Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buhahah2

Starzy kawalerzy po 30 są żałośni

Polecane posty

Gość gość
Miałby zarabiać większe pieniądze. Po co ? Wyżywić siebie mu wystarcza .A na rodzinę już za pózno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zawsze może iśc na prostytutki . Prostytutka nawet najbrzydszego przyjmie . Co może zrobić brzydka kobieta ? Zabić się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49 co ty wiesz iż życiu. Po pierwsze medycyna czyni cuda, po drugie już co tak nie zależy więc możesz walić prosto z mostu o co ci chodzi (nic nie tracisz) i mu Twojemu zdziwieniu prawie wszystkie się zgodzą na to o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus też podobno był kawalerem po 30-ce i teraz ma około 2 mld wyznawców (chrześcijan) i około 1,5 półwyznawców (islam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas frustratka bez bolcowania marudzi. Baba bez bolca dostaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu sie mylicie . Nie ma tu kobiety . Tu piszą faceci i w dodatku niedoświadczeni stulejarze ,którzy pojecia nie mają o życiu . A teraz chwila prawdy napisana przez starego dziada 55 lat . : dla faceta jest ważniejszy seks . Dla kobiety ważniejsza jest druga połówka . Motylki w brzuchu i kobiety nie wybierają byle kogo tylko takich facetów w których się zakochają . A seks kobieta zaspakaja sobie czochraniem bobra .to dla kobiet 100 razy przyjemniejsze od stosunku z facetem do którego nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah2

odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilot do otwierana lodówki

Pierdzielicie. Większość tych jak to nazywacie starych kawalerow wiedzie dostatnie życie i dobrze wygląda. Starzy kawalerowie są zazwyczaj bardziej poligamiczni. W swoim wieku mają branie u kobiet w prawie każdym wieku. Od swoich rówieśniczek po młode studentki więc ani myślą o użeraniu sie z jedną kobietą i korzystają. Stara panna jest skazana tylko na starego kawalera właśnie i to was boli więc ich demonizujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyrafa ze schreka
1 minutę temu, Gość Pilot do otwierana lodówki napisał:

Pierdzielicie. Większość tych jak to nazywacie starych kawalerow wiedzie dostatnie życie i dobrze wygląda. Starzy kawalerowie są zazwyczaj bardziej poligamiczni. W swoim wieku mają branie u kobiet w prawie każdym wieku. Od swoich rówieśniczek po młode studentki więc ani myślą o użeraniu sie z jedną kobietą i korzystają. Stara panna jest skazana tylko na starego kawalera właśnie i to was boli więc ich demonizujecie.

Dokładnie. Facet miedzy 30-50 ma duży wybór i powodzenie jeśli chodzi o bolcowanie. Kobieta jeśli chodzi o związek ten wybór i powodzenie ma zazwyczaj tylko miedzy 18-30rż. Potem ona musi się bardziej starać i konkurować z młodszymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Żyrafa ze schreka napisał:

Dokładnie. Facet miedzy 30-50 ma duży wybór i powodzenie jeśli chodzi o bolcowanie. Kobieta jeśli chodzi o związek ten wybór i powodzenie ma zazwyczaj tylko miedzy 18-30rż. Potem ona musi się bardziej starać i konkurować z młodszymi.

 

Tyle tylko że w naszym kraju i nie tylko kobiet jest zdecydowanie mniej niż mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Ja jestem młodym kawalerem po 40 dlatego składam dementi jakoby ten temat mnie dotyczył w jakikolwiek sposób oprócz skarpetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Co do długości przyrodzenia to jest roznie.kwadratowo i podłużnie.

W tzw pełnym wzwodzie nie mierzyłem bo to głupie zajęcie mierzyć sobie we wzwodzie. Można się uzależnić seksualnie od mierzenia co grozi związkiem z krawcową.

Tak czy inaczej zazdroszczę tutejszym kobietom miarki w oczach bo potrafią z dokładnością co do pół cm podać wymiary choooja natomiast buty muszą już przymierzać.

Zastanawia mnie ta wybiórczość miernicza w związku z czym wysnułem teorię że chooj musi się telepatycznie komunikować z kobietą. Taki transponder czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Np coś takiego. "

"Cześć. Jestem wacus i mam 15 cm. Wiem, że mój właściciel to oślizgły męski szowinista i też go nie lubię bo o mnie nie dba i mnie bije ale proszę cię przytul mnie chociaż na chwilę i pocałuj w głowie bo potrzebuje miłości. Nie odmowie również cukierka. Muszę uciekać mój pan nie lubi kiedy rozmawiam z kobietami. Jest zazdrosny o moją urodę...napisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Jest oczywistym że Wacus w jakiś podstępny sposób uzyskał wgląd w to co widzi jego właściciel o czym świadczą tzw ruchy wzwodowe i reakcje wzwodotworcze zwane później orogenezami pregenezotworczymi.

Dr Le bonk i profesor el Dorado postawili hipotezę o pasożytniczej naturze organu wzwodzonego i wyimplikiwali z niej iż impuls o wzwodotworczy wywodzi się z jam kohoniastych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Chciałem powiedzieć że jeżeli doczytałem mój poprzedni post do końca to jesteś skończonym po.je.pem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
1 godzinę temu, Gość Honotu napisał:

Co do długości przyrodzenia to jest roznie.kwadratowo i podłużnie.

W tzw pełnym wzwodzie nie mierzyłem bo to głupie zajęcie mierzyć sobie we wzwodzie. Można się uzależnić seksualnie od mierzenia co grozi związkiem z krawcową.

Tak czy inaczej zazdroszczę tutejszym kobietom miarki w oczach bo potrafią z dokładnością co do pół cm podać wymiary choooja natomiast buty muszą już przymierzać.

Zastanawia mnie ta wybiórczość miernicza w związku z czym wysnułem teorię że chooj musi się telepatycznie komunikować z kobietą. Taki transponder czy cuś

Mistrz😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia u starych kawalerów to , czy nie mają kobiety bo nie chcą , czy po prostu nie potrafią jej znaleźć , tzn nie mają podejścia itd . A może ich nie stać, bo zależy jaka ładna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×