Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
Troll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u trolla? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktylkopiszę_
Ktoś bardzo mądrze napisał w innym temacie: "Miłość ma swój początek i kres w spojrzeniach. Te pierwsze są gorące, te drugie lodowate".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie zapracowalas sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo o sobie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I troll się strollowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęskno mi za trollem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale troll za mną już nie :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Hej wam u mnie porażka . Coraz rzadziej ona do mnie pisze, podejrzewam ze sie jej znudziło. A jak juz cos napisze to dwa, trzy słowa na odczepnego :( staram sie jej nie naciskać i prowadzić koleżeńska rozmowe. nie wierze ze spotkam jeszcze jakas :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka może ta twoja ma teraz jakis gorszy okres i musi sobie wiele przemyśleć odpocząć. Dobrze robisz nie naciskaj jak będzie chciała to ona odezwie się do Ciebie. W razie gdyby długo tak milczala czy coś. To zapytaj z troską czy wszystko u niej w porządku. Może zaproponuj spotkanie na ploteczki czy coś. Nie zakladaj z góry, że to już porażka a tym bardziej, że nie poznasz juz takiej dziewczyny. Ja bym nigdy nie pomyslala ze zauroczy mnie kobieta a tu taka niespodzianka. Zycie płata figle nigdy nic nie wiadomo ;) a najczęściej coś ma miejsce jak się zupełnie tego nie spodziewamy. Więc najlepiej nie czekać tylko cieszyć się chwila! Ja wczoraj wymacalam A. :D Była blisko bardzo blisko no i tak jakos ją mizialam. Nie oddalila się, nie speszyla wręcz odwrotnie miałam wrazenie ze bardziej do mnie przylegla. Jest taka piękna. .. nie zanosi się by mi szybko przeszło. Ale teraz jest inaczej nie smuce się. A tez i ona jest bardziej chętna na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ta od a No to super ze sie zblizylyscie. Mozesz napisac w jakiś okolicznościach do tego doszło ? Ja ta swoją tylko na imprezie jak tańczyłyśmy No i były pocałunki, ona sie nie opierała. Mysle ze nie pisze bo znów nawiązała znajomość z tym którego kocha, znów jest w jej zyciu. Mnie nie potrzebuje juz . Odezwie soe znowu gdy sie z nim pokłóci. Wczesniej było 10 smsow dziennie teraz maks 2 . Cos sie musiało zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka z Ciebie to jest prawdziwa szczesciara. O takim tańcu i pocalunkach to mogę sobie co najwyżej pomarzyć hehe Wspólne wypelnianie papierkowej roboty tak nas do siebie zbliżyło. Jednak nie na robocie bylam skupiona. To naprawdę było by smutne gdyby ta twoja Cię tak wykorzystywała. Jesteś tylko na pocieszenie co to ma być! Nie daj sobą tak się bawić. Bo skoro już teraz cierpisz z tego powodu to potem będzie jeszcze gorzej. A co jak ona zejdzie się z tym facetem za którym lata? Wtedy to dopiero pójdziesz w odstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ta od a ona sie juz z nim zeszła, napisała mi to. I to ze moze byc tylko moja przyjaciółka. Nie liczę wiec na związek ale na to ze będziemy blisko jako przyjaciółki i bede mogła ja pocałować i przytulić. Z 2 strony od czasu jak mo to napisała smsy sa krótkie i mało wiec sie boje ze jestem tylko jej " pocieszeniem " i powierniczka. Ale po co Np mnie pyta jak bardzo ja lubie i tylko nakręca. Co ty byś zrobiła na moim miejscu ? Nie chce zrywać znajomosci ostatnio z kilkoma kolezankami urwała sie znajomość ale z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Wiesz wiele osób juz tak ze mną postąpiło. Bo jestem zbyt dobra, szczera i pielęgnuje znajomosci a oni po prostu sie zawijają gdy mnie nie potrzebują :( nie wiem jak to zmienić, czemu przyciągam takie osoby. Czy nie ma juz prawdziwych szczerych ludzi ? Napisała do mnie " dobranoc" i " dzien dobry" co to wnosi do naszej znajomosci ?! Pisze tak żebym o niej całkiem nie zapomniała . Pytała sie tez czy soe w niej zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka może dobrze, że te osoby co Cię tylko wykorzystywaly poszły w cholere. Nikt nie potrzebuje takich " przyjaciół " Takie znajomosci nie są warte twojego czasu. Jeszcze poznasz prawdziwych przyjaciół. Gdzir będą Cię traktować ze wzajemnością. A co do tej twojej to hmmmm Jeżeli Tobie to wystarczy, że jesteś jej powierniczka i tylko wtedy kiedy ona Cię potrzebuje to ok. Fakt mozesz liczyć na bliskość której tak z nią pragniesz. Ale chyba osobiscie bym się w to nie mieszala. A te jej pytania i nakrecanie niby do czego ma prowadzić? Według mnie to tak jakby chciała Cię przez to kontrolować. Albo sprawdza jak bardzo owinela sobie Ciebie wokół palca by to wykorzystywać. Ja bym jej nie ufala. Utrzymuj z nią znajomość ale bądź ostrożna. Lepiej nie zdradzaj jej swoich tajemnic ani nie pisz wprost co do niej czujesz. Na jej trudne putania odpowiadaj pytaniem :) jak zapyta się czy ją kochasz to napisz jej czy ona Cię kocha. Albo napisz jej ze kochasz ją jak siostrę :D i zobaczysz reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Ta od a sama mi pisze zr tęskni. No i po co to robi ? Ja sie absolutnie nie pisze na to ze bedzie ttlko jak ja bede jej potrzebna. Nie jestem głupia zeby dawać sie wykorzystywać . Jak zacznie mi sie żalić Znowu na tego swojego kochasia to jej wypomne ze jak było z nie ok to nie wypisywała w ogole. Gdyby normalnie cały czas zachowywała sie ok to nie ma problemu cieszyłbym sie Ze jest blisko i mnie lubi i ufa i jest zainteresowana rowniez moim życiem . Pisze mi samo dobranoc bez pytania jak minął dzien np chyba jej to nie interesuje . Dzieki tobie widzę wiecej ta od a ni człowiek jest zaślepiony czasem. Tez mi sie wydaje ze sprawdza jak bardzo mnie okręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Dodam jeszcze ze mi zdjęcie pościelowe wysłała i takie normalne tez. Chyba dobrze sie bawi. Znajomosci nie zerwe ale bede bardziej oschła i jak zapyta czy tęsknie napisze Ze juz nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Gość wariatka spoko z Ciebie dziewczyna :) bardzo sympatyczna więc jestem pewna, że jeszcze poznasz kogoś super. Kto będzie się też troszczyl o Ciebie bo na to zasługujesz. I masz rację nie zrywaj znajomości może Cie jeszcze ona doceni. Chciałabym od tej mojej takie zdjecia dostawać :D A moja milczy od dwóch dni. Juz bym do niej napisala ale ja ostatnio pierwsza się odezwalam więc teraz ją przetrzymam :) nie ma co naskakiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwariatka
Wkurzyłam sie bo ona wie ze miałam cieżko dzien i nie zapytała jak było. Nie wytrzymałam napisałam Ze jak ona miała potrZebe to ja byłam a ja na nia nie moge liczyć . Odpisała Ze sie zawsze czepiam ale niech mi bedzie . Rozumiesz . W d***e to miała : :D nie zaluje ze to Zrobiłam bo sie mną bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie te dialogi sa głupie...innego trolla miałam na myśli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:58 jak nie pasi to nie czytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×