Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość Ta od A
Gość wariatka to duży plus skoro zaczynasz mniej myslec o tej swojej. A fajnie ze z tą kobieta co piszesz więzi się zaciesniaja. Może ona i traktuje to jako zabawe ale podteksty występują więc jest dobrze. Może jakieś wspólne wyjscie? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ona mi sie mega podoba, jest piekna kobieta ale jest bardzo hetero . Ma dzieci i partnera, tylko ze oni żyją jakby obok siebie. I do tego jest zakochana w młodszym facecie . Nie ma w jej życiu miejsca dla mnie. To prawda ze popiszemy z podtekstami, codzien mi wysyła buziaki smsowe ale mysle ze traktuje tio jako zabawę. Boje sie ze sie za bardzo wkręce w ta znajomość i bede cierpieć pozniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Czy kiedys zakocham sie w koncu ze wzajemnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka to faktycznie pna traktuje to tylko jako zabawę. Ale skoro Ci się podoba to się z nią baw ;). Widać, że Ci ufa skoro tyle Ci o sobie mówi. Może to podstawy do dobrej i prawdziwej przyjazni. To straszne ale w przyjazni jest predzej do czegoś więcej. Bo jest więcej dotyku i szczerości a po % to sama wiesz :) a na coś więcej to musisz poczekać. Na pewno kogos poznasz i ze wzajemności będzie uczucie. Tylko musisz zacząć poznawac więcej nowych ludzi. A. teraz nic nie pisze i cisza między nami znowu nastala ona pewnie tego nie zauważa. A ja łapie się na tym ze dalej czekam na cos więcej z jej strony. Ale co zrobić. Nie spędzamy za bardzo czasu razem. Tak mnie kusi by jej napisac ze mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ta od A, moze warto jakbyś zaryzykowała i jej to powiedziała, lepiej chyba żałować ze sie cos zrobiło niz ze nic. Ja i swojej nr 1 mało juz mysle. Od czasu tej imprezy z nr 2 nie widziałam sie. Mamy tylko kontakt smsowy. Ale ja sie i tak wkręcam, zauważyłam ze jestem o nia zazdrosna a nie powinnam byc bo niczego mi nie obiecała . Mysle ze ja to bawi te moje zainteresowanie i podnosi samoocenę . Napisałam jej min ze dla mnie jest piekna i zawsze bedzie . Zauważyłam ze ja juz w ogole nie jestem zaintrresowana facetami . Tylko kobiety, jesyem taka spragniona uczucia , ty tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
U mnie sytuacja jest nieco inna. Bo bardziej niz o uczucia chodzi o pociąg fizyczny. Pragnę jej. Pragne jej bliskosci i dotyku. Kobiety nigdy na mnie tak nie działały jak ona. Nigdy bym nawet nie pomyślałam, że jakaś kobieta jest w stanie tak mnie oczarować. Dwa lata już będą jak sobie tak o niej marzę. I mam tak ja Ty , ze jestem o nią zazdrosna. I sprawdzam co u niej na fb. Jeszcze nie teraz ale cos mi się wydaje ze w koncu jej powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Nie wiem co mam robić z ta znajomościa. Piszemy ze sobą całe dnie na dzien dobry i dobranoc. Gdy jej pisze ze tęsknie ona odpisuje ze tez ale pewnie tylko z grzeczności. Gdy próbuje cos sie podpytać jak mnie traktuje to odpowiada wymijająco. Znowu sie wpakowałam w kłopoty :( a mi z dnia na dzien zalezy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suseł__
Konto nocny.topic@gmail.com zostało usunięte. Przepraszam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik Sobotni
Hej Suśle :) jednak się pojawiłaś... O czym chcesz ze mną porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik Senny
Dlaczego usunęłaś konto? A miałam do Ciebie napisać... tylko nie wiem, o czym chcesz ze mną rozmawiać :) nie fochuj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik Smutny
Nie było mnie na kafe jakiś czas skąd mogłam wiedzieć, że chcesz pogadać przywróć konto lub załóż nowe, to napiszę do Ciebie dobranoc i nie bądź taka obrażalska :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapelusznik Nocny
