Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie poradzić z byłą żoną mojego męża ?

Polecane posty

Gość gość
Autorko ja mam dzieci z byłym i obecny ma dziecko z byłą i nawet aby wesoło było mamy wspolne dziecko!Relacje trzeba wyposrodkowac: chwilka razem to nie grzech!Ojciec to nie bankomat co ma super wakacje zapewnic a matka to nie krowa co non stop tulic do cyca i mowic tata be!Rodzice,ojciec.,matka to ludzie co oznacza ze tez mają potrzeby odpoczynku,relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daleko dla 10 cio latki??? a co - piechotą do lata by szła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jesteś samolubna i chcesz mieć męża tylko dla siebie. Dziewczynka ma 10 lat dla mnie to jeszcze dziewczynka która potrzebuje taty, matka ma racje powinniście ją zabrać a jezeli nie było was stać to pojechać na tańsze wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak jak myslalam wziela sobie golodupca z odzysku hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kataloni to autorka była palcem po mapie a tak naprawdę to w d***e była i g****o widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:24 No i my taką ptrzebę relaksu mieliśmy 22:23 Chcieliśmy te 10 dni spędzić we dwójkę, bez żadnej pracy, obowiązków, tylko my dwaj, morze,winko i te sprawy, dziecko tutaj średnio pasuje, rok temu wyobraź sobie, że nigdzie nie byliśmy, a córka męża jeździ co roku z matką i jakoś kurcze nikt wtedy żadnej awantury nie robił, czy uważasz, że powinnam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko my dwaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jestescie EGOISTAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 Nie doceniasz mnie, palcem po mapie to ja już zwiedziłam całą kulę ziemską :) 22:28 Chcę mieć męża tylko dla siebie ? A wskaż mi taką, która tego nie chce ? Już od razu mówię, daj sobie spokój z szukaniem, bo nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Ciebie mozna zrozumiec ze nie chcesz spedzic urlopu z pasierbica, ale jesli chodzi o postawe meza to rece opadaja. Co z niego za ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiesz co ja bym na miejscu eks zrobiła??Jeżeli jeszcze nie ma ustalonych kontaktów sądownie to wniosła szybko sprawę do sądu o to by ojciec zabierał córkę co drugi weekend od piątku do niedzieli,dwa tygodnie wakacji i tydzień ferii zimowych. A potem karała finansowo za nirealizowanie postanowień sądu aż by się nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Na starosc jak zachoruje to niech liczy na twoja opieke i waszego dziecka. Corce niech wtedy nie zawraca glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale nikogo nie możesz zmusić do kontaktów z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Jeszcze 1 dzien w tygodniu po poludniu. Tak zazwyczaj ojcowie widuja sie z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz są tacy, którzy w ogóle się nie widują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolą ojca po rostaniu z mamusią jest z****** obowiązek dbac,byc na kazde zawołanie,miec na wszystko kase!Matka ma duzo stresow: ulozyc sobie zycie( gnoj to swinia jak ma loche),facet powinien zapomniec ze jest człowiekiem i tylko kasa,kasa i kasa!A wogole samotna matka to ooo a ojciec to fuj,fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to karanie to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o kasę ale o czas spędzony ojca z córka. Jak rodzice sa po rozwodzie to nie są juz małżeństwem ale dalej sa rodzicami i dziecko nie powinno byc zbywane ono ma prawo miec ojca i matkę.i tu jest sęk ze jesli nie stać autorki i jej męża aby zabrać córkę ze sobą do katalogi powinni jechac na wakacje tańsze ale aby corka mogla czesc urlopu spędzić z ojcem. Małżeństwa mające dzieci tak robią musza zaplanować wakacje tak aby dziecko tez chociaż część urlopu spędzili z rodzicami i biorą pod uwagę ze musza wydatki zaplanować. Tu dziewczynka ma ojca wiec ojciec powinien uwzględniać ja w swoim zyciu i w swoich planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Wiesz autorko dziwie sie ze wyszlas za czlowieka dla ktorego tak malo znaczy wlasne dziecko. Gdyby wam nie wyszlo a wczesniej pojawilo by sie wasze dziecko, to na nie tez bedzie mial tak wy....... i urlop spedzal by ze swoja nowa pania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mowisz ze jest zapracowany czyli ze swoja corka ile czasu spedza? Piszesz o tej kobiecie a moze tez dla niej byla to trudna rozmowa z wami. 10 dni ? Cale 10 dni? A nie mozna pojsc na kompromis i 5 dni we 2 a 5 dni w 3 ?