond kojarzy się z głupotą. To śliczne dziecko, które napewno wyróżnia się na tle innych urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten cały hejt pochodzi podejrzewam od jednej osoby, która ma zapewne brzydkie świńskie dziecko i nie może się pogodzić z tym, że ciemnowłose dziecko może się podobać większości, bo większość krytykujących wypowiedzi pisała jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można o dziecku pisac, ze jest blond świniakiem :/ to chyba jedna osoba pisze ciągle, siląc sie na pseudo-inteligentne wywody z wszystkimi przecinkami, wszystkie w jednym stylu i w dodatkuw każdym podkreśla wyjątkową urodę tego dziecka i daje porównanie do prosiaków, lecz się kobieto :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można to łatwo sprawdzić na logach strony i historii zmian. Mój brat wraca po 18 z pracy to Wam powiem czy to jedna osoba pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można o dziecku pisać, że wygląda jak ciapate, ciemne i NA PEWNO ma jakieś hinduskie/arabskie itd korzenie, skoro autorka podkreśliła, że NIE MA. Poza tym, pełno tu obraźliwych skojarzeń na dziewczynkę. To można tak? A nazwać blond dzieciaka świnką już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie czasy :) ludziom się źle kojarzy taki wygląd. Autorka sama zasugerowała ciapactwo w tytule. Porównywanie dziecka, człowieka do zwierzęcia jest nie na miejscu, tak samo jak nazwanie osoby o ciemnej skórze, ze wygląda jak małpa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arab , ciemny , ciapak , Hindus to odwrotnosc Nordyka bialasa , bladziocha szwedziocha A NIE SWINI, nie czujesz roznicy w Twije dziecko wyglada jak arabskie- twoje dziecko wyglada jak swinskie Ps: nie mam brzydkiego dziecka jak tu zaras domorosle kafeteryjne psycholozki stwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak nazwanie dziecka ciapatym, gorsze niż porównanie do zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty tak za tymi ciapatymi jesteś? obrończyni wielka się znalazła. Ludzie ich nie lubię, to jasne, ze załdanaie takiego tematu teraz zwłaszcza patrząc na to co się dzieje w Europie jest niemądre i prowokacyjne. Za dużo ich tu po prostu jest ato nie ich tereny. Masz męża ciapaka, sama jesteś czy masz takie dziecko? ze tak ci zależy? bo nie wierzę, że obrażasz swoją rasę, widocznie sama nie jesteś biała skoro dla ciebie biały człowiek =świniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Twoim patologicznym półświatku ciapaty to normalne określenie, tak więc chciałam Cię uświadomić, że to określenie bardzo obraźliwe. U mnie w firmie koleś za nazwanie współpracownika Hindusa ciapatym dostał zwolnienie dyscyplinarne. Tak więc stawianie na równi określeń arab i ciapaty świadczy o Twojej głupocie i prostactwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tak ograniczonym i upierać sie i twierdzić, że dziecko o tak ciemnej cerze jest typowym słowianem/nordykiem/celtykiem? :D przecież to jest fizycznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam za Arabami, Hindusami itd. Jestem przeciwna przyjmowaniu imigrantów, ale denwrwuje mnie porównywanie do nich naprawdę ładnego dziecka w sposób obraźliwy, używając naprawdę chamskich określeń. Poza tym używa się sformułowania świński blond i pewnie stąd osoby co tak napisały to wzięły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto powiedział, że dziecko jest typowym celtykiem i nordykiem? Chyba nikt. Autorka napisała, że nie ma obcych korzeni. Polacy są bardzo różni i nie każdy Polak o ciemnej karnacji i ciemnych włosach musi mieć obce korzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawianie na rowni okreslenia ciapaty i swinski swiadczy o twoim debilizmie durna lalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem przeciwna przyjmowaniu imigrantów, ale denwrwuje mnie porównywanie do nich naprawdę ładnego dziecka w sposób obraźliwy, używając naprawdę chamskich określeń" Pytanie pierwsze: a denerwowaloby cie gdyby to dziecko bylo brzydkie? Pytanie drugie: co jest obrazliwego w porownywaniu czyjegos wygladu do innych nacji, zwlaszcza kiedy faktycznie ma wiele wspolnych cech? Slowo ciapaty jest bardzo obrazliwe, ale porownywanie wygladu dziecka do Hindusow czy Arabow nie jest. Tylko rasista bedzie uwazal odwrotnie. Ciekawe, ze porownanie do Cyganki wiele osob by urazilo, ale juz porownanie do Wloszki nie. A chodzi tylko o wyglad. Glupota jest wdawac sie w polemike 'ciapaty czy swinski', kazdy ma swoj gust i w kazdym kolorze sa piekni ludzie, a szczegolnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×