Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Praca pokojówki ...

Polecane posty

Czy ktoś z Was pracował jako pokojowa ?pokojowy w hotelu w Warszawie? Chciałabym się dowiedzieć czy to ciężka praca?Jak wygląda ? Czy duży bałagan goście zostawiają..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to chamy i swinie /no nie zawsze ae czesto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwienn2h
zap*****l niesamowity....i dostac tą prace nie jest ławto...wiem bo bylam w w kilku hotelach na rozmowah i miiaam okres probny. W 3 gwiazdkowych bywają jakies panie Gienie i ZOsie -rencistki.ALe w 4 gwiazdkowych zatrudnia sie studentki i to te bardzo maądre i piekne. CO rusz wpada kierowniczka i drze jape ,ze za wolno,ze jest mikro zaciek gdzies pod kiblem,.Przejedzie palcem po rurce nad kiblem i mowi "oo brudne!!"...a ja tą rurkę przemywałam 20 minut i byla czysta!!!Wytyka ci błędy,gnoi cię...uwaza sie ze niewiadomo co,a pewnie sama ma zawodowkę.Najgorzej zmiana poscieli...jak masz posrpzatac 16 pokoi,to jest czasem 20 lozek-20 kolder,40 poduch... wszystko musi byc idealnie,bez skazy i zmarszczenia.A ja po 4 lozkach mam bol kregoslupa.Nie masz czasu zeby usciasc na 5 min,kreci ci sie w glowie ze zmeczenia.Gdy posprzatasz okruszki w holu,za 10 min znowu są i masz op*****l zes nic nie robila... GOscie??zazwyczaj BYdlo .ZOstawiają rozsypane czypsy w lozku,obesraną posciel,srają obok kibla.Rozlany alkohol.WIem bo sprzątałam po jakies wycieczce i po rodzinie żydów.Łazienka musi łsnic na glanc.Nie ma mowy ze przetrzessz szmatą zlew.Musisz go wypolerowac na polysk. A juz w Hotelach typu GRAND.,gdzie sie rozmawia z samym prezesem...MUsisz znac j angielski,miec nienagananny wyglad,przejsc wnikliwą rozmowę kwaliikacyjną.,miec maniery.,umiec obsluzyc klienta. Masz okolo 16 pokoi do posprztania,robisz 5 rzeczy na raz,biegasz...masz limit czasowy chyba 25 min na pokoj z łazienką. I to musisz ogarnąc i sprawdzic nawet tył lampki,wierzch szafy,poddywanem,za lozkiem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×