Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 4

Polecane posty

Opty🌻 Tez wiem ze wrzeszczeniem niczego nie zalatwie tylko pogorsze masz racje musze sie rozejrzec za jakims prawnikiem mam dosc tych wszystkich przepychanek, bylam na tej mojej jeszcze do niedawna wsi i widac golym okiem ze teraz juz zmiana warty, tylko zastanawiam sie jak ten dran to rozwiaze jak z pisklakami pod jednym dachem, oni troche tam pomieszkaja bo maja w planach kupic dom w stanie deweloperskim i reszte wedle siebie zrobic wiec troche to potrwa, moje to bedzie awaryjnie, jak im ochota na ogladanie i spacer plazy albo w centrum 3miasta porzadzić Jak tylko wroce w lepszej kondycji to natychmiast zaczne sie rozgladac za seniorkowem u mnie, co prawda ja jak spiewam to najpierw sznurowki zaraz po tem buty zmykaja:P:P ale kto wie moze mam inne ukryte talenty:P:P Jak ja Ci zazdroszcze tego ogarniania chociazby jedna reka:D wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka🌻 A od czego sa okulary??????? zakladasz na nos i jedziesz:D Jak skonczysz zrobisz zdjecie i nam pokazesz, my pochwalimy i bedziesz miala motywacje na nastepny:D Yoanka🌻 czy to zlewanie to jest to o czym myśle?????:P:P:P pamietam zlewanie w dawnych dawnych czasach jakos zawsze towarzystwo sie napatoczylo a kac byl chyba tygodniowywrrrrrrrrrr ale to sie nie wroci jak to Sagus mawia🌻 Anoolka🌻 Jak jeszcze sudoku to znaczy kondycja calkiem calkiem:P:P wiem, oszczedzasz sie na poniedzialek :D:D przeca z nami to obowiazkowa gibnac trzeba Urodzinki masz jak moje najmlodsze piskle a imieniny jak najstarsze:D czekamy na sprawozdanie z imprezy Dobrze ze nie zadajesz sie zonatymi mnie taka jedna przeflancowala cale moje zycie zreszta sama ma meza zreszta co ja tak o sbie Maniu🌻 tak sobie przemyslalam, ze zostane przy jednorocznych na balkonie po kiego mam sobie roboty dokladac, zreszta do wiosny troche czasu , jak bylam u J to jak zobaczylam te moje wychuchane hortensje ogrodowe w pelnym rozkwicie i inne ,,,, najbardziej trawy sie wybujaly ,,,, az sie poryczalam😭 no tak mnie wzielo wpadne wieczorem z kawa i kefirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ???????????? czy tym razem sie przepcham Pazury na dole i u gory zrobic czas zeby tak rosly mi zera na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)O (_)O (_)O (_)O (_)O 🌻 i kefirek (_)) (_)) ogladam epoke lodowcawa jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola no to miałas zagwozdke co zrobic ale tutaj chyba nie ma juz sensu litowac sie nad sirota , sam tego chciał zawsze s e przypomnij jak mu sikałas do wyra i pewnie minie CI chec na wspieranie B.No co mam Cie wyzywac jak sama siebie bardzo ładnie powyzywałas :P:P a to sama prawda przecie :P:P Zwyczajowo spotykamy sie w takiej salce ale jak była mozliwosc na powietrzu to trzeba było wykorzystac a tez kumpelka zapraszała nas do siebie bo ma dom .Do takich mieszkan to nie am sensu nawet sie pchac . No opisuj jak swietowałas :D No szkoda ze czarnych piorek miec nie moge bbuuuu:P:P Nutka te moje robotki to takie zajecie dla rąk i głowy zeby nie myslec za duzo . Ja akurat haftowania nigdy nie lubiłam , kiedys duzo na drutach robiłam ale teraz juz mnie do tego z upełnie nie ciagnie :( Yoanka o rany a kiedy