Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość Kapelusznik Kolorowy
16:52 - bardzo dyplomatyczna odpowiedz! :D prawidłowo, w końcu jedyną stałą tego świata jest ciągła zmiana no i wazne, zeby to byla zmiana na lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Nie mogę jej sobie odpuscic. To się taka nasilio ostatnimi czasy. Ale jak ją widzę i z nią rozmawiam to wtedy nie jestem taka hop siup do przodu. Wtedy jestem przyzwoita :P Coś mi się wydaje ze jak nadarzy sie okazja to wredy pod wplywem emocji wypaplam co mnie dreczy i meczy. Jestem ciekawa samej reakcji. Negatywna sprowadzila by mnie w koncu na ziemie. I problem był by z głowy. I tak sobie myślę a co mi szkodzi :) tezeba szaleć! Czas spać dosyć karmienia wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Ta od A, tez wczoraj nie mogłam spać :) I tez jedno ciagle w głowie ...Tak mnie ostatnio wkurza... ze jest tak: mam jej po dziurki w nosie, i koniec koniec. Nie odzywam się. A zaraz nagle coś zagada. Ja sobie wtedy myśle No o co mi chodzi, czego się czepiam (ale wkurzająca jest i olewająca mnie). Po co się w ogóle do mnie odzywa? A jak ja coś to już ona tak jakby krok do tylu. Nie rozumiem jej zachowania. Jak ma mnie gdzieś, to po co zagaduje? Ja to jej na pewno nie powiem. Mogłabym normalnie się z nią przyjaźnić. Gdyby ona chciała. U mnie nie będzie żadnej zmiany, bo to jest pewna chemia. Może tylko mi przejść. Nie wiem co w niej takiego. Nie chce być taka jak ona, mocno w sumie się roznimy. Taka krótka analiza sytuacji :D Tyle dobrego, ze jak coś to potrafię zacisnąć zęby, i jak będzie trzeba to może być koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Dziewczyny a ja zmolestowalam koleżankę, Boże co ja robię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Teraz wiem ze dobrze wyszło ze tamta sie obraziła i juz nie spotkamy sie . Troche alkoholu i bym sie na nia rzuciła za co bym pewnie dostała w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik w ponurym nastroju
A mnie moja koleżanka nie chciała zmolestować i jeszcze mi blokadę dała na gg eh, podłe to życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:56 pewnie sie wstydzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe niezłe jesteście, że te kobiety muszą się od was opędzać :D blokada na gg czy innym serwisie społecznościowym- spaliłabym się ze wstydu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik w podłym nastroju
20:01 eee, nie po prostu przestałam się jej podobać :( czego miałaby się wstydzić? 20:18 ja też się palę, ale co mam robić stało się :P czasu nie cofnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 widocznie za bardzo się kamuflujesz i wysyłasz sprzeczne znaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:28 sama podziałaj, więcej inicjatywy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapelusznik, raczej nigdy sie nie podobałaś bo jak się podobasz to tak szybko nie przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik zrezygnowany
Jakie tam sprzeczne znaki inteligentna jest, to powinna skumać o co kaman :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 działaj, działaj, sama zmolestuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik asceta
21:00 - Nieee, co za dużo to niezdrowo znajmy umiar ;) skoro raz rzekła: nie! to nie mogę się jej narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik bezradny
Ciekawe co by mi poradził Suseł Suśle, wierny przyjacielu wesprzyj dobrą radą! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoim zachowaniu na forum wywnioskować można, dlaczego cię zablokowała na gg ;) Jesteś nachalna, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik stonowany
Nie jestem :P Bywam bezpośrednia i wylewna ale nie nachalna ale skoro takie macie o mnie zdanie to może macie rację i czas znikać z tego forum dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, na tym forum zachowujesz się jak natrętny babochłop :O może czas zweryfikować swoje postępowanie bo nic dobrego raczej nie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik obrażony
sama jesteś babochłopem :o i nie pytałam Cię o zdanie ja tutaj dyskutuję wyłącznie z Susłem i tylko jego opinie biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum publiczne, nie musisz mnie pytać o zdanie bym je wyrażała. jeszcze raz- zachowujesz się jak niezrównoważony emocjonalnie nachalny babochłop i nie dziw się że normalne kobiety blokują cię na społecznościówkach i unikają/krytykują na forach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego wszystkiego jesteś infantylna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik kulturalny
No tak, nie muszę ale kultura nakazuje nie wcinać się w czyjąś konwersację ja tutaj konwersuję wyłącznie z Susłem i bardzo proszę- uszanuj to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiajmy w realu. Ale nie dziś. Jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz rozmawiać tylko z jednym użytkownikiem, przejdźcie na maila/gg/FB to jest FORUM PUBLICZNE i nie każdy ma ochotę czytać takie brednie pisane przez nachalnego babochłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czytaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×