Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominikadominika

Wymagania kobiet vs wymagania mężczyzn

Polecane posty

Gość Dominikadominika

Mam wrażenie, że w dzisiejszym społeczeństwie kobieta nie powinna mieć żadnych wymagań co do faceta. Jeśli jakaś głośno mówi o tym czego oczekuje jest uważana za pustaka. Kobiety wstydzą się powiedzieć np. że oczekują wysokiego faceta, bo od razu następuje kontratak ze strony facetów: "czemu oczekujesz wysokiego jeśli masz małe cycki, sama jesteś niska, itd". Dlaczego według facetów dziewczyna powinna zadowolić się byle jakim gościem, patrzeć na wnętrze nawet jeśli typ jest brzydki jak noc. Czy kobiety to caritas dla brzydali? Nawet czytając bajki to zawsze jest tam piękna królewna, która zadowala się jakimś pasztetem. Czego one uczą tych dziewczynek? Idąc ulicą większość kobiet jest odpicowana na błysk (super ciuchy, makijaż, manicure), a faceci wyglądają jakby dopiero co wyszli z obory po przerzucaniu krowiego g****a. Jeśli od facetów niczego się nie wymaga to takie są potem efekty. Jeśli jakaś dziewczyna oczekuje od mężczyzny dobrego wykształcenia, wysokich zarobków to od razu jest nazywana dziwką, blacharą i pustakiem. Podsumowując kobieta powinna związać się z brzydkim, niskim facetem, bez wykształcenia, bez pracy i pieniędzy i wtedy będzie społecznie doceniona i chwalona. Dla porównania jeśli facet zostawia swoją żonę, bo po ciąży rozszerzyła jej się pochwa lub ma rozstępy to wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tabletki, bo chyba znów coś ci odwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna na kafe bidulka której nikt nie chce i z braku seksu chodzi sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj każdy jakieś wymagani. Ja też też nie zwiążę się z kobietą 160cm wzrostu i 90kg wagi bo sam mam 185 i jestem szczupły, żeby nie powiedzieć chudy. Ale jedno jest najważniejsze - kobieta musi mi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo, wątpię żeby komukolwiek spodobała się niska "kobieta" bo wiadomo, wygląda jak karakan. Kiedy w końcu zrozumieją że faceci oglądają się tylko za tymi wysokimi. Dla tych które mają problemy z logicznym myśleniem, kobieta zaczyna się od 175 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma jakieś wymagania, wygląd, charakter. U mnie było tak ze miałem kobietę , kochałem ją i próbowałem być dla niej jak najlepszy. Kupowałem upominki, przytulałem, brałem za rękę na spacery. Później była kłótnia i podczas tej kłótni powiedziała ze to wszystko zbyt mało. Także nie dziw się kobietom trudno dogodzić, starałem sie ale juz sobie dałem spokój tak jak większość męzczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natureone dziś Słuchaj każdy jakieś wymagani. Ja też też nie zwiążę się z kobietą 160cm wzrostu i 90kg wagi bo sam mam 185 i jestem szczupły, żeby nie powiedzieć chudy. Ale jedno jest najważniejsze - kobieta musi mi się podobać. x Fuuuj, chudy żyraf, też bym się nie związała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To ty pewnie jesteś ta 160cm/90kg. Pamiętaj że łatwiej jest przytyć niż schudnąć bo do tego pierwszego potrzeba niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 28.08.2016 o 18:11, Gość gość napisał:

No wiadomo, wątpię żeby komukolwiek spodobała się niska "kobieta" bo wiadomo, wygląda jak karakan. Kiedy w końcu zrozumieją że faceci oglądają się tylko za tymi wysokimi. Dla tych które mają problemy z logicznym myśleniem, kobieta zaczyna się od 175 cm wzrostu.

Nieprawda, niskie kobiety są śliczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.08.2016 o 16:44, Gość Dominikadominika napisał:

Mam wrażenie, że w dzisiejszym społeczeństwie kobieta nie powinna mieć żadnych wymagań co do faceta. Jeśli jakaś głośno mówi o tym czego oczekuje jest uważana za pustaka. Kobiety wstydzą się powiedzieć np. że oczekują wysokiego faceta, bo od razu następuje kontratak ze strony facetów: "czemu oczekujesz wysokiego jeśli masz małe cycki, sama jesteś niska, itd". Dlaczego według facetów dziewczyna powinna zadowolić się byle jakim gościem, patrzeć na wnętrze nawet jeśli typ jest brzydki jak noc. Czy kobiety to caritas dla brzydali? Nawet czytając bajki to zawsze jest tam piękna królewna, która zadowala się jakimś pasztetem. Czego one uczą tych dziewczynek? Idąc ulicą większość kobiet jest odpicowana na błysk (super ciuchy, makijaż, manicure), a faceci wyglądają jakby dopiero co wyszli z obory po przerzucaniu krowiego g****a. Jeśli od facetów niczego się nie wymaga to takie są potem efekty. Jeśli jakaś dziewczyna oczekuje od mężczyzny dobrego wykształcenia, wysokich zarobków to od razu jest nazywana ..., blacharą i pustakiem. Podsumowując kobieta powinna związać się z brzydkim, niskim facetem, bez wykształcenia, bez pracy i pieniędzy i wtedy będzie społecznie doceniona i chwalona. Dla porównania jeśli facet zostawia swoją żonę, bo po ciąży rozszerzyła jej się pochwa lub ma rozstępy to wszystko jest w porządku.

Dokładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rama

drobne niskie tak, nie niskie kartofle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość rama napisał:

drobne niskie tak, nie niskie kartofle

Oczywiście 🙂

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie 

Przecież to kobiety mają milion wymagań, a mężczyznom niewiele trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oswiadczam

Tak oczekujcie sobie. A potem zegar sobie tyka, typek was kobie w d... bo się mu znudziłaś. A potem przychodzicie z podkulonym ogonem udając niewiniątka do tego typa, co nim tak gardzicie. Bo nie ma tego i owego. Ile jest natomiast idealnych kobiet z wyglądu? Piersi asymetryczne, włosy kiepskie jak u większość Polek, talii żadnej, duży nos, kiepski tyłek... Itp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×