Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie poradzić z byłą żoną mojego męża ?

Polecane posty

Gość gość marza
Jesli kiedys bedziecie mieli dziecko, to mam nadzieje ze twoj maz bedzie je mial na samym dnie, tak jak teraz swoja corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Normalni ojcowie to zajmuja sie swoimi dziecmi przez miesiac wakacji. Mogliscie wyjechac sami a po 5 dniach byla mogla wam dowiesc dziecko na reszte pobytu. Tak wy byscie byli troche sami i dziecko spedzilo by z ojcem troche czasu. Ile dziewczynka ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale nie za bardzo mieliśmy tyle czasu ile mówisz. Dziwi mnie to, że nagle jej dziecko zaczęło przeszkadzać i to nagle po tym jak ona sobie faceta znalazła. Dziewczynka ma 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja 21:06 Nie spelni sie Twoje zyczenie, bo ja mam porządnego mezczyzne, a nie faceta z odzysku, który na dodatek ma gdzies swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc marza A odpowiadając na twoja poprzednią sugestię, to życzę ci tego samego co ty mi. 21:40 Niestety twoja też się nie sprawdzi. A mój facet nie ma gdzieś swojego dziecka, spotykają się na tyle ile mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz bylo.po co autorko ponawiasz temat. Ostatnio przed urlopem tez się żaliłaś ze córka męża zepsuje wam urlop. I dostalas te same odpowiedzi co teraz ze dziecko ma prawo spędzić wakacje z ojcem .i nie bo nie ty jedna chcesz sama z mężem wakacje spędzić.jezeli małżeństwo ma dzieci jak twój mąż ma, to na wakacje jada z dziecmi lub jezeli chca to na pare dni jada z dziecmi ,a na pare wtedy sami. Wiec byla zona ma racje .wy spędziliście cale 10 dni sami. Powinna corka chociaż pare dni wakacji spędzić z ojcem.reszte czasu moglibyście wtedy spędzić sami ale nie caly wolny czas. Dziecko ma prawo spędzi czas z ojcem a twój mąż ma zakichany obowiązek wywiązywać sie z obowiązków wobec corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, Ty jesteś mało rozgarniętą panną, która nie wie, co to znaczy związać się z facetem, który ma dziecko... a Twój facet, sory, ale poniżej wszelkiej krytyki , "czasami się z nią spotka, no ona już też taka mała nie jest." - ma 10 lat, potrzebuje ojca, a Wy sobie na wakacje we dwójkę jedziecie - para jebanych samolubów jest, nie lubię nikomu życzyć źle, ale oby Ciebie, ktoś kogo kochasz odwiedzał z obowiązku raz na dwa tygodnie, kurcze, to ma być ojciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
10 lat fajny wiek jeszcze sie nie buntuje, a juz nie trzeba ciagle sie zajmowac. Ojciec powinien odciazyc matke w opiece nad dzieckiem nie tylko w urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Córka powinna spędzić część wakacji z tatą. Koniec kropka. Matka stara się to wyegzekwować. Ty za to jesteś bardzo samolubna zresztą ten Twój facet podobnie, ale i tak się na tym przejedziecie. Związek takich egoistów nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
W sumie autorko to twoj facet powinien uslyszec pare "cieplych" slow na temat swojego ojcostwa. Gdyby byl dobrym ojcem to sprawe urlopu inaczej by zalatwil. Za kilka lat role sie odwroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie ,ze ty nie chcesz nawiązac fajnego kontaktu z córką twojego męza no ale skoro on ją olewa to co się dziwic pewno ma ciebie - jako nową dupę i tylko fiutem mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Trochę nie rozumiem co tu niby ma się odwrócić ? Małej tak naprawdę niczego nie brakuje, po mimo rozstania rodziców, jako jedna z nielicznych może sobie pozwolić na godne życie. 