Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość po prostu suseł
Kapeluszniku, obecnie troszkę kombinuję, ale kiepsko mi idzie... Nie mogę nic więcej napisać, bo przecież nie wiem kim jesteś ;) Widziałaś moje zdjęcie, podczas śniadania, czyli w sytuacji niemal intymnej i znasz moje gusty muzyczne, a ja nic o Tobie nie wiem ! A jeśli zupełnie do siebie nie pasujemy ? Prześlij mi niezwłocznie swoje zdjęcie i odpowiedz na kilka kluczowych pytań. 1. Herbata na podwieczorek czy wódka w nocy ? 2. zielone, niebieskie czy też brązowe ? 3. spanie na łyżeczkę czy sex na pralce ? 4. kąpiel w pianie czy może w morzu ? 5. modne rysowanki czy odlotowa impreza ? Tylko nie kłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Nowy gość ja to się cieszę, że się nie zmieniasz :) taka fantastyczna osoba jak Ty już bardziej fajna być nie może :* U mnie miesiąc ciszy zlecial. Jest lepiej niż rok temu. Jestem silniejsza!!! Gość wariatka a niech ona sobie juz mysli co chce to tylko dowód na to , że nie jest osobą za którą ją miałaś. Puść ją wolno. Dobrej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
1. herbata na podwieczorek 2. brązowe 3. spanie na łyżeczkę 4. kąpiel w morzu 5. odlotowa impreza Fotę zapodam Ci już jutro, dzis jestem śpiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
Dodam tylko jeszcze na odchodne, iż mylisz się, twierdząc, że nie pasujemy do siebie ;) Mam raczej odwrotne wrażenie sądzę, że nadajemy na tych samych falach :) "bratnie dusze"- mówi Ci to coś? myślę, że nasze dusze są całkiem pokrewne , gdyby tak nie było, to nie pisałybyśmy teraz tego na kaffee, tylko ty być się zajęła swoim Januszem, a ja swoim. Taka prawda. Myślę, że mamy też trochę podobnych zainteresowań i refleksji, więc chyba byłoby o czym rozmawiać, przynajmniej na początku :P Problem może być tylko z charakterami. Charaktery trudne po obu stronach i ciężko o komunikację. Ale nic na siłę. Trzeba się na początek skupić na relacji przyjacielskiej, a nie od razu melodramaty i romanse. Na luzie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej szaka laka srałam dziś na krzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... odzywam sie po wielu miesiacach. troche was podczytuje. moja fascynacja ta starsza kobieta juz mi przeszla... czasem o niej mysle, ale nie na tyle by chciec miec z nia kontakt. ostatnio jednak pojawil sie nowy obiekt, ta dziewczyna, polniemka, o rosyjskich korzeniach, o ktorej wam pisalam. ale ja nie o tym. szukam psychologicznych wyjasniec mojej fascynacji kobietami... i wydaje mi sie, ze to w duzej mierze podziw. szczegolnie dla cech charakteru. one maja cos (w mojej ocenie), czego ja nie mam (tak mysle), a co bardzo chcialabym miec - pewnosc siebie, spontanicznosc, dojrzalosc, madrosc, stanowisko... piekne cialo. moze brak mi jakiegos silnego, kobiecego wzorca... sama juz nie wiem co mam zrobic z tymi fascynacjami... bo to sie od czasu do czasu mi przydarza, czy tego chce, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Hmmm ale Cie długo nie było! W pelni się zgodze z ttymco napisałaś. Dokładnie tak jest w moim przypadku. Ja podziwiam A. moze nawet chciałabym być taka jak ona i dlatego tak mnie do niej ciągnie. Ale coś z tą drugą babeczka jest na rzeczy? Fajnie, że się odezwałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Dziewczyny jak na mogłam byc taka ślepa i nie widzieć jaka ona jest naprawde. Wystarczyło tylko ze zrobiłam co nie po jej myśli i tak mnie potraktowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseł___
Luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
Luz, luz. Bez spiny ;) Pamiętasz, jak się spinałyśmy? I co to dało? Straciłyśmy tylko ze sobą kontakt...A Ty przestałaś mnie lubić :( ); Także teraz bez spiny :) Trzeba się uczyć na błędach. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseł _bez spiny