na maratony czy wytrzezwiejesz po zlewaniu i degustacji :Pja narazie pilnie zbieram deren i wrzucam do słoja z wóda :Da potem musi postac :D ale juz kilka osob uraczyłam owockami bo wyjatkowo obrodził mi w tym roku a szkoda marnowac taki rarytas . Jozia no i racja bo po co sie rzucac na roslinki a potem jakis wyjazd i problem z podlewaniem , ja juz tez mało co mam na balkonie bo jak mi cos teraz padnie to nie zal a zawracanie głowy sasiadom podlewaniem juz odpada . Opty a Ty baluj baluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyjechałam rano około ósmej, to w granicach 20 wróciłam.... dwa komplety ciuchów na zmianę, plus ten, co na tyłku przy wyjeździe. Ale nie żałuję żadnej godziny. Anulka, w moim seniorkowie - zgodnie z nazwą - sami seniorzy. Prowadząca w okolicach 50-tki, pracownica świetlicy, w której się spotykamy też młodsza, ale to przecież się nie liczy. Cieszę się, że Ci się miło balowało. A jak były jeszcze siły na sudoku - to znaczy, że nic Cię nie sponiewierało. Dobrze, że masz jeszcze "humanitarne" odruchy, ja Cię z tego powodu wyzywać nie będę. Violi przekażę przy najbliższej okazji, ale zdaje się - wzorem Yoanki - na maratony się wybiera. Stąd ten dzisiejszy wyjazd, trochę na hurra. Bo plany miałyśmy już od wiosny, ale ciągle coś stało na przeszkodzie. Józia... omijaj szerokim łukiem tę swoją wieś, nie rozdrapuj ran, bo najlepsza terapia Ci nie pomoże, jak Ty sama ciągle się pogrążasz. Było - minęło, ważne jest dziś !!! Na słonecznym balkonie, to nawet po dobrym przezimowaniu na hortensje nie licz. One cień wolą. Tam to raczej pelargonie, lawenda, rozchodniki... Ale przy każdym wyjeździe problem z podlewaniem... Maniu, dzisiaj pogoda w sam raz dla Ciebie. Pewnie dzień spędzony na działce ? Mnie ziewanie skręca... idę do wyrka. Milutkiej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobito 😘 za kefirek!!! Jednak jestem wczorajsza! Jak to jest, wydawalo mi sie ze nie jestem pijana a wczorajsza jestem i kefirek mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najdgorsze? To ze nie pale a w paszczy jak w doopie! I na dodatek w nocy musialam zgrzytac zebami bo sie pogryzlam a jak to boli to chyba kazda wie :P A jakie sny mialam!!! O matulko! Chyba niedopbor alkoholu! Znowu bylam mloda i w jakims akademiku ;) urzedowalam. No dobra, zarcie bylo dobre, wszystkim smakowalo ale tak szybko sie uwinelismy ze kolo 20-tej karawana ;) z 4 samochodow podjechala pod moje wloscia! Nazarlismy sie, jeszcze pojemniczki spakowali mi do domu. Pol sernika tez wrocilo ale Nina obiecywala ze wpadnie na kawe... Cena - smieszna! Dalam depozyt liczac ze reszte po imprezie wyrownam a jeszcze stowke dostalam spowrotem! A bylo ... szybciej wylicze czego nie bylo i wszystko pyszne! Kazdy sie najadl. Dorota tam byla pierwszy raz i tez jej smakowalo. Po drugiej stronie ulicy, tak prawie na przeciwko Babajagowa tyz byla impreza to nawet pasowaloby tyle ze moje towarzystwo rozjechalo sie dosc wczesnie! Same staruchy wida spac sie chcialo. A tak powaznie to ta para co z Polski wrocili (dwa tygodnie temu) jeszcze nie moga dostosowac sie do naszego czasu i pierwszi sie zwineli a pozniej to jak po sznurku! Tylko nie rozumiem czemu tyle kieliszkow, szklanek do mycia :D 2 Nutka 🌻 