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam o 22:02 Niedobrze mi jak czytam co autorka wypisuje:O To musi być prowokacja. Jak można na partnera wybrać sobie człowieka, który ma gdzieś własne dziecko? Rodzice się rozwodzą, zdarza się, ale kończą związek między sobą, a nie z dzieckiem. Dla mnie mężczyzna nie mający czasu dla własnego dziecka nie jest w ogóle mężczyzną, ale może do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Maz autorki to czlowiek bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupcyngiel i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kobieto nie rozumiesz ze matka dziecka mogła związać sie nawet z szejkiem arabskim i ze nie ma to nic wspólnego z tym ze ojciec powinien to co powinien. Byliście na wspólnym wyjezdzie ok teraz on niech sie buja z córka gdzieś bez ciebie. Proste. Dziecko mogło wyglądać za ojcem całe lato czyli ty tez możesz pare dni. Obowiązkiem matki jest robić aferę jak ojciec bierze sobie wolne od bycia ojcem. Jesteś daremna jak tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieliśmy te 10 dni spędzić we dwójkę, bez żadnej pracy, obowiązków, tylko my dwaj, morze,winko i te sprawy, dziecko tutaj średnio pasuje, rok temu wyobraź sobie, że nigdzie nie byliśmy, a córka męża jeździ co roku z matką i jakoś kurcze nikt wtedy żadnej awantury nie robił, czy uważasz, że powinnam Xxx No właśnie co roku jeździ z matką i może raz by z tatą chciała pojechać .. A co wtedy gdy będziecie mieli wspólne dzieci???też ich na wakacje nie będziecie zabierać,bo średnio pasują do "tylko my dwaj, morze,winko i te sprawy, dziecko tutaj średnio pasuje, " Mój mąż ma córkę z poprzedniego związku ma 11lat,gdy tylko finanse na to pozwalają zabieramy ją wszędzie,może dlatego że mamy wspólne dziecko i też je Zabieramy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Dziwne ze ojciec ktory w ciagu roku ma tak malo czasu dla dziecka, nie chce nawet spedzic z nim chodz 3 dni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Autorko nie licz na to ze bedzie lepszym ojcem dla waszego dziecka. Zycze ci bys dozyla dnia gdy ty bedziesz planowac urlop wasz i waszego dziecka, a maz Ci powie ze dziecko z wami nie jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 Mam nadzieję, że to była tylko głupia przenośnia. Bo wiesz gdyby ona potraktowała tak samo dziecko jak ty tu piszesz to oznaczałoby, że jest niezrównoważona psychicznie no i można byłoby się zastanawiać czy ona nadal może się nią zajmować. x No tego bys na pewno nie chciala. Z powodu niezrownowazenia matki, miec obce dziecko na glowie codziennie, az do doroslosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:02 gosc marza Powtarzam już któryś raz, dla mojego męża właśnie dużo znaczy własne dziecko, on ją bardzo kocha. W każdym małżeństwie jest ryzyko, że nie wyjdzie, ale mam wielką nadzieję, że się mylisz. 23:26 Tylko, że ona to robi dla swojej wygody, od kiedy pojawił się u niej ten facet, to coś ostatnio za często nam ją próbuje wcisnąć. 09:19 Jak to już końcówka wakacji, po za tym teraz nie mamy czasu nigdzie jechać, napisałam, że to było te 10 dni na ktore ledwo mogliśmy sobie pozwolić. On na tyle ile może to się z nią spotyka, a wakacje miały być dla nas, ona i tak już jeździ z matką i jej nowym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 Co innego zabrać ze sobą cudze dziecko, a co innego własne. 14:57 Nie ma w tym nic dziwnego, miej tak stresujące zajęcie jak on i pracuj tyle co on, zobaczymy, czy będzie ci się chciało myśleć o czymkolwiek innym, niż o łóżku i prysznicu. Ja ci życzę dokładnie tego samego, a mój mąż chce mieć ze mną dziecko, mamy wielką nadzieję, że w tym roku nam wyjdzie. 15:09 No tak, bo kobiety tylko o tym marzą, żeby się zajmować cudzym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×