Kapeluszniku, eee... nie przesadzasz troszeczkę ? Masz Januszka. Poszukujesz Alicji, mnie namawiasz na rozmowy w realu. Na zaprzyjaźnionym portalu pod koniec stycznia zapraszasz pier... wesołą osobę do kina. I to wszystko jednocześnie ! Zacznij porządnie pracować. Praca uszlachetnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
oj, widzę że znowu robi się z lekka absurdalnie no cóż, jednak nie da się z Tobą na poważnie albo...to nie Ty, wzięłam Cię za kogoś innego :( no nic już nic tu po mnie, nie chcę powtórki z rozrywki zmywam się do nie-zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe sie zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suseł__
Kapeluszniku, Miałam wrażenie, że się znamy z reala, więc obiecałam, że z Tobą porozmawiam. Mogłam się pomylić. Jeśli uważasz, że mnie znasz, sama możesz zagaić rozmowę. x Niezależnie od tego jestem skłonna porozmawiać z Osobą, za którą Cię wzięłam. Może w lutym. Oczywiście, jeśli będzie to możliwe. x Nie będę poważna w necie :) x Ogłoszenie o kinie zamieszczono w niedzielę :) Twój styl, bez spiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
Nie daję żadnych ogłoszeń towarzyskich ani matrymonialnych Może kiedyś zdarzyło się, jak to mówią: "za gówniarza", bywać na jakimś portaliku, ale to już zamierzchła historia...dawno i na dodatek całkiem nieprawda Nie musisz ze mną rozmawiać, naprawdę Jeśli Ty to Osoba, o której myślę, to sama wiesz, że to stare dzieje I nikt nie ma wobec nikogo żadnego obowiązku rozmów owszem, gdybym kiedyś spotkała tę Osobę w realu, to jeśli by wykazała chęć rozmowy, nie uciekłabym, nie udawałabym głupa, tylko byłabym w stanie porozmawiać o tym wszystkim, co wydawało mi się, że "było"...chociaż nie jest mi łatwo mówić o uczuciach...ale naprawdę nic na siłę. Także nie spinaj się! :) bo ja naprawdę nie zamierzam się narzucać, z resztą z jakiej racji bym miała. Luzik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
O ile mnie pamięć nie myli, to polecałaś mi jakąś inną, chyba na poprawę humoru ;) także chyba Ci pamięć szwankuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseł zmęczony
Kapeluszniku, Poszukaj w swojej poczcie, jeśli nie masz tych piosenek, to się nie znamy :). Naprawdę nie wiem z kim rozmawiam. Informacje są asymetryczne. Możesz na ich podstawie rozpoznać mnie, ale ja nie mogę Ciebie. Nie gniewaj się zatem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseł bardzo zmęczony
21:30 Te piosenki przesyłałam swojej koleżance na jej prywatnego maila. Bardzo dawno temu. Nie były przesyłane żadnej osobie poznanej w sieci. Ponownie dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się kończy forumowa schizofrenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwKapeluszu
Rybeńko, ja już Cię dawno rozpoznałam :) Ty mnie chyba też ;) Jeśli się kiedyś spotkamy w realu, to real wszystko zweryfikuje Ja jestem otwarta na rozmowę, jeśli zechcesz, to po prostu pogadamy jak ludzie Jeśli nie zechcesz, uszanuję to Pamiętaj jedno: zawsze będę do Ciebie żywić pozytywne uczucia, nie potrafię Cię znielubić, wiele rozumiem, wiele potrafię wybaczyć, nie tylko Ty masz wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej ;) Może czasem zabrzmię ironicznie czy sarkastycznie, ale naprawdę jestem w porządku :D PS. Ta Osoba nie poznała mnie w sieci. Ale to nie są te piosenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom nagle świetnie rozmawia się np na sali sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej, to wszystko przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Urwał mi posta wrr. Daje radę a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×