ja mam tak ze na imprezie musze pic. Nie jest wazne co pije, moge pic wode i moge pic wóde, zalezy co blizej stoi lub co mi w lape wcisna. Najpierw to jak zaczelam pic biale wino to tak sobie rozcienczalam ze wina nie bylo :O Myslalam ze zaby mi sie zalegly wiec przeszlam na procenty. Nim sie "zmeczylam" to wychodzilismy.... Yoana 🌻 i co? To "znad owocow" Cie zmeczylo, sponiewieralo? Jozia 🌻 w seniorkowie nie tylko trza spiewac, mozesz rekodzielniczka zostac :D:D Oj tak, oszczedzam sie na poniedzialek :D Ale mam nadzieje ze po poniedzialkowych gibaczkach w ryju bedzie przyjemniej niz jest dzis! Mi tez jedna przeflancowala cale zycie.... na lepsze :D:D I zobacz moja stopke - NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO. Co prawda to sie tyczylo Ajski operacji ale i w moim zyciu znalazlo zastosowanie :P bo ten sie smieje najlepiej kto sie smieje ostatni. Wczoraj cale towarzystwo tak myslalo... przegial pale jak chcial sie w leprze towarzystwo wcisnac, myslal ze mu sie udalo a wczoraj podsumowali - mial "branie" jak trzeba bylo samochod naprawic czy cos w domu zrobic bo on wszystko potrafi, [to jest fakt]A teraz wyszlo ze nowe towarzystwo go nie chce a stare pamieta odrzucenie. Mania 🌻 :D towarzystwo w restauracji se zartowalo bo przygotowali nam stol na 17 osob a mialo byc na 13, pozniej zmienilam na 11 bo chrzesniak zadzwonil ze sie nie wyrobi. Agnieszki maz z bratem jaja se robili ze to pewnie miejsca dla B i jego towarzystwa, ze striptease bedzie robil :D:D I takie tam :D Tylko nie byli pewnie roli zoneczki bo w tej restauracji nie ma widoku na ocean a ona podobno wszystkich wyzywa ze w jakim Sydney my mieszkamy? Ze to wiocha, ze Sydney to tam gdzie ocean. No coz, bidulka nie moze zrozumiec ze jak miasto sie rozroslo do 5 milionow to nie kazdy moze miec widok na ocean a i nie kazdego stac wiec wybiera sie tansze dzielnice, z dojazdem nad ocean tak jak ja czy B czy reszta znajomych.... Opty 🌻 pewnie nie zaluj zadnej godziny! Ja tez nie zaluje :D Co prawda jeszcze troche balaganowato u mnie bo rozne flaszki, puszki stoja w kuchni. Nie bede tak wczesnie wyrzucac do smietnika, niech se ludziki pospia :D A halas bedzie bo w srode wlasnie te oprozniali :O:O Te humanitarne odruchy to pewnie dlatego ze plecy nie bola, mam humorek i pewnie przez wiosne mi tak radosnie na duszy. Znaczy mam dusze! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)? (_)? (_)? (_)? Kwiaty zwiedly.... Leze na kanapie oblozona psiurkami, nie moge sie ruszac bo one spia a na tablecie ciezko z kwiatami hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
Kawa jest Anoolka🌻 ja mam dzis dzien dziecka zadnych kijkow siodmego dnia to nawet Najwyzszy odpoczywal Do kosciolka sie wybieram potem na plaze ale spacerkiem czas zaczac sie pakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sponiewierało mnie, sponiewierało :O Nawet pisać za bardzo nie mogę, ale mnie Anoolka wkurzyła, to muszę ! 