21:49 Egoistami nie jesteśmy,po prostu nie mamy tyle czasu na wakacje, ktoś tutaj proponował miesiąc, my się cieszymy, że udało nam się wywalczyć te 10 dni. Wybacz, ale musimy ciężko pracować. gosc marza Pisałam, ze odciąża, a druga sprawa dotycząca urlopu,my sami długo nie wypoczywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związałam się z mężczyzną po rozwodzie, który miał córke i nie wyobrażam sobie by z nią wakacji nie spędzał. Najpierw spędzali sami, bo chciałam by on z córką byli we dwójkę tylko. My i tak potem sami gdzieś jechaliśmy. Gdy młoda podrosła to już z nami jeździła. Nie wyobrażam sobie by mąż olał własne dziecko:O Nie byłabym z nim gdyby miał takie podejście. Obecnie jego córka ma 17 lat, a my mamy 4 letniego syna i zawsze jeździmy na 10 dni wakacji we czwórkę, a potem ja z mężem jedziemy we dwójkę, ale jego corka mieszka u nas cały sierpień każdego roku, oprócz tego jest często u nas po szkole, zostaje na weekendy czasami. Akceptuję ją i krzywdy zrobić bym nie pozwoliła, a gdyby mąz by ją olał to i ja bym go olała, bo to jego dziecko i zawsze powinno byc najważniejsze tak i nasze dziecko. Na szczęście nigdy w ich relacje nie wnikałam i młoda uwielbia brata, więc nie mam z nią problemu i mam nadzieję, że relacje z naszym synem będzie miała jak najlepsze. A jej matka? No cóż... Nie znosi mnie mimo, że rozstali się zanim ja poznałam się z mężem, ale jej nienawiśc jest bardziej wymierzona w męża niż we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godne zycie bez ojca? 10 dni to mało urlopu? chyba ty jestes biedna i zazdrościsz ze ex męża wyhaczyła bogatszego niz twój pierdzioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 Nigdzie nie napisałam,że nie chcę, tylko, że ta dziewczyna jest mi obojętna. 22:02 Mój facet też nie olewa kontaktów z dzieckiem, po prostu nie może sobie pozwolić na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze sami długo nie odpoczywacie. Nawet jakbyście jechali na 5 dni corka powinna ze 2 spędzić z ojcem. Jest mnóstwo rodzin którzy nawet na 10 dni nie jada na wakacje wiec to żadna wymówka.inni tez ciężko pracują nie tylko wy. Ale inni jak mają dzieci to zajmują sie nimi a widzę ze twój mąż ma to gdzies a ty nie jesteś lepsza bo nie widzisz ze on zle robi tylko była zone obgadujesz ktora notabene ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wiem ze nikt nie ma miesiaca urlopu, mialam na mysli ze przez wakacje trzeba dziecku zapewnic opieke, dlaczego tylko matk ma sie o to martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewa, olewa bo mogliście jechac we 3je i nie byłoby tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2204 Nie mam zwyczaju zazdroszczenia nikomu, to by oznaczało, że czuję się w czymś gorsza, a wcale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sobie poradzic z byłą żoną?? zająć sie córką proste? proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Twoj facet to niezly du......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam o 22:02 jak to nie może sobie pozwolić na więcej? Mój mąz pracował wcześniej do późna i jakoś czas dla córki miał. Kosztem naszego czasu, ale mi to nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie sama mu mówiłam, że powinien jak najwięcej czasu z córka spędzać. A dziś oboje dużo pracujemy, ale jego córka ma klucze do naszego domu i zawsze może przyjść, ma swój pokój i wszystko czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc marza Bo taka była decyzja sądu ? 22:07 Ale my nie jechaliśmy nad Mazury, tylko do Katalonii, więc wybacz jest to jakaś różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda,ze ciebie autorko ojciec nie olał jak byłas mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiczne, że nie może, po pracy jest padnięty. Mało odpoczywa, w pracy często zasypia, więc to nie jest tak, że on sobie siedzi i nic nie robi, tylko by się bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest różnica między mazurami a katalonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 Na moje oko jakieś 2tys km, kilka tysięcy euro i w jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli autorka jest biedna jak i jej mężulek bo wziecie pod opiekę córki nie przeszkadza w odległości i języku- jedynie finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo daleko. Nie uważamy siebie za bogatych, gdybyśmy uważali siebie za bogatych, to wakacje mielibyśmy cały rok, a nie 1-2 tygodnie w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i?? Tylko taka różnica?? Czyli niewielka. skoro was stać bylo na takie wakacje to powinno byc was stać zabrać córkę męża chociaz na pare dni oplacic jej tez przelot . Niestety jak sie ma dzieci a twój mąż ma dziecko trzeba liczyć sie z wydatkami i planować życie i wakacje tak aby starczyło nie tylko dla siebie ale tez dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×