Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana w koleżance z praczy cz. 5

Polecane posty

Gość gość
Cześć, nie pisałam długo. Zakochałam się w koleżance w 2014 roku, rok później odeszła z pracy. Minęło 3 lata, ja jestem znowu zakochana. :) Nie muszę się dodawać jak bardzo się cieszę? :classic_cool: Na pewno i Wam w końcu minie. Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kim jesteś zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 7.44 tez w koleżance z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam dziewczyny, szykuje się jakaś imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czesto zmieniac te podpaski? nosze jedną od wczesniejszego ! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rebeka zagladasz tutaj ? P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trolle pija cocacole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belkot trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ Absolutnie nie jest to koleżanka z pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w d***e to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to w d***e i czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Co tam dziewczyny? Jakies zmieny? Wakacje się skonczyly, jesien juz nastala ale ten czas leci! Mam nadzieje że to byl dla was dobry czas a zycze Wam jeszcze lepszych dni. Jezeli chodzi o mnie to wszystko na plusie poza A. Ale w sumie o niej nie rozmyslam. W tej kwesti pelen luz. Dwa miesiace ciszy a teraz leci trzeci. A poleci i czwarty i piaty i tak dalej... Poniewaz zrezygnowalam z tych wspolnych szkolen. Nie przez nia ale stwierdzilam że niestety nie mam na to czasu. Nowy gosc mam nadzieje ze odpiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Hej Ta od A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
No, napisałam i mi ucięło /: U mnie nic nowego, ona czasami zagaduje, ale ja już osdpuscilam. Traktuje to bardzo chłodno, życie się toczy, mam nadzieje ze nigdy więcej :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Nowy gosc milo że napisalas. No widzisz tak widocznie miało byc w naszym przpadku. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość
Tak, dokładnie Ta od A. Zabiegałam o nią, bo nie chcialam zaniedbać, stracić, każdy cios od niej bolał podwójnie. Kiedy zdałam sobie sprawę, ze nic na siłę i że tak naprawdę nie ona jedna na tym świecie, ulżyło mi. Teraz żyję sobie spokojnie, a ona chyba nie jest już w stanie mnie zranić. Pozdrawiam Cię Ta od A, życzę Ci samych dobrych, pozytywnych i budujących znajomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Dzięki Nowy gosc. Dziekuje też za twoja obecnosc i wsparcie. I niech Tobie uklada się jak najlepiej i po twojej mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od A
Jest cos takiego czasem jak przeczucie. W sumie w pierwszej chwili nie pomyslalabym że nasze pierwsze wyjscie na piwko bedzie tym ostatnim. A jednak po jakims czasie pomyslalam sobie że to by bylo nawet idealne pozegnanie. I nie moglam uwierzyc ze się udalo tak jakby to się mialo nigdy nie powtorzyc. W jej zyciu zaszly tak wielkie zmiany a jednak nie podzielila się tym że mną. Dajac tym ostetecznie odczuc że dzieli nas przepasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Suśle jednak wróciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tęsknię Susełku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnyKapeluszjesienny
gdzie jestes Suselku, dlaczego nie odpisujesz na moje maile? :( w przyplywie frustracji skasowalam pierwotny mail, ale przeciez pisze do Ciebie z drugiego :( tesknie za Toba :( https://www.youtube.com/watch?v=FZmVXE2Do38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to, że znowu czymś Cię rozczarowałam. Czym tym razem? A może po prostu zobowiązania wobec obecnego partnera/rki nie pozwalają Ci na kontynuowanie znajomości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic, ze milczysz. Ja nadal kocham. Musisz z tym zyc. Z ta swiadomoscia, ze gdzies tam calkiem niedaleko zyje ktos, kto kocha, teskni i wcale nie zamienil gorzkiego uczucia bycia odrzucona w nienawisc. I nie zamieni. Musisz z tym zyc i sama mierzyc sie z wlasnym sumieniem. To nie jest wyrzut, to nie jest pretensja. Zycze Ci wszystkiego dobrego. Niech moje cieple uczucia towarzysza Ci zawsze, niewazne z kim bedziesz i jakie decyzje bedziesz w zyciu podejmowac. A jesli kiedys zechcesz, odezwij sie! https://www.youtube.com/watch?v=JWBfNsDGlek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca123
Tu Rebecca o ile mnie pamiętacie ja niestety zapomniałam nicka i hasła. Ale zyje, wybiłam sobie juz baby z głowy. Nic z tego dobrego nie wychodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaha ciekawe. :) A poszłaś do łóżka z którąś? Ponoć to nieziemskie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na zlosc - kocham! Bo wiem, ze byloby jej latwiej, wiedzac ze ja nienawidze. Ale nic z tych rzeczy :) To jest prawdziwa milosc, czysta i wieczna jak trawa :) Zapewne nigdy nie dane jej bedzie sie spelnic, ale bedzie sobie zyc, tlic sie - raz wiekszym, raz mniejszym plomieniem. Na zlosc - klamczuchom, obojetnym, o zimnym sercu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) Wpadlam tylko Ci przypomniec, ze Cie kocham ;) Buziaki i tulaski :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybysmy byly razem, bylabym najlepsza zonka swiata :) Dbalabym o Ciebie, gotowala Ci obiadki, jakbys byla chora, biegalabym Ci do apteki po leki. Kupowalabym Ci prezenciki, tulila, ocierala lzy - te szczescia oczywiscie, bo przy mnie nie plakalabys ze smutku :) Bylabym z Toba na dobre i na zle... bo po prostu Cie kocham! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zbliżam się do Ciebie, bo nie chce cię płoszyć, jeszcze byś zaczęła unikać tych miejsc. A tak to mogę sobie ukradkiem ns ciebie popatrzyć. Niby obojętna. Niby zajęta rozmową z innymi, a ciągle dyskretnie przy tobie. Cieszę się twoja obecnością...obcą i daleką...może ty się w końcu prze łamiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×