😡 Anoolka ! GUPIA C**A jesteś ! Miał GAD dobrze, ugotowane, posprzątane, wymuskane, imprezy na poziomie ! Chciało się zmiany ? TO MA ! Nie żałuj, każdy ma, na co zasłużył i basta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anooka🌻 Yoanka🌻 ma racje wiecznie niezadowolona bylam sto pytan na sekunde i czego tam jeszczce bylo znalazl taka co nie narzeka razem pracuja razem robia kolejne projekty gaci nie pierze, gotuje i ogarnaia caly domowy burdel jej mama ona jest od caluskow i usmiechania sie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty i wczoraj i dzis pogoda jak dla mnie a dzis to z działki polarek wziełam na powrot tak mi sie zimno zrobiło ale i tak fajnie i nadgonione mam roboty bo pot nie leciał po d.. to i chetnie sie robiło. A mały pomył gary po gosciach bo nazbierało sie duzo . Anoola hihi jak w akademiku urzedowałas znaczy erotyczne sny miałas znaczy alkohol dobrze d ziałą :DAgnieszka tez była zaproszona ??? Fajnie ze imprezka sie udała a ze troche z buzki cholewa sie zrobiła to niestety skutki uboczne dobrej zabawy . A my tu liczymy choc na wirtualną zabawe :D Jozia no i rozdrapujesz rany rozdrapujesz :( Yoanka a jakie owocka były zlewane ?? mnie goscie w czwartek podsumowali ze wisniowka słaba a na moje to swoja moc powinna miec , cholibcia dosmakowac trudno :( Nutko niech Ci wygodnie sie siedzi na fotelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny futrzak... jeszcze po jednej balandze ból głowy nie przeszedł, a tu już zastawą rzucają od świtu kangurskiego.... Dołączam się do życzących Kruszynek - jak najmniej stresów w pracy, dużo czasu na wyjazdy ładujące akumulatorki, uśmiechu "mimo wszystko" i marzeń, dających się zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutko - bardzo ładny ten komplecik, wydaje się, że zabiera niewiele miejsca. A fotel robi wrażenie baaardzo wygodnego. Życzę samych przyjemnych chwilek podczas siedzenia w nim ? To o tym dzbanie na stole pisałaś ? Maniu - u mnie podobnie, pod wieczór jak wracałam z przejażdżki - to na koszulę jeszcze polar naciągnęłam, bo wiatr bardzo przenikliwy wiał. Poza tym nad jeziorem (nie moim) też tylko ładnie wyglądało, o ciepełku to już się dobrze mówić nie dało. A fale jak na morzu ! Musieliśmy bardziej osłoniętego miejsca na spacer szukać. Piszesz o działce... mam nadzieję, że pod koniec tygodnia też będę mogła coś o swojej napisać. Bo jak na razie - to niby już mnie nic nie boli - ale nawet powietrza nie mogłam sobie dopompować, taka ta ręka do doopy. Niech już szybciej będzie czwartek ! No popatrz.... nalewka za słaba... A może ktoś Ci ją "ochrzcił" ? - a Ty o tym nie wiesz. Mam parę śliwek, zrobiłabym koleją butelkę - ale procentów nie mam... chyba jutro zjadę do miasta. I jak tam pakowanie Józia ? Kiedy Ty konkretnie jedziesz ? Neta tam będziesz miała ? Saguś - w górach ? Jak zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty ,faktycznie ,stół ma 80cm. mało miejsca zajmuje . Po rozłożeniu 1,60 ,lub 1,80 ,zależy ile będzie gości . Na co dzień dla nas wystarczy taki . Fotel obrotowy i super wygodny . Maniu ,miło mi ze Tobie tez się mój zakup podoba. . Na stole stoi wazon ,prezent od zięcia . Jego miejsce bedzie w przedpokoju . Milego dnia Solenizantce 🌼 🌻 Dla Wszystkich życze spokojnej nocy 🌼 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, powiedza ze jestem upierdliwa staruszka ale co prawda, to prawda!!!! Kwieciem czlowieka (starego) zarzucili za co wszystkim razem i kazdej osobno mocno dziekuje 😘😘😘 ALE GDZIE KAWA!!!! Gorzale??? Tak od rana gorzale??? Jeszcze by