Wysłałam Ci wiadomość na to konto ;) jak je przywrócisz, to może ją odczytasz póki co spadam z kafe, bo znowu któraś użytkowniczka zacznie mnie obrzucać błotem, że urządzam tu sobie prywatę pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej piszecie, wszyscy już się stad wynieśli, tylko trolle czekają na nowa ofiarę, żeby zmieszać z błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma o czym pisać to i nie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gosc wariatka lepiej by było żebyś nie zadreczala ją pytaniami czy teskni itd. Ty tez nie bądź az za nadto wylewna. Zachowaj coś dla siebie bo albo szybko się znudzi ta twoja albo ją wystraszysz. Dobrze ta znajomość się rozwija więc nie nie przyspieszaj ani nic nie zakanczaj za wcześnie. Zostaw tak jak jest i sama zobaczysz jak to się potoczy. Musisz sama być szczera przed sobą, że ona jednak jest mężatką i jeszcze gdzies tam w tle jest facet który jej się podoba. No raczej związku z tego nie będzie ale przyjazn i romans to kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapeluszniku, wyślij wiadomość powtórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ta od A ona nie jest mężatka. Mieszka z facetem bo jej tak wygodnie i chyba z przyzwyczajenia. A wiem to bo zanim nasza znajomość obrała taki kierunek to mi sie zwierzała. Wiem ze ja za bardzo cisne na te wyznania musze wyluzować bo nic to nie da i to zniszczę. A co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka to super ze macie taką dobrą relacje. Utrzymuj to ale niczego nie przyspieszaj na siłę. Tak jak sama napisalas musisz przestać cisnąc a będzie git. U mnie cisza teraz ale sytuacja i tak lepsza. Nowy gość jesteś czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Ta od A, czasem jestem, ale u mnie nic się nie dzieje, zaskakujących zwrotów akcji brak, to i pisać nie ma o czym ;) O tyle dobrze, ze nie tęsknie i nie myśle tyle o Księżniczce, dałam sobie spokój. Ona czasem zagada, chyba zdziwiona moim milczeniem :P Nie robi to już na mnie takiego wrażenia. Jest Ok i tego Wam tez życzę :) Drugi raz nie dam się tak wrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Nowy gość twoja postawa jest godna naśladowania. Oj napewno ta twoja księżniczka jest zdziwiona hehe. No ale super, że znalazłaś w sobie tyle siły! Podziwiam! Mi A. dalej pojawia się w myślach. Ale nic nie daje po sobie poznać. Nasza współpraca idzie nam świetnie. Jest miło i na luzie. Możemy na sobie polegać. Nie piszę do niej chyba ze tego wymaga praca. Ale jej nie zagaduje pierwsza ani nic. I może to dziwne ale mam wrazenie ze ona to docenia. I dlatego sama nie raz napisze co u mnie, pochwali czy wyśle buziaka. Nowy gość dobrze wiedzieć, że się nie meczysz i ze wszystko zaczyna się układać. Ściskam Cie mocno. Trzymaj tak dalej dziewczyno! Pokaz ze można! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ona mi codzien wysyła ikonki :* No i po co to robi ? Napisała mi wprost ze jest zakochana w jakimś tam kolesiu a ze mną chciałaby przyjaźni No ale po co mnie prowokuje ? Jak myslicie ? Na pewno nie ma interesu finansowego ani jakiegos rzeczowego bo jestem od niej biedniejsza i mniej ogarnięta zawodowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ja o nr 1 tez juz nie mysle . Dokładnie księżniczka to słowo tez ja najlepiej opisuje jak u ciebie nowy gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wiaratka wszystko wskazuje na to, że ona bardzo Cię lubi i czuje się przy Tobie dobrze. Wcale nic więcej nie musi za tym stać. Widać, że macie super relacje która zapowiada się na przyjaźń. Czasem ta relacja moze bardziej się zaciesnic albo przerodzić w coś innego. Jednak na twoim miejscu byla bym ostrozna i nie obiecywala sobie zbyt wiele. Tym bardziej, że w tym wszystkim jest jeszcze jakiś mężczyzna który jej się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×