Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buhahah2

Starzy kawalerzy po 30 są żałośni

Polecane posty

Gość gość
tylko ruuchanie się liczy .. Bez ciiippy byłabyś nikimm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode dziewczyny są głupie bo myślą, że jak poderwą takiego star**** to ich nie zdradzi i nie zostawi. P********i *****cze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam męża, który nie był mężczyzną i mnie zdradzał. Wszyscy faceci myślą tylko o przekazywaniu genów. Dziwicie, że zależy nam tylko na waszej kasie bo wam zależy tylko na naszych cyckach i c****h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze c**y to wasz jedyny majątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak. Jestem kawalerem 31-letnim. Piwko lubię sobie wypić, a jeśli chodzi o seks, już upatrzyłem sobie panienkę na roksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiemu k****a uciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kto założył ten temat, ale napisał samą prawdę. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotcumschot
A wy ku)rwy to lepsze wystarczy wejść na pare sasiednich topikow i co ta z trzema sie pie)rdo)lila hak facet w domu dziec***ilnował druga z tesciem sie p******i hak facet za granicą z*******la na jej przyjemnosci trzecia chciala by takiego co ja dobrze wyucha i dorzuci sie do czynszu wy szm(aty tylko patrzycie na to zeby miał +20 w portkach utrzymywal was a i tak bedziecie zdradzac bo my myslimy k*****m a wy o k****ach myslicie i jeszcze zeby was utrzymywać i wasze dzieci i nie p******ic mi ze to yesz dzieci meza bo zbadan wynika ze co trzecie dziecko nie jest wychowywane przez swojego biologicznego ojca bo albo sie facet z panną z dzieckiem chajtnie albo rozwodka albo go zonka w rogi waliła co wy warye jestescie gdyby nie meszzyzni to byscie w jaskiniach albo na drzewach spaly wp*****laly jagody i z gola dupa latały bo kto polowal na zwierzeta ktore wpier)dalaly)scie i w ich skurach chodzily lto wam domy buduje samochody co wniesly kobiety do tego swiata oprócz dawania d**y i wiecznego snucia intryg podburzania meszzyzn arabowie już od dawna wiedza gdzie wasze miejsce i co wam wolno a co nie KOBIETY TO NASIENIE SZATANA NIE BÓG WAS STWORZYŁ Z ZEBRA ADAMA TYLKO DIABEŁ K***Y Z***BANE! !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiemu k****a uciela co bys ucieła , jakiemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co macie na swoją obrone szm(aty wiec morda w kubeł i siedzieć na d***e a jak nie to do roboty spi(erd(alac a nie po internecie skakac i psioczyc na tych co was utrzymóją i daja dach nad glową niewdzieczne roszczeniowe su) ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kutarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry troll. Akurat kawalerowie przeważnie o siebie dbają a przynajmniej ci których znam 30-40 lat. Chodzą na siłownie poświęcają się pracy, czytają kołczingowe książki i tym podobne śmieszne jak dla mnie rzeczy. Ogłólnie jednak porządne chłopaki. Na pewno lepszy materiał na męża niż niektórzy mężowie moich koleżanek. Po prostu nie mieli okazji nikogo poznać przez to że są nieśmiali i prowadzą spokojny tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu się tak czepiacie starych kawalerów. To że nikogo nie mają nie znaczy że są mniej przystojni, głupsi ,czy leniwi. Śmiem twierdzić że wręcz przeciwnie. Po pierwsze są samowystarczalni bo muszą zajmować się domem po drugie z racji braku kobiety mają czas na pasje i samorozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowa o Jarosławie Kaczyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
przynajmniej mnie żadna baba nie wk......wia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 39 lat, jestem kawalerem i częściowo pasuję do opisu autorki topiku. Wyglądem. Charakterem nie. I mam coraz bardziej wyrąbane na te wasze babskie gadli. Żyję swoim torem i się cieszę. Jak jakaś się trafi to będziemy żyć razem. Jak nie-nie będę płakał. Bo jestem samodzielny i samowystarczalny. Oprócz seksu oczywiście, ale takie zmartwienie to żadne zmartwienie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawalerowie sa samowystarczarni bo juz nie mogą inacze jak tylko gruchę trzaskać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jakies dziwne zdarzenia ze starymi kawalerami . Czy to prawda ze nauczyli sie walić konia i piczka im nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej tak, lubią się bawić swoim a to jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjanek
Jestemstarym kawalerem poniewarz szukałem miłości anie utrzymanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze kawaler żyje i pasożytuje na rodzicach . A po śmierci rodziców idzie pod most ,bo z czego utrzymie mieszkanie . A tak jest na łasce u ALBERTA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja po 30 lat i sa bezradni bez rodzicow . Na naszym osiedlu jest dużo tych obiboków . Nie musza pracować bo mama i tata dają jeść i jeszcze pare groszy na papierochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawalera można poznac po ubiorze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gadają codziennie to samo od kilku lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam 33 letniego kawalera i się zastanawiam, niby ogarnięty, lekarz ale sam od 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak majom kilka opowieści dziwnej treści . Ni do śmiechu ni do płaczu . Nie wiadomo kiedy sie zasmiac z grzeczności . Zmieńcie sie pierniki stare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam starego po 40stce a sama mam 27 :( Ale nie jest taki jak w opisie.I chyba go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam kawalera ok. 40stki, kochamy się i będziemy mieć dzidzi niedługo :) Jest cudowny:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×