mi sie wyplaty zle policzyly! A teraz straszna nagonka na pracownikow godzinki… codziennie Aniolowi dodatkowe raporty robie :O:O Kawe se zrobilam, Wy se spijta, jak wroce do chaty to Was czyms uracze ;) Ale wczoraj przyjechal moj ex maz ze swoja zona i zaczeli mi skladac z dodatkiem ze juz oficjalnie nie musze sie martwic o robote… ex dostal op*****l i dwuje z matematyki 😡 Pytam gada - to co gadzie? ile ty konczysz (24 ma urodziny :P) 67?? Nie a ile lat roznicy miedzy nami? W ktorym roku gadzie sie urodziles? No i jakos sie doliczyl ale co wkurzyl to wkurzyl :P Cale szczescie ze alkoholu nie chcieli bo on zreszta od dawna tylko herbatke wypierdatke, zamiast cukru to miod, bo zdrowszy :O:O A zdrowemu zal umierac! W pracy juz o torta sie przygaduja bo tu takie glupie zwyczaje ze to niby ja musze stawiac torta. Powiedzialam ze juz mam dosc slodzyczy na co uslyszalam ze oni nie… no to mowie – torta bysta dostali jakbysta sami pamietali, z kwieciem zawitali a tak na krzywy ryj :O :D Zobaczymy czy mi sie uda wymigac :P Jak nie to musze w samochod wskoczyc… Zaraz, zaraz… jakie wskoczyc? STARA juz jestem to zaden skoczek ze mnie :O ;) Szkoda ze Zimorodek ze mna nie swietuje….. 2 Jozia 😘 I co? Wytrzymalas siodmego dnia na luzie? Ja tak, ale to dlatego zem stara :D Yoana 😘 jak chcesz wiedziec na co nerwy masz oszczedzac to pamietaj – od 20 grudnia MOGA sie przydac… Mania 😘 teraz to “kochanej jubilatce” a juz nie pamieta ze mnie od upierdliwych staruch wyzywa? Pewnie, moze byc i do setki byle nie jako warzywko! Tak, Agnieszka tez… a co? Juz sie misiaczkowalysmy na roczku :P Sagus 😘 nastroj mnie nie opuszcza, ale nas jest troje lub trzy :D I wczoraj wszystkie trzy cierpliwie kanapke wygniataly :D Dawno nie mowilam ale ja je strasznie 😍 Opty 😘 zadnego bolu glowy nie bylo tylko bylam taka jakas jak na recznym hamulcu :O:O:O To mowisz ze jesien mocno sie wpycha? U mnie dzis mowili ze w tym tygodniu w gorach moze spasc snieg :O Troche to dziwne! Nutko 😘 ja tez sie dolacze do zachwytow. Podoba mi sie i stol i fotel. Fotel wyglada na bardzo wygodny. Bedziesz na nim jak krolowa na tronie :D I podoba mi sie dywan! Ladny. 2 He he poinformowano mojego szefa ze dzis moje urodziny… pozyczyl mi i sie pyta gdzie jest tort. Odpowiedzialam ze obok tych kwiatow ktore mi kupil :D (_)> Y 🌻 (_)> Y 🌻 (_)> Y 🌻 (_)> Y 🌻 (_)> Y 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Anoolko ❤️ sto lat , sto lat ... w pogodnym nastroju, w zgodzie, przede wszystkim ze soba 🌻, prawdziwych przyjaciol ❤️ zdrowka 🌻 checi do zycia 🌻 i forsy, dla spelnienia marzen:)🌻🌻🌻 zdrowych dzieciunkow, niestresujacej pracy (no moze odrobinke, zebys miala gdzie wykrzyczec sie, kiedy bedzie taka chec :) Y 🌻Y🌻 dzis opije twoje urodzinki nie tylko wirtualanie...hehe ..okazuje sie, ze swietujesz urodzinki z moja szefowa i jeszcze jednym wspolpracownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka[kwiat[ [kwiat[ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego co najlepsze mnie stresow , wiecej luzu, zeby wielka woda szumiala codziennie:D reszte juz masz :D Zamiast kwiatow Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y 🌻 I wygranej w lotka :D 🌻 tradycyjnie sto lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×