Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość buhahah2

Starzy kawalerzy po 30 są żałośni

Polecane posty

Gość gość
A najlepsze jest to, że takim starym kawalerom wydaje się, że są bardzo atrakcyjni i każde zachowanie dziewczyny 10 lat młodszej interpretują jako to, że na nich leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienia to faktu że kawalerowie są żałośni w zachowaniu . Gadają co dzień to samo . Są utwierdzeni w swoich poglądach . Są nudni . Brudni . Niemodnie ubrani . Mają swoje przyzwyczajenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kawaler mówi codziennie to samo . Ma swoje przyzwyczajenia np. Chodzenie do sklepu o tej samej godziny . Wychodzenie do pracy o tej samej godzinie . Spacery tą samą drogą . Kupowanie w tym samym sklepie . Picie piwa w jednym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest . Pracowałem kiedyś z kawalerem to powiedział źe do kawy pali 2 papierosy . I teź mówił to samo . NP. Źe podeszedł do okna sąsiadów patrzy a tam światło w kuchni sie świeci podchodzi bliżej s oni kolacje jedzą . Wszyscy czekali na dalszy ciąg a to był juź koniec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znak rozpoznawczy to grzebień w tylnej kieszeni spodni i lusterko zazwyczaj okrągłe . Na odwrocie lusterka zdjęcie z westernu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej starych kawalerke nienawidzą stare panny. Czemu? Bo tylko w nich jeszcze upatrują szansy na związek. Na młodziaków są za stare, żonaci tylko wykorzystają, starsi już nie zadowolą a rozwodnicy podejrzani bo sie juz raz nie sprawdzili i często tez mniej atrakcyjni kawalerów. Niestety . Problem w tym że starzy kawalerowie ze starymi pannami wiązać się nie chcą tylko uganiają sie z młodszymi. Dla tego te tak im umniejszają. Tym czasem jak tylko taki okaz spotkają to same zaczynają sie zalecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starokawalerstwo to najlepszy etap w życiu. Co tydz bierzesz na kwadrat inną panne. Branie masz u rówieśniczek jak i studentek. Masz mase hajsu na rozrywki i hobby, nikt i nic cię nie niecogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy kawalerowie są zwykle niezaradni albo egoistyczni stare panny są brzydkie i nikt ich nie chciał . Próbują łapać facetów na dziecko , ale oni i tak po wpadce je zostawiają same z bachorem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest pewna różnica miedzy starym kawalerem a starą panna. Nie oszukujmy sie. To facet się oferuje a kobieta decyduje czy te ofertę przyjąć czy nie. Stary kawaler zazwyczaj jest sam bo nie ma za wiele do zaoferowania. Natomiast Stara panna jest sama w 90% przypadków dla tego bo ma spore wymagania i zna swoją wartość. I przeważnie faktycznie jest ładna, wykształcona, i inteligentna. Wystarczy że by ze by nieco zrzuciła z tonu jak jej koleżanki i już nie była by sama. Facet jeśli jest sam to najwidoczniej jest malo ambitnym kiepem o wątpliwej aparycji. Na którego żadna nie zwróciła uwagi ani żadnej nie poderwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda .. Faceci zostają kawalerami z innych powodów niż kobiety .. Facet zostaje kawalerem, bo mało zarabia i nie chce wpadki , woli luzne życie Przy jego niskich zarobkach nie ma szans na utrzymanie rodziny ,. Kobieta zostaje starą panną bo jest ..,,. brzydka gruba , ma wąsa i smierdzi .,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00 sory, ale ja jestem facetem i tez mam wymagania co do kobiet niz tylko takie, zeby udostepnila mi swoje jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak jeśli kobiety nikt nie podrywa to oznacza, ze jest pasztetem i jest katastrofa dla niej Jesli faceta nikt nie podrywa, to nic nie oznacza .. To w koncu faceci zwykle wykazują inicjatywę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjna kobieta ma przynajmniej 10 adoratorow srednia ma 5 pasztet ma jednego albo zero !!! Ten jeden to zwykły głupi desperat który chce poruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety. Sam ciułam najniższą krajowa i każda koleżanka w pracy ma mnie za śmiecia nawet jak zarabia tyle samo. Pracuje taka w księgowości i juz ma sie za niewiadomo co. Oczywiście nie mówią mi tego wprost ale czasem mi coś wytkną śmiejąc se pod nosem. Pewnie mają mnie za nieudacznika. Nawet myślałem czy do którejś wolnej podbić ale teraz widzę że nie mam u nich żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta buduje swoją pewność siebie na ilośći adoratorów , a facet na ilości pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu adoratorów ma Rihanna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym że większości przypadków z czasem uroda maleje a kasa rośnie. Ja myślę że stary kawaler to ktoś kto nie umiał zdobyć kobiety (nieśmiałość, brak kasy) Stara panna - okropna baba której nikt nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślę że stary kawaler to ktoś kto nie umiał zdobyć kobiety (nieśmiałość, brak kasy) Stara panna - okropna baba której nikt nie chciał. podpisuje się pod tym nogami i rękami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy pokazać cycki ilość adoratorów rośnie . Faceci są łatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze malo ktory zostanie jak juz cie zaliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(12:12) a ile masz lat? Bo jak 20 to twoje koleżanki nie powinny cie tak traktować, przeciez jeszcze mozesz awansować . Ale jeśli 30 to sie nie dziw że jesteś dla nich nikim. Facet w tym wieku zarabiający minimalną to dla kobiet klaun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak często kobieta musi być podrywana przez facetów i zaczepiana by uznać ją za atrakcyjna ? Raz w miesiącu ? Co dwa miesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam ze kawalerowie zarabiają średnio o 140zł mniej od starych panien. No niestety kasa kasa kasa. O to sie rozchodzi zazwyczaj. Facet po 30moze hyc nawet brzydki ale jak choc w miarę zarabia to w końcu kogoś znajdzie. Z przystojnym golodupcem to moze licealistka sie zwierzecale i tak go kiedyś rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adminziemi
dziś Wystarczy ze nawet raz ja ktoś poderwie. Wtedy przynajmniej dla o jednej osoby atrakcyjna będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mają znacznie większe ciśnienie na związki i slub od facetów . Facet może być bez drugiej połówki Dziewczyna musi mieć dziecko, by na starośc gdy będzie niepelnosprawna się ją zajmowało .. Facet niepelnosprawnosci i samotności nigdy nie dożyje .. Większosc kawalerów żyje 65 lat , stare panny dociągają do 80-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem starym kawalerem, mam mnostwo kasy, jestem niesmialy i zahamowany w stsunku do kobiet, a gdy juz sie kiedys odwazylem i odkrylem sie z tym co czuje, to mnie olewaly... teraz czekam na inicjatywe ze strony kobiet, bo juz nie ma szans, zebym do jakiejs wystartowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego rzekomo żałośni kawalerzy po 30-tce wcale nie są tacy żalosni jakby mogło się wydawać To stare panny są żałosne i zdesperowane.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda stara panna jest brzydka. Nie zauważyłem specjalnej korelacji miedzy uroda a tym czy kobieta jest w związku czy stara panną. Znam ładne kobiety w związku jak i brzydkie. Stare panny również ładne jak i brzydkie. Do do kawalerów po 30 a juz zwlaszcza 40 sytuacja niestety jest bardziej klarowna. To sa prawie zawsze faceci bezrobotni albo pracujący na smieciówkach. Z wyglądu tez niz specjalnego ale często wynika to z ich niedbałości o ubiór. Facetów ma poziomie jest mało ale ci maja czasem jakiś uraz do kobiet albo istotny kompleks i wola być sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co facetowi po 40-tce kobieta ? W tym wieku impotencja nadchodzi wielkimi krokami , .40-latek o kobietach nawet nie myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:46 lepiej pracowac na smieciowce za 3500 zl niz na umowie o prace